Könnyü pénz!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
zolexxx14
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.12.06. 13:20
Kapcsolat:

Könnyü pénz!

Hozzászólás Szerző: zolexxx14 »

Hajrá srácok talán ez a legjobb idáig!
rajtad múlik nekem sikerül 8)
http://zolexxx14.cccode.track.clicksure.com
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Könnyü pénz!

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Kerestél te már ezzel? Mert én csak annyit látok hogy be kéne fizetni 43$-t egy szoftverért ami "cash code"-kat generál, elmagyaráznád a dolgokat?
Kép
zolexxx14
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.12.06. 13:20
Kapcsolat:

Re: Könnyü pénz!

Hozzászólás Szerző: zolexxx14 »

Elmondom én hogy csináltam!
Keresgéltem online pénkeresési lehetőségeket és rájöttem hogy a magyar oldalakkal nemfogok pénzhez jutni nagyon és nemérdekel az mlm,ptc..... meg hasonlók. Valami más módon kell pénzhez jutnom! Azzal már tisztába lettem hogy ha bármit találok így is úgy is pénzt kell hogy befizessek mert ingyen nem adnak semmit sajnos.
Megtaláltam ezt a videót és láttam hogy igen itt is bekell fizetni de ez valahogy jobban tetszett mint a többi ahoz képest hogy nemfogok hazudni de nemértek nagyon angolul és csak a videót néztem :D
Már azon voltam hogy tökmindegy kipróbálom ezt a lehetőséget vagy pofára esek vagy nem!
Kifizettem jött egy e-mail hogy köszöntenek.... és másnap jött még egy e-mail 5videóval ami az alapoktól kezdve elmutatott mindent és ugyan azokat a lépéseket követve csináltam.
egy pár oldalra bekel regisztrálni de nemkérnek személyes adatot csak a nevedet,e-mail meg ha akarod telefonszámot!
azért kell befizetni a pénzt mert kapsz egy linket ami a te linked lesz a felhasználó neveddel amit az oldalakra kikell tenned és a cash code folyamatos forgalmat csinál a linkedre nemakarok hülyeséget mondani de nagyon sok embert irányít a linkedhez az oldalakon, és aki rákattint a linkedre szint úgy ezt a videót fogja látni kattintásokért 0,10$ üti a markod ha megveszi a szoftvert 20$ üti a markod! Egy enyhe taktikai lépést ha követsz Facebook,Twitter vagy ahova bevagy regisztrálva csak azért mert rá kattintottak te pénzt kapsz hát erre nemlehet mást mondani csak hogy király!
én nagyon örülök ennek a lehetőségnek ajánlatos kipróbálni bukni nemlehet vele mert van egy 60napos pénzvisszafizetési garancia is! bocsi hogy ennyit írtam! röviden tömören megveszed másnap kapsz egy e-mailt követed a lépéseket az angolal nemtörődve a cash code e-mailba elküldi a privát honlapját egy felhasználó névvel meg egy jelszóval amivel betudsz lépni és megtudod változtatni ha szeretnéd ott lesz a linked amit elkell terjeszteni a honlapokon kattintásokért is fizet ha megveszik sokkal többet fizet és ha végeztél a honlapokkal dölj hátra és nemkell csinálnod semmit mert a cash code csinálja aforgalmat de te is tudod magadna csinálni ha szeretnéd ennyi!
60napos pénzvisszafizetési garanciával, 250$-tól fizet amit kb 1hét alatt el lehet érni! és csak növekedni fog a pénz!
Remélem tudtam segíteni!
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Könnyü pénz!

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Értem nagyjából akkor, kaptál már tőlük pénzt, vagyis ki is jött? Egy bizonylatnak örülnék, meg a videoknak amit emailben küldtek a linkje jó lenne :D
Kép
zolexxx14
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.12.06. 13:20
Kapcsolat:

Re: Könnyü pénz!

Hozzászólás Szerző: zolexxx14 »

file:///C:/Users/pc/Desktop/img3s.png

Ha esetleg nemtudod megnyitni add meg az e-mail címed és elküldöm a bizonylatot a Diners Club a leányválalata a cash codnak amin keresztül kűldik a csekket. A linkeket már mások is kérték tőlem de a vissza jelzések alapján nemlehet megnyitni mert én szerintem az e-mail privát így az üzlet szempontjából ez érthető is.
De látom téged érdekel az online üzlet ha gondolod próbáld meg mert pénzt nemfogsz vele bukni :)
Avatar
Zenth0r
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2013.02.23. 17:40
Kapcsolat:

Re: Könnyü pénz!

Hozzászólás Szerző: Zenth0r »

Ide fel tudod tölteni a képet: http://kopasite.net/upload

Ez után a linkjét másold ki (ctrl+c), majd be tudod illeszteni ide (ctrl+v), hogy mi is láthassuk
mert így csak a saját géped elérési útvonalát adtad meg.
Kép
zolexxx14
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.12.06. 13:20
Kapcsolat:

Re: Könnyü pénz!

Hozzászólás Szerző: zolexxx14 »

Ez egy régebbi bizonylat mert nem nagyon értek a gépekhez és elhomályosította egyk ismerősöm a fontosabb adatokat hogy csak a lényeg látszódjon remélem így már jó lesz
http://kopasite.net/up/0/img3s.png
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: Könnyü pénz!

Hozzászólás Szerző: Golo »

:DDDDDDDDDD Amint látom elég tág ismeretségi köröd lehet neked, mert ez a kép nem az ismerősödé, hanem innen loptad: http://www.getcashforsurveys.com/
Ezek után szerintem már azon sem kellene megsértődnöd, ha csalónak neveznének :)
Sok szerencsét!
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Könnyü pénz!

Hozzászólás Szerző: nadint »

Csalók pedig működnek közöttünk, ezek szerint többen is !

:bad:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég