Phambit (BTC)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Phambit (BTC)

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Üdv mindenkinek.

A Phambit nevezetü oldalra kb. egy hete találtam rá, Bitcoin-t lehet vele keresni sokféle módon.
http://phambit.com
Először is 1 óránként az oldalon a Faucet menüre az oldalon, és egy Captcha szerüséget kitöltve, aztán az unlockra kattintva egy kódot kapunk amit fent a Reedem menüben átváltvá megkapjuk a jutalmunkat, ami 100 tol 2000 satoshi-ig bármennyi lehet.
Az 1 órás visszaszámlálás az UNLOCK-ra kattintástól kezdődik.
2000 satoshi=0.02 mBTC ha valaki esetleg nemtudja.

Most pedig kezdődik a lényeg.A BTC-t amit kapunk azt gyüjtögethetjük de nem ajánlom a viszonylag magas kifizetési minimum miatt, ami 1mBTC, de egy fél mBTC-t levonnak akármekkora a kikérés.
A pénzt meg lehet sokszorozni 3 képpen:
1. Lottó: ez szokásos, 6 számot kell eltalálni, 3 nál már van nyeremény, nagyon olcsó szelvények.
2. "Szerencsekerék", ahol a feltett pénznek egy bizonyos részét nyerjük vissza, ezt nem ajánlom senkinek.Ez igy néz ki:
Kép
3.A Hi-Lo játék, másképpen Higher-Lower.Ez nekem való.Én itt szedtem össze 0.3 mBTC-t 1óra alatt(de elment 1 gyenge pillanatomban :) ). Itt egyszerüen lehet használni a duplázós szabályt, ha valaki véletlenül nem tudja azt akkor leirom csak szóljon, bár nem hiszem hogy szükség lenne rá.Itt a feltét duplázásának az esélye 47.49%, megvan az algoritmus ami szerint számitják.Én csak ezt ajánlom mert máshol rosszak a tapasztalatok.
Egy két kép az eredményekröl:
Kép
Kép
Persze ez sincs mindig igy.
Minden játék alatt láthatunk egy listát a legutóbbi megjátszásokrol.

Refferál rendszer:
Hát ez elég fura,a lényege annyi, hogy ha valamelyik reffed befektet, akkor a befektetés 50% át megkapod, de csakis akkor amikor már egyszer feltette valahova játszani/amikor már elvesztette(erre nem jöttem rá pontosan hogy mejik,de ide rakom az eredeti szöveget nektek.).Arra lennék kiváncsi hogy a Faucetek után van a jutalék.
A refferál rendszer eredeti szövege:
You only need to share the referral link and get your referrals. When your referrals deposit, you will get the 50% of the deposit. This amount will be blocked until your referred starts to play. The bonus amount will be unblocked progressively depending on the amount played by your referred.
Utánanéztem, az oldal körulbelül december közepén indulhatott, sehol sem láttam panaszokat rólla.
Fórum nincs az oldalon :)
Az oldal:
http://phambit.com/referral/f0324e51072 ... 0ab7716b49

Ha bárkinek bármi kérdése lenne az itt felteheti, próbáltam mindent leirni amilyen részletesen csak lehet, bár előfordulhat hogy valamit kihagytam.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Phambit (BTC)

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Mivel lehet az oldalon ajándék kupont adni, ezért az első referáltamnak felajánlom a következő kupont amit beválhat ugyanott ahol a Faucet kupon-t kell, és ezért pontosan 1000 satoshit fog kapni.
Sok sikert :)
A kupon kódja:
68ddda8e8922f5f88f26f86f537daed8

U.I. Egyszer használatos a kupon, tőlem vonta le a rendszer az 1000 satoshit.
bazsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2014.03.07. 12:27
Kapcsolat:

Re: Phambit (BTC)

Hozzászólás Szerző: bazsy »

Miért nem tudok kifizetést kérni pedig már 0.01 bitcoinnál járok?
Valaki ütközött már ilyen problémába?
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Phambit (BTC)

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Mit ir ki?Miért nem engedi?
bazsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2014.03.07. 12:27
Kapcsolat:

Re: Phambit (BTC)

Hozzászólás Szerző: bazsy »

Ezt írja:

No enough credit to pay the withdrawal fee of 0.0005

Nem értem, be kell fizetni,hogy ki lehessen kérni?
birkomester
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.04.23. 18:39
Kapcsolat:

Re: Phambit (BTC)

Hozzászólás Szerző: birkomester »

Bazsy: a Bitcoin átutalásnak van költsége amit a feladónak(NEKI) kell fizetni, és gondolom az oldal tőled akarja levonni.
Gaiusz: megmondanád a btc címed?:D
bazsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2014.03.07. 12:27
Kapcsolat:

Re: Phambit (BTC)

Hozzászólás Szerző: bazsy »

Letudja vonni az oldal,mert mininum kifizetés fölött vagyok jóval!
Nem értem akkor sem miért nem engedi!
bazsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2014.03.07. 12:27
Kapcsolat:

Re: Phambit (BTC)

Hozzászólás Szerző: bazsy »

Phambit supportnak a címét tudja valaki?
Metaton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.05.27. 13:06
Kapcsolat:

Re: Phambit (BTC)

Hozzászólás Szerző: Metaton »

Full scam az oldal! Hobbi szinten szórakoztam vele és kb több száz millió ft-al tartoznak...több ezer BTC-m van ... :DD Nagyon egyszerű am szerencsekeréknél beállítod 10%-ot...Úgysem egész szám lessz leg is nekem sosem volt az... lefele lekerekíted egészre pl : 1.13613711 ezt lekerekíted 1-re vagy 0.00132435 lekerekíted 0.001-re ...Aztán cska noymsz egy auto-t és mész mást cisnállni amihez kedved tartja xD mire 1 v 2 óra mva ránézel woala meg sokszoroztad az összeged! xD

1 szó mint 100 felejtős az oldal sosem lehet kikérni pénzt!!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég