Új Trabant-bux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:JÓ OLDAL REGIZZZETEK!!!
Én már nem merem hirdetni :)
Gratula!
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kavics13 írta:
xenosz2 írta:JÓ OLDAL REGIZZZETEK!!!
Én már nem merem hirdetni :)
Gratula!
mi van? :o
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

doqxstudio írta:
kavics13 írta:
xenosz2 írta:JÓ OLDAL REGIZZZETEK!!!
Én már nem merem hirdetni :)
Gratula!
mi van? :o
Decemberben kapok 64-8=56 refet, már most van 35, összesen 100 lehet, és drága a törlés.... :)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:
xenosz2 írta:JÓ OLDAL REGIZZZETEK!!!
Én már nem merem hirdetni :)
Gratula!
Köszi. Neked is a refjeidhez. Nekem össz 4 darab van még csak :lol:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:
kavics13 írta:
xenosz2 írta:JÓ OLDAL REGIZZZETEK!!!
Én már nem merem hirdetni :)
Gratula!
Köszi. Neked is a refjeidhez. Nekem össz 4 darab van még csak :lol:
Jah képzeld, olyat csináltam, amit nem szoktam........ hirdettem :D
Köszi!
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Jah képzeld, olyat csináltam, amit nem szoktam........ hirdettem :D
Köszi!
jaúgy könnyű :lol:

Most eljött az ideje,hogy én is csináltam pár külföldi fórumon topikot neki. 1-2 oldal kivételével sehol sincs reklámozva. Az admin sem hirdeti,pedig a réginek csinált topikokat itt-ott. Mondjuk biztos furán fognak majd nézni az Upgrade táblára. Sehogysem jönnek össze a százalékok, Szerintem nem egy számhoz van igazítva,hanem egymáshoz vannak valamilyen spéci logika alapján....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ha kaptok kifizetést az új oldalon a következő szabály szerint kell eljárni.

Kérünk nyiss egy új választ a Payment proof bejegyzésben a saját felhasználó neveddel és minden egyes új kifizetési bizonylatot ebbe a saját bejegyzésbe tölts föl.

Képeket direktbe nem, csak külsö oldali linkjét tudod betenni a fórumba. Mi azt tanácsoljuk használd a http://imageshack.us/ oldalt a képek feltöltésére . Az ott nyert linket illeszd majd be a fórumba.

Amennyiben a régi trabin is felhasználó voltál, akkor az első bejegyzésednek arról kell szólnia, hogy a régi trabin hányszor és milyen összeértékben kaptál kifizetést a régi trabin.
Egy minta bejegyzést megnézhetsz itt:
http://www.trabant-bux.com/forum.php?topic=222

Aki háromszor rossz helyre tölti fel a kifizetési bizonylatot és nem a saját topicjába, az büntetve lesz, úgyhogy figyeljetek oda!
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

xenosz2 írta:
kavics13 írta:
xenosz2 írta:JÓ OLDAL REGIZZZETEK!!!
Én már nem merem hirdetni :)
Gratula!
Köszi. Neked is a refjeidhez. Nekem össz 4 darab van még csak :lol:
... abból tudom hogy az egyik P600-as upgradelt :)
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Viszont ma csak 3 standard hirdetést adott a 6 helyett.... Pedig pont azokkal van beállítva melyik tagsággal mennyit lehet keresni
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

kavics13 írta:Viszont ma csak 3 standard hirdetést adott a 6 helyett.... Pedig pont azokkal van beállítva melyik tagsággal mennyit lehet keresni
Most már ott a többi is, tessék szépen visszamenni, lekattintani :)
End of the story
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Hahaha régin most kértem ki de kb 1 hét lesz xd
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
makro
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.11.08. 07:15
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: makro »

Sziasztok, új vagyok érdeklődéssel olvastam a bizakodók és a kétkedők kommentjeit az új trabiról.
Én inkább a kétkedők mellé állnék. Keresni az oldalon csak tagságival lehet, de ha valaki betesz 30 $-t és 40-et szeretne kivenni, ki fogja állni a különbözetet?
Nincs középhad, a standardok nem dolgoznak, hülyék is lennének ennyiért. Persze pár hónapig elmegy, de mi lesz hosszú távon.
(nem sok kell hozzá csak egy papír és egy ceruza, - ja és egy kis emlékeztető)
Valamelyikőtök írta, hogy az adminnak van tapasztalata, nem ez az első oldala, így igaz. De hova is tünt a Northbrabant-bux, a HagaGold, a Green.....
Persze ez nem jelenti azt, hogy ennek is az lesz a sorsa, de az új script vásárlást ügyesen megoldotta. Megvettétek ti.
Hogy ebből mennyit kaptok vissza az még a jövő zenéje. Mindenesetre amig lehet ki kell használni és amit lehet ki kell belőle szedni.
(egy másik fórumon olvastam, hogy a pozició-vásárlás sem teljesen gömbölyű, mert igencsak emlékeztet a piramis játékra, azt pedig mint tudjuk a
magyar törvény igencsak bünteti),
Sok sikert és minél több $-t.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: nadint »

Szia !

Üdvözöllek Fórumunkon.
Köszönjük a hozzászólásodat, tisztelj meg bennünket látogatásoddal és esetleges új ajánlataiddal máskor is !
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Üdv makro a fórumon. Itt írta valaki,hogy a korábbi oldalait mind úgy zárta le Gábor (Az admin) ,hogy senki nem járt rosszul állítólag. Hogy ki fog ennyiért dolgozni? Számtalan PTC oldalon 4 centnél kevesebb a napi kereset és a 4 dollár minimum bár nem kevés,nem számít kirívóan magasnak sem. A kisebb tagságokkal nincs tapasztalatom én egyből p600-at vettem,hisz ez éri meg .Azt hogy ezt hogy fogja kigazdálkodni jó kérdés.Meglátjuk. Azt látom,hogy sok saját hirdetés van más PTc oldalakra,elvileg ebből lehet egy nagyobb bevétel. De ezt csak spekulálom. Illetve azt látom,ami már a régi oldalon is volt,hogy a refjutalék kevés ,de cserébe a saját kereset meg elég jó tagsággal. Más oldalakon a tagsággal jobb a refjuti,de csak akkor profitábilis,ha sok refed van. refbérlésről nincs tapasztalatom... Engem az érdekel,hogy a 30 dolláromra megkapom a 6$ tiszta profitot, a többi a ráadás. :D


Azt nem értem mitől lenne piramisépítés a pozicióvásárlás. Vettünk pozit,ha megkapjuk a refjeinket,akkor majd elkezdenek termelni nekünk. A refjeinknek nem muszáj vásárolni semmit úgy tudom. Az mondjuk igaz,hogy számos bumpers még nem lett megvéve sem... Hát nem tudom. De mindnnek dec elejéig kell lezajlani,még nincs elkésve a dolog. Az admin elhivatottnak tűnik,ami jó pont. Más oldalaknál sztem nem törekszenek előre látóknak lenni. Adják a 100% os visszatérítésket stb,azt idő kérdése,hogy tönkremennek.

Amúgy érthetőnek tűnik a script váltás. A Goldenclix adminja ugyanezzel a scripttel havi 3000$t - termel,ennek ellenére a buxhost oldalja meg veszteséges. Minap írta is,hogy eleve lehetetlen buxhost scripttel nyereségesen működni.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

xenosz2 írta:Amúgy érthetőnek tűnik a script váltás. A Goldenclix adminja ugyanezzel a scripttel havi 3000$t - termel,ennek ellenére a buxhost oldalja meg veszteséges. Minap írta is,hogy eleve lehetetlen buxhost scripttel nyereségesen működni.
miért veszteséges a buxhost szkript?
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Erről van szó
Hello guys.

Tomorrow is one 1 year how I created BalkanikaClix. It is embarrassing that Buxhost didn't do nothing in this 1 year to give us (to admins) opportunity to make sites profitable. No offerwalls, no bot system, not possible to extend human referrals up to 240 days, no nothing. Most funny thing is when I suggested buxhost owner before 2 month to give us some bot system. He told me that is against script policy and few days after he created shares in his own site http://www.open23.com/ . Yes, shares are not against policy ;) My message to you is, stay away from all buxhost sites because all will be scam sooner or later, not because admins are bad persons, reason is simple, this kind of sites can't be profitable. Don't scared if you are investor in BalkanikaClix, I will pay you because i must pay you because of my 4 PTCEVolution sites, GoldenClix, SilverClix, Adzpot and Clixdo. This sites are super profitable and can easily cover BalkanikaClix loses.

That's it.
Bye,
Edin
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Buxhost oldalt 1-2 kivétellel már én sem csinálok a sok csaló miatt! Ezért nem regisztrálnak ezekre sokan, ezért nem lesz nyereséges! Más scripteken akár pár hónap alatt több százezer tag, míg buxhost-okon jó, ha 2-3 ezer tag lesz ez idő alatt, és ott persze a tagság- és bérelt vétel is sokkal kockázatosabb, így az is kevesebb! Gondolom én....
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

köszönöm, értem!

remélem, mindenki érti, hogy ha a botrendszer profitot termel az adminnak, akkor az a felhasználóknak összességében veszteséget! ;)
Kép
urgeonto
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.01.21. 18:49
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: urgeonto »

Sziasztok!

Olvasgatom az új trabi témát, és valamit nem értek.
Kiszámolta már valaki, hogy mekkorra taglétszámnak kéne lennie, hogy mindenki megkapja az
ígért refeket? Pár szorzás, és ki fog jönni egy iszonyatos szám.
Miután én nem vagyok érintve, csak és kizárólag a személyes kíváncsiság miatt érdeklődöm.
Megköszönöm, ha valaki elvégzi a szükséges szorzásokat, mert az én "számológépem" túlcsordul.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én hasraütésszerűen kb 800 emberre saccoltam a "mátrix" alappján A régi trabi oldalon van is egy kép erről a fórumban.

4 wheel kap 64et 8 engine kap 32 öt 40 bumpers kap 16ot ha jol emlékszem. Mondjuk legyen olyan 1000 valahanyszaz..
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

No akkor számoljunk.
4 wheel : 4x20$ ref-ek kiegészítve 64-re. (4x64)
4x8 engine : 32x10$ ref-ek kiegészítve 32-re. (32x32)
32x8 bumpers : 256x5$ (Ennyi lett volna az oldal alap bevétele, ha az összes bumpers pozíció elkel).
A 256 bumpers pedig kapna fejenként 16 reft. (256x16)

Teszt időszak után ez kb 5000 reft jelentene, de nem ennyi lesz,
mivel a 256 bumpers pozíció nem kelt el, és a 16 reft, csak a fizetett bumpers-ek kapják meg,
így szerintem nagyon max 1500 db ref-ről beszélhetünk.
xenosz2 írta:Mondjuk legyen olyan 1000 valahanyszaz..
KIPIPÁLVA. :)
urgeonto írta:Megköszönöm, ha valaki elvégzi a szükséges szorzásokat, mert az én "számológépem" túlcsordul.
Persze ez se kevés, de túlcsordulásról szó sincs. Sőt még számológép sem kell hozzá.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ugyan nem nagy szám, de minden pozíciónál KIEGÉSZÍTVE lesznek a megadott számra
Azaz pl. egy wheel-nek van alapból 8, akik alá jelentkeztek, úgyhogy 64-8=56 és így tovább
End of the story
makro
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.11.08. 07:15
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: makro »

sziasztok, hát nem kis szám, különösen így hogy az oldal taglétszáma, még így összességében sem éri 2000-et. Persze fog ez még nőni!
Csak saccolni lehet hány ember jött át a régiről, hány regizett már az újra. Ebből hány a tagok reffje (szerintem a nagy rész az övéké, olvasva a fórumokat és
látva a hirdetéseket, szinte mindenki hirdeti) és mennyi ebből az oldalé, - és ami a lényeg mennyi ebből az AKTÍV!!, mert ugye kipróbált, aktív reffekről
volt szó!, és ahogy olvasom és hallom a tagoktól a refjeik többsége inaktív....ebből következtetve az adminé is...vagy ő netán furkósbottal kergeti őket, hogy kattoljanak?
Igazán irigylem az optimizmusotokat, látom a szorzásotokat, levezetéseteket mennyit tesztek be és mennyit vesztek ki.
Csak azt mondjátok meg ki fogja azt a profitot megtermelni?
Valamelyikőtök azt írta más oldalon is dolgoznak ennyiért a standardok.Megkérdezném tőle, - ő is ?
Mert én tuti nem néznék meg naponta l4 reklámot 3 centért,. Persze ott a lehetőség tagság vásárlásra, na de akkor az előző kérdésem újra felmerül
ki fogja ezt megtermelni ? (hirdetésekből ezt nem lehet pótolni)
(Ugye ezt a problémát a script-váltás nem oldja meg.)
Bizony a pozició vásárlás is egy nagy szivatás volt, ahogy azt már többen is kimondták kellett a pénz az új scriptre..
Hirdetni reffeket szerezni mindenki tud, ehhez nem kell poziciót vásárolni. :wacko:
De bár nektek lenne igazatok és lenne végre egy stabil megbízható magyar oldal.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Valamelyikőtök azt írta más oldalon is dolgoznak ennyiért a standardok.Megkérdezném tőle, - ő is ?
Mert én tuti nem néznék meg naponta l4 reklámot 3 centért,
Meg fogsz lepődni,de sok oldalon még kevesebbért vagy ennyiért sokkal több hirdetést képesek lekattolni. Persze ez ennél bonyolultabb kérdés. valóban kulcskérdés, hogy mennyi új embert sikerül szerezni.
Rapid
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.10.25. 05:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Rapid »

Látom még mindig élénken foglalkoztat mindenkit az új trabi :)
Hogy jó vagy rossz lesz, kinek mennyire jön be a számítása azt úgyis a jövő dönti el.
Arra a nagy kérdésre viszont még mindig nem válaszoltatok, pedig már többször levezettétek, hogy ti mennyit szeretnétek kivenni az
oldalból, de ki tenné be a különbözetet?
Az pedig, hogy ennél kevesebbért is dolgoznak, hát tegyék...mire ezzel a kertesettel eléri valaki a 4 $-os minimumot, hát az bizony még
a felhasznált energiát sem fedezi. Persze más a helyzet, ha csak szórakozásból, unalomból kattol.. :P
Na de a viccet félre téve, lesznek itt még gondok, csak le kell ülni és reálisan minden végig gondolni az elejétől a végéig.
Amiről ti irtok, az csak a dolog egyik fele. :?
makro
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.11.08. 07:15
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: makro »

Sziasztok !
A hétvégén végeztem egy kis közvélemény kutatást ismerőseim között, ki hogyan áll reff.,ügyben az új trabin.
Az eredmény lehangoló. Kb. 20 embert kérdeztem meg, tehát a merítés viszonylag elég nagy ahhoz, hogy egy átlagos számot kapjunk.
Kevés reff jön, és aki jön az is inaktív!
Tehát az az állítás, miszerint ennyiért sőt még kevesebbért is hajlandók dolgozni az emberek nem igaz !
Az oldal továbbra is első sorban a magyarok között népszerű, ők ismerik az admint. Bár az is igaz, eddig 3 oldalt döntött be a greent valóban tisztességesen zárta,
de ott meg a nyitás nem volt az. Ezért is kaptak sokan a szívükhöz, mikor vicot meglátták az oldalon. (aki ismeri az előzményeket tudja miről van szó).
Ő a mellett, hogy szavahihetőségét, tartását dobja oda, még oldalát is veszélybe sodorja. Míg láthatóan minden erejével a trabi látszólagos
felemelkedésén dolgozik, addig a pannónia látványosan süllyed. Már közel sem az a friss, pörgő oldal ami volt a régi "mag" eltűnt, sorra hagyják el a régi
stabil tagok, az újak pedig közel sem vesznek fel annyi oldalt, hogy jól elvigyenek egy refbackot.
Na de vissza a trabihoz. Egy matrixhoz sok ember kell, nagyon sok és AKTÍV tag ! Ennek még a halvány jelét sem látni. Hogy így mennyi ideig marad így fizetőképes az
oldal ki tudja? (igaz is, ha ti annyira biztok benne, miért nem nyomtok be 10-20 $-t, vagy netán ti is csak kivenni szeretnétek?)
Az oldalon 98 %-ban egyetlen ember hirdet !
Nem véletlenül szűnik meg naponta több tucat oldal és bizony még evolution is.
Egy papíron sok mindent meg lehet tervezni, le lehet vezetni, de hogy ez az életben hogyan fog működni azt a jövő dönti el és aki sok éve foglalkozik PTC-vel az bizony tudja, hogy ez mennyire így van.
Na de fel a fejjel, hiszen még teszt időszakban vagyunk, gondolom hamarosan újabb átdolgozásra kerül sor, hogy ez mennyire lesz jó a tagoknak majd kiderül.
Ennek ellenére azt kívánom, legyen nektek igazatok. :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

makro írta:...
Valamelyikőtök azt írta más oldalon is dolgoznak ennyiért a standardok.Megkérdezném tőle, - ő is ?
Mert én tuti nem néznék meg naponta l4 reklámot 3 centért,...
off: napi 3 cent kereset 4 kattintásért király. nem jó az arányérzéked! amelyik oldal ennél jelentősen többet ígér, az nem fog sokáig működni: excellentbux, $1000ptc, stb. ezekre kár időt vesztegetni. szerk. látom ez xenosz-nál is kiverte a biztosítékot. :D
makro írta:Hirdetni reffeket szerezni mindenki tud, ehhez nem kell poziciót vásárolni. :wacko:
hát ezen nevetnem kell, ne haragudj! :no:
Kép
makro
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.11.08. 07:15
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: makro »

Valamit elnéztél, napi 14 katt, alig több mint 3 centért....a kifiz. min. 4 $.
Ez kb. 4 hónap, a fee. 10 %, tehát kézhez kapsz 3.5 $-t.
Akinek megéri, övé a pálya . :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az,hogy miért nem kattintanak sztem inkább a bizonytalanság az oka. Elnézést. Már kicserélték az upgrade táblát,most már jobban néz ki.

Az,hogy kevés-e a 3 cent 14 kattért. Azt te sem gondolod komolyan,hogy ez az oka. Számtalan oldal van,ahol csupa 0,1 centes van mégis népszerű,máshol csak 1 centesek vannak mégse érdekli a kutya se. nem ezen múlik.

A fee sem mérvadó. Alapesetben 35-40 centet von le a paypal az oldalak egyik részénél. 1 dolláros minimumumnál ez 40% levonás 2$ nál 20%. akkor a 10% 4$ nál sztem teljesen normális.. Annyi igaz,hogy a nagyobb összegeknél jelent ez nagyobblevonást. A legmagasabb tagságnál még így is marad 6$ haszon. A kisebb tagságokat nem ismerem ott elképzelhetó,hogy ez gondot okoz.

Igen. Napi 3 cent - én mondjuk 4-et hallottam,de akkor 3 legyen - szóval nem rossz,de a minimum valóban nem alacsony....ez lehetne 3 $,vagy 2, esetleg 2,5.


Látom a hirdetéseket is átvariálták, így már kivűlről is látható,hogy a kül tagságokkal mennyit lehet keresni.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

makro írta:Valamit elnéztél, napi 14 katt, alig több mint 3 centért....a kifiz. min. 4 $.
Ez kb. 4 hónap, a fee. 10 %, tehát kézhez kapsz 3.5 $-t.
Akinek megéri, övé a pálya . :)
NorthClicks-en megteszem. igaz ott $1 a minimum kikérés.

az a te bajod, h rövid távú a stratégiád! :)

ha a nagyobb keresetű oldalak 10-ből 9x nem fizetnek, akkor ugyanott vagy velük 4 hónap múlva, mint 10 biztosan fizető kisebb keresetűnél.
ha ehhez hozzáveszed a toborzást, ami neked könnyen megy, akkor hosszú távon jobban megéri a biztosan, bár kevesebbet fizető oldalakkal foglalkozni.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég