Rövidtávú befektetési programok

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Kedves Befektető Társaim!

Az utóbbi időben lezajlott HYIP cég veszteségek – Elite Alliance, Opulentia, Earngroups Alertpay miatt! stb. - késztettek arra, hogy elgondolkozzam azon, hogyan lehetne minél rövidebb idő alatt visszaszereznem elveszített tőkéimet. Ezek a veszteségek a legnagyobb tanítókként szolgáltak számomra, melyek hozzásegítenek ahhoz, hogy kitanuljam, hogyan is kell a HYIP cégekkel valódi PÉNT KERESNI!
Elkezdtem lassan, óvatosan nyitni a korábbi biztosnak tűnő, hosszú ideje fennálló cégektől a rövidtávon működő, akár néhány napos HYIP cég programok felé és kezdtem megtapasztalni annak pozitív oldalát, segítségükkel végre folyamatosan jönnek vissza elveszített befektetéseim.

FONTOS:

- Mindig alaptőkével érdemes indulni, kipróbálni az oldalt és fizetőképességét, soha ne légy mohó (én sem vagyok az!),
- Amint az oldal kitermelte a minimálisan befektethető tőke összegét a többit vedd ki és saját pénzt a továbbiakban ne kockáztass,
- Egy-két lekötési periódusnál többet egy oldallal nem érdemes végezni, válts és váltogasd az oldalakat, hisz ezernyi lehetőség van, úgyis jönnek újak,
- Kizárólag saját felelősségre fektess be és azt is NAGYON ÓVATOSAN!!! Ha nem Alertpayről fektetsz be, a visszafizetési garancia sincs meg! Ezt is tartsd szem előtt, amikor befektetsz.

Az alábbi topicot a RÖVIDTÁVÚ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉGEKNEK szentelem, melyben szeretném bemutatni a jelenleg és a jövőben általam használt és kipróbált program lehetőségeket.

Szívesen veszem a mások által használt hasonlóan rövidtávú befektetési lehetőségeket, bővítsük együtt a kínálatot és osszuk meg tapasztalatainkat.

Sajnos több oldalon csak Perfect Money és Liberty Reserve fizetési lehetőséget fogadnak el. Nekem Liberty Reserve számlám van, így az erre érkezett kifizetésekről sajnos bizonylatot nem tudok feltenni, de úgy érzem bízhatunk egymásban és ha valaki ilyen számlákra kap kifizetést jelezze vagy másolja be az arról szóló e-mailt, amit a cég küld, szerintem az is elég.

HOSSZÚTÁVON SEMMIKÉPPEN NE HASZNÁLJÁTOK AZ ALÁBBI PROGRAMOKAT, KIZÁRÓLAG RÖVIDTÁVON!!!
A hozzászólást 23 alkalommal szerkesztették, utoljára Lili 2011.09.06. 22:48-kor.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési lehetőségek

Hozzászólás Szerző: Lili »

Egy GROWTH-MONEY kifizetésem Liberty Reservre, sajnos csak a mailt tudom bemásolni:

A pénz nem azonnal, de néhány óra múlva a számlámra érkezett.

feladó support@growth-money.com
válaszcím support@growth-money.com
címzett
dátum 2011. augusztus 12. 18:12
tárgy Withdrawal has been sent


részletek elrejtése aug. 12. (7 napja)

Hello XY.

$10.00 has been successfully sent to your LibertyReserve account Uxxxxxx.
Transaction batch is 6778xxxx.

growth-money.com
http://growth-money.com
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Szia Lili!

A Compact Fund-ot és Mininvestment-t én is kinéztem magamnak, meg is próbálom. Egyébként nagyon ügyesen és jól nyitottad ezt a topikot. Tényleg nem lehet mohónak lenni én ezen véreztem el és állok megint talpra. Bár megmondom őszintén én már a monitoroknak sem hiszek, mert 4 HYIP amiben elveszítettem minden pénzem, mai napig fizetőnek tartják a monitorok. Hát erről ennyit, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Krisztina12 írta:Szia Lili!

A Compact Fund-ot és Mininvestment-t én is kinéztem magamnak, meg is próbálom. Egyébként nagyon ügyesen és jól nyitottad ezt a topikot. Tényleg nem lehet mohónak lenni én ezen véreztem el és állok megint talpra. Bár megmondom őszintén én már a monitoroknak sem hiszek, mert 4 HYIP amiben elveszítettem minden pénzem, mai napig fizetőnek tartják a monitorok. Hát erről ennyit, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen.
Krisztina, ezekkel a programokkal tényleg csak nagyon óvatosan szabad bánni, mert soha nem lehet tudni mikor buktatják be. Ez a monitor dolog tényleg nagyon érdekes, ahogyan írtad. Valami pici támpontnak szerintem jók, de úgyis a saját tapasztalaton múlik minden.

A feltett programokat mindig frissíteni fogom és bővíteni is, illetve mások ajánlásait is látni fogjuk.
Sajnos itt egyik-napról a másikra változhat minden, de egy-két napot még csak kibír a pénzünk...
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Lili!

Találtam még jó pár elég jónak tűnő rövidtávút. Sokat nézem a monitor oldalakat és a vote-t, de az is elég fals képet mutat, hiszen csak töredéke minősít vagy így, vagy úgy. Majd privátba elküldöm holnap, hogy mit szólsz az oldalakhoz és majd megnézed, hogy belevágjunk-e vagy sem.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Krisztina12 írta:Lili!

Találtam még jó pár elég jónak tűnő rövidtávút. Sokat nézem a monitor oldalakat és a vote-t, de az is elég fals képet mutat, hiszen csak töredéke minősít vagy így, vagy úgy. Majd privátba elküldöm holnap, hogy mit szólsz az oldalakhoz és majd megnézed, hogy belevágjunk-e vagy sem.
Rendben, nyugodtan küld el az oldalakat és megnézzük! :)
alex199303
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.05.20. 09:52
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: alex199303 »

sziasztok! tegnap este találtam a monitor oldalak szerint fizető regisztrációkor ad egy dollárt és csak libertyt fogad el http://www.liberty-loan.com/?ref=alex199303
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: bings »

Ez jó ötlet volt Lili! :good:
Olyan oldalakat is kéne belinkelni,amely AP is elfogad!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

bings írta:Ez jó ötlet volt Lili! :good:
Olyan oldalakat is kéne belinkelni,amely AP is elfogad!
Köszönöm!
Folyamatosan keresem az AP-s oldalakat is, de csak biztonságosnak tűnő és tesztelt oldalakat szeretnék ide feltenni.
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: bings »

OKÉ!
Remélem minél hamarabb ki tudjuk próbálni!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

alex199303 írta:sziasztok! tegnap este találtam a monitor oldalak szerint fizető regisztrációkor ad egy dollárt és csak libertyt fogad el http://www.liberty-loan.com/?ref=alex199303
Alex, ahogy néztem elég jónak tűnik és ugye nem irreális a kamat sem, egy napra 1%.

Rengeteg monitor monitorozza: http://www.allhyipmonitors.com/details/liberty-loan.com
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

alex199303 írta:sziasztok! tegnap este találtam a monitor oldalak szerint fizető regisztrációkor ad egy dollárt és csak libertyt fogad el http://www.liberty-loan.com/?ref=alex199303
Szia!

Beregeltem erre az oldalra. Azt nem vágom, hogy ezt az 1$ bónuszt kifizetik akkor is, ha nem fektetek be saját pénzt? És ez is 1 nap alatt jár le?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

kriszti92 írta:
alex199303 írta:sziasztok! tegnap este találtam a monitor oldalak szerint fizető regisztrációkor ad egy dollárt és csak libertyt fogad el http://www.liberty-loan.com/?ref=alex199303
Szia!

Beregeltem erre az oldalra. Azt nem vágom, hogy ezt az 1$ bónuszt kifizetik akkor is, ha nem fektetek be saját pénzt? És ez is 1 nap alatt jár le?
Én úgy vettem ki Alex szavaiból, hogy csak fizető regisztrációkor ad 1 $-t. Szerintem egy napos a lekötés, igen.
alex199303
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.05.20. 09:52
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: alex199303 »

Lili írta:
kriszti92 írta:
alex199303 írta:sziasztok! tegnap este találtam a monitor oldalak szerint fizető regisztrációkor ad egy dollárt és csak libertyt fogad el http://www.liberty-loan.com/?ref=alex199303
Szia!

Beregeltem erre az oldalra. Azt nem vágom, hogy ezt az 1$ bónuszt kifizetik akkor is, ha nem fektetek be saját pénzt? És ez is 1 nap alatt jár le?
Én úgy vettem ki Alex szavaiból, hogy csak fizető regisztrációkor ad 1 $-t. Szerintem egy napos a lekötés, igen.
ha beregisztrálsz akkor már rögtön kaptál egy dollárt. ami egy nap után jár le. nekem este 10 körül jár le utána tudom meg hogy kifizetik-e vagy sem...
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Törölt bejegyzés.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Lili 2011.08.21. 09:51-kor.
alex199303
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.05.20. 09:52
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: alex199303 »

Szia!

Beregeltem erre az oldalra. Azt nem vágom, hogy ezt az 1$ bónuszt kifizetik akkor is, ha nem fektetek be saját pénzt? És ez is 1 nap alatt jár le?[/quote]

Én úgy vettem ki Alex szavaiból, hogy csak fizető regisztrációkor ad 1 $-t. Szerintem egy napos a lekötés, igen.[/quote]

ha beregisztrálsz akkor már rögtön kaptál egy dollárt. ami egy nap után jár le. nekem este 10 körül jár le utána tudom meg hogy kifizetik-e vagy sem...[/quote]

az egy dollárt minden nap újra leköti és a kamotot engedi kivenni. instant fizetett pár percel ezelőtt.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Én ebben csak azt nem értem, hogy ha ők adnak 1 induló $-t és nem kell nekünk plusz pénzt befektetni, a hozamokat meg ki lehet kérni, mi nekik ebben az üzlet?! 1 $-nak a napi 1 % hozama elég kicsi...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Lili írta:Én ebben csak azt nem értem, hogy ha ők adnak 1 induló $-t és nem kell nekünk plusz pénzt befektetni, a hozamokat meg ki lehet kérni, mi nekik ebben az üzlet?! 1 $-nak a napi 1 % hozama elég kicsi...
Az ilyen ingyenes dolgokba szerintem nem érdemes pénzt befektetni.
Azzal, hogy ő ad ingyen 1 dolcsit, arra akar rávenni, hogy fektess be saját pénzt. Ezt sokan meg is teszik és mint láthattuk az Opulentiánál is sajnos, hogy begyűjtötte a pénzt és rögtön le is lépett.
Kép
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

A libertyreserve-nél is úgy van, mint az AP-nél, hogy 1$ alatt nem lehet küldeni rá? Mert akkor annak az 1$-nak a kamatát felesleges is kikérni.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

kriszti92 írta:A libertyreserve-nél is úgy van, mint az AP-nél, hogy 1$ alatt nem lehet küldeni rá? Mert akkor annak az 1$-nak a kamatát felesleges is kikérni.
Liberty-nél nincs ilyen határ, de ott is van valamennyi levonás. Ezt Csotibi jobban tudná, ő szokott Liberty-ről befektetni. :)
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

hoparduc írta:
kriszti92 írta:A libertyreserve-nél is úgy van, mint az AP-nél, hogy 1$ alatt nem lehet küldeni rá? Mert akkor annak az 1$-nak a kamatát felesleges is kikérni.
Liberty-nél nincs ilyen határ, de ott is van valamennyi levonás. Ezt Csotibi jobban tudná, ő szokott Liberty-ről befektetni. :)
1% a levonási költség, de minimum 0,01 $. (számlára érkező pénz esetében)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Annak ellenére, hogy sokan bizalmatlanok lettek az AP bankkal szemben, én még mindig onnan fektetek be.
Másfél hete kértem ki onnan pénzt, és a 4. napon már rajta is volt az OTP számlámon.
Szerintem nincs gond az AP-vel sem. :)
Liberty-vel kapcsolatban csak az össze-vissza utalással van gondom.
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

hoparduc írta:Annak ellenére, hogy sokan bizalmatlanok lettek az AP bankkal szemben, én még mindig onnan fektetek be.
Másfél hete kértem ki onnan pénzt, és a 4. napon már rajta is volt az OTP számlámon.
Szerintem nincs gond az AP-vel sem. :)
Liberty-vel kapcsolatban csak az össze-vissza utalással van gondom.
Igazad van, nekem sem volt még gondom az AP-vel, szerencsére!
Liberty sem rossz, de nehézkes a be és kiutalás, viszont vannak oldalak ahol csak ezt fogadják el, AP-t nem...
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Valakinek valami híre a Liberty-Loan-ról? Csinálja valaki?
bestfmc
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2011.07.12. 18:24

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: bestfmc »

Sziasztok ajánlom figyelmetekbe inkább ezt próbáljátok ki: magyar adminok garantált és igazolt forex kereskedés napi 1% hozam ami reális!
LINK: http://thesuperinvest.com/?ref=bestfmc

Garantált kifizetés!
Kép
goldcoins
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.19. 10:57
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: goldcoins »

Sziasztok!

Próbáljátok ki ezt, fizet! (még legalábbis)

http://decentearning.com/?ref=goldcoins


10 dollár a minimum
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Nekem is fizet úgy a CompactFund, mint a DecentEarning is. Időben és rendesen. Azt hiszen egy pár kört megér mindenkinek.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

csotibi írta:Valakinek valami híre a Liberty-Loan-ról? Csinálja valaki?
Én ezt nem fizetőként láttam azt hiszem a Goldpollon, ne tegyetek be rá.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Szia Lili!
http://www.allhyipmonitors.com/search/?keyword=liberty
http://www.allhyipmonitors.com/details/liberty-loan.com
Ez a kötőjeles versenyző, 92 monitor szerint fizet. Azóta kipróbáltam, szerintem is fizet instant. Igaz, csak aprópénzről van szó, de azt fizette.
A bonus 1 dolcsi ugyanúgy napi 1%-ot termel mint a saját betét. Egyszerre íródik hozzá az alaphoz, ami elvileg kamatos kamattal dolgozik. Egyelőre ennyit tudtam meg.

Mindamellett 30 napos a betét elvileg, szóval nem pont rövidtávú.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég