SITETALK

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Sitetalk
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.08.21. 14:10
Kapcsolat:

SITETALK

Hozzászólás Szerző: Sitetalk »

Sziasztok, Dávid, vagyok és be szeretnék mutatni nektek egy interenetes lehetőséget.

A Céget Unaico / Sitetalk nak hivják. Az Unaicő cég TELJESEN LEGÁLIS, az oldalukon elérhető minden ország saját nyelvén az ottani jogi nyilatkozat, 200 millió dollár alaptőkével alapitották, melyet az európai cégfentartásnál ki lehet kérni, mellesleg gyorsabban növekszik a felhasználóinak a száma mint a facebooknak...
(Információ elérhető: alexa.com)

__________
Bevezetés:
----------
1.)Van Facebookod?
Tudtad, hogy a felhasználó fiókod 100-120 Eurót ér a cég számára?
És a baráti kapcsolatoddal együtt ez a szám a sokszorosa?
Hát igen, most jön a kérdés, ebből te mennyit keresel?

Van egy tippem: 0 eurót.

2.)A Sitetalk Nevű cég fizet azért, hogy használod az oldalt aktiv vagy és azért is ha ingyenes embereket regisztrálsz magad alá és ők is aktivak.
Melyiket választanád? Sitetalk vagy Facebook?
(Még érthető ha a Facebookot, na de a végét várjuk meg:)
3.) Egy kis videó ami bemutatja az egészet:
Oldal cime: http://www.webtwoforyou.eu
Név: sitetalk
Jelszó: dreamteam2010
Belépéskor fent ki kell választani azt a nyelvet amin meg akarod halgatni.
Aztán a képre kattintva elindul a videó.
__________
Tárgyalás:
----------

1.)A Cég azért növekszik ilyen gyorsan, mert a profitját megosztja a benne lévő emberekkel, ellentétben a többi közösségi oldalakkal, ahol semmilyen jövedelmed nincsen.
2.)Ingyenes tagként mindenkit akit te meghivsz (jobb, vagy bal lábra), a kisebb lábnak az 5%-t kapod meg
Jobb és bal láb: minden embert mikor beregisztrálsz előtte el tudod helyezni hogy hova szeretnéd betenni, mert bináris rendszerben épül fel a regisztrálás, tehát mindenki alá jobb és bal oldalra lehet két embert regisztrálni a kovetkező ember valamelyik alattad lévő ember alá kerül, de ebben az esetben is úgy veszik mint ha meghivottad lenne és kapod az 5%-t, ez azt jelenti hogy beregisztrálsz alám, és ha a következő aki ezt elolvassa és belép akor hozzád kerül majd, anélkül , hogy bármit tennél te...
És ezt a bináris rendszert prógramozó matematikusok fejlesztették ki, én is kiszámnoltam és ez nekik is és nekünk is megéri, főleg mert ingyenesen lépsz be és kapsz jutalékot:),
3.)Az egyik legfontosabb dolog, hogy még mielőtt megiednél attól, hogy google-n "Csalással" és "Átveréssel" gyanusitják ezt az oldalt azelőtt kérdezz meg engem és meg tudom neked magyarázni, illetve ha midnenképpen olyat szeretnél keresni ahol ilyenekkel gyanusitgatnak akkor először 3 ALAPLÉPÉST KÖVESS:
A)-Az oksokodó akinek nem tetszik, az le tudja-e irni az oldal nevét?
B)-Tag-e az oldalon vagy kivülről okoskodik?
C)-Elmúlt e már 10 éves?

Ha kiványcsi vagy bármi akkor személyesen is tudunk információkat adni neked...
Én nem találtam neten olyan embert akinek nem tetszik ÉS TAG!

Minden egyes meghivottad aki aktiv tag 1 Euró-t forgalmar ér (Ingyeneseknél ez pontban van számolva és 5%-t kapod meg)
A PONTOKAT CSAK termékekre (Ipad2, Iphone4 stb.)[a kiszállitás 3 nap], Nyaralásra (Saját utazási irodában) illetve ha 30 napon belül elérsz 149, vagy 500 illetve 2000 pontot akkor mint résztulajdonos beléphetsz a cégbe...

A legjobb terv:
Belépsz, és meghivsz másokat a te linkeden és megmondod hogy ők is hivjanak meg több és több embert:), ingyenes, havonta újitják szinte, újabb és újabb funkciók lesznek, stb., majd ha már eléred az 500-1000 vagy több létszámot alattad akkor fizess be 149-t vagy nagyobbat és onnantól MINDEN AALATTAD LÉVŐ EMBER UTÁN (végtelen mélységben) 1 eurós forgalom keletkezik, és a 2 lábból a kisebbnek az 10%-kát kapod meg!
Az aktivitás annyit hogy naponta eltölt 10-20 percet az oldalon, de ha tetszik többet is, és az profil 50% felett ki van töltve:)
Alap esetben ingyenes tagként csak a közvetlen regisztrált ember utána kapsz pontokat (1 pont=1 euró értéknek felel meg).
Az alattad lévő emberek esetén a pénzt MINDEN HÉTEN megkapod (üzleti tagnál hetente 0,1euró/tag/kisebb láb), (ingyenes tagnál 0,05pont/hét/tag)
De a cég 49%-t mint mondtam kiértékesitik és részvényeket opciókat vehetsz melyeknek általában 0,1 centel nő havonta az minimál értéke...
Ez azt jelenti hogy másfél év alatt SAJÁT BECSLÉS SZERINT kb 10-100 szoros hozam érhető el...Hiszen 11 millió tag van most majdnem hetente 1 millióval nő, és ez négyzetesen fog nőni, jövőhéten például az Induai piacot nyitja meg a cég:), amely szintén erősen gyorsitja majd a terjesztését...
Amennyiben szeretnéd tudni, hogy ez hogyan lehetséges (a 10-100szoros hozam) akkor kérjél információt és be tudom bizonyitani, meg tudom mutatni.

Befejezés:
Ez a lehetőség azt kinálja, hogy ugyanannyi "munkával/időtöltéssel" amennyit a facebookon eltöltesz vagy ezért itt pénzt kapsz, ha jobban érdekel akkor egy rendes munkát karriert biztosit. Optimális esetben 3-4 hónap alatt ha foglalkozol vele elérhető az 500-1000 (vagy akár sokkal nagyobb te általad kiépitett hálózat amely (üzleti tagként) 50-100 Eurót (vagy sokkal többet) ad hetente ez havi 200-400 Euró (vagy sokal több), gyakorlatilag annyi tevékenységért mint amennyit facebookon idáig sokszorosan elköltöttél.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Fontosabb tudni valók:

Ingyenes tagként:
Alattad lévő közvetlen az aktiv emberek után 0,05 Eurót kapsz hetente
Alattad lévő befizetések/vásárlások után 5%-t kapsz (a BV-pontoknak az 5%-ait)
A pontok nem válthatók át pénzé elkölthető termékekre vagy szolgáltatásokra.
Amennyiben pénzt szeretnél keresni abban az esetben pontokból vagy befizetésből üzleti taggá válhatsz.
(Pontoknál 30 napod van erre)
Üzleti tagként:
18 évesnek kell lenni,
Alattad lévő végtelen mélységben az aktiv emberek után 0,1 Eurót kapsz hetente (a kisebb lábadon)
Alattad lévő befizetések/vásárlások után 10%-t kapsz (a BV-pontoknak az 10%-ait)
A Pénzt netes számlára kapod ahonnan bárhova ki lehet utalni.

Bármely regisztráció esetén a névvel és a jelszóval érhető el az internetes iroda: http://www.unaico.com -on
Itt van a saját internetes irodád, ahol minden információt el tudsz érni.
Ösztönzőként:
Unaicon:
Az Özleti összegoflaló/Házlózati elhelyezésnél tudod eldönteni melyik odlalra tedd az embereket
Az Üzleti összefoglalóban/Hálózati fában látod a teljes alattad lévő hálózatot.
A Személyes/Tagság felminősitésében lehet pénzel befizetni...
Az oldal augusztus 20.án ÚJ DESING-T KAPOTT, és rententő sok alkalmzást fognak csinálni...
Még most is folyamatban van az átalakitás, de már működnek az alkalmazások.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Az Én ajánlatom:
Aki foglalkozik vele, és hiv tagokat maguk alá akik aktivak, azok alá én is fogok regisztrálni embert, (lásd mint msot is, ha regisztrálsz akkor a többi hirdetésemnél a regisztrálók egy része alád kerül majd) ezzel is ösztönözve hogy a 149-st vegye meg igy pedig végtelen mélységbe az én regisztrált embereim után is fog pénzt kapni.

Köszönöm, hogy elolvastad:)
Siess a regisztrációval mert minden új regiszráló az előző alá kerül, ergo: minél hamarabb regisztrálsz annál több ember kerül majd Te Alád!
LINK: www.sitetalk.com/Yourself0
Jobbra sign up, tudd ha nem a linekem regisztrálsz akkor semmilyen alád lévő regisztrálást nem garantálok!
Csak akkor ha az én linkemen lépsz be mert akkor a többi ember alád megy.
Még egy tudni való: A Cég mindig a kisebb láb után fizet, tehát igy a cég a nagyobb részt megtartja, ha csak 90 nap alatt nem tudod a másik lábat is annyira felépiteni h kivedd…
90 nap után a nagyobbik lábon ha megmarad a pénz akkor azt a cég elveszi!
Ezért kell ugyanannyira épiteni mind a két lábat!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég