Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Posted június 13, 2011

Hello Mindenki,

Ez Leon van. Ez egy sürgős és fontos frissítés. Elnézést kérek, hogy egy kicsit későn ez, de még mindig van aktuális és nagyon fontos.

Először is, szeretném figyelni, mi folyik mostanában. Éppen visszatért egy üzleti út, és kellemetlenül meglepte az összes negatív visszajelzés és kapott válaszok néhány tagját.
Az emberek sikoltozni "átverés" itt és ott - most már látom, az igazi mértéke az árnyékos úgynevezett "HYIP-ipar". Kell, hogy legyen olyan sok ember, aki esett áldozatul a kapzsi HYIP ADMINS, hogy minden alkalommal, amikor van egy kis késés kifizetések, az emberek elvesztik bizalmukat ... Megdöbbentő tény, hogy elszomorított ...

Nem azt a kérdést a személyes választás-e maradni tagja Elite Szövetség Wealth Club, vagy megy egy nagyon gyors "készpénz" és tedd a nehezen megkeresett pénzt a legközelebbi Ponzi? ... Bármely tagállam visszavonhatja az általa pénzt bármikor, és próbáld megállapítani a "biztonságos otthont" néhány hit-and-run piramis rendszer. Mi fut egy komoly üzleti itt, és tisztában vagyok vele én kötelezettségek én Partnerek, legyen az Elite Szövetség tagjai, illetve a társult Ausztria, Belgium, Egyesült Királyság és a világ minden tájáról. Én becsületes ember, és én mindig azt teszem, amit tudok, hogy kibír az én ígér. Vannak, akik csak hogy abba kell hagynia, és felteszik maguknak a kérdést: "Miért csinálod ezt, ha egyszerűen nem bízom?" Tényleg hangzik "sértő", ilyenkor az egyes egyének hívjon minket e, és hogy ...

Most kérem, engedd meg, egyenesen az üzleti ...

Ahogy már korábban említettem, el kellett menni egy üzleti út több napig. Én nem veszem laptop velem, hanem én vettem egy érzékelő tábla kedvéért bemutatni egy új bemutatása InProfit rendszer. Szenzor nagyon hasznos, amikor a bemutató előadások a nagy képernyőn. Ezért tart ilyen sokáig, hogy feldolgozza a függőben lévő kifizetések, de most én vagyok vissza, és készen áll a folyamat őket. Mi nem jó az, hogy a tábla másodszor is elküldött egy AlertPay Mass Fizetési egy szempillantás alatt, és mi tárgyalnak AlertPay annak tekintetében, hogy ebben a kérdésben. És, hogy mi történik, ha az emberek ilyen dolgokat nyomása alatt a negatív érzelmek - hála néhány képviselő a támogatást. Mindez engem akar feladni és zárja az ajtót a korlátozott mennyiségű képviselők, akik valóban azt mutatják, hogy teljes körű támogatása, különösen akkor, ha van egy jó ajánlatot partnereinktől Svájcban, hogy a tőke elegendő ahhoz, hogy nőni anyagilag 10x-szer gyorsabb. Mit kínálunk itt Elite Szövetség nem csak egy sima befektetési lehetőség, hanem egyik ékköve a koronát az Elite Group. Mindenkinek meg kell értenie, hogy teljesen, mit kínálunk itt mindössze 30-60 napig tartana, legalább 5 éves elérni a helyi bankot, és el lehet veszíteni egy nap néhány HYIP átverés. Kérem, bocsásson frusztrációk, amikor válaszolni NÉHÁNY (csak néhány) tagjai, de úgy néz ki, mint én ezt a magam számára csak - nincs hála cserébe. És úgy érzem, hogy mi biztosan menni PRIVÁT által ez év végéig.

Különben is, ami még fontosabb az a megérkezéséig visszavonása kéri - én lesz velük dolgozni a 24-órás időkeretben. És még egy dolog, meg fogom feltölteni minden újabb tevékenységi jelentések, valamint 24 órán belül, és tegye egy rövid Update szóló jelentést és a módosításokat.

És az utolsó dolog, amit a nem hívők ... Tegnap feldolgozott 260.000 $ a kifizetések, ma már közel azonos arányban, és mi lesz ez történik hamarosan. Ha már egy HYIP, mi ugyanis nem csupán lesznek képesek fenntartani, ha az ilyen összegeket teljes mértékben kifizette 2 napon belül. Néhány türelmetlen tagok kell gondolni azt, és azt is nézze meg Alexa statisztikája:

http://www.alexa.com/siteinfo/elitealliance.net # elérni.

Elite Szövetség rendkívül népszerű az egész világon. Tapasztalt befektetők továbbra is befektetési velünk, mert tudják, hogy mi marad, míg mások jönnek és mennek!

Köszönet minden kedves REAL támogatók számára is kitartóan Support! Bízunk benne, hogy kezet a mi régi és új partnereink & Friends növekszik és virágzik együtt!

Szívélyes üdvözlettel,
Leon Reiter
Elite Group ügyvezető igazgatója
Iroda Telefon: +44-203-355-0081
International: +1-866-974-1777
khai
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: khai »

Csak nyugtatásképpen! Mi szombat reggel kertük ki a pénzt és ma (06.14.) 0:34 perckor megérkezett a virtuális számlára. Első kivét volt és a hírek miatt kicsit izgultunk, de bíztunk a cégben. A lényeg, hogy megindult a dolog. Köszönjük és szép estét!
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Sziasztok!

Még mielőtt rátaláltam volna erre a fórumra, regisztráltam az EA-ra(már lassan 2 teljes napja :lol: )

Viszont, amennyiben valaki elmagyarázza, hogy hogyan tudom törölni a jelenlegi(nonamereffes) fiókomat,
azonnal csinálok egy másikat az általa megadott referál kóddal.
Tudom, nem igazán "etikus", de ha már lehet, legalább olyasvalaki zsebébe menjen a pénzem,
akivel esetleg még beszélgetni is lehet :)

Tisztelettel,
Zsolt
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

Pinduur írta:Sziasztok!

Még mielőtt rátaláltam volna erre a fórumra, regisztráltam az EA-ra(már lassan 2 teljes napja :lol: )

Viszont, amennyiben valaki elmagyarázza, hogy hogyan tudom törölni a jelenlegi(nonamereffes) fiókomat,
azonnal csinálok egy másikat az általa megadott referál kóddal.
Tudom, nem igazán "etikus", de ha már lehet, legalább olyasvalaki zsebébe menjen a pénzem,
akivel esetleg még beszélgetni is lehet :)

Tisztelettel,
Zsolt
a supporton keresztül tudod töröltetni csak..
ls600h
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2010.07.03. 08:45
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ls600h »

Megkaptam a szombat reggel kikért 25 dolláromat ma reggel!!! :D :D
ls600h
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2010.07.03. 08:45
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ls600h »

Vissza is raktam 2 hétre. ;)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

ls600h írta:Megkaptam a szombat reggel kikért 25 dolláromat ma reggel!!! :D :D
Gratula :D
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

egy apró észrevétel csupán technikai
1.jó pár napja még csak 2-3 oldal volt itt most meg szinte naponta egy lappal több.
ajánlanám hogy spóroljunk legalább olyankor amikor a mi írásunk az utolsó legalább,
ha van még mondanivalónk olyankor nyomjuk meg a szerkesztést és még írjunk hozzá.
Ha most előlről végignéznénk és törölnénk a már semmit mondó írásokat nem a 15. oldalon járnánk.

2.Ha EA ról beszélünk és kifizetési várakozásról meg aggodalmakról mit is kéne még
bevésni magunkba. Leon üzletember és sürűn jár ide oda tárgyalás bemutatás stb stb.
Nyílván erre szükség van vagyis, ha ő nem járna ennyit és továbbvetítve néha nem kellene várni nekünk akkor saját magunknak is a pénztárcánkban negatív változásokra is fel lehetne készülni, de csak az EA kapcsolatot beszámítva...
Ha valaki EA leépítő híreket szolgáltat legszívesebben azt mondanám neki, hogy
haver mennyi tőkéd lett lekötve ?
Kifizetem károdat add át a EA reged összes paraméterét azonnal
majd nekem jó lesz pár nap múlva is a te hozamod ugyanis én ráérek
de megkérlek kussolj el itt meg ott.

Ha jól látom Leon most célzott az év vége előtti EA reg lezárásról.
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Nyugalom, a hosszú élet ritka!
Nekem is megérkezett ma hajnalban, a péntek délelőtt kikért pénzem, úh minden rendben van! :)

You've got cash!
Leon Reiter (leon@elitealliance.net) just sent you money through AlertPay.
Payment Details
Date: June 13, 2011 6:46:47 PM
Amount Sent: $135.42 USD
Sender Name: Leon Reiter
Sender Email: leon@elitealliance.net
Reference Number: C1AE6-4F4A8-2AB3A

Message: Withdrawal ID #28413

Vissza is raktam!!!

Hajrá előre! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szotyka21 2011.06.14. 13:28-kor.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

valaki elmagyarázná nekem egyébként,hogy miez az alertpay para dolog? mert páran irják,hogy 2hétre fektetnek be inkább emiatt..de én egy honapra fektettem be és igyis szeretném folytatni.
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

patric22 írta:valaki elmagyarázná nekem egyébként,hogy miez az alertpay para dolog? mert páran irják,hogy 2hétre fektetnek be inkább emiatt..de én egy honapra fektettem be és igyis szeretném folytatni.
Az hogy az AP-nál van 1 hónapos pénz visszafizetési garancia és ha már elmúlik az 1 hónap akkor nem tod visszaigényelni a pénzed ha Gáz van véletlenül!!!
De az elite alliance sokáig fog működni tehát nyugodtan belehet rakni 1 vagy akár 2 hónapra is!!!!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Én már csak 2 hónapra fektetek be. A tőkét bent hagyom, a kamatot kiveszem.
Szerintem ez éri meg a legjobban.
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

hoparduc írta:Én már csak 2 hónapra fektetek be. A tőkét bent hagyom, a kamatot kiveszem.
Szerintem ez éri meg a legjobban.

én úgy vagyok vele,hogy kezdésként beraktam egy tizest. hóvégén kiveszem teljesen,a felét visszarakom.aztán még1honap,utána megint..teljesen ki,felét vissza. igy ha esetlegesen is cink történne az EA-val,akkorsem állok fejre mert tudom hogy amit bent kerestem meg és elveszitettem,azt az AP-n tárolom. aztán ha menetközbe csodatörténne(amikben nem hiszek)akkor lehet változtatnék és megdobnám az alapegyenleget. demár egy 5ezressel is 1év mulva gyönyörüszépet generálsz..lehet menni boraborára :)haha :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patric22 2011.06.14. 14:32-kor.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

zotyo1893 írta:
patric22 írta:valaki elmagyarázná nekem egyébként,hogy miez az alertpay para dolog? mert páran irják,hogy 2hétre fektetnek be inkább emiatt..de én egy honapra fektettem be és igyis szeretném folytatni.
Az hogy az AP-nál van 1 hónapos pénz visszafizetési garancia és ha már elmúlik az 1 hónap akkor nem tod visszaigényelni a pénzed ha Gáz van véletlenül!!!
De az elite alliance sokáig fog működni tehát nyugodtan belehet rakni 1 vagy akár 2 hónapra is!!!!

rendben,köszi!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

patric22 írta: én úgy vagyok vele,hogy kezdésként beraktam egy tizest. hóvégén kiveszem teljesen,a felét visszarakom.aztán még1honap,utána megint..teljesen ki,felét vissza. igy ha esetlegesen is cink történne az EA-val,akkorsem állok fejre mert tudom hogy amit bent kerestem meg és elveszitettem,azt az AP-n tárolom. aztán ha menetközbe csodatörténne(amikben nem hiszek)akkor lehet változtatnék és megdobnám az alapegyenleget. demár egy 5ezressel is 1év mulva gyönyörüszépet generálsz..lehet menni boraborára :)haha :)
Én már többet vettem ki, mint amit befizettem, ezért az AP-nál már nincs visszaigénylési garancia.
Personal pro számlánál meg már nem éri meg kivenni és visszarakni a pénzt.

Itt a táblázat a költségekről:
https://www.alertpay.com/en/fees.aspx
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

hoparduc írta:
patric22 írta: én úgy vagyok vele,hogy kezdésként beraktam egy tizest. hóvégén kiveszem teljesen,a felét visszarakom.aztán még1honap,utána megint..teljesen ki,felét vissza. igy ha esetlegesen is cink történne az EA-val,akkorsem állok fejre mert tudom hogy amit bent kerestem meg és elveszitettem,azt az AP-n tárolom. aztán ha menetközbe csodatörténne(amikben nem hiszek)akkor lehet változtatnék és megdobnám az alapegyenleget. demár egy 5ezressel is 1év mulva gyönyörüszépet generálsz..lehet menni boraborára :)haha :)
Én már többet vettem ki, mint amit befizettem, ezért az AP-nál már nincs visszaigénylési garancia.
Personal pro számlánál meg már nem éri meg kivenni és visszarakni a pénzt.

Itt a táblázat a költségekről:
https://www.alertpay.com/en/fees.aspx
őőhőőhhőőő igen szal speciel nekem pro számlám van és nem érné meg kivenni.ugyanakkor...semmi kétségem a cég fele,de csak nem bp.-en van :) szal nekem az a 67ft+2,50%levonás megéri havonta de akkor tudom,hogy ami bent van,az kint is van AP-n :) ha jól értelmezem a táblázatot...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

patric22 írta:
őőhőőhhőőő igen szal speciel nekem pro számlám van és nem érné meg kivenni.ugyanakkor...semmi kétségem a cég fele,de csak nem bp.-en van :) szal nekem az a 67ft+2,50%levonás megéri havonta de akkor tudom,hogy ami bent van,az kint is van AP-n :) ha jól értelmezem a táblázatot...
Jól értelmezed, persze.
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

hoparduc írta:
patric22 írta:
őőhőőhhőőő igen szal speciel nekem pro számlám van és nem érné meg kivenni.ugyanakkor...semmi kétségem a cég fele,de csak nem bp.-en van :) szal nekem az a 67ft+2,50%levonás megéri havonta de akkor tudom,hogy ami bent van,az kint is van AP-n :) ha jól értelmezem a táblázatot...
Jól értelmezed, persze.
na most őszintén. mi a jó isten különbség van az áron kívül,ha a kifizetésnél vagy a banki transzfert választom,vagy a kártyát...????????
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Nem tudom, én bankszámlára szoktam kikérni az összeget. Nekem a kártyám hozzá sincs rendelve az AP-hoz.
Kép
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

sziasztok nem láttam hogy válaszoltatok volna a kérdésemre ezért újra megkérdezem hogy az EA-nal a leköotés lejáratnál van idő elcsúszás? pl 8 óra mert nekem nem szokott ugyan abban az időpontban megjelenni a fiókomban amikor lekötöm, és mivel én esténként kötök le így másnap tudom csak kikérni nem nagy gond csak igazából kíváncsi vagyok :) EA a legjobb dolog idáig
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

szabol írta:sziasztok nem láttam hogy válaszoltatok volna a kérdésemre ezért újra megkérdezem hogy az EA-nal a leköotés lejáratnál van idő elcsúszás? pl 8 óra mert nekem nem szokott ugyan abban az időpontban megjelenni a fiókomban amikor lekötöm, és mivel én esténként kötök le így másnap tudom csak kikérni nem nagy gond csak igazából kíváncsi vagyok :) EA a legjobb dolog idáig
szia a lejárat utáni napon tudod kikérni a pénzed és akkor is reggel csak mivel van egy kis időeltolódás ott másképp jár az óra pár órával visszább vannak!!!!!
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

ne parázzatok és nyugodtan kössetek le hosszabb távra is mert az EA nem fogja hagyni hogy szüneteltessék az AP számláját..Face-en van az alertnak is oldala és ajánlom figyelmetekbe a forumát..
aranycsepp
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.06.07. 08:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: aranycsepp »

Nemtudtok valamit erről a AlertPay Prepaid Cardról?Van már ilyen ?hol lehet igényelni?
aranycsepp
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

én nem igazán értettem a FB forumon a témában a moderátor leírását mert én nem találtam az alapján hogy ha bejelentkezek hol lehet jgényelni az elerton..elvileg van már..
itt a forumon amúgy van alertpay-es rész ahol felteheted ezt a kérdést..:) itt max az EA kártyát dumáljuk meg ha majd lesz..:)

most nézem hogy nem mindenkinek elérhető még.amolyan tesztüzemben van.akkor lehet igényelni ha teljesen elérhetővé teszik minden felhasználónak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ineedadollar 2011.06.14. 17:57-kor.
aranycsepp
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.06.07. 08:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: aranycsepp »

ineedadollar írta:én nem igazán értettem a FB forumon a témában a moderátor leírását mert én nem találtam az alapján hogy ha bejelentkezek hol lehet jgényelni az elerton..elvileg van már..
itt a forumon amúgy van alertpay-es rész ahol felteheted ezt a kérdést..:) itt max az EA kártyát dumáljuk meg ha majd lesz..:)
köszi!:-)
aranycsepp
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

banyek!gyors vagy én meg csiga!XD szerkesztettem a hsz-omat!nézd meg!
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Ha valaki beírja hogy 1 hónapra köti le a pénzét levágom a f..át,megmondtam kiscsilliószor semmiylen konstelláció nincs amiben az lenne a legjobb vazze:)
space
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.06.14. 18:15
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: space »

Üdv mindenkinek!
Csak most találtam ezt az oldalt, elnézést ha már írtatok róla.
Jelenleg nem tudok belépni az EA fiókomba. A főoldal bejön, de a back office -re klikkelve nem jön be a login oldal.
Érdeklődnék hogy ez nálatok is igy van (karbantartás?) vagy csak nálam van valami gebasz?
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

space írta:Üdv mindenkinek!
Csak most találtam ezt az oldalt, elnézést ha már írtatok róla.
Jelenleg nem tudok belépni az EA fiókomba. A főoldal bejön, de a back office -re klikkelve nem jön be a login oldal.
Érdeklődnék hogy ez nálatok is igy van (karbantartás?) vagy csak nálam van valami gebasz?
katt az EA linkemre és enter alul majd ott a members sign in-re.a meghívó kód kell most még a belépéshez(ha törlöd vagy törlödik a süti).remélem érthető voltam.;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ineedadollar 2011.06.14. 19:22-kor.
aranycsepp
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.06.07. 08:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: aranycsepp »

space írta:Üdv mindenkinek!
Csak most találtam ezt az oldalt, elnézést ha már írtatok róla.
Jelenleg nem tudok belépni az EA fiókomba. A főoldal bejön, de a back office -re klikkelve nem jön be a login oldal.
Érdeklődnék hogy ez nálatok is igy van (karbantartás?) vagy csak nálam van valami gebasz?
én betudtam lépni ,nincs semmi gond.próbáld meg még1szer :-)
aranycsepp
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég