Cashadda - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Cashadda - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Kép

-- [Általános Infó] --
Üdvözletem!

Újonc vagyok az internetes pénzkeresés világában, ezért próbálok felzárkózni. 2 Napja regisztráltam egy oldalra a neve Cashadda. A kínálat nem rossz, bár nincsen regisztrálásnál bónusz, egy Sima mezei felhasználó napi 10 reklámmal 0.04$ is elérhet.
Kisebb befektetés egy évre (14$) megnöveli ezt 2.4$-ra, ami 72$ egy Hónapban! (100 Ref.)

-- [Kifizetések] --
Kifizetések 0.10$-tól indulnak, és azonnal megérkeznek!
Paypal,Payza,Liberty az elfogadott.

-- [Referal (Meghívás)] --
Referalok vétele 1$ 4 DB
Referalok Bérlése 0.75$ 5 DB
Referalok törlése INGYENES

-- [Regisztráció] --
Ha szeretnél engem támogatni az alábbi linken regisztrálj:
http://www.cashadda.com/?ref=clawlancer
Ha NEM szeretnél engem támogatni itt tudsz regisztálni:
http://www.cashadda.com/index.php?view=register

(Akit érdekel Multiclicker plugin, kérje el tőlem:))

Köszöntem a figyelmet, bárkinek bármi gondja van, itt megtalál:)
Kép
clawlancer
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013.01.21. 20:04

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: clawlancer »

Frissítve.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

van valaki clawlancer barátunk mellett aki fenn van ezen az oldalon? régi oldal,nemrég újraindultak a kifizetések. úgy tudom 1 dollár a minimum,de többet nem tudok. regisztrálnék meglévő taghoz. a leggyorsabb nyer :)
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

xenosz2 írta:van valaki clawlancer barátunk mellett aki fenn van ezen az oldalon? régi oldal,nemrég újraindultak a kifizetések. úgy tudom 1 dollár a minimum,de többet nem tudok. regisztrálnék meglévő taghoz. a leggyorsabb nyer :)
Ittvan a barátunk aki meglopott minket :)
Szerencsére én még kezdő vagyok kicsit igy nen huzott le :)
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ez nem az ő oldala,nem azért említettem meg,csakhát véletlenül ő byitotta ezt a topikot és nem nyithattam újat ugye...
áll az ajánlatom. ha holnapig nincs jelentkező regisztrálok egyedül :)
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Én már tavaly regisztráltam erre az oldalra, de hamar abbahagytam, mert nagyon-nagyon keveset fizetett. Akkor még aurora scriptes volt.

Suspendedben vagyok :) megnéztem.
A legelső hirdetésre azt írja, hogy $0.04. Ez furcsa. Az upgrade táblát nem tudom megnézni, de biztos van valami trükk benne.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

standardként 3 darab 0,1 centes a legnagyobb hirdetés. egyértelmű,hogy upgradelni kell,hogy jobban keress,mint az incentria,scarlet clicks hasonló esetekben. legalábbis nekem ez ugrott be .

az upgrade táblából minden kiderül. a tagság nem drága,viszont egy évre kell megvenni. a jutalékok nagyon jók,csak az a baj,hogy nem tudni mennyi a saját kereset ezekkel.
UP.JPG
UP.JPG (56.84 KiB) Megtekintve 4193 alkalommal
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: detros »

$15 nem sok 1 évre, ha rendszeresen fizet is az oldal, de azért ehhez kell több mint 20 aktív referral, hogy lehetőleg ez 1 hónapon belül megtérüljön.
Az viszont nem túl jó jel, hogy nincsen direkt limit, mert ezt egy Clixsense elbírja, de ott még upgrade után is kevesebb a ref jutalék...
De lehet megfontolom, hogy adok ennek 1 hónapot, standardként, és felteszem az oldalamra...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Másik probléma,hogy az oldal ugyan régi,de törés volt a mátrixban :D vagyis április körül megállt a kifizetés júlisuban startolt újra Erről bővebbet nem tudok,tehát az egy éves tagsági ezért kockázatos.

Kívülről - ahogy eviaclub is leírta már értékes hirdetéseket látni egész nagy tömegben,ergo elképzeelheető kevés reffel is ,vagy hovatovább azok nélkül is nyereséges lehetsz. Mondjuk a magas refjutalék nem ezt valószínűsíti.

itt látható
http://www.cashadda.com/?view=payment_p ... y=DESC&p=7
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Szerintem óvatosan csináljatok bármit is! A napi átlagom amikor még dolgoztam rajta, 0.007 volt, azaz kevesebb mint 1 cent! Nem tudom, hogy mi történt vele az utóbbi időben, tulajdonosváltás volt vagy nem. Lehet, hogy most meglódult az oldal, mert nagyot akart váltani, de én nem bízom bennük. Egyébként 2011-ben indultak.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

eviaclub írta:Szerintem óvatosan csináljatok bármit is! A napi átlagom amikor még dolgoztam rajta, 0.007 volt, azaz kevesebb mint 1 cent! Nem tudom, hogy mi történt vele az utóbbi időben, tulajdonosváltás volt vagy nem. Lehet, hogy most meglódult az oldal, mert nagyot akart váltani, de én nem bízom bennük. Egyébként 2011-ben indultak.
Igen.. a fórumban lehet lánti a régi bejegyzéseket,de számomra gyanúsan kihalt,pedig rengeteg kifizetés volt már 1 hónap alatt. lehet,mert mindenki meg van elégedve?:D

Amúgy megkérdeztem az admint (EMS-en)és ő garantált 5 cent keresetet említett tagsággal(plusz megemlítette az egyéb kereseti lehetőségeket task,video...). Adminváltás nem volt és nem valószínű,hogy csaló lenne ugyanis 2008 !!! óta fórumozik
EMS-en Itt a profilja http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... ofile;u=22 és egyetlen negatív visszajelzése nem volt a 30 mellett. Rákerestem,de negatív posztot sem olvastam.Úgy láttam 2011 körül vehette át a korábbi tulajtól az oldalt ,akkoriból volt az utolsó panasz is.ez gondolom még a régi adminra volt igaz.

További infó még: 300-400 napi reklámmegtekintést emleget, napi 50-70-el bövül az aktiv tagok száma.

Ebben a topikba meg PTC hirdetéseket árul az oldalra.
http://www.emoneyspace.com/forum/index. ... msg1067261
Jelenleg ilyen feltételek mellett.

amennyi ptc hirdetést veszel kapsz emllé ingyen kétszer annyi banner hirdetést

Kód: Egész kijelölése

Hello

We are selling PTC credits at CashAdda.com: 40000+ Members.

10000 PTC credits at $2.50
50000 PTC credits at $10.00
100000 PTC credits at $15.00
250000 PTC credits at $25.00


Payment modes accepted: PayPal and PayZa. No extra fees.

You also get 2X amount of Banner credits free with every order.  high5

PM me or leave a message here to get payment information.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nézegettem a fórumot az ominózus áprilistól nem volt fizetés 3 hónapig. pár áprilisi és májusi pénzére váró panaszát lehet olvasni,de érdekes,hogy volt egy felhasználó ,aki májusban reklamált az júliusban megköszönte a fizetést. Ebből arra következtetek,hogy utólag azokat is kifizethette igaz jókora késéssel....

clawlancer említette a leírásban a tagsággal való kiemelkedő kersést,ami most nekünk is felkleltette a figyelmünket. Abból az időből találtam nagy kifizetéseket,de elég ritkán. a többszáz pár centes közt alig találta meg őket. Volt több tíz dolláros is.

Ha lenne feles 15 dollárom és jópár refem esküszüm belevágnék. kár,hogy a standard 3 centre nem lenne könnyű találni bárkit.
tarpi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2013.06.03. 18:16
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: tarpi »

Rég volt bejegyzés: Itt a legutolsó kifizetésem:

Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Benéztem. Most ingyeneseknek 4db 0.2 centes van. Emellett egy csomó 0.01 centes apró össz 28 reklám
reklám frissítés elvileg este 9
Kifizetés 20 cent PP-re PM-re 1$ PayZa-ra. Tagságtáblákat mellékeltem.
Kikéréshez 20 reklám megtekintése az utolsó 7 napban. 7 munkanap alatt küldik.
jelenleg 66 ezer tag 400 online tag
Grid van. 1$ főnyeremény,de ennek esélye nulla,nagyon ritkán van. 1 centesek vannak,és egy 10 centes, meg ugyanennyi 25 centest találtam az előzményben ami kb 1 napot mutat. Sztem ez nem nagyon éri meg. Amúgy 5$ 30 nap grid 10 000+ találatot ír.

1000 klikk 75 cent 5000 2.5$ 10000 4.5$

1 napi 3mp-es fix 1$ 10mpes 2$
1 hétre 5$ 13$
30 napra 17$ 49$
pontrendszer 10 ezer p=1$ Gridért nem kaptam. reklámért 1 pontot ,így ma 0.28 cent jönne még ha lekattolnám mind
a táblázatban egyébként ez is benne van. pld 1 direktért 100 pont jár

Kép

Kép
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

lenyomtam próbából 25 gridet. Ennyi lehetőség van. nyertem 1 centet .

Kép
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: tifu »

van valami új hír ezzel az oldallal kapcsolatban? ahogy látom vannak friss kifizetések...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Cashadda (0.10$-tól fizet) 0.04/nap

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

most nézem 2$ a minimum. Van 20db 0.04 centes a többi még kisebb.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég