Zeek Rewards

MLM rendszerek
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

a régi link amit betettem működik , az újat nehezen nyissa meg vagy meg sem nyitja..gondolom nemcsak az enyém változott meg hanem mindenkié megfog.Giving Away Free Bids So You Can Win Cool Stuff
I am giving away up to 50 in Free bids to all new people who sign up free
on my penny auction website. Join now and don't miss this AMAZING deal.
http://www.got20seconds.com/cegesbuli1/Cst.aspx
így néz ki a hirdetés amikor feladom és ez nem vicc.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nem mondtam egy szóval sem hogy valótlant írsz, direkt úgy írtam hogy én személy szerint nem értem miről van
de amúgy egyik reklámot már én is a laptopos szőke csajjal láttam mármint a főoldalon volt
majd kiderül miről van szó
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Lesznek változások az biztos, ma az egész rendszer lassú volt és néha elérhetetlen is, július 1-e holnap itt van...
Nem kell félni mert akkora változások nem lesznek , majd megszokjuk , eddig is volt változás ;)
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Én eddig annyi változást tapasztaltam, hogy már reggel 9-kor megjött a jóváírás az eddigi délutánokkal szemben. :clap: :good: :D
Tom
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.07.02. 14:40
Kapcsolat:

Eladó Zeekrewards vásárlók

Hozzászólás Szerző: Tom »

Sziasztok. Eladó Zeekrewards vásárlók 90 cent/ember. A vásárlókat 24 órán belül küldöm. Payzán irjátok be a mellékletbe,a Zeekrewards neveteket és az emberek számát ahányra szükségetek van.
Pl: Lajos44 -5 Vásárló. A "Purchase Type" lenyilló menünél válasszátok az "Other" lehetőséget. Payza CÍm: bobbreck324@gmail.com
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Eladó Zeekrewards vásárlók

Hozzászólás Szerző: laszend »

Tom írta:Sziasztok. Eladó Zeekrewards vásárlók 90 cent/ember. A vásárlókat 24 órán belül küldöm. Payzán irjátok be a mellékletbe,a Zeekrewards neveteket és az emberek számát ahányra szükségetek van.
Pl: Lajos44 -5 Vásárló. A "Purchase Type" lenyilló menünél válasszátok az "Other" lehetőséget. Payza CÍm: bobbreck324@gmail.com
Elsőre nem is rossz, de zeekrewards ügyfeleket még én sem tudok szerezni és így ennyiért. Egyébként én is toborzok az itteni fiúknak lányoknak, de csak zeekler ügyfeleket és sokkal olcsóbban. Na ezzel nem akartam a Te "üzletedet" rontani.... Sok sikert !!
Tom
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.07.02. 14:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Tom »

laszend írta:
Tom írta:Sziasztok. Eladó Zeekrewards vásárlók 90 cent/ember. A vásárlókat 24 órán belül küldöm. Payzán irjátok be a mellékletbe,a Zeekrewards neveteket és az emberek számát ahányra szükségetek van.
Pl: Lajos44 -5 Vásárló. A "Purchase Type" lenyilló menünél válasszátok az "Other" lehetőséget. Payza CÍm: bobbreck324@gmail.com
Elsőre nem is rossz, de zeekrewards ügyfeleket még én sem tudok szerezni és így ennyiért. Egyébként én is toborzok az itteni fiúknak lányoknak, de csak zeekler ügyfeleket és sokkal olcsóbban. Na ezzel nem akartam a Te "üzletedet" rontani.... Sok sikert !!
Félreérted,én is Zeekler-es ügyfeleket adok.Az hogy te olcsóbban toborzol,az ok,bár kicsit fura amit irsz,hogy 90 centtől olcsóbban,ugyanis ez már nagyon olcsó ár, én sem rontom a "te üzleted" de nem biztos hogy az olcsóbb van olyan megbizható mint a drágább.:)
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Ha itt visszalapoztok, olvastam valahol hogy 2$ 10 ügyfél. Bár én sem akarok üzletrontó lenni.
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Oxy ! Más is rájött hogy a zeekler ügyfél szerzés nem rossz üzlet. Én maradok az 50 centnél, nekem még igy is megéri. De már 25 ügyfél alatt nem fog menni.
Nem ugy mint a http://www.zcustomers.com alatt:
Choose Qty Total Price Price Each
10 $25.00 $2.50 ea.
25 $60.00 $2.40 ea.
50 $112.50 $2.25 ea.
100 $210.00 $2.10 ea.
200 $400.00 $2.00 ea.

Néhány:
viewtopic.php?f=63&t=1707&start=480#p31109

Igen fiverr.com

Valaki megkeres azzal, hogy magának szeretné lebonyolítani, segítettem neki, meg is volt... valaki meg rámbizza, egy kicsivell többért: Ők is megköszönték: ennyi !!
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

nekem még mindig nem jött meg a tegnapra kiírt pénzem,eddig kedden reggelre mindig rajta volt,most meg már lassan 18 óra és még mindig sehol,járt így ma már más is?
tudom,hogy változások lesznek,de arról nem írtak semmit,hogy a kifizetés is ennyit csúszna,ha jól néztem 6 óra az eltolódás köztünk és köztük,valami ötlet?egyébként most hová kell írni nekik?ha holnapra sem jön meg,akkor írni fogok nekik,csak most nem tudom,hogy milyen email-címre kellene írni nekik,köszi szépen az infókat előre is,további jó munkát,sok dodót és szép nyarat,jó nyaralást,akik ott vannak,bye,Jennys
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Valaki elmagyarázza nekem miért jók ha veszek/veszünk ügyfeleket akik free tagok?
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Jenny! nekem sem jönnek le a pontok a bgm-ből sokszor!
Úgy kell leimátkozni customerrel, vagy is oda adom valakinek, ma sem jött meg még és már este van, a zöld betűs részben megvan a napi juti de ott csücsül a gbm-be reggel óta, sőt a hétvégén 18 pont odalett és nem tudom hová.
Ez a customer ügy már tényleg röhej , hogy venni kell , de én értelmét már nem látom lassan az egésznek ,mert így ki licitál?
Ingyen licitálás folyik csak? abbol mi a nyereség? kezd abszolute bonyolult lenni a dolog , vissza állt ismét az új dizájn tehát nem zeekler -rel hirdetek hanemhttp://www.got20seconds.com/cegesbuli1/Cst.aspx ezzel.
A hétvégén szombaton volt ilyen, aztán hétfőre helyre állt , mára ismét ilyen lett.
AZ hogy az rpp-be hamarabb lejönnek a pontok azt nem tapasztalom sajna, a profit leosztás megjön reggel vagy délelőtt már de a pontok estig ott ülnek fent és várnak ... egyenlőre ennyi. ;)
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

jennys írta:nekem még mindig nem jött meg a tegnapra kiírt pénzem,eddig kedden reggelre mindig rajta volt,most meg már lassan 18 óra és még mindig sehol,járt így ma már más is?
tudom,hogy változások lesznek,de arról nem írtak semmit,hogy a kifizetés is ennyit csúszna,ha jól néztem 6 óra az eltolódás köztünk és köztük,valami ötlet?egyébként most hová kell írni nekik?ha holnapra sem jön meg,akkor írni fogok nekik,csak most nem tudom,hogy milyen email-címre kellene írni nekik,köszi szépen az infókat előre is,további jó munkát,sok dodót és szép nyarat,jó nyaralást,akik ott vannak,bye,Jennys
Akkor lehet nekem küldték a Te pénzed is, mert én meg tegnap is megkaptam és meglepetésemre ma is megérkezett a payza-ra ugyan az az összeg :roll:
A supportnak a webirodában tudsz írni a contact affiliate services menu alján. Legalábbis én ott írtam nekik.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Pborisz: tegnap is meg ma is kijött a PZ-ra a pénzed? Az hogy van?

Attis: Ha ott csücsülnek a pontjaid a BGM-ben, akkor miért nem adod oda valamelyik customernek? Akkor azonnal felíródik a vip pontjaid közé.
Ha ügyfél kell, akkor kell. Így működik a rendszer és kész. Nem muszáj venni, lehet regelni kamut is. Bár én a napi 60 dolláros bevételeimből nem hiszem hogy fogok sajnálni pár dolcsit ügyfél vásárlásra.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:Jenny! nekem sem jönnek le a pontok a bgm-ből sokszor!
Úgy kell leimátkozni customerrel, vagy is oda adom valakinek, ma sem jött meg még és már este van, a zöld betűs részben megvan a napi juti de ott csücsül a gbm-be reggel óta, sőt a hétvégén 18 pont odalett és nem tudom hová.
Ez a customer ügy már tényleg röhej , hogy venni kell , de én értelmét már nem látom lassan az egésznek ,mert így ki licitál?
Ingyen licitálás folyik csak? abbol mi a nyereség? kezd abszolute bonyolult lenni a dolog , vissza állt ismét az új dizájn tehát nem zeekler -rel hirdetek hanemhttp://www.got20seconds.com/cegesbuli1/Cst.aspx ezzel.
A hétvégén szombaton volt ilyen, aztán hétfőre helyre állt , mára ismét ilyen lett.
AZ hogy az rpp-be hamarabb lejönnek a pontok azt nem tapasztalom sajna, a profit leosztás megjön reggel vagy délelőtt már de a pontok estig ott ülnek fent és várnak ... egyenlőre ennyi. ;)
Ott csücsülnek, h kioszd őket. Én mindig kiosztom, ha látom, h ott vannak, nem nehéz feladat ;)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

srácok, aki kétszer kapta meg, az egyiket a payzán belül a complet-re kattintva refund transaction-ra lépve vissza lehet küldeni a pénzt (ill. ajánlatos) a notes-ba pedig ezt irjátok: refund transaction for 07/02/2012 double payout

egyébként egy fontos hír, valakik egy kamu oldalt csináltak, ez pedig a Zeekarewards.com
ugyanúgy néz ki az oldal de nehogy belépj mert ellopják az adataidat!
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Sanders ez nagyon durva!
Megpróbáltam belépni a srtnsrtnrstn:strnstnsrth felhasználónév/jelszó párossal wrong login hibaüzenetet kaptam. Valószínűleg ha a helyes belépési adataimat adom meg akkor is ez a helyzet.
Ebből is látszik hogy pénz van ebben az üzletben mert ha nem volna, nem próbálkoznának csalásokkal elvenni azt, ami a másé.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziasztok! Vettem vásárlókat nem sajnáltam a pénzt rá, de még nem kaptam meg őket sajnos.
Múlt pénteken vettem és valamiért nem tudják regizni őket azt írták vissza.
Talán még két nap mert a zeekler is fejlesztéseken megy át és nem tudnak könnyen dolgozni rajta.
TEHÁT NEM A PÉNZEN MÚLIK.
És tényleg van olyan hogy kétszer küldtek ki pénzt ügyfeleknek és megkérik , hogy aki kétszer kapott az küldje vissza az egyiket.
A customerekről még annyit , hogy miért van az hogy egyeséknél működik a rendszer pont osztogatás nélkül is.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Hali, rég olvaslak titeket, én kb 3 hónapja csinállom, és még soha nem vettem embert, 24 órán belül mindig felirodik a bid, nem értem minek pénzt adni azért ami nem kell?
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

hali,még ma sem jött meg a hétfőre kiírt pénzem,ez már kezd aggasztani,ma fogok írni nekik,remélem csak valami keveredés történt a változások miatt,és helyre teszik a dolgokat,
további jó munkát mindenkinek és jó nyaralást,aki ott van,bye,Jennys
Ui:írtam is a supportra,kíváncsi leszek rá,hogy mikor válaszolnak :good:
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Most jött a felső vonalamtól 3 hírlevél, melyben a kamu zeek oldalra hívják fel a figyelmet, illetve hogy többek vannak akik duplán kapták meg a pénzüket. Lehet hogy van összefüggés a két dolog között, nem tudom.
Lényeg, hogy aki kétszer kapta a pénzét, az feltétlen küldje vissza az egyiket. Ez amolyan becsületbeli ügy.
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

pimmi írta:Hali, rég olvaslak titeket, én kb 3 hónapja csinállom, és még soha nem vettem embert, 24 órán belül mindig felirodik a bid, nem értem minek pénzt adni azért ami nem kell?
Mennyi viped van? Gyanítom nem sok, ezért nem kell még foglalkozz ügyfél vásárlással. De el fog jönni az az idő is.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Van hamis oldal. A neve: Zeekarewards.com. Egy "A" betű a különbség. Ne lépjetek be oda a saját adataitokkal, mert ellopják az irodátokat :good:
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziky! megvettem a customereket de még nincsenek sehol.
Ez is becsapás? Ma sem tudtam kiosztani a pontokat pontosan 44 -et és abból csak 15 jött le az rpp-be .
A többi hová lesz ilyenkor? még a három hónapom sem telt le , tehát nem lehet levonás, sajnos nem az első hogy előfordul ez , már ötödik alkalom.Ezidáig pontosan ugrott 100 pontom .
Fizetek customerért de azt sem kapom meg már péntek óta..
Nem nyavalygás ez a való világ. ;) ma 29 pontom van oda.azért az nem olyan rossz számoljunk utána.
Viszont így nem nő a vip pontom,mert kapok is de el is vesznek.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

karajgabi írta:
pimmi írta:Hali, rég olvaslak titeket, én kb 3 hónapja csinállom, és még soha nem vettem embert, 24 órán belül mindig felirodik a bid, nem értem minek pénzt adni azért ami nem kell?
Mennyi viped van? Gyanítom nem sok, ezért nem kell még foglalkozz ügyfél vásárlással. De el fog jönni az az idő is.
Pimi! 2-5 pontoknál még nem kell customer, de 50 pontnál már kell,érdekes mert van olyan nap hogy lejönnek a pontok és van hogy nem .
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

karajgabi írta:
pimmi írta:Hali, rég olvaslak titeket, én kb 3 hónapja csinállom, és még soha nem vettem embert, 24 órán belül mindig felirodik a bid, nem értem minek pénzt adni azért ami nem kell?
Mennyi viped van? Gyanítom nem sok, ezért nem kell még foglalkozz ügyfél vásárlással. De el fog jönni az az idő is.
rosszul gyanítod 1000 felett bőven
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

attis írta:
karajgabi írta:
pimmi írta:Hali, rég olvaslak titeket, én kb 3 hónapja csinállom, és még soha nem vettem embert, 24 órán belül mindig felirodik a bid, nem értem minek pénzt adni azért ami nem kell?
Mennyi viped van? Gyanítom nem sok, ezért nem kell még foglalkozz ügyfél vásárlással. De el fog jönni az az idő is.
Pimi! 2-5 pontoknál még nem kell customer, de 50 pontnál már kell,érdekes mert van olyan nap hogy lejönnek a pontok és van hogy nem .
közel annyi jön és soha nem vettem
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

jennys írta:hali,még ma sem jött meg a hétfőre kiírt pénzem,ez már kezd aggasztani,ma fogok írni nekik,remélem csak valami keveredés történt a változások miatt,és helyre teszik a dolgokat,
további jó munkát mindenkinek és jó nyaralást,aki ott van,bye,Jennys
Ui:írtam is a supportra,kíváncsi leszek rá,hogy mikor válaszolnak :good:
Ma többen jelezték, hogy a jelzett dátumra nem érkezett meg a kiutalt jutalék a Payza-ra a Zeek-től.

Mint kiderült, rendszerhiba miatt egyesek duplán kaptak jutalékot, így az egész folyamatot leállították.

Dolgoznak a hiba elhárításán, kis türelmet kérnek.
kár irni most, tudnak róla, csak lassítod őket
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

attis írta:Sziky! megvettem a customereket de még nincsenek sehol.
Ez is becsapás? Ma sem tudtam kiosztani a pontokat pontosan 44 -et és abból csak 15 jött le az rpp-be .
A többi hová lesz ilyenkor? még a három hónapom sem telt le , tehát nem lehet levonás, sajnos nem az első hogy előfordul ez , már ötödik alkalom.Ezidáig pontosan ugrott 100 pontom .
Fizetek customerért de azt sem kapom meg már péntek óta..
Nem nyavalygás ez a való világ. ;) ma 29 pontom van oda.azért az nem olyan rossz számoljunk utána.
Viszont így nem nő a vip pontom,mert kapok is de el is vesznek.
na ez az, ez az egész csak valakinek a kitalációja, hol írja a zeek hogy kell venni bármit is?
azért mert itt árulják? nevetséges
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

pimmi írta:
attis írta:Sziky! megvettem a customereket de még nincsenek sehol.
Ez is becsapás? Ma sem tudtam kiosztani a pontokat pontosan 44 -et és abból csak 15 jött le az rpp-be .
A többi hová lesz ilyenkor? még a három hónapom sem telt le , tehát nem lehet levonás, sajnos nem az első hogy előfordul ez , már ötödik alkalom.Ezidáig pontosan ugrott 100 pontom .
Fizetek customerért de azt sem kapom meg már péntek óta..
Nem nyavalygás ez a való világ. ;) ma 29 pontom van oda.azért az nem olyan rossz számoljunk utána.
Viszont így nem nő a vip pontom,mert kapok is de el is vesznek.
na ez az, ez az egész csak valakinek a kitalációja, hol írja a zeek hogy kell venni bármit is?
azért mert itt árulják? nevetséges
Dehogy. Ne vegyél sehol semmit. Ne hallgass a tapasztaltabbakra, cselekedj a saját elképzelésed szerint. Legfeljebb nem kapsz hozamokat. Ha nincs kinek adni a bideket, akkor soha nem fog felíródni a számládra. Én csak azt nem értem, hogy ha felteszel egy kérdést a problémáddal kapcsolatban, akkor miért fikázod a segítségeket?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég