JL bux és Bluesky- Nem fizetnek

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Sziasztok,

Érdemes invesztálni ezekbe az oldalakba most vagy inkább hanyagoljam őket mindörökké? :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fogalmam sincs. Én is ezen agyalok. Az admin törekszik rá,hogy minél nehezebben kerülhess pozitív egyenlegbe (plusz levonásokkal a kifizetésénél,security deposittal,meg bizonyos összegű kikérésnél további köteklező befizetésekkel). . Viszont,ha nem a havit veszed,hanem a 3 havit pld,akkor jelentős kedvezmény van rá.de hát az már jelentősebb kockázat is.

papiron 96%-os a befizetés / kifizetés arányom a levonáok befizetések miatt ez jelentősen rosszabb.
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Köszi a véleményed. Ez mondjuk egy mínusz pont az oldalaknak :)
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

ez az oldal most indult és a bluesky-hoz van kapcsolva
http://www.alisonptc.com
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Szilo írta:Sziasztok,

Érdemes invesztálni ezekbe az oldalakba most vagy inkább hanyagoljam őket mindörökké? :)
Én január közepén kezdtem a JLBux-ot, free-ként 2 hónapig kattoltam és kb. 28 dollárom gyűlt így össze! Ekkor megvettem a goldpal tagságot, hogy tudjak is kivenni pénzt! A tagság lejártakor kemény 12 dollár nyereséggel zártam az oldalt, tehát még az ingyenesen összegyűjtött 28 dollárt sem tudtam mind kivenni! Az utolsó kifizetése nekem pedig elég nyögvenyelősen ment, még írni is kellett neki! Ezt az oldalt csak úgy éri meg csinálni, ha legalább 24/7-es (most $59), vagy annál nagyobb tagságot veszünk és csináljuk folyamatosan, meg hogy fizessen is az admin, mint eddig! Nekem nincs ennyi pénzem ilyen tagságokra, ezért abba is hagytam egyenlőre, irodámban most 37 dollárral szoktam pár naponta kattolni!

U.i.: Amikor nagy nehezen kifizetett és sokaknak késett a kifizetés, írt egy üzenetet az admin, hogy tisztogatni fog, mert ez egy befektető oldal, sokan nem tudják, és sokan csak a pénzért csinálják! Hát mi másért csinálnánk, ha nem a profitért? A másik meg az, hogy egyetlen egy prémium PTC oldal(sőt, semmilyen) sem teszi kötelezővé, hogy csak akkor fizet ki, ha kötelezően hirdetünk az oldalukon! Hirdessenek a hirdetők, a kattolóknak meg fizessenek, ahogy az le van írva! Ezzel az üzenettel előttem leírta magát az admin! :rofl: Ekkor hagytam abba a tagságvételt! 8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Kinglui75 2013.04.28. 11:29-kor.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

rolexhun írta:ez az oldal most indult és a bluesky-hoz van kapcsolva
http://www.alisonptc.com
Lupi bácsi ígérte egyszer, hogy indít majd egy 3. oldalt, ami szintén nagy profittal kecsegtet. Megtette...

némi infó az oldalról:
alison.JPG
alison.JPG (26.6 KiB) Megtekintve 4967 alkalommal
Az upgrade:
upgrade_970x996.jpg
upgrade_970x996.jpg (133.7 KiB) Megtekintve 4967 alkalommal
A fizetési processzorok a szokásosak: Paypal, Payza, Egopay, STP

Akit érdekel csatlakozzon!

http://www.alisonptc.com/?ref=jerdei
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

jó lenne már egyről a kettőre jutni ezzel a ptc dologgal,de én már abba sem bízom,ami csak havi $1 prfitot ígér

de,ha csinálnám is ezt az oldalt, ki tudja egy hónap alatt milyen változások lennének,amivel rendesen meg lehet szívni
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Szilo írta:Köszi a véleményed. Ez mondjuk egy mínusz pont az oldalaknak :)

Ez az én szempontom,mert nincs még annyi tőkém,hogy megkockáztassak nyugodt szívvel mondjuk 30 dollárt 3 hónapra
Magasabb tagsággal éri meg egyre jobban én úgy vélem,mert a plusz befizetések arányaiban akkor lesznek kisebbek pld a 10 dollár kezdetben. De erről nincs tapasztalatom.
Meg akkor,ha van olyan refed,aki tagsággal rendelkezik. Ingyenes ref után nem fizet.
Pozitívum ,ha már pluszban vagy,akkor viszont szép hasznot tudnál hozni belőle,főleg ha több hónapra veszel tagságot.
Példa. legkisebb tagság 1 hó 13,5 / 3 hó 30 / 6 hó 49 és ez a nagyobbaknál is. szóval ha van ennyi feles pénzed,akkor érdemes már az elején több hóra fizetni...
Negatív,hogy az admin szeret csalni a kifizetési bizonylatokkal ugye pld.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

jerdei írta:
rolexhun írta:ez az oldal most indult és a bluesky-hoz van kapcsolva
http://www.alisonptc.com
Lupi bácsi ígérte egyszer, hogy indít majd egy 3. oldalt, ami szintén nagy profittal kecsegtet. Megtette...






A fizetési processzorok a szokásosak: Paypal, Payza, Egopay, STP

Akit érdekel csatlakozzon!

http://www.alisonptc.com/?ref=jerdei
Ezt megnézem! :) Elvileg 21 nap után free-ként a 4 dolláromat kikérhetem! :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Az utolsó kifizetése nekem pedig elég nyögvenyelősen ment, még írni is kellett neki
Megkérdezhetem mennyit kellett várni a kifizetésre?
Most a BS-en nálam az a helyzet,hogy 12 naponta tudok kikérni pénzt. emiatt a nagy időintervallum miatt épp úgy jött ki megint,hogy később kapom a pénzt,mint ahogy megvenném a tagságot. Magasabb tagsággal ez az idő is csökkenne...
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:
Az utolsó kifizetése nekem pedig elég nyögvenyelősen ment, még írni is kellett neki
Megkérdezhetem mennyit kellett várni a kifizetésre?
Most a BS-en nálam az a helyzet,hogy 12 naponta tudok kikérni pénzt. emiatt a nagy időintervallum miatt épp úgy jött ki megint,hogy később kapom a pénzt,mint ahogy megvenném a tagságot. Magasabb tagsággal ez az idő is csökkenne...
Persze! Mindig 2 és 7 nap között fizetett, de az utolsó kb. 12 nap volt, úgy emlékszem.....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ezt megnézem! :) Elvileg 21 nap után free-ként a 4 dolláromat kikérhetem! :)
free nek 100 nap a kikérés első napja :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kinglui75 írta:
xenosz2 írta:
Az utolsó kifizetése nekem pedig elég nyögvenyelősen ment, még írni is kellett neki
Megkérdezhetem mennyit kellett várni a kifizetésre?
Most a BS-en nálam az a helyzet,hogy 12 naponta tudok kikérni pénzt. emiatt a nagy időintervallum miatt épp úgy jött ki megint,hogy később kapom a pénzt,mint ahogy megvenném a tagságot. Magasabb tagsággal ez az idő is csökkenne...
Persze! Mindig 2 és 7 nap között fizetett, de az utolsó kb. 12 nap volt, úgy emlékszem.....
Köszönöm a választ. Nálam ez eddig mindkét esetben 10 nap volt.(2 nap feldolgozási idő 2-7 nap utalási idő =9 nap a szabályzatban)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

xenosz2 írta:
Ezt megnézem! :) Elvileg 21 nap után free-ként a 4 dolláromat kikérhetem! :)
free nek 100 nap a kikérés első napja :)
Köszi! :) Látom már, jól ki van ez találva! :lol: Akkor egyenlőre hanyagoljuk! :good:
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Na akkor még nyomom, gyűjtögetem a pénzt, aztán majd később csak lesz valami :) Köszi mindenkinek a hozzászólást :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Újabb szappanoperai fordulat következett be .Már csak röhögni tudok kínomban. Kpézeljétek,most a sosem használt STP-mre jött meg a pénz a 9 dollárom. Ráadásul most 6 nap !!!! alatt. Ez már fejlődés kérem szépen uraim, Csakhát.. nekem van paypal is,amire használom a befizetésem is meg eddig oda kaptam a pénzt. (Ugyan van payza is,de az unverified)

nem tudom..talán be fan fagyaztva a paypalja?
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

xenosz2 írta:Újabb szappanoperai fordulat következett be .Már csak röhögni tudok kínomban. Kpézeljétek,most a sosem használt STP-mre jött meg a pénz a 9 dollárom. Ráadásul most 6 nap !!!! alatt. Ez már fejlődés kérem szépen uraim, Csakhát.. nekem van paypal is,amire használom a befizetésem is meg eddig oda kaptam a pénzt. (Ugyan van payza is,de az unverified)

nem tudom..talán be fan fagyaztva a paypalja?
Örülj hogy arra is megjött ;)
Talán befagyasztották :?
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kétségtelenül pozitív oldala a a dolognak,hogy holnap jár le a tagságom és előtte utalta,vagyis figyelt erre is. Még a végén a bizalmáb afogad:) Most nem töltötte föl előttem a proofot. Úgy döntöttem bizalmat szavazok neki,már sokat nem veszthetek.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

xenosz2 írta:Kétségtelenül pozitív oldala a a dolognak,hogy holnap jár le a tagságom és előtte utalta,vagyis figyelt erre is. Még a végén a bizalmáb afogad:) Most nem töltötte föl előttem a proofot. Úgy döntöttem bizalmat szavazok neki,már sokat nem veszthetek.
Biztos valami rosszat akar csinàlni, mert nagyon kedves most :)
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Most látom jerdei kollégát is STP-re szokta néha kifizetni J L buxon .Megnyugsztam.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Admin nem mindig arra a processzorra fizet ki, mint amivel befizettél, hanem arra, amelyiken neki van pénze. Viszont azt "elvárja" hogy arra kérj ki, amelyikkel befizetsz... Érdekes, de legalább fizet.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gondoltam egyet és upgradeltem az upgrademet. egyéletemegyhalálom. Most 20 reklámmal kevesebbet kell néznem és napi 3 dollárt keresek. Remélem így már utólérem magam 1-2 héten belül. :)

Az admin megint felhívta a figyelmet az emailből való proof feltöltésnek. Viszont újabb bevételi forrást talált az admin. remélhetőleg így már több pénze lesz,vagyis kevesebb fog kiáramlani. Egy support ticket ára ugyanis 5-10 dollár közt mozog:))

azt hiszem nem írok neki egy ideig :D
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

xenosz2 írta:Gondoltam egyet és upgradeltem az upgrademet. egyéletemegyhalálom. Most 20 reklámmal kevesebbet kell néznem és napi 3 dollárt keresek. Remélem így már utólérem magam 1-2 héten belül. :)

Az admin megint felhívta a figyelmet az emailből való proof feltöltésnek. Viszont újabb bevételi forrást talált az admin. remélhetőleg így már több pénze lesz,vagyis kevesebb fog kiáramlani. Egy support ticket ára ugyanis 5-10 dollár közt mozog:))

azt hiszem nem írok neki egy ideig :D
Hát ha ilyen sok nem éri meg
Lupi bácsi sokat kér :(
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:Gondoltam egyet és upgradeltem az upgrademet. egyéletemegyhalálom. Most 20 reklámmal kevesebbet kell néznem és napi 3 dollárt keresek. Remélem így már utólérem magam 1-2 héten belül. :)

Az admin megint felhívta a figyelmet az emailből való proof feltöltésnek. Viszont újabb bevételi forrást talált az admin. remélhetőleg így már több pénze lesz,vagyis kevesebb fog kiáramlani. Egy support ticket ára ugyanis 5-10 dollár közt mozog:))

azt hiszem nem írok neki egy ideig :D
Bátor vagy!
Én hasonlóképp gondolkodtam Grabo oldalán
Nekem nem jött be....
De neked drukkolok! ;)
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:
xenosz2 írta:Gondoltam egyet és upgradeltem ....
Bátor vagy!
Én hasonlóképp gondolkodtam Grabo oldalán
Nekem nem jött be....
De neked drukkolok! ;)
Nem ajánlom ezt senkinek,ez az én kockáztatásom. Nem öltem bele azért az egész pénzem,csak jó részét 35 dollár::) Viszont rádöbbentem,hogy így gyorsabban tudok haladni. 3 nap múlva 27 dollárt kérhetek ki. ebből lejön 5 dollár plusz befizetés 4 dollár körül meg a jutalák és amit az Admin levon. Az máris 18 dollár bevétel. a következőnél már nullában leszek nagyjából. Hát meglátjuk...
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: Szilo »

A JL oldalon tudok kikérni pénzt ha start up vagyok? (természetesen invesztálás után) Vagy kell még bármi mást befizetni? Van valami más kikötés esetleg? Előre is köszi!
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Szilo írta:A JL oldalon tudok kikérni pénzt ha start up vagyok? (természetesen invesztálás után) Vagy kell még bármi mást befizetni? Van valami más kikötés esetleg? Előre is köszi!
Upgrading is required to receive payments. Standard members can use account balances to purchase advertising.

ergo ingyenes - standard -tagoknak nincs kifizetés...
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

jerdei írta:
Szilo írta:A JL oldalon tudok kikérni pénzt ha start up vagyok? (természetesen invesztálás után) Vagy kell még bármi mást befizetni? Van valami más kikötés esetleg? Előre is köszi!
Upgrading is required to receive payments. Standard members can use account balances to purchase advertising.

ergo ingyenes - standard -tagoknak nincs kifizetés...
Ezt lehetett volna gondolni.
Egy invesztálos oldalon standartoknak is fizetnek?
Ezt nem láttam még hogy fizettek volna.
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én ma fogok kikérni 27 dollárt. Néztem a proof menüt az utóbbi kifizetések,inkább STPre történtek.

Kérdésem a topicgazdához: 5 dollárt kell most fizetnem,emrt átlépem ugye az 50 dolláros határt. Paypallal fizessem,vagy fizethetem szerinted STP-vel is?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JL bux és Bluesky

Hozzászólás Szerző: jerdei »

xenosz2 írta:Én ma fogok kikérni 27 dollárt. Néztem a proof menüt az utóbbi kifizetések,inkább STPre történtek.

Kérdésem a topicgazdához: 5 dollárt kell most fizetnem,emrt átlépem ugye az 50 dolláros határt. Paypallal fizessem,vagy fizethetem szerinted STP-vel is?

STP-vel jobban jársz.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég