Mousebux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mousebux - EVO ($0.04+$0.02) - Fizetett

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Panaszok vannak a fórumon, erősen billeg az oldal,de én már nem csinálom ahogy már korábban írtam.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Mousebux - EVO ($0.04+$0.02) - Fizetett

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

patrasz írta:Panaszok vannak a fórumon, erősen billeg az oldal,de én már nem csinálom ahogy már korábban írtam.
A Proof tábla alapján pedig Dec. 31. volt az utolsó kifizetés napja...
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Mousebux - EVO ($0.04+$0.02) - Fizetett

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

És erre ma ez az üzenet fogadott:

Our apologies for the last no communication with you!

Mousebux was hacked by someone that can't see honest guys grow and solve all problems... Many files were injected in our server and we are without support system and forum was completely spammed, when we've tried to resolve - spam happens again...

More... we've discovered a lot of fake accounts, completely automated by autoclickers only with one propose: To Steal our and your money!

So, Now we'll migrate all structure to a new server with high security possible and DDos protected...

Payments will be released again on 10th February. Sorry for this bad news, but due to the recent activity we can not process any payment before this date!

We received some paypal disputes and chargebacks from some members, and if they not cancel these disputes, they will be permanently suspended from Mousebux and all funds will be cancelled!

We are changing for best! If you are a cheater, you'll be dead!
End of the story
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Mousebux - EVO ($0.04+$0.02) - Fizetett

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Akkor ez eldőlt. Ha esetleg Febr. 10. -én mégis elkezdene fizetni, meglátjuk mit teszünk vele...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Mousebux - EVO ($0.04+$0.02) - Fizetett

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin új oldalt nyitott, RRBux (rrbux.com) néven.
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: Mousebux

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Sziasztok
Hirdetéseket nézegetve arra a felfedezésre jutottam hogy a mousebux ujra visszatért és fizet a proof szerint :oops:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Mousebux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ferikekingus írta:Sziasztok
Hirdetéseket nézegetve arra a felfedezésre jutottam hogy a mousebux ujra visszatért és fizet a proof szerint :oops:
a fórumban is van kifizetés ,tehát fizet, de ha figyelmesen megnézitek a proofot kiderül,hogy miért is fizet?
Kép
lajos58
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.05.03. 18:46
Kapcsolat:

Re: Mousebux

Hozzászólás Szerző: lajos58 »

Üdv mindenkinek,én már egy fél éve vagyok az oldalon .Már 11 dollárnál vagyok de mikor ki akarom kérni a pénzt ,azt irja ki sikerült de az után meg azt hogy fűggöben van az át utalás.Három nap után vissza kértem a pénzt és fojtattam tovább.Nem tudom mit irttam el vagy az oldallal van a baj.Lajos
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Mousebux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

lajos58 írta:Üdv mindenkinek,én már egy fél éve vagyok az oldalon .Már 11 dollárnál vagyok de mikor ki akarom kérni a pénzt ,azt irja ki sikerült de az után meg azt hogy fűggöben van az át utalás.Három nap után vissza kértem a pénzt és fojtattam tovább.Nem tudom mit irttam el vagy az oldallal van a baj.Lajos
Ahogy nézem 9 napja nincs kifizetés,de az admin aktív a fórumon... lehet nem fizet.

azt mondod mikor kikérted azt írta completed és utána visszaváltozott pendingre? miért kérted vissza a pénzt?
lajos58
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.05.03. 18:46
Kapcsolat:

Re: Mousebux

Hozzászólás Szerző: lajos58 »

Üdv mindenkinek.Át utaltam 10 dollárt egy hete de az otta fügöben van,mit tudtok az oldalrol fizet-e.lajos
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Mousebux

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

lajos58 írta:Üdv mindenkinek.Át utaltam 10 dollárt egy hete de az otta fügöben van,mit tudtok az oldalrol fizet-e.lajos
Összességében a fórumban néha jelennek meg friss kifizetések (nagyon kevés), de az oldal NEM AJÁNLOTT.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Mousebux

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Érdekes, kifizetési listája van a MouseBux-nak, de én a fórumot nem látom? ;-))
Vagy csak én nem találom, hiába kattintok rá, nem adja be.
A kifizetési lista elég megbízható-e-? :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Mousebux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

gyula1971 írta:Érdekes, kifizetési listája van a MouseBux-nak, de én a fórumot nem látom? ;-))
Vagy csak én nem találom, hiába kattintok rá, nem adja be.
A kifizetési lista elég megbízható-e-? :)
Fórum eltűnése egyértelműen a csalás leleplezésre szolgál. Nagyon átlátszó húzás. A proof menü önmagában csak tájékoztató jellegű,mindig a fórumon levő bizonylatokkal együtt értelmezhető.

Az oldal újra nem fizet. A társoldal RRbux.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég