Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Mindannyiunknak borult sajnos a szépen felépített terve. :roll:
Kép
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

hát azért jó lenne ha visszatérne de ha meg visszakapta a dupla fizukat AP-től nem értem mi a gond a pénze megmaradt és visszakapta amit véletlen elutalt akkor mért nem tud fizetni időben. az oké hogy sokan kérik ki de szerintem ettől tudna fizetni
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Nem lehet tudni, hogy tényleg mi van a háttérben.
Nem jó ez a bizonytalanság. :roll:
Kép
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

esetleg még az hogy sokan AP-hez fordultak és vonogatja le az AP az EA számlájáról a pénzt
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
aranycsepp
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.06.07. 08:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: aranycsepp »

akkor most végülis mikor volt az utolsó kifizetés?
aranycsepp
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Egyes tagok úgy tűnik, hogy a pánik olyan gyorsan. Néhány Elite Facebook hozzászólások tűnik nagyon nem megfelelő.

Leon az Elite "Hírek és frissítések" június 13-én kelt, amennyiben a következő adatokat: -

"Mi nem jó az, hogy a tábla nyújtotta be két példányban AlertPay Mass fizetés egy szempillantás alatt, és mi tárgyal AlertPay annak tekintetében, hogy ebben a kérdésben."

Minden ügyes Elite tagja kell ismernünk, hogy ez a kis incidens okozhat némi késedelmet kitöltése minden függőben lévő kivonás.

Ez nagyon könnyű volt számomra, hogy megoldja / megelőzése késleltetett "Függőben Kifizetés".

Én csak rákattintott a "Mégse Kiválasztott" a "Függőben lévő Kifizetés" & elhelyezett ezeket az alapokat a további "befektetési szerződés".

Ha bízik a kezelése a program, hogy megkönnyíti a fiók kezelését. A lehetőség, hogy megszünteti a "Függőben lévő Kifizetés" és neked pénzt dolgozik az Ön számára eredményez több jövőbeni profit.



MAGYARUL? ELVILEG TÁRGYALNAK AZ ALERTPAY-EL (IS)....cetere cetere. Pontosan nem vágom mivan,csak sejtem...most megint jött egykis hátha érzés belém ,,, a dupla kifizetések miatt áll a báll elvileg de ha valaki frissebb infoval tud szolgálni akkor thanks.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patric22 2011.06.17. 20:27-kor.
jeep
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.06.12. 10:59
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jeep »

kradikft írta:
jeep írta:"De akkor ha jól sejtem, neked még Alert-en volt az a pénz?"

Aha, Alerten volt a pénz kb +19000 ft , és most ottvan mellette -103 dollár. (átváltottam ft ba)
Meg még bent van 100 dollár EA ba.
és a -103 dollár gondolom Leon-nak menne, és jelenleg pending státuszon van?

Bocs a sok kérdésért, csak könnyen el tudom képzelni, hogy amíg a visszafizetések nem érnek be, addig ő sem fog fizetni. És sajnos gondolom sokan egyből kiutalták a pénzt a számlájukra :(
A 103 az azonnal elment Leon-nak, szóval az már náluk van. LEgalábbis nem ír semmiféle pendinget az AP.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Sziasztok!

Elsőnek szeretném leszögezni, hogy nem az EA ellen vagyok. Sőt örültem ennek a lehetőségnek!
Sajnos az elmúlt években a hitegetésből várat tudtam volna építeni és itt elég sok a hitegetés.
Nálam ami nagyon kiverte a biztosítékot, hogy egy emailre se válaszoltak! Pedig jó párat írtam a Helpdesknek!
És kezdem azt érezni, hogy nem is foglalkoznak a sec. pw-sekkel!
Márpedig szerdáig adtam haladékot utánna az Alertpayen keresztül kikérem a pénzem, még mielőtt késő lesz! Nem 10$-ról van szó.
Sajnos hiába minden bizalom ezzel nagyon elszúrták és hogy infot se nagyon adnak.

Ha tud valaki infot a sec.pw-sek ügyéről azt szívesen veszem, de ez a bizonytalanság a legrosszabb..

Mindenkinek további jó befektetést és sok hozamot!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

bbcar
mit is tanácsoljak
ha már elindult a garihullám akkor nehogy kifuss az időből
ennyi idő alatt sec pw t én magam becsukott szemmel legeneráltam volna

ez is egy negatív az EA nak
mire volt szükség, hogy egyesektől már eleve elvették a lehetőséget, hogy kivehesse a pénzt.
Én vezető posztban beosztottnak kiadtam volna a feladatot vagy páros lábbal rúgtam volna ki ha nem csinálja meg
és a páciensnek kárpótlást adtam volna a bizalom megerősítése céljából.

duppla dolog APnél
ettől nem állt volna le az STP LR és PM kifizetések , mivel azok is leálltak itt már csőstől lehet a gond.
De hogy hogy 1krva dollár sincs sehol? Hova tudták elcsesszinteni ? Csak nem eltözsdézték.
Rengeteg pénzről lehet szó, dehogy ebből most sehol semmi..........
mert most nem az van hogy a legtöbb embernek a legkisebb összegeket kifizessék.
Többek között ezért is gond ha nem tudunk infohoz jutni a vezetőtől Alextől és senkitől
Jól összefoghattak összeszövetkezhettek
Végülis így ellenünk szövetkeznek, ha így csinálják.
Legyenek Fairek és írják akkor ki, hogy akinek valamelyik 30napos AP gari ideje közeleg mit tegyen
tökéletes segítség lenne ha azt mondanák elrontottunk valamit éljetek a garivaé illetve legalább annak kihasználatlansága miatt ne bukjatok.......
De síri csönd a taktikájuk....
De az is lehet, hogy közülük már gép közelben nem lesz egy ideig senki bár ne legyünk vészjóslok e helyzetben bármi lehet ők tudják mi nem
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

aranycsepp írta:akkor most végülis mikor volt az utolsó kifizetés?
Jelenleg szerintem ez az egy hely, ahol tudunk tájékozódni:
http://www.facebook.com/elitewealth
Kép
felfedezo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.15. 13:05
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: felfedezo »

Sziasztok!

Jómagam még újonc vagyok itt,az EA fórumon belül.
Viszont! Mind az összes eddigi hozzászólást elolvastam,és bizony azt állapítottam meg,hogy jóval több a bizonytalan,és elégedetlenkedő,ill. "félős" ember,mint aki optimista,bizakodó,és elégedett, az EA-val kapcsolatban!

Most leírom nektek,hogy hogy áll,az én "szénám" az Ea-nál. Bízom benne,hogy ezzel segítek egy kicsit megnyugodni!

Június 1.-én tettem be 2 hétre 48 dollárt, 50-et akartam,de ugye az alertpay levont 800 huf-t, így csak 48 dollárral tudtam elkezdeni a befektetésemet!
16.-án / azért 16,mert sokan itt még nem tudják,hogy az 1.-ik nap nem számít bele még a befektetési időbe,ill. az utolsó 14.-ik napot is meg kell várni,hogy lezáródjon a befektetési periódus! :-)))/ már megkaptam a 12 dollár profitomat, így 60 dollár jelent meg a cashbalance-ban.

Megcsináltam végig a műveletet: Withdraw/Cashout- Request Cashout from Cash Balance - elfogadta szépen a másodlagos jelszavamat is! - majd elküldtem az alertpay számlámra-- kíirta hogy:You have successfully requsted a cashout!

Semmiféle pendinget nem írt ki, és My Withdrawals (1) tehát sikeresen végrehajtotta a műveletet!
Ezután beléptem a gmail fiókomba,és ott ezt a levelet láttam:
A new Cashout Request has been created in your account.

Transaction ID: #32498
Created: Jun 17th, 2011 @ 01:47 pm
Amount: $60.00
Fees: $0.00
Net Amount: $60.00
Processor: Alert Pay
Processor Account: szeam@freemail.hu
Notes: Manual Cashout Request


Thank You,


Elite Alliance


Bízom benne,hogy így már minden rendben lesz,mivelhogy a 60 dollárom lenullázódott a cashbalance-ban.


Üdv mindenkinek!

Sok-sok profitot mindenkinek!

Ha lesz fejlemény,akkor írok!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na én vagyok itt benne a legrégebben! Én 15$ kaptam meg duplán, és ma vissza is vonta azt a +15$-t! Egyébként én kedd délután 6 órakor kértem ki egy újabbat na azóta is pendingel, bár elképzelhető hogy a duplázások tisztázása miatt állította le a kifizetéseket!
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

-73$ az egyenlegem az Alertnél,de várok 100 feletetti lét amit visszainditottam 1 napja az EA-tól,na most mi a teendő elöbb fizessem ki a dupla utalás miatti sárt,és aztán majd megkapom a lét,vagy majd ha utalnak akkor levónodik a dupla utalás összege?MAGYARUL NEKEM KELL ELŐBB LÉPNEM VAGY MAJD VÓNODIK?
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

patrasz írta:Na én vagyok itt benne a legrégebben! Én 15$ kaptam meg duplán, és ma vissza is vonta azt a +15$-t! Egyébként én kedd délután 6 órakor kértem ki egy újabbat na azóta is pendingel, bár elképzelhető hogy a duplázások tisztázása miatt állította le a kifizetéseket!

Az azért bizakodásra ad okot, hogy visszavették a duplakifizetést, magyarul van élet még az Elite-n belül:) Szerintem amig nem rendezik a káoszt , addig szünetelnek a kifizetések. Bár egy mailt dobhatnának, hogy hülyegyerekek, ne fossatok, mert dolgozunk ezerrel....
Én éppen tegnap raktam be egy nagyobb összeget, egy hónapra, szal remélem egy hónap mulva megoldódik.. én most ezért is vagyok töknyugodt, mert addig még bármi lehet..
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

gyerekek én ezt írtam már le feljebb is de lehet legközelebb pontosan lefordítom mer úgy látom hoyg nem igazán értettétek igy :DDDDDDDDDD szal egyértelmüen Leon leírta,hogy tárgyalnak mi hogy legyen mert áll a káosz a dupla fizetések miatt. ennyi. ezt ő maga írta.

amit meg én mondok...ha az EA-nak befellegzett volna,akkor VÉGKÉPP lezárultak volna a kifizetések sőt el is tünne az oldal stb stb cetere...nem akarok okoskodni de ha ez volt az utolsó szava akkor mit tudunk tenni?várni. sajna lehet ,hogy kissé makacs és azt mondja kapjátok be meg nyugi megvan a pénzetek csak HAGYATOK MÁR HAD CSINÁLJAMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :D főleg ha programozoi vér is folyik benne akkor száz,hogy ilyen : ) (nem azért mert ez egy rossz természet,csak akkor igy senkinek sem újdonság ez a hozzáállás ) : )
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Még az elején szeretném tisztázni, hogy NEM az Elite Alliance-ról lesz szó a köv. pár mondatban.
Ez csupán a saját tapasztalataim lebutított vázlata.
(viszont, az tagadhatatlan,hogy pár dolog az alábbiakból, az EA-ra is ráillik)

Szégyenemre :oops: , több mint másfél évig, tagja voltam egy "hasonló gondokkal küszködő",
majd szépen csendben ködbevesző társaságnak.
Valószínűleg vagytok itt pára, akik számára nem ismeretlen az "Indo Evolution Network".
(Indoclix, VIPclix...stb)
Habár csak moderátor voltam a fórumon, volt egy kis "belátásom" a kulisszák mögé.

Tehát, tapasztalatból mondom, hogy ha a tulaj/vezetőség elzárkózik,
nem törődik a felhasználókkal, az soha nem jelent jót!

Nekik, az első és legfontosabb dolguk az lenne,
hogy a befektetőiket napi rendszerességgel tájékoztassák/megnyugtassák az éppen aktuális témákban.

Amikor ezek a dolgok kezdenek elmaradozni, mi az, ami az elsők között beugrik ilyenkor az embernek?? :

- A céget olyan emberek vezetik, akik semmilyen tapasztalattal nem rendelkeznek az internetes üzletek terén, így még csűrik csavarják, halogatják, hátha valahogy rendbe jön a dolog
(ebben az esetben még szóba jöhetnek az internetes bankok, vagyis jelen esetben az AlertPay)

- A befektetőkkel nem-törődve mentik a menthetőt, és csődöt jelentenek
(vagy csak egyszerűen eltűnnek)


Mivel a jövőben szándékomban áll "kiaknázni" az EA által felajánlott lehetőségeket, bízom benne, hogy a fentebb leírtak egyike sem fog bekövetkezni ;) .

A remény hal meg utoljára! Kitartás !!! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pinduur 2011.06.18. 09:19-kor.
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

borcsok1 írta:-73$ az egyenlegem az Alertnél,de várok 100 feletetti lét amit visszainditottam 1 napja az EA-tól,na most mi a teendő elöbb fizessem ki a dupla utalás miatti sárt,és aztán majd megkapom a lét,vagy majd ha utalnak akkor levónodik a dupla utalás összege?MAGYARUL NEKEM KELL ELŐBB LÉPNEM VAGY MAJD VÓNODIK?

Hmm érdekes dolog történt,ugye írtam hogy 2 napja -73$ az alert egyenlegem mert volt egy dupla kifizetés amit visszavontak,most nézzem hogy visszatették a duplán megkapott összeget,na most ez azt jelenti hogy az EA dolgozik,vagy csak az Alert automatikusan csinálja ahülyeségét?????



6/17/2011 Transfer Received From Leon Reiter
leon@elitealliance.net Completed $76.18 USD
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

sohasem vettem igénybe még a 30 napos garit de most itt lesz az idelye úgy érzem

edit.: egyáltalán nem reklámozás képpen de már alig várom hogy chatmagus elkészüljön az oldalammal. legalább majd ott is próbálok segíteni akiknek tudok ha nem is hatalmas pénzekkel, a ...om televan hogy sehol nincs biztos pont az interneten plussmunka is mesélte mit tervezett az EA-val de úgy néz ki ez nem valósul meg én is tervezgettem vele meg sokan mások. kár volt átjönnöm a tőzsdéről az EA-ra de ha az AP visszaadja legalább a tőkét akkor annak nagyon örülnék.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

AlertPAY 30 napos gariról
én olvastam amit linkeltetek de vagy hülye vagyok vagy nem tudom mi
Szóval mit veszek ki abból
Hát azt hogy a mi esetünkben van egy szerződés százalékos haszonnal és pont ezt kell az alertnek bemutatni
hogy mikor lett kikérve az összeg mennyi idő telt el azóta hogy nem fizették ki stb stb
tehát be kell mutatni hogy hogyan kötöttük le és a kikérési igazolást ezzel igazolható hogy az illető cég nem teljesítette
a vállalását és szerződést szegett magatartásával.
Vagyis holtra mindegy hogy ki tett be mennyi időre lehetett 1 , 2 hónap is
a lényeg ha lejárt a vállalási idő megkell szerezni a kikérési CREATED igazolást
és csak ekkor lehet mégis 10 nap után visszakapni. Már aki a hozamot se szeretné elbukni...

HA mindez így van mi a befektetők érdeke?
hogy az oldal működjön tovább rendőrségi feljelentéssel nehogy kikapcsoltassák
mindaddíg legalábbis amíg az 1 és 2 hónapra befektetőknek is lejár és még a CREATED igazolást be tudják szerezni.
Ezidőbe már nem javasolt továbbra is befektetni itt mert az oldal lekapcsolása a http ről bármikor megtörténhet
ha érkezik pár feljelentés.
HA mindez így van ahogy az éjjel kigondoltam
akkor más fórumon FB/stb is nem ártana tudatni a tömeggel, hogy 2 hónapig ne adjon le senki feljelentést,
mert rosszabbul járhatnak azok akiknek még valamit így az Alertpay vissszaszolgáltatna.
Most már a saját érdekünket vegyük szem előtt ne kezdjük sajnálgatni az EA vezetőséget nem sok értelme lesz,
különösképpen nem izgatja őket a mi tudatlanságunk a háttérről.

nézzetek utánna a fentieknek
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

még annyi ha az EA lekéri AP-ről a pénzt akkor ugyan hogy adják vissza a pénzünket?
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

borcsok1 írta: Hmm érdekes dolog történt,ugye írtam hogy 2 napja -73$ az alert egyenlegem mert volt egy dupla kifizetés amit visszavontak,most nézzem hogy visszatették a duplán megkapott összeget,na most ez azt jelenti hogy az EA dolgozik,vagy csak az Alert automatikusan csinálja a hülyeségét?????

6/17/2011 Transfer Received From Leon Reiter
leon@elitealliance.net Completed $76.18 USD
Elég kicsi az esélye annak, hogy az AlertPay keze lenne a dologban.
Ez több mint valószínű, hogy az EA programozóinak hibája.
(emiatt megint a befektetők húzzák majd a rövidebbet :( )
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

na nekem is visszarakta a + pénzt amit duplán utalt, elég nagy káosz lehet a rendszerben!
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Sziasztok!
Új vagyok még itt a fórumon és az EA világában is!Végigolvastam mind a 20 oldalt a topicból és ez alapján nem értem egyeseknél mi ez a túlzott pánik!Eddig is volt,mikor nem fizetett pár napig,jó tudom,hogy most ez eddig a leghosszabb!Ha egyszer bizalmat adtam az EA-nek és befektettem,akkor úgy gondolom,hogy a bizalomnak nem csak addig kell tartania,míg minden fenékig tejfel!Mint már valaki írta,pár napja Leon is kérte a bizalmat,mert gondolom nagy zavart okozott ez a dupla kifizetés!Gondoljatok bele,hogy a befektetésre váró pénzeket egy hiba folytán kiutalták egyes embereknek!Amíg ezt nem hozzák helyre miért is csodálkoztok,hogy akadozik a gépezet?Egy közlemény valóban jó lenne,de én azt látom itt is és a fb-n is,hogy az elmúlt 24 órában megkezdődtek a dupla kifizetések visszavonása,valamint elvétve akadnak azért kifizetések is!Ergo az oldal működik és valószínűleg gőzerővel dolgoznak,hogy egyenesbe jöjjenek!
Az AP garanciáról csak annyit,hogy ez a saját véleményem,de aki visszaigényli a pénzét és az EA közben megy tovább,akkor azok az egyének többet nem fektethetnek be! Bár ehhez nagyon nem értek!Valaki megmondhatná elvileg lehetséges-e,hogy az EA kiszűri ezeket?
Összefoglalva,szerintem azért adjunk még bizalmat leonéknak és aláírom,hogy ha jövő héten sem lesz közlemény vagy bármilyen pozitív változás,akkor tényleg kezdhetjük kongatni azt a bizonyos vészharangot!Addig is türelem! :)
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

másikról írták szakértse meg valaki hogy igaz-e?



Sziasztok! Itt találtam tegnapi kifizetést, ha igaz!!

http://www.facebook.com/elitewealth?sk=wall
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Én még kurva nagy minúszba lennék ha most becsödőlne a buli,mert keményen kezdtem,de aki ebből már plusszba van annak szerintem EA pólokba kéne járni és megköszöni hogy van ilyen lehetőség :) nem kell pánikolni sajna a magyar ilyen kicsit önsorsrontó önmarcangoló nép,minden fasza lesz gyerekek ha nem akkor is megy tovvább a villamos,most megyek a gyerekszigetre szép napot jóhíreket olvassak estére:) :P :lol:
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

azaz igazság,hogy én már nem akartam írni tegnap nehogy kifujjogjatok...de mint mondtam feljebb ez a viselkedés valahol elég "gyerekes".és márpedig ha igy viselkedik,viselkednek ennél a cégnél,hogy tényleg ****** megnyugtatni a befektetőket(akiknek köszönhetően elvileg ők is jól járnak)és ********* emberien viselkedni velünk ez tényleg elég ciki. úgy gondolom legyen szó 10$os befektetésről vagy 2000$os befektetésről a pénz pénz.mi befektetők vagyunk,és velünk így bánnak. nem nagy kunszt,de ha belegondolsz: szégyen. :/ amit már tegnap nem akartam hozzátenni a múltukról leírt kis szöveg is nagyon szép,de jelenlegi hozzáállásuk után már magamban azt is megkérdeztem,hogy valójában mi is igaz abból az egészből...az ember amig nincs probléma nem akar utána járni,de ha el is kezdenék utána járni félnék,hogy sok mindent nem találnék.,.nem szidok senkit meg nem hozok véleményt mert nemrég vagyok a dolgok uj tagja de nekem is elég egyértelmü pár dolog azért annyi tapasztalatom nekem is van a dolgokban.

és ha Leon valóban akkora üzletember lenne és valóban felelősségteljesen állna a dolgokhoz akkor azt mondaná,hogy gyerekek éjszaka had aludjak a kollegáimmmal "együtt",nappal a tiétek vagyunk! ehelyett: akkor írnak amikor nekik tetszik és nem egy bölcsiről van szó hanem A PÉNZRŐL ********. ennyi. én is tartom a reményt és valahol mindig ott van az is,hogy hátha...de őszintén megmondom egyre nagyobb vicc.de BIZZUNK BENNE...

u.i.: szerintem mindenki tisztában van azzal is,hogy egy ***** frissítésbe nem halnának bele. mindössze 5perc kell megírni a szöveget,és mindössze EGY db kattintás az egész.és voálá,mindenki megkapta az új infot. azért durva,hogy ennyire sem képesek.legalább annyit írnának,hogy a problémát próbáljuk megoldani.legutobb mikor jött info?elvileg 13án.és?azóta bármi változott?a nagy ********. ilyenkor igenis van jogunk a pénzünkhöz amivel egyetemben ahhoz is,hogy minden percben értesüljünk a pénzügyi (a pénzünk)állásáról. értesítve vagyunk? nem úgy látom...

elnézést de direkt "@"-tam a csunyabeszédet igy valahol elfogadott deakkor még1x elnézést : )
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára patric22 2011.06.18. 11:25-kor.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

hát ha az EA is bedől mint anno a 7DW még jó hogy abban nem voltam benne meg az tagdíjas volt akkor megfontolom mostmár hogy érdemes e még ilyen cégekbe fektetni.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Pár napja olvasgatom itt a fórumot,eddig nem szóltam hozzá,de úgy érzem,most eljött az idő..
Elsősorban leszögezném,hogy nem pánikolok,de ha azt tenném,szerintem jogosan tenném,mivel itt már nem játékpénzekről van szó,hanem kemény dollárokról,esetleg dollár ezrekről..
Nagyon bizakodó voltam az EA felé,valahol még most is él bennem a remény,hogy hátha...Nagyon nagy terveket szőttem neki,gondolom ezzel nem egyedül vagyok így..
Szerintem felháborító dolog az,hogy ezek az állítólagos Leonék arra nem képesek,hogy legalább egy közleményt kitegyenek,vagy legalább addig leállítanák a befektetéseket,amíg zűrzavar van náluk..Szerintem ez lenne a legjobb megoldás..
13-án írtak utoljára,bárhogy is számolom,majdnem egy hete...Kérdem én;alig hét alatt nem tudtak semmit sem intézni??Ha ez így van,akkor ez megint az Ő szégyenük,mert mint már valaki itt írta,több tízezer ember van kiszolgáltatva nekik..Több tízezer emberre csupán néhány moderátor jut??Ha ekkora nagy cég,akkor miért nem foglalkoztat egy nagyobb csapatot, elvégre ez az egész nekik éri meg a legjobban..
A másik..Láttam én is pár oldalon "EA engedélyt" meg olvastam is valahol,hogy Panamában a Kereskedelmi Minisztériumban van engedélyük..Akkor megint kérdem én,ezt megengedhetik maguknak??Ha egyáltalán valós engedélyről van szó,mert ugye messziről jött ember azt mondd amit akar..Nem tudom,nincs valakinek kapcsolata Panamával,hogy meglehetne ezt érdeklődni?? :D:D
Én is várok még pár napot utána használni fogom az AlertPay refund lehetőséget,bár arra még annyi esélyt sem látok,hogy itt rendbe jöjjön minden..
Mert ha belegondoltok,akkor most állítólagosan a dupla fizetések miatt van káosz(azért ez is érdekes,hogy egy ekkora cégnél ezt is meg lehet csinálni..)
Tehát ha mondjuk jövőhéten sem fog változni semmi,akkor gondolom sorra megfogják rohamozni őket az AP refunddal,tehát utána meg már erre fognak hivatkozni,hogy ezért van náluk káosz..Őszintén megmondva ,nem tudom mi lenne a legjobb,bár belegondolva,szerintem ha itt jövőhétig nem változik semmi,akkor letehetünk az egészről,mert gondolom ezeknek az állítólagos "Leonéknak" is van annyi eszük,hogy mielőtt az Ap refunddal megrohamozzák őket,kiutalják onnan a many-t,és akkor akkor az emberek onnantól már végképp le lesznek tojva..
Nekem ez a meglátásom,remélem nem lesz igazam,s helyre fog állni minden...Azért még egy kicsit bizakodó vagyok,bár hozzáteszem,buktam már nem keveset ilyen üzletekben...Nem tudom,mennyire ismerős a 7DaWealth..Na ott is az volt,hogy az USA állami garanciát vállal arra,hogy ha netán befuccsolna az egész,akkor is mindenki visszakapja a pénzét..Na hát elmondom,hogy az is egyik napról a másikra befuccsolt...bár páran visszakapták a tőkéjüknek a negyedét,de a társaságnak a háromnegyede el lett felejtve..Na erről ennyit,Üdv,Petya
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

szabol írta:sohasem vettem igénybe még a 30 napos garit de most itt lesz az idelye úgy érzem

edit.: egyáltalán nem reklámozás képpen de már alig várom hogy chatmagus elkészüljön az oldalammal. legalább majd ott is próbálok segíteni akiknek tudok ha nem is hatalmas pénzekkel, a ...om televan hogy sehol nincs biztos pont az interneten plussmunka is mesélte mit tervezett az EA-val de úgy néz ki ez nem valósul meg én is tervezgettem vele meg sokan mások. kár volt átjönnöm a tőzsdéről az EA-ra de ha az AP visszaadja legalább a tőkét akkor annak nagyon örülnék.

Milyen oldal lesz??Mikorra várható??
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

befektető oldal lesz mint amit csináltam de oda csak hoparduc fektetett be meg az csak egy sima html oldal volt, a TIC oldal motorja lesz végül is csak átalakítva lesz. ez legalább már "profibban" fog kinézni. remélem nemsokára elkészül vele. pontos időt nem tudok mondani.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég