Bestlifebux-scam

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Bestlifebux-scam

Hozzászólás Szerző: micike »

Free premium upgrade for 10,000 members


MEMBER BENEFITS:
►EARN UP TO 0.08 per click
►EARN UP TO 0.04 per ref click
►INSTANT PAYOUTS, only $2 Minimum
►UNLIMITED DIRECT REFERRAL LIMIT
►5 Years BuxHost Subscription
►GUARANTEED ADS DAILY
►NO INVESTMENT NEEDED!
--------------------------------------------

Kép-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára micike 2013.10.17. 08:35-kor.
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Bestlifebux

Hozzászólás Szerző: idlig »

Tartottam tőle, hogy ez lesz, voltak erre utaló jelek, de bíztam benne később következik be. Standard tagoknak a kifizetés már 8$-tól van, és aki el szeretné reklámozni a beragadt pénzét, az is hamar pofára esik, a legolcsóbb, 4mp-s reklámból is csak 4$-ért lehet venni (4000 darabot).
Érdekesség, és ez minősíti is az ennyi ésszel megáldott adminokat, hogy a 30 mp-s hirdetésből lehet venni 4000-et, 160 dolláért. :clap: :D

(ugyanez igaz a Termbuxra, és a Dearbux is ilyen lesz, bár ezeken kicsivel lehet olcsóbb hirdetési csomagot is venni)
Avatar
Vivien
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013.03.09. 14:29
Kapcsolat:

Re: Bestlifebux

Hozzászólás Szerző: Vivien »

idlig írta:Tartottam tőle, hogy ez lesz, voltak erre utaló jelek, de bíztam benne később következik be. Standard tagoknak a kifizetés már 8$-tól van, és aki el szeretné reklámozni a beragadt pénzét, az is hamar pofára esik, a legolcsóbb, 4mp-s reklámból is csak 4$-ért lehet venni (4000 darabot).
Érdekesség, és ez minősíti is az ennyi ésszel megáldott adminokat, hogy a 30 mp-s hirdetésből lehet venni 4000-et, 160 dolláért. :clap: :D

(ugyanez igaz a Termbuxra, és a Dearbux is ilyen lesz, bár ezeken kicsivel lehet olcsóbb hirdetési csomagot is venni)
Köszi az infót :oops:
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bestlifebux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Infót szeretnék kérni
A dearbux, bestlifebux és termbux testvéroldalak, ugye? Mert ha ugyanaz az adminjuk, akkor előbb-utóbb mindhárom oldallal problémák lesznek.

Az én életemből mostanában kimaradtak a buxhost oldalak, ezért szinte semmit nem tudok róluk. Úgy láttam a proofban, hogy mindegyik oldal fizet, bár a bizonylatok elég rossz minőségűek, ami bármit jelenthet.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Bestlifebux

Hozzászólás Szerző: idlig »

eviaclub írta:Infót szeretnék kérni
A dearbux, bestlifebux és termbux testvéroldalak, ugye? Mert ha ugyanaz az adminjuk, akkor előbb-utóbb mindhárom oldallal problémák lesznek.

Az én életemből mostanában kimaradtak a buxhost oldalak, ezért szinte semmit nem tudok róluk. Úgy láttam a proofban, hogy mindegyik oldal fizet, bár a bizonylatok elég rossz minőségűek, ami bármit jelenthet.

Igen, ugyanaz az Admin. Jelenleg fizetnek, de az Admin halmozza az oldalakat és emelgeti standardoknak a kifizetési minimumot, ami hosszú távon nem biztos, hogy jól fog végződni.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bestlifebux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Köszi a gyors választ. Akkor hagyom ezeket
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Bestlifebux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

szászpended
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég