Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
kittkid
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011.08.26. 13:52
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: kittkid »

Jogos!Pedig gondolom,ha megkér,hogy feltegye te sem haraptad volna le a fejét:-)Na,de más tollával ékeskedni..nem nyerő:-(((
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Lili írta:Hát, ez tényleg nagyon durva...!!!

Én is hasonlóan jártam a bings-el. Segítettem neki privátban visszaszerezni a Primfix bukását, ami sikerült is. Egyszer csak a saját magam által fogalmazott angol levelet - amit privátba csak neki küldtem el - olvasom itt a fórumon...Másoknak bemásolta ide a privát levelemet, semmi megjelölés és legfőképp engedély nélkül! Teljesen kiakadtam! :rofl:
hopp, Lili abban én is kérném szépen a segítségedet, ha így bejött.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

kittkid írta:Ma én csak itt pislogok!!Remélem Johnny ezt gyorsan korrigálja,mert valóban nem tisztességes,és őt nem ilyen embernek ismertem itt meg..Rólad Levi meg csak azt tudom mondani,hogy bármikor bármilyen idiótasággal is kerestelek meg mindig maximálisan kedvesen és türelmesen magyaráztál és segítettél.És nem csak nekem!Annyira minimum lehetünk korrektek a másikkal szemben,hogy nem nyúljuk le a munkáját,már csak azért sem,mert a mi okosításunkra szolgált és nem kis munka volt a fordításban!

Persze, hogy segítek. Erről szól ez a fórum. Segítünk egymásnak. De azért (én azt gondolom) vannak íratlan szabályok, amiket illik betartani. Mindegy. De azért remélem Johnny véleményét is fogom itt olvasni, mert érdekel, hogy mit gondol?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Lili »

kittkid írta:Jogos!Pedig gondolom,ha megkér,hogy feltegye te sem haraptad volna le a fejét:-)Na,de más tollával ékeskedni..nem nyerő:-(((
Persze, megengedtem volna, de ahogy Levi is írta vannak íratlan etikai szabályok még egy ilyen virtuális (mert ugye nem személyes a kontakt) fórumon is.

Tiszteljük meg a másik embert azzal, hogy ha az Ő munkáját vesszük igénybe vagy engedélyt kérünk tőle vagy feltüntetjük a forrást és nem sajátunkként jelenítjük meg.

Levi, minimum egy bocsánatot elvárnék majd a Johnny-tól...
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Lili »

jani írta:Hát én is csak ámulok és bámulok,hogy mik vannak.Remélem,mind a kettotoknek rendezodnek ezek a negativ dolgok!(ehhez hasonlo visszásságok velem is megestek pont itt a forumon...és Nagyné,Agival egyeztettuk a félrértést-s minden ok).
Mindenkinek sikeres befektetést kivánok!Jani
Jani, köszönjük, kedves vagy! Én nem is írtam volna meg a történetem, ha Levi-ét nem olvasom, de így hogy felmerült a probléma gondoltam megosztom Veletek is a tapasztalatomat.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Levi elnézésedet kérem, én nem tudtam, hogy te készitetted azt hittem úgy kaptad a szlovák sráctól. Én egyébként az nem írtam, hogy én csináltam, a linket azt kicseréltem persze, de én tényleg azt hittem nem te csináltad. Még egyszer az elnézésedet kérem ez nem jellemző rám. Remélem megbocsájtasz. És nagyon nagyon köszönöm neked :good:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

-- Első lépés hogy regisztráció után ha döntöttél hogy szeretnél vele pénzt keresni akkor be kell fizetni a csatlakozási összeget (egy kártyáról egyet ha nem az éves díjat választod)!
Már a csatlakozásodért is jövedelemre tehetsz szert !
Hogy ?
Ebbe a nagy 2x14-s mátrixba rendeznek el mindenkit ! Mindenki aki csak beregisztrál az összes országból ahol indult a rendszer! (itt követhető:Company Momentum)
Ez nem azt jelenti hogy elsőre mindenki közvetlen alád is kerül,folyamatosan töltik ( valószínűleg) balról -jobbra az a nagy mátrixba ( a világban mindenki).
A csillagok szerinti mélységig fizetve!
-- Második lépés hogy elhatározod , kivárod hogy feltöltődik alattad ( kb 3-4 hónap ) vagy megdolgozol azért hogy ez mielőbb megtörténjen,és hogy legalább a betett összeged is visszajöjjön. Ez 2 közvetlen ajánlást jelent 25$ /fő !
Ha ezt megtetted jogosult leszel a többi jutalékra is!!!
Ez SZUPER ! NE HAGYD KI!!
Melyek ezek a jutalékok ?
-- Ha meghoztad a 2 munkatársadat 1 csillagos leszel!

Miért jó ez neked?
Mert elég szépen honorálja neked a cég hogy tovább ajánlottal és foglalkozol a munkatársaddal (táblázatban- munkatársad jutalékának százalékait is megkapod)
Döntsd el hogy ezek láttán van-e értelme tovább ajánlani !!!!!!!!!!!!!
Ha nem állsz meg 2 ajánlásnál, ez annyiszor többszöröződik!
A saját mátrixodban (geneanalógia) követni tudok a közvetlen csoportod növekedését ! A csillagok miatt fontos !
( a táblázatot megtalálod Pay Plan menü alatt ! Itt találod meg a különböző csillagok feltételeit is)

Én azt írtam hogy 2 ajánlás után MINDEN JUTALÉKRA JOGOSULT leszel !
Melyek ezek?
Újabb 3 mélységig fizet egyszer Powerline bónuszokat is!

Fast Start bónuszokat!
Ezek után döntsd el hogy mennyire aktívan veszed ki a részed a munkából, mert a jó pénzért itt is dolgozni KELL !!
Jutalék kifizetések: közvetlenek után (egyszer) hetente szerdán van elszámolás. Ezt a pénz automatikusan kiküldik az általad
választott kifizetési módra ( ezt My Earnings-re kattintva azon belül : click here to selct how to receive your commissions -- itt megjelölheted!!!!!!
A nagy mátrix kifizetések havonta egyszer ugyan ilyen formában !!!!

MI a termék? :My Tools alatt megtalálod ! használd a fordító programot mert nagyon sok üzletépítési segédanyag van ott ami nagyban segítheti a munkádat ( linkek,saját web-oldal,mouvi flas stb,stb.

Arra viszont figyelj hogy a rendszer havi díjas (9.95$) és ez mindig rajta legyen azon a napon amikor a forduló pont van ( ezt a profilodban megtalálod)
Ha nem akarsz erre figyelni minden hónapban ,akkor ebben a menüpontban alul találsz egy olyan linket ahol fel minősítheted magad 3 csillagosra és ezzel együtt egy éves díjat befizetni.
SOK SIKERT A DÖNTÉSEDHEZ ÉS A MUNKÁDHOZ!
:good:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Akinek kell ez a leírás elküldöm neki priviben ott benne vannak az ábrák is, sokkal érthetöbb úgy. webezred@gmail.com kérheted.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Johnny írta:Levi elnézésedet kérem, én nem tudtam, hogy te készitetted azt hittem úgy kaptad a szlovák sráctól. Én egyébként az nem írtam, hogy én csináltam, a linket azt kicseréltem persze, de én tényleg azt hittem nem te csináltad. Még egyszer az elnézésedet kérem ez nem jellemző rám. Remélem megbocsájtasz. És nagyon nagyon köszönöm neked :good:


Szia Johnny, az a helyzet, hogy itt a fórumban is megírtam, a weblapon is kint van a mai napig:

"TomFX társunknak köszönhetően sikerült szerezni egy teljes leírást a Stiforp-ról. Egy pici baj volt a dologgal, cseh nyelven volt megírva.
Az én párom szlovák származású, segítségével sikerült lefordítani a leírást. Kicsit lerövidítettük, helyenként magyarítottuk, és ide felraktuk. Azért volt erre szükség, mert annyi téves információ kering erről az egészről, hogy szerettem volna tiszta vizet önteni a pohárba.
Tehát a leírás:"

Szóval azt nehezen tudom elhinni, hogy nem tudtad. Mindegy. A bocsánatkérést természetesen elfogadom, és örülök, hogy beláttad a tévedést. Azt az egyet kérem, hogy a bemutató aljáról vedd le a saját webcímedet, és rakd vissza légy szíves az eredetit. És felejtsük el ezt az incidenst.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Johnny írta:Csaba08 én meg azt tartom dúrvának, hogy fogalmad nincs az egészről és telenyomod az összes oldalt a hirdetéseddel. A részletes ppt bemutatót a blogomban megtalálod, javaslom nézd át, mielőtt tovább toborzol. Sok sikert!
Köszi, minden anyagom meg van hozzá.
Azt hiszem nem vagyok egyedül, aki még mindig nem érti a rendszert.
A reflink elhelyezése meg nem tiltott. Vagy tévedek????

Különben is mit oktatsz ki itt engem????
:no: :no: :no: :no:

Azért kérnék mindenkit, ha valakinek van még valami baja velem, azt privát üzenetbe jelezze felém!
Köszönöm!

Csaba
Kép
Kép
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Mit kellene tennem, hogy megtaláljam a kulcsembereimet az üzletemhez?

Na most akkor jön a nagyon nagy kérdés: mégis, mit teszünk, hogy ne görcsöljünk, de mégsem csak a csodát várjuk és mégis építsünk hálózatot? Játszunk. Egy rendkívül érdekes és szórakoztató stratégiai játékot, aminek hálózatépítés a neve. És amint az már máshol elhangzott: nem borulunk ki a kettes és egyéb kis lapoktól, számítunk rájuk. :D

Kiegészítés: ez ugye a kapcsolatok üzlete... hívják páran kapcsolati marketingnek is. Építsük és ápoljuk akkor a kapcsolatainkat. Foglalkozzunk kicsit többet a jelöltekkel és pláne a csapatunkkal. Hagyjuk, hogy Ők döntsenek, ne taktikázzunk. Lehet, hogy lassabban épül az üzlet, de biztos, hogy stabilabb lesz, mintha csak bezúdítanánk jó sok embert...
:good:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Johnny írta:Levi elnézésedet kérem, én nem tudtam, hogy te készitetted azt hittem úgy kaptad a szlovák sráctól. Én egyébként az nem írtam, hogy én csináltam, a linket azt kicseréltem persze, de én tényleg azt hittem nem te csináltad. Még egyszer az elnézésedet kérem ez nem jellemző rám. Remélem megbocsájtasz. És nagyon nagyon köszönöm neked :good:

Johnny: még nem javítottad ki. Megígérted, kérlek korrigálj légy szíves! Ha megnézed az oldalamon a StiforP leírást, én még azt is kiírtam, hogy az ötlet tőled származik. Legyünk már egymással korrektek!
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Kedves Levi én tegnap bocsánatot kértem tőled, de utólag már nem is értem, hogy miért és ezt azért mondom, mert most jöttem rá milyen linkről beszélsz. Most, hogy megláttam az oldaladon, mert azt a bemutatót én nem tőled kaptam, mert azon nem volt semmi felirat. Amit a te oldaladról letöltöttem, és nem csak én hanem sokan mások nem is lehet megnyitni, ezt én és többen is jelezték neked itt a fórumon visszanézheted, utána kértem küld el e-mail-ban de azt sem tudtam megnyitani, ezt meg is irtam neked és én annyiban hagytam a dolgot, mert gondoltam irásvédett nem akarod, hogy más is használja. Tehát ezt én nem tőled kaptam és ezért nem is érzem magamat ebben bünösnek. Most amikor visszanéztem itt a fórumot, tegnap neked köszönhetöen kikiáltottatok itt mindenféle aljas embernek. Én itt mindenkinek segítek és priviben keresnek küldjek nekik tájékoztatót és el is küdöm mindenkinek persze egy teljesen más verzíót amit én csináltam és e-mail-ban van. És azt komolyan nem kérheted tőlem töröljem a slide tárhelyről a bemutatót ami már jó helyen van a keresőkben, föleg ezek után hogy kiderült nem is tőled kaptam. És ebben te segitettél, hogy rájöjjek erre, azzal hogy erösködtél a felirattal. Szivesen kiírom a nevedet a bemutató alá. Egyébként ez egy mlm üzlet és ez arról szól, hogy segítsük egymást, függetlenül attól ki kivel van. Remélem most már azok is megértenek akik tegnap itt a kikiáltottak mindenféle aljas embernek, neked köszönhetően. Szép estét kívánok mindenkinek és sok sikert a stiforp üzlethez!!! :good: Johnny
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Johnny írta:Kedves Levi én tegnap bocsánatot kértem tőled, de utólag már nem is értem, hogy miért és ezt azért mondom, mert most jöttem rá milyen linkről beszélsz. Most, hogy megláttam az oldaladon, mert azt a bemutatót én nem tőled kaptam, mert azon nem volt semmi felirat. Amit a te oldaladról letöltöttem, és nem csak én hanem sokan mások nem is lehet megnyitni, ezt én és többen is jelezték neked itt a fórumon visszanézheted, utána kértem küld el e-mail-ban de azt sem tudtam megnyitani, ezt meg is irtam neked és én annyiban hagytam a dolgot, mert gondoltam irásvédett nem akarod, hogy más is használja. Tehát ezt én nem tőled kaptam és ezért nem is érzem magamat ebben bünösnek. Most amikor visszanéztem itt a fórumot, tegnap neked köszönhetöen kikiáltottatok itt mindenféle aljas embernek. Én itt mindenkinek segítek és priviben keresnek küldjek nekik tájékoztatót és el is küdöm mindenkinek persze egy teljesen más verzíót amit én csináltam és e-mail-ban van. És azt komolyan nem kérheted tőlem töröljem a slide tárhelyről a bemutatót ami már jó helyen van a keresőkben, föleg ezek után hogy kiderült nem is tőled kaptam. És ebben te segitettél, hogy rájöjjek erre, azzal hogy erösködtél a felirattal. Szivesen kiírom a nevedet a bemutató alá. Egyébként ez egy mlm üzlet és ez arról szól, hogy segítsük egymást, függetlenül attól ki kivel van. Remélem most már azok is megértenek akik tegnap itt a kikiáltottak mindenféle aljas embernek, neked köszönhetően. Szép estét kívánok mindenkinek és sok sikert a stiforp üzlethez!!! :good: Johnny

Kedves Johnny, sajnos azt kell mondanom, hogy HAZUDSZ! Igen, ezt kijelentem. Ugyanis ilyen slide nem létezett, ezt én csináltam. Egyrészt az eredetiben szerepló képanyag felhasználásával, másrészt olyan kép is szerepel benne, ami az eredetiben nem volt, hanem én tettem bele! Csak egy példa: hasonlítsd össze az itteni fórumon szereplő avataromat a leírás 9. oldalán szereplő képpel. Ezt az avatart használom amióta a fórum tagja vagyok! És ez csak az egyik olyan kép, amit én raktam bele! Mutass nekem olyan EREDETI Stiforp leírást, amiben ez a kép benne van! Arról nem beszélve, hogy amikor átküldtem neked a diasort mailben, valóban megírtad, hogy nem tudod megnyitni. Erre elmondtam, hogy újabb verziójú PowerPointtal tudod megnézni, vagy konvertálóval. Te visszaírtál, hogy oké, sikerült megnyitnod.
Az a helyzet, hogy a segítőkészségedet nem vontam kétségbe, de a szavahihetőséged ettől a pillanattól kezdve nálam a nullával egyenlő!
Az a bemutató diasor, amire te pofátlan módon kiírtad az oldalad webcímét, az én munkám. És te erről az alján található jelzést leszedted, ezzel becstelenséget követtél el.
KEDVES JOHNNY, ÉN A HELYEDBEN BAROMIRA SZÉGYENKEZNÉK!
És ezek után a bocsánatkérésed sem érdekel, ugyanis én hazug embertől nem fogadok el bocsánatkérést!
És mivel kicsit erős hangnemben fogalmaztam, ezúton kérek a fórum többi olvasójától, az admintól és a moderátoroktól elnézést!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Levi! Nem találok szavakat... :o

Jani: Olyan értelemben ránk is tartozik ez, hogy nem mindegy ki alá regelünk, főleg ebben az üzletben...
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Lili írta:Levi! Nem találok szavakat... :o

Jani: Olyan értelemben ránk is tartozik ez, hogy nem mindegy ki alá regelünk, főleg ebben az üzletben...

Köszönöm, hogy megértesz. Elég sokan látták a weblapomon a leírást. Volt, akinek sikerült megnyitni, és volt akinek nem. Ennek az volt az oka, Hogy a 2007-es PowerPointtal készült. Sokan tudják tanúsítani, hogy igazat mondok. Nem mellesleg megvan az eredeti-cseh nyelvű változat, amiből a párom lefordította. Annak a képanyaga részben megegyezik a vitatott ismertető képanyagával, részben más képeket raktam bele, mert jobban odaillőnek éreztem. A teljes anyagot bármikor meg tudom mutatni bárkinek. És ezt az egész helyzetet nem azért tártam itt a nyilvánosság elé, mert irigy vagyok, csak annyit szerettem volna elérni, hogy tiszteljük egymás munkáját. Ha én dolgozom valamivel 11 órán keresztül, akkor ne írja rá senki az én munkámra a saját weblapjának a címét, ezzel azt sugalva, hogy ő ekkora ász! Amikor ez az ismertető elkészült, még nem volt egyetlen magyar nyelvű StiforP ismertető sem a weben. Nekem elküldte a weblapom egyik látogatója a cseh változatot. Én így jeleztem a weblapomon a forrást:

"TomFX társunknak köszönhetően sikerült szerezni egy teljes leírást a Stiforp-ról. Egy pici baj volt a dologgal, cseh nyelven volt megírva.
Az én párom szlovák származású, segítségével sikerült lefordítani a leírást. Kicsit lerövidítettük, helyenként magyarítottuk, és ide felraktuk. Azért volt erre szükség, mert annyi téves információ kering erről az egészről, hogy szerettem volna tiszta vizet önteni a pohárba.
Sikerült mindenki számára olvashatóvá tenni ezzel a flash megoldással. Az ötletért Johnnynak jár a köszönet. "

Mert a tiszteletet meg kell adnunk egymásnak! Mindenkinek, aki megérdemli!
A magam részéről lezártnak tekintem ezt az ügyet. Mindenki eldöntheti, hogy kinek ad igazat. Johnny az én szememben hiteltelenné vált.
Sajnálom, hogy ilyesmivel kellett terhelnem a fórumot. Egyszerűbb lett volna, ha Johnny azt az apróságot megteszi, amit ígért. Hogy leveszi a saját weblapjának a reklámját az én munkámról. Az a baj, hogy ő is tudja, hogy igazam van, csak már nagyon cikinek találná beismerni. Pedig az lenne a becsületes dolog.
Sajnálom.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

jani írta:Más,szept 26-tol ,éjféltol éjfélig figyelem a befizetett tagok számát;és tegnap volt a legalacsonyabb:93 fo.Ez annak koszonheto valoszinu,hogy mindenki várja a kifizetéseket,a tényeket.Tegnapelott 120 ember fizetett be ,a legtobb szept.26-tol ,egyik nap 350 ember volt .
Szeva Jani!

Ezt én is így tapasztalom. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz szerdán. Kapunk-e lovettát, és, hogy mennyit? Legalább érteni fogjuk a kifizetés menetét. Gondolom nem volt időd megkérdezni, amit megígértél nekem. Nem baj, semmi gond, majd kiderül szerdán. Amúgy mizu veled? :D
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

jani írta::D Nem baj,ez okt. 5-e után megint megugrik!!!
571 PAID MEMBERS and 249080 Preenrollee
negyed millio várakozo tag van :D s ebbol a kifizu után rengetegen befizetnek.Csak en tudok háromrol :PP

Ezt hol is kell megnézni?
Nem találom.
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Kösi, meg vagyok! :)

Gabor, since you preenrolled, 2048 PAID MEMBERS and 249363 Preenrollee have already been placed under YOU in the Powerline!
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Levi az otromba megjegyzéseidre nem reagálok, nem vagyok rá vevő, nem az én stilusom. Sok sikert neked!!! :good:
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Johnny írta:Levi az otromba megjegyzéseidre nem reagálok, nem vagyok rá vevő, nem az én stilusom. Sok sikert neked!!! :good:
Az igazság néha fáj, főleg, ha rajtakapják az embert...

Nyilvánvaló, hogy Levi cseh nyelvről lefordított anyagát vallod a sajátodnak és ez számomra mélyen elítélendő...Legalább annyi gerincesség lett volna benned, hogy elismered...

Egyszer az Élet úgyis visszaadja Neked a hazugságaidat...más módon, más "fórumon", de visszakapod, ebben biztos lehetsz!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

szerintem ezt ők ketten lemeccselik, kár beleszólni.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Lili »

sweeney todd írta:szerintem ezt ők ketten lemeccselik, kár beleszólni.
Igazad van! Nem is szólok többet bele!
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Köszi sweeney todd :good: Lili te meg nem tudom milyen okból itélsz el amikor lövésed nincs a dologról. Egyébként töröltem az egész ppt bemutatót nem szeretném ha bármi közöm lenne hozzá :( Szép napot és sok sikert kívánok mindenkinek a StiforP üzlethez! A holnapi jutalékból mindenre fény derül :D
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Johnny írta:Levi az otromba megjegyzéseidre nem reagálok, nem vagyok rá vevő, nem az én stilusom. Sok sikert neked!!! :good:
Kedves Johnny, az otrombaságot nem én követtem el.
Részemről a vitát lezártnak tekintem. A véleményemet fenntartom.
Te is tudod, hogy igazam van, és még nagyon sokan, akik ismerik a történetet. Sajnálom, hogy ez lett a dologból. Pedig csak annyit kértem, hogy tedd vissza a lapok aljára az én weblapom címét, mert kicsit nonszensz, hogy az én munkám más oldalt hirdessen. Annyira egyszerű lett volna ezt ilyen levelezések nélkül megoldani.
Mindegy, mint írtam, én ezt a témát lezártnak tekintem.
Egy tanulságot szűrtem le: ha ezentúl dolgozom valamivel, abba 100 helyen teszek védelmet, hogy ne lehessen ellopni!
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Ha valakit érdekel az redeti StiforP ppt bemutatót itt megnézheti http://stiforp.blog.hu/ Innen le is töltheti magának http://www.slideshare.net/webezred/stiforp-9536578 Lefordítani egyenlőre még nem lehet, de a bemutató alatti szöveget, be tudod másolni fordítóprogramba. Egyébkén sok ábra van benne, aki nem tud angolul az is megérti. Sok sikert mindenkinek! :good: :clap:
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

jani írta:Kapott már valaki lovét ma ?
Szia! Este 21.30-22.00 között lesz pénz, nekem eddig akkor érkezett meg, de ha jól tudom másnak is. Még van idő. Nálatok hány óra van most? :good:
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

jani írta:
Krisztina12 írta:
jani írta:Kapott már valaki lovét ma ?
Szia! Este 21.30-22.00 között lesz pénz, nekem eddig akkor érkezett meg, de ha jól tudom másnak is. Még van idő. Nálatok hány óra van most? :good:
11:06 delelott
Szerintem neked 14.00 körül várható. Amúgy köszi a privátot. Remélem tényleg így lesz. Majd megírom. Minden szépet és jót neked és kedves családodnak. :D
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

Nekem epp most jott penz 31,62 $......tovabbra sem ertem hogy hogy.....foleg azert mert 31,62 nemoszthato ugye 0,25-el.......de mondjuk volt egy elso meg egy masodik generacios szponzoraltam akkor az -27$.... tehat kaptam 4,62-t 1honap utan.....ez mondjuk 18 alattam levo tag......viszont a matrixomban 7 embert mutat....ugyhogy meg mindig nem ertem hogy mukodik.....raadasul a my earnings menuben nem is szerepel ilyen osszeg....ugyhogy passz
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: StiforpTour.com Az új őrület! Egyvonalas rendszer!

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Nekem is megjött kemény 4,62 $. De nem szerepel a belső fiókomban. Nem igazán értem az egészet. Valaki?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég