DailyWith-Ígéretes oldal

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

sleepingevil írta:Látjátok, látjátok. Sose hallgattok rám, meg mindig mindenki meg akarja cáfolni, hogy igazam van. Aztán az idő mindig engem igazol.

A legtöbb HYIP-nél ez a séma. Először megy, nagyon szépen. Aztán jönnek az előjelek. Utána szelektív kifizetés, aztán eltűnnek.

Most a szelektív kifizetésnél tartunk.
ez mind oké, csak ne döngessünk már ekkora mellet, hogy nekem mindig igazam van...
szerintem szebb, ha más írja, hogy "igazad volt", mint az önfényezés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sweeney todd 2011.10.10. 19:09-kor.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Lili írta:Én is éreztem ezt, mint sleepingevil és hallgattam is rá, ezért még sikerült kivennem minden pénzemet erről az oldalról.
most nem azért, de a BD ugyan ezt adja elő, ők mégis szerepelnek az aláírásodban. mi a különbség?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

sweeney todd írta:
Lili írta:Én is éreztem ezt, mint sleepingevil és hallgattam is rá, ezért még sikerült kivennem minden pénzemet erről az oldalról.
most nem azért, de a BD ugyan ezt adja elő, ők mégis szerepelnek az aláírásodban. mi a különbség?
A Brand Daily-ből ma délután instant elsőre kikértem a pénzem, az utolsót ott is...Többet oda sem tettem/teszek. Az aláírásomból is törlöm, köszi.
Ginger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.08.18. 11:46
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Ginger »

Holnapig várni kell, amikor AP visszatér végre a szünetről...és kiderül, ha változatlanul marad a helyzet, akkor gáz van DW-tel.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Ginger írta:Holnapig várni kell, amikor AP visszatér végre a szünetről...és kiderül, ha változatlanul marad a helyzet, akkor gáz van DW-tel.
+ a BD-vel. most kértem ki Libertys (nem is használom azt a számlám, csak onnan jött a jutalék) 0,2 $, pendinggel.
Ginger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.08.18. 11:46
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Ginger »

Igen. Most BD nálam se műkődik....a pénzem 2. felét nem utalták AP-re. Hasonló probléma lehet. Remélem ez megoldódik simán...nem kell dispute majd. :(
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Ginger írta:Igen. Most BD nálam se műkődik....a pénzem 2. felét nem utalták AP-re. Hasonló probléma lehet. Remélem ez megoldódik simán...nem kell dispute majd. :(

nekem tegnap este instant fizetett a BD.
komcsako
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.08.30. 17:52
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: komcsako »

Én most probáltam a BW-t úgyan az a helyzett mint a DW-nél :cry:
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

Nem tudom jól számolom-e, de még a holnap délelőttöt át kell vészelnünk, hisz az AP-nél az időeltolódás miatt kb. itteni idő szerint dél-egy óra körül kezdődik a munka...Jól gondolom?
Ginger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.08.18. 11:46
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Ginger »

tomcsy írta:
Ginger írta:Igen. Most BD nálam se műkődik....a pénzem 2. felét nem utalták AP-re. Hasonló probléma lehet. Remélem ez megoldódik simán...nem kell dispute majd. :(

nekem tegnap este instant fizetett a BD.
Nagyobb összeget egyik se fizet AP-ra, de Libertyre volt rá példa. Csak átmeneti hiba legyen... :(
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

Köszi, akkor ez még rosszabb. :(
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

Nekem az a meglátásom, hogy a Brand Daily és Daily With oldalak simán elmentek volna még jó pár hétig is, ha nem jön mindkettőnél ez az AP kapcsolat hiba. Most viszont rosszabb a helyzet, mert lehet maga az oldal nem dőlt volna még be, viszont így érdemesebb lesz nekik most, mint később. Logikusan átgondolva a 3 nap alatt mindenki próbálkozott kivenni a pénzét szerte a világban...Némi pánik lett úrrá közöttünk is, na most ebben a helyzetben nincs az a befektető, aki visszateszi ezek után a pénzét, örül, hogy viszontlátja, nem hogy kockáztasson még egyszer. Az említett két oldalnak ezért nem lesz érdeke bennünket és másokat kifizetni, mert vagy ők buknak vagy mi...

Ettől függetlenül bízom benne nem így lesz, de sok mindent megértünk már ahhoz, hogy tudjuk mi mit követ. :(
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Lili írta:Nekem az a meglátásom, hogy a Brand Daily és Daily With oldalak simán elmentek volna még jó pár hétig is, ha nem jön mindkettőnél ez az AP kapcsolat hiba. Most viszont rosszabb a helyzet, mert lehet maga az oldal nem dőlt volna még be, viszont így érdemesebb lesz nekik most, mint később. Logikusan átgondolva a 3 nap alatt mindenki próbálkozott kivenni a pénzét szerte a világban...Némi pánik lett úrrá közöttünk is, na most ebben a helyzetben nincs az a befektető, aki visszateszi ezek után a pénzét, örül, hogy viszontlátja, nem hogy kockáztasson még egyszer. Az említett két oldalnak ezért nem lesz érdeke bennünket és másokat kifizetni, mert vagy ők buknak vagy mi...

Ettől függetlenül bízom benne nem így lesz, de sok mindent megértünk már ahhoz, hogy tudjuk mi mit követ. :(
pedig innen is néhányan visszapakoltak, szerintem világszerte is. a BD-t ép sikerült kikérnem, azért, a DW pedig még 5-6 napja oké volt, oda meg azért. nomeg ott van a népekben, hogy ezekből már csomó lét szedtek ki és pszichológiailag hiába akadozik, biztonságosabbnak érzik egy bevált, már nyereséges oldalba pakolni, mint újba.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

FxJuice-ból eddig ref jutalékokat kértem ki. Instan fizetett. Az első 20 napos befektetésem 13-án jár le, azonnal felteszem a kifizetést, ha megvolt.

sweeney:
Mondhatod hogy melldöngetés, de így legalább sok embernek felhívom a figyelmét, hogy gondolkodjon már el, hogy mi is az a HYIP.

Lili is jól járt, de szerintem nem csak ő. Had járjon jól más is.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Amúgy ez, hogy az AP hibája szerintem hülyeség. Egyszerűen megindult a szelektív kifizetés, de úgy látom már annak is vége van.

Még azt a BIA cuccot akarom kipróbálni, meg a PanaInv-et, ha valakit esetleg érdekel. Viszont a BD-vel kicsit szarul jártam, mert 2 hetesre mertem rakni, és idő közben leállt, pedig náluk is lehetett már erre számítani.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Jelen pillanatban az "igéretes oldal" a Daily With re fennáll ?
esetleg a vonzó szöveget átírni...
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

Sleepingevil: Szerintem várjuk még meg a mai napot, hátha a Daily With-ből és a Brand Daily-ből kijön valamennyi pénz...

Érdekes, hogy az AC még instant fizet. A Talkgold-on reggel mindig küldik az új kifizukat. Ott nincs gond az Alertpay-el.???

Lehet Sleepingevil-nek van igaza és nem az AP-vel van itt is a gond...
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

AC tegnap előtt tök oké volt.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Az AC azért tud még mindig fizetni, mert a goldpollos listán 3. helyen van. A goldpoll elég látogatott oldal, szóval még jönnek hozzájuk új becsatlakozók (de ne aggódjatok, az AC se lesz már sokáig). A DW és a BD megpróbáltak egy utolsót szakítani az MNO interjúval, de mást nem tudtak intézni, úgyhogy csőd.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

sweeney todd írta:AC tegnap előtt tök oké volt.
Hát, ez az!
Csak az is furi, hogy a két daily egyszerre áll így...
A Talkgoldon is nagy az elégedetlenség Daily With ügyben, valaki vár 2 napot és beadja a dispute-ot. Nem értik ők sem, hogy Liberty-re pl. fizet...AP-re nem.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

sleepingevil írta:Az AC azért tud még mindig fizetni, mert a goldpollos listán 3. helyen van. A goldpoll elég látogatott oldal, szóval még jönnek hozzájuk új becsatlakozók (de ne aggódjatok, az AC se lesz már sokáig). A DW és a BD megpróbáltak egy utolsót szakítani az MNO interjúval, de mást nem tudtak intézni, úgyhogy csőd.
Ebben igazad lehet...Tanulság: MNO interjú után senki ne fektessen be az adott oldalba!
Pedig már akkor feltűnt Neked is ez az interjú és emlékszem Petyának is.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Az a ciki, hogy én azt gondoltam, hogy 2-3 hétig még ellubickolnak, és betettem 15 dodot a DW-be és az AC-be is egy utolsó körre. Most meg nem tudom kikérni, és dispute-ot sem tudok küldeni, mert több volt a kifizetésem ezektől az oldalaktól, mint amennyit befizettem. Így az AP nem fizet vissza semmit. AC még megy... remélem ezt a pár napot még kibírja, és legalább ez az oldal kifizet.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

sleepingevil írta:Az a ciki, hogy én azt gondoltam, hogy 2-3 hétig még ellubickolnak, és betettem 15 dodot a DW-be és az AC-be is egy utolsó körre. Most meg nem tudom kikérni, és dispute-ot sem tudok küldeni, mert több volt a kifizetésem ezektől az oldalaktól, mint amennyit befizettem. Így az AP nem fizet vissza semmit. AC még megy... remélem ezt a pár napot még kibírja, és legalább ez az oldal kifizet.
Kár, hogy a Brand Daily-be tettél még sokat. :(
Az AC-re még van remény, a DW-re nagyon kevés.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

BD-be 2 hetesbe raktam még régebben. Akkor még nem volt ekkora gond, vállaltam a kockázatot. De hát a kockázatnak ez a lényege, hogy nyerhetsz, meg bukhatsz is. Mindegy, marad még pénz, amiből lehet gazdálkodni. Meg ugyebár már 0-n vagyok. Nem is mondtam, hogy múlt héten megjött a magyar bankszámlámra az AP-ról kikért pénzem. Tehát minden tőkémet kivettem a HYIP-okból, így igazából bukni már nem tudok velük.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Lili »

sleepingevil írta:BD-be 2 hetesbe raktam még régebben. Akkor még nem volt ekkora gond, vállaltam a kockázatot. De hát a kockázatnak ez a lényege, hogy nyerhetsz, meg bukhatsz is. Mindegy, marad még pénz, amiből lehet gazdálkodni. Meg ugyebár már 0-n vagyok. Nem is mondtam, hogy múlt héten megjött a magyar bankszámlámra az AP-ról kikért pénzem. Tehát minden tőkémet kivettem a HYIP-okból, így igazából bukni már nem tudok velük.
Ezt én is ugyanígy csináltam. Már én is a hozamokkal fektetek be. :)
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Lili írta:
sleepingevil írta:Az a ciki, hogy én azt gondoltam, hogy 2-3 hétig még ellubickolnak, és betettem 15 dodot a DW-be és az AC-be is egy utolsó körre. Most meg nem tudom kikérni, és dispute-ot sem tudok küldeni, mert több volt a kifizetésem ezektől az oldalaktól, mint amennyit befizettem. Így az AP nem fizet vissza semmit. AC még megy... remélem ezt a pár napot még kibírja, és legalább ez az oldal kifizet.
Kár, hogy a Brand Daily-be tettél még sokat. :(
Az AC-re még van remény, a DW-re nagyon kevés.

A BD nekem vasárnap este instant fizetett (fel is raktam a BD topicba a kifizetési bizonylatomat).
Sajnos a DW nem akar fizetni. Tegnap este járt le egy inv-em és azóta vagy 20x próbáltam kivenni, de idáig sikertelenül.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

GS monitoron SCAM lett a DailyWith!
Más monitor is problémát jelez...
Kép
Kép
Matee01
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2011.07.20. 09:18
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: Matee01 »

Arra figyeljetek oda amit már túl sokan reklámoznak az hamar csődbe jut.

Szerintem tuti a tagok befizetéseiből tartják fent ezek az oldalak magukat nagyobb szebb összegnél ami összegyűlt meg lelépnek.

Ezt jól megéreztem, hogy ide ne tegyek semmilyen pénzt.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: eco »

Matee: Az első mondatoddal nem értek egyet,a többivel meg nagyon is!A HYIP oldalak 90%-a így működik ,ahogy írod!Semmiféle valós tevékenység nincs mögöttük! A reklámozással nekem meg pont az a véleményem,hogy amelyik oldalt reklámozzák rendesen és felkapott lesz az mehet hónapokig is,amelyiknek nincs reklámja és kevesen fizetnek be,az hamar scam lesz!A lényeg,hogy szinte az összes oldal scam,ezt kéne mindenkinek figyelembe venni!A jó időzítés mindennek a kulcsa,semmi más!
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: DailyWith-Ígéretes oldal

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

No én megcsináltam az első dispute-ot a Dailywith-hez.
A többi is jön sorra...
Még jó hogy ezeket AP-ről tettem be. Mint ha éreztem volna én is a végét... :no:
Kép
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég