Új oldal - Bunnyclix - Olcsó hirdetés???

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Új oldal - Bunnyclix - Olcsó hirdetés???

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sziasztok, ebből nem lesz rendszer, de most nyitok egy topicot egy totálisan fenntarthatatlan oldalnak... :lol:

Egy PTSU révén vettem fel egy JÓ oldalon, pont ennyi kell a kifizetéshez.

Az Admin Madison néven mutatkozott be ma reggel 8 után az oldal Fórumán UK-zászló van a profilja mellett, ami kb semmit nem jelent, de nálam ennyiben kimerül a nyomozás, nem tudom lopott-e a script meg ilyenek...

A lényeg: 50 centet kapunk Account Balance-ba - igaz csak 2 $-t lehet áthelyezni PB-ba - viszont 1 $-ért 10 000, 2 $-ért 20 000 PTC kreditet lehet vásárolni. Nos én ezt szeretném kihasználni, hisz kizárt hogy sokáig fizessen az oldal.

A napi kattérték jelenleg 7,75 cent:
1 db centes
2 db 0,0075
5 db 0,005
11 db 0,0025 hirdetésekből áll össze.

Adfocus van!

Kifizetési minimum 2 $
Paypal, Payza és PM van feltüntetve.

Refjutalék standard tagoknak 20%.

Upgrade tábla:

Kép

Regisztrálni és körülnézni itt tudtok:

Kép

Csak 20 direktem lehet ezért kérem hogy aki csatlakozik, legalább 1x kattintson le mindent!

Köszönöm a támogatást, az eredményről beszámolok!
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Új oldal - Bunnyclix - Olcsó hirdetés???

Hozzászólás Szerző: detros »

$1-ért 10000 kredit nem rossz, főleg ha a hirdetéshez adáskor is megmarad 10000-nek, akkor PTP hirdetésre kiváló is lenne az oldal, de mennyi idő alatt megy le 20000 kredit, mert ha jól értem $2 alatt valószínűleg nem is lehet befizetni. :)
Még meggondolom, nem foglalom a helyet. :)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Új oldal - Bunnyclix - Olcsó hirdetés???

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Befizetni csak Paypalról enged és 7 $ a minimum :no:
Igy inkább nem tesztelem befizetéssel hogy mennyit ér az a kredit valójában...
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Új oldal - Bunnyclix - Olcsó hirdetés???

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Úgy néz ki csak a "kis" hirdetések után jár refjuti, a többségnél 0-t mutat a rendszer... :?

Fórumban van egy hír miszerint az admin random kiosztott pár ingyen Prémium tagságot 1 hétre tesztelés céljából - és minden visszajelzést szívesen vesz...:)
Én nem kaptam, és ami visszajelzés most van a tarsolyomban az nem annyira pozitív, de azért 1 nap nem a világ, ki akarom harcolni azt a kreditet... :lol:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új oldal - Bunnyclix - Olcsó hirdetés???

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

jöttem:) a script egy olcsó evolution utánzat. a hirdetés nagy része az admin clixsense reflinkje :D

lenyomom az összeset,aztán szólj mennyit számolt el. 10 hirdetést meg kell nézni refjuthoz.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Új oldal - Bunnyclix - Olcsó hirdetés???

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Mostanra pár apróság változott:
xenosz: 12 kattot mutat mára, 2,4 centet kaptam rá

A tag akihez regeltem már szerepel a rövidke "Proof listában", érdekesség hogy 2 $-os minimum kikérésnél 1,18$ szerepel, ha ebből még Paypal is levon akkor tiszta haszon ez az oldal... :no:

Továbbá egy villámkezű adminnal van dolgunk, ugyanis 2 kifizetést MÁSODPERCRE pontosan sikerült egyszerre teljesítenie... :DD

Fórumban néma csend és hullaszag, legalábbis a szerencsés 3 ember még nem töltötte fel a bizonylatát...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új oldal - Bunnyclix - Olcsó hirdetés???

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Na közben bealudtam,most fejeztem be a maradékot. Ha ennyit kaptál,sehogysem jön ki a 20%,mert én 9 centet keresetm ma összesen. Közben 5 hirdetésre változott a kötelező minimum klikk. A minimum befizetés már nem lehet saját balance-ból viszont,csak paypalról de onnan már 2$. Viszont még mindig csak alig több,mint 300 a tagság aminek hirdetni nem éri meg még tizezres kreditben egyelőre.
bunnyclix
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.02.24. 23:48
Kapcsolat:

Re: Új oldal - Bunnyclix - Olcsó hirdetés???

Hozzászólás Szerző: bunnyclix »

Hi,

I am Madison, the former admin of BunnyClix.co.uk. The site was hacked today which is why you have seen some changes. I am in the process of closing it.

Sorry for any inconvenience.

Madison
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új oldal - Bunnyclix - Olcsó hirdetés???

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

vajon hogy talált rá erre a fórumra? én ezen morfondírozom. se talkptc se emsen nem írt a saját topicjához csak ide :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég