Új Trabant-bux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ez az új upgrade tábla nekem még mindig nem egyértelmű, minden tagsággal ugyanannyi a ref jutalék?
Ottani fórumban olvastam, hogy 1/3-ával nőtt a refjutalék, ezt meg tudná erősíteni valaki, aki vezet statisztikát és képben van, nem úgy, mint én...!? :)
Ami nekem továbbra is a legrosszabb számomra, a max 100 direkt, legnagyobb tagsággal is. Így legalább tudom, mire fogom költeni a pontjaim, amíg refbérlés nincs, törlök :)
Viszont számolgattam kicsit, hogy is jön vissza a 20 dollárom:
Idealista vagyok, ezért azt mondom, 50%-os napi aktivitást produkál a 64 emberem (saját hirdetések által szerzett refeket nem számolom). Ha igaz, akkor 1 ember napi 0,4 centet hoz: 0.4*32=12.8 cent/nap, 3.84$/hónap. Így kicsit több, mint 5 hónap, de ha idevesszük, hogy a tagságvásárlásukból is kapok 10 centet, és szerintem legalább az a 8 ember, aki alám jelentkezett, fog is tagságot venni, mondjuk 5 hónap a megtérülés. Nyugodtan ki merem jelenteni, ez több, mint amire előtte számítottam/számítottunk. Úgyhogy picit csalódott vagyok (a max. 100 direkt miatt az a helyzeti előny se jelentett sokat, hogy hamarabb kaptam reflinket), de elkeseredett nem, és drukkolok az oldalnak, hogy kitartson sokáig :) Hisz havi 12-15 dolcsi összejöhet, és erre szoktam mondani, lenne 20 ilyen oldalam, és mennék nyugdíjba :D
Jah igen, ami még nem tetszik, hogy a direkteknél nem látom kinek milyen tagsága van, így max találgathatok
End of the story
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: micike »

A refjutalék minden tagságnál egyforma
Csak a 3 standart hirdetésre fizet.
Ez napi 0.0045 dollár
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Holnap kivégzem a régit és átmegyek az új trabiba.
Gondolom most ott így lehet keresni mert ez a levél jött:

Standard member: 0.04 $
P70 member: 0.22 $
P500 member: 0.67 $
P600 member: 1.32 $.

Daily referral earnings of all membership: 0.0045 $.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

patrasz írta:Holnap kivégzem a régit és átmegyek az új trabiba.
Gondolom most ott így lehet keresni mert ez a levél jött:

Standard member: 0.04 $
P70 member: 0.22 $
P500 member: 0.67 $
P600 member: 1.32 $.

Daily referral earnings of all membership: 0.0045 $.
Ideje :P :)

Igen, ez az aktuális kereset, saját elég korrekt így már szerintem
Refkereset meg minden tagsági szinten egységes, és csak a 3 fix után ad jutalékot (3*0,0015)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Második kifizetésem innen Ötödik az újról. A kikérésemtől számítva másnap már a számlámon volt a pénz. havi 30 dolláros befektetéssel tisztán 6 dollárt lehet keresni levonások után és erre jön a refjutalék (napi kb fél cent refenként), és a Griden nyerhető pénz.Én 10 centeket gyakran nyerek rajta.
Megéri csatlakozni ingyenes tagként is 4 centet kereshetünk. Kifizetési minimum ingyenesként 4$ . Befektetéssel pedig garantált profitot kapunk.

Belépés ezen a linken lehetséges. Köszönöm,ha hozzám csatlakozol.
http://trabant-bux.com/?ref=xenosz2

Fizetés:

Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mozgolódás bérelt refek terén annak aki pozíciót vásárolt!

Levél: Egy lehetőséget szeretnénk felajánlani.

Elkezdjük kiadni a reffeket azoknak, akik első körben vettek poziciót.

Eszerint rented reffbe kapsz32 reffet 30 napra. Garantált minimum 50 cent kereset, max ha mindent kattolnak 0.75 $. Így Karácsonyra már szép hasznot tudsz elérni.
amennyiben most kéred, még a tesztidőszak alatt, akkor egy supportban jelezd, és a számládba helyezzük.

Ez az 50 cent hogy jött ki ha 0,0045/ref 1 napra?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szép gesztus ez az admintól,csak azt nem értem,hogy ezt miért kell külön kérni,miért nem automatikus? Vagy ,ha csak lehetőség,akkor mi célja van neki? Miért ajánlotta csak így fel? Azoknak,akiknek kell a pénz már most? Akiknek nem kell a pénz az nem kéri? Egyáltalán van,aki nem fogja kérni? Ki az aki megvon magától ingyen pénzt? 16$ ingyen egy hónap alatt.

És kik azok az első körösök? Bumpersig mindenki,vagy csak a wheelek?

Csak gondolkozom. Lehet értetlen vagyok. :D
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 akkor figyelj, elmesélem én hogy látom :)
1. Ha patrasz megkapta, akkor neked is meg kellett kapnod ezt a levelet, nem? (tehát szerintem mindenki első körös, aki befizetett valamennyi pénzt)
2. Nem autómatikus, hanem a lehetőséget kínálja fel, hogy már most élhess vele, ne csak a tesztüzem végén.
3. Tehát a 20 dolláromért nem 64 direktet, hanem 64 béreltet kapok 30 napra (siccc......). Pontosabban, a levelében 64-et ajánlott fel, de csak 56 lett, tehát még így is levonta a 8 direktet
4. Ezzel az is biztossá vált, hogy szó sincs kipróbált emberekről, hanem ezek robotok bizony. Így lehet az 50 centet is garantálni, meg úgy, hogy bérelt nem annyit hoz kattintásokként, mint direkt (ha minden nap lekattint, akkor max 75 cent, ebből lehet számolni, bár nekem nem kerek szám jött ki....)
5. Tehát kaptam 56 béreltet, akik eddig 0, azaz nulla kattintással állnak. Igaz ebbe az oldal 2 nappal ezelőtti hibája is belejátszik, 2 napja nem írta jóvá senki kattintását, így tegnap nem jött semmilyen jutalék refektől. (Remélem lesz valami kompenzáció, mert azért ez nekem nem kis kiesés.)
6. Amiről meséltem neked priviben xenosz2, nah az is megszűnt ezután a kimaradás után.
7. Végkonklúzió: Mindenki vonja le maga :P De én annyira nem vagyok boldog
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ez a történet nem jól alakul. nagyon sok a zűr! :(
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kezdem kapisgálni :D Nos akkor úgy néz ki,hogy úgy intézte,hogy mégse legyenek direktjeink. 0,0045 ös refkeresettel 64 reffel amúgy se mennél sokra,így talán ez mégiscsak pozitív lépés volt. vegyük úgy az admin mindig igyekszik úgy spekulálni menet közben,hogy senki se járjon rosszul ,és így alakítani a feltételeket.

Nyílván ha az oldal rendelkezne már 10 ezer taggal,akkor másképp állna a dolog,....
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Azért 2 dolgot még leszögeznék:
1. Semmit nem kockáztatnak, vagy vállalnak be, ami az oldal stabilitását, hosszú távú fennmaradását veszélyeztetné, ez mindenképp pozitívum.
2. A tulajdonos Gábor nagyon jó politikus lenne :)
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kavics13 írta:Azért 2 dolgot még leszögeznék:
1. Semmit nem kockáztatnak, vagy vállalnak be, ami az oldal stabilitását, hosszú távú fennmaradását veszélyeztetné, ez mindenképp pozitívum.
2. A tulajdonos Gábor nagyon jó politikus lenne :)
de ha a stabilitás fenntartása állandóan olyan változtatásokkal jár, amelyekkel megszegik a korábbi ígéreteiket, akkor az gáz. eleve nem kellett volna ígérni semmit... csakhogy akkor ki fizette volna ki a szkriptváltást? a tulaj, így meg (ha jó értem) Ti. gyanítom, erre gondolsz, amikor jó politikusnak titulálod! :D
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Egyáltalán nem erre gondoltam
És igazándiból nem szegett meg semmit
Nagyon jól kommunikál
Mond is valamit, meg nem is
Mi meg levonjuk a saját következtetésünk
Ami (sok esetben) nem igaz
Mondom, jó politikus lenne :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Trabiról már 4 refet szereztem Clickhonestra :) 2000 kreditet áldoztam rá (2 $)egy nap kb 6-700 fogy. és a 0.01 centes kategóriába van. Kihasználtam ,hogy jó hosszú szöveget lehet a címbe betenni. Új oldal még jól lehet promótálni.
Ez az előnye mindenképp megvan a profitos oldalaknak,hogy abból lehet hirdetni :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Valaki írja már le hogy melyik táblában vagy hol van az oldalon hogy a bérelt emberek után hogy jön ki a max 75 cent/hó. Mert láttam leírva de ez hogy jön össze?
Ja és ez freeként is jár vagy csak bizonyos tagságnál ennyi?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Na előbb utóbb megtudjuk :) Most az az infót kaptam,hogy ezek élőek lesznek. De lehet jön id e a fórumra az admin és megválaszolja (erre is kaptam igéretet)
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Felnéztem a régi Trabira, és átolvastam a fórumot.
Arra a következtetésre jutottam, hogy nem volt egyértelműen megfogalmazva ez a ref hálózat dolog.
De a fórumon a következő beírás is szerepel:

Az oldal a rented refeket fogja ellenőrizni. Azaz csak akkor lesznek megvásárolhatóak, ha több napon át bizonyítottak, dolgoztak.
Azonban ezekhez először a korábban pozíciót vásároltak jutnak hozzá. Ha minden pozició downlineja fel van töltve, akkor lesz az oldal többi felhasználója számára elérhető a bérelt ref állomány.

Vagyis a Wheel-ek megkapják a 8 fizető Engine-t, a többi bérelt.
Az Engine-ek megkapják a 8 Bumpers-t a többi bérelt,
A Bumpers-ek kapnak 16 béreltet.
Számomra most már csak az a kérdés mint Engine-nek hogy nem kelt el a 256 Bumpers hely. Hozzám mindössze egy jött.
Mi lesz a többi 7 hely sorsa. Végül is erre fizettem be. A 8 Bumpers, direkt ref lett volna. Helyettük is béreltet kapok?
No majd meglátjuk. :unsure:
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ez az hogy alattam egy alsóbb vonalbeli sincs, pedig elvileg 8 direktet kellene kapnom, meg 32 béreltet.
Rapid
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.10.25. 05:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Rapid »

Képzeljétek , ha mi nem értjük, mi nem látjuk át, akkor egy külföldi mit lát ebből ? Ugyan milyen bizadalma lesz az oldalba, hogy mer így befektetni?
Ez az örökös változtatás, módosítgatás számomra inkább a kapkodás jele, amivel azt bizonyítja, hogy semmi nem volt itt előre normálisan
kidolgozva.megtervezve. (tudom teszt időszak van )
Az jó, hogy xenosz2 megpróbál amolyan koordinátor, vagy összekötő lenni a tagok és az admin között, talán végre mi is világosabban látunk..
Bár ismerve az admin habitusát, jó kommunikáló képességét mindenkit meggyőz, hogy itt minden tuti, minden a legnagyobb rendben van.
Azt a némi pozítivumot ami történt az egekig magasztalja, míg a negatívumokat elbagatelizálja.
A taglétszám még mindig nagyon alacsony egy matrixhoz, hogy itt hogyan lesznek "kipróbált" aktív refek ?
(reméljük a pozició- vásárlás tényleg nem az új script megvásárlásáról szólt)
Mindenki vár és számol...
Hirdetni az oldalon 99 %-ban egy ember hirdet, ez sem a túlzott bizalmat jelenti. :?
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Rapid írta:Bár ismerve az admin habitusát, jó kommunikáló képességét mindenkit meggyőz, hogy itt minden tuti, minden a legnagyobb rendben van.
Ez természetes. Így működik a világ. De hogy a PTC-nél maradjak, láttál már admint, aki szidta a saját oldalát?
Mindenki azt dicséri, amilye van, és mindenki annyit hisz el belőle amennyit jónak lát.
Mert ugye sosem szabad mindent elhinni. Főleg az interneten.

A lényeg, hogy nálam már tisztázódott a helyzet,
a befizetett 10$-os Engine pozíciómra megkaptam az 1 darab fizető bumpers-t, (ezúton is köszönöm neki)
és 31 béreltet. Ez refenként 31.25 cent, és korábban jutottam hozzá, mint a most csatlakozók.

Mostmár csak az a kérdés, hogyan teljesítenek. Jelenleg hátra van még 29 napjuk, kattintás 0, remélem délután felélednek.
A másik pici furcsaság, hogy rámentem a hosszabbításra, de ott még csak a 90 napos szerepel 10% kedvezményel, ár nélkül.
Feltételezem, hogy ez nem marad így.
Továbbra is: No majd meglátjuk. :unsure:
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Jelenleg 2 dolgot tudok biztosan, hogy az 56 béreltem 2 nap alatt 0, azaz nulla kattintást hozott össze
És az oldal fizet :)

Kép
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Grat a fizetéshez. Tegnap este én is megkaptam a refjeim és nálam sem kattintott egyik sem. Ugyan nekem így is megfelel,ha profit lesz belőle,de sztem anno arról volt szó,hogy kapunk X refet plusz akik fizettek pozicíót. Most a refek mennyiségéből le lett vonva a fizetettek mennyisége. Én nem erre emlékszem :? De mondom nekem ez nem okoz nagy gondot.

Viszont az,hogy nullát kattintottak valakinél 2 nap alatt az sztem már gond. Én javaslom,hogy ezt jelezzük feléjük. Ellenőrzött refekről van szó,így ez még akkor sem lehet,ha közben pár abbahagyja.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Küldtem suppot, kapok újakat és elnézést kért a mostaniak miatt. Én azt javaslom bárkinek van ilyen gondja,akkor jelezze, le lesznek cserélve. Tesztidőszakra hivatkozott. Úgy néz ki mi vagyunk a tesztelők ezügyben :)
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Én beírtam a fórumra a statisztikát.
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

A refek mostmár 2 napja rendesen nyomják, de itt megint van egy kis számtani probléma.

'Garantált minimum 50 cent kereset, max ha mindent kattolnak 0.75 $' írták ők.

3 fix hirdetés van. ref klikk 0.6 cent. Ez napi 1.8 cent.
30 nap alatt ez 54 cent, 100%-os teljesítmény esetén.
Így nem igazán nyereséges a refbérlés, 50 cent/db áron, főleg ha a ref kihagy 3 napot, már veszteséges.
A 25 cent nyereség sehogy sem jön ki.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Várj. 1,8 cent szorozva 32 = 57,6 *30= 17.28 $ Ha mindent kattintanak. legalábbis én a befektetett 10$ dolláromra ennyit kaphatok. 50 centbe kerül egy ref egy hóra???
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Teszt idő, türelem, nem végleges.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

90 napos hosszabbításnál van még 10% kedvezmény (egyelőre csak ez a hosszabbítás van)
Igen, 50 cent egy bérelt, 10 a mimimum amit meg lehet venni 5 dollárért
De valóban nem sok a kereset velük
Viszont amióta többen jelezték a problémát, nekem is újra indult a 30 nap, és eddig mind az 56 bérelt minden nap kattintott (kopp-kopp)
Maradjon így, és akkor a befektetett 20 dollárom bőven megtérül 30 nap alatt
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nos vettem egy P600-at és írtam hogy küldjék a refeket. Kavics13 örül! :P
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: atiss »

ÜDV!Reffeket mikor kapom meg?10$ fizetembe anno.....vagy csak ha tagságot veszek akkor kapom meg?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég