Neonbux.com - SCAM

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
danides
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013.06.23. 17:59
Kapcsolat:

Neonbux.com - SCAM

Hozzászólás Szerző: danides »

Kép

Napi átlag $ 0.04+
direkt ref. max 100 jutalék: $ 0.001
Kifizetési minimum: $ 2,00
Payza, Paypal, PM, OkPay


Kép
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Neonbux.com

Hozzászólás Szerző: zseton »

Igen, erről az új oldalról beszéltem a másik topikodban. Sajnos itt is kitörölhető a szponzor. Az nTen oldalakat mostanság nem övezi túl nagy bizalom és ez nem a véletlen műve. Maga az oldal egyébként szép, egy kifizetést éppen megélhet.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Neonbux.com

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Bármelyik ptc oldalra fel lehet regisztrálni úgy, hogy kitöröljük a szponzor nevét. Nagyon egyszerű, csak a böngésző címsorából ki kell törölni a "?ref=" utáni részt. Ntennél "?r="
Ha a sütik miatt rossz szponzor név kerül be regisztráláskor, akkor legalább itt regisztráláskor korrigálni lehet.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
zseton
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2013.04.16. 21:10
Kapcsolat:

Re: Neonbux.com

Hozzászólás Szerző: zseton »

Persze, hogy fel lehet. Egyszerűen begépeled az URL-t oszt jónapot. De itt nem ez a lényeg.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Neonbux.com

Hozzászólás Szerző: detros »

zseton, aki nem akar hozzád vagy bárkihez regisztrálni, az nem fog, nem ezen az 1-2 emberen fog múlni, hogy mennyit keresel. Én pl amikor látok egy új oldalt megnézem, hogy van-e itt fórumon akihez regisztrálhatok, vagy refback-en fent van-e, nagyon ritkán regisztrálok hirdetés alapján...
Ez az egész a nagy számok törvényén múlik, ha csak napi 10 ember látja a relinked, akkor lehet 1 hónap után is 0 a végeredmény, ha viszont napi 2000... és hidd el, akkor már nem fog számítani, hogy kitörli-e valaki vagy sem.
Nekem elhiheted, nem egyszer hoztam már össze 50-nél is több referralt egy oldalon....
No de NE Offoljuk szét a topikot.

A véleményem az oldalról, hogy már megint egy nTen, ami a neobux nevén lovagol, megint csak egy kis változtatás, mint anno a ueobux-nál, ez most neo(n)bux... kicsit már unalmas :)
Avatar
hcsaszy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.07.19. 11:24
Kapcsolat:

Re: Neonbux.com

Hozzászólás Szerző: hcsaszy »

Tegnap óta nem tölt be az oldal, azt hiszem ez ennyi volt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég