GYBUX - Megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

GYBUX - Megszűnt

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Friisítés:
A Paypalt megszüntette a tulaj. Befeketetni már csak más módon lehet. De nekem ez is eléggé gyanús,mivel a befektetett 11 dolláromból csak 8-at kaptam vissza, a többi levonás.


Március közepén nyílt Invesztes oldal.(vagyis ingyenes tagoknak nincs kifizetés. Korai szakaszban még volt,de már megszünt) (Van neki egy testvéroldala is a Vybux. Ha jól tudom azonos feltételek mellett működik,én azon nem vagyok fenn)

A legolcsóbb tagság 11 dollár jelenleg. Ezzel napi 1dollár/nap 30dollár/hó termelhető meg . A kifizetés állítólag azonnali.
Van Buxbonus is ez a következőkből tevődik össze. 37 hirdetés + 60 Adgrid =0,25 dollár. Ezzel havi szinten plusz 7,5 dollár a bevétel,tehát összesen 37,5 dollár a hirdetésekkel együtt.

A tagság a befizetéstől számítva fél órán belül élesedett nálam.

A tagságok árai jelen állás szerint és a velük kereshető összeg. valamint a napi klikkszám

Premium 11 30 80
Elite 32 96 64
Gold 105 277 37
Ultimate 72 180 40
Premium II 17 45 50
Diamond 270 375 50

Kifizetés: Ego, PP, STP, Liberty (volt nemrég gond a paypallal,de úgy látszik rendbejött)

A kifizetés egyelőre folyamatosnak tűnik a proof menü szerint (2 órája volt az utolsó) A fórumban is vannak kifizetések posztolva,de a fórum leállása miatt itt csak 9 naposat lehet találni)

jutalék PP 5% Liberty 15% Ego 4,5% STP 6%

Kifizetési minimumok alacsonyak: 1 és 10 $ közt tagságtól függően.A magasabb tagságnál magasabb. A kifizetés maximuma 15 - 80 $ közt. kififizetések közt eltelt idő 7 nap vagy kevesebb.


A reklámok mennyisége és értékük az alábbi táblázatban nézhető meg. tehnap regisztráltam,de egy kicsit még több lett a hirdetések száma és értéke is.

Kép

Upgrade táblázatok:
Kép

Kép

Kép

Kép


Az oldal adatai Scamadviser szerint.
Domain name: gybux.com
Domain Title: Gybux - Click. Cashout. Enjoy
Domain Age: 13 Days
Website Speed: Fast
Owner: Geremy Flint
Address: 541 south hope street 0, Colorado, 90017, US
City: Colorado
Country: United States
Phone Number: +1 2134882136
Phone Type: geographic :Los Angeles, CA Pacific Bell
Email: geremyflint@gmail.com
szerveridő reggel 7 óra (ekkor frissülnek a reklámok)

A fórum csak upgradelt tagoknak érhető el. Egy ideig nem is volt aktív,de most működik.

FIGYELEM: befektetés az oldalba csak saját felősségre . Új oldal nincs semmi biztosíték,hogy nem fog bezárni egyik napról a másikra.

egyéb infó: Az oldalt egy jadox nevű user ajánlotta a részemre . klikkekként fizet nekem 0,006 $ a refjutalákából (Ez 50%-os refback) Ő Golden tag. Mivel tegnap regisztráltam még nem fizetett nekem,de azt ígérte 2 naponta fizeti az RCB-t (Referral cash back) Ez majdnem fél dollár naponta és a paypalomra utalja. Frissítem a leírást ha megtörtént a kifizetés tőle,és ha valakit érdekel megadom a reflinkjét. így kb 1 hét alatt vissza is jön a befektetés. Csak be ne zárjon addig :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xenosz2 2013.04.03. 03:59-kor.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: GYBUX - Új befektetős oldal. Instant kifizetés,háromszor

Hozzászólás Szerző: jerdei »

a társoldala Vybux is fizetett (nekem) viszont most mind2 oldalnak problémái vannak Paypal-al, ezért megszüntetik Paypalt és aki Paypalról fizetett be és nem volt profitja (pl nekem) annak visszaadják a teljes befizetett összeget! Én is visszakaptam a Diamond tagságim árát,179$-t, pedig volt 1 lekérésem 25$-ról, admin csak annyit mondott tartsam meg, korrekt nagyon :good: :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GYBUX - Új befektetős oldal. Instant kifizetés,háromszor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

jerdei írta:a társoldala Vybux is fizetett (nekem) viszont most mind2 oldalnak problémái vannak Paypal-al, ezért megszüntetik Paypalt és aki Paypalról fizetett be és nem volt profitja (pl nekem) annak visszaadják a teljes befizetett összeget! Én is visszakaptam a Diamond tagságim árát,179$-t, pedig volt 1 lekérésem 25$-ról, admin csak annyit mondott tartsam meg, korrekt nagyon :good: :clap:
Hát ez tényleg az. Akkor ennek a történetnek is vége. A többi processzoromon nincs ennyi pénz. Ám te elég nagyban nyomod hallod :D
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: GYBUX - Új befektetős oldal. Instant kifizetés,háromszor

Hozzászólás Szerző: jerdei »

xenosz2 írta:
jerdei írta:a társoldala Vybux is fizetett (nekem) viszont most mind2 oldalnak problémái vannak Paypal-al, ezért megszüntetik Paypalt és aki Paypalról fizetett be és nem volt profitja (pl nekem) annak visszaadják a teljes befizetett összeget! Én is visszakaptam a Diamond tagságim árát,179$-t, pedig volt 1 lekérésem 25$-ról, admin csak annyit mondott tartsam meg, korrekt nagyon :good: :clap:
Hát ez tényleg az. Akkor ennek a történetnek is vége. A többi processzoromon nincs ennyi pénz. Ám te elég nagyban nyomod hallod :D

mivel csak nagyban éri meg :DD
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: GYBUX - Új befektetős oldal. Instant kifizetés,háromszor

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igen, ezzel tejes mártékben egyet kell,hogy értsek. Viszont a kockázat is nagyobb sokkal,hamar lenullázódhat az ember.
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: GYBUX - Új befektetős oldal. Instant kifizetés,háromszor

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Hátt ez a bux se tartott sokáig...mondjuk szerencsém van mert és még a befektetésemmel pozitivan zártam.
Viszont amit ajánlok mindenkinek az a Northbrabantbux...már 2 hónapos és a kifizetései is csodálatosak. Ami nekem tetszik benne és talán ez ad okot arra hogy a megbizhatóbak közé soroljuk az pedig az hogy ha a napi katt értéket nézem akkor egy reálisan havi szinten a tagság 120%-nál nem fizet többet ha viszont van refed akkor ennél többet is ki tudsz venni. Ami még érdekes a refkattért nem ad sokat viszont sok kicsi sokra megy...
Én mindenkinek ajánlom az admin korekt és mindenben segit. Még azt is meg lehet nála csinálni hogy mondjuk paypalal vettél tagságot de libertire tudod kikérni, csak irni kell neki és segitőkész ebben is.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég