Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

indian9:

Sziasztok!

Mióta az Elite bizonytalan még jobban utánna nézek a dolgoknak.
A HUSM amit írtál vannak fenntartásaim. Mindenhol az szerepel a monitoringoknál, hogy life time: 10xx napja működik, de monitorozva átlagban 60 nap körüli. A HUSM.biz domain név is csak 2010 novemberében regisztrálták be.

Nekem ez kicsit gyanús!
Tény, hogy egyenlőre paying mindenhol, egy kivételével. Ráadásul 2011 május előtti kifizetéseket nem is láttam a monitoringoknál.

Akkor ez megint átverésre megy és a monitoringoknál fizettek, hogy 1000 nap feletti mutatójuk legyen?

Sajnos ez egy bizonytalan világ és amennyire lehet levédi az ember magát.

Üdv.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

szabol írta:én elkezdtem most élesben forexezni és azt kell mondjam ha ésszel csinálod itt is profitálhatsz. én egy darabig most nem fektetek be sehova csak devizakereskedek legalább én döntöm el hogy mennyit kockáztatok és csak magam hibáztathatom :D + jó mókának tartom üdv.
én a rulettel vagyok így. néha napján elmegyünk egy kaszinoba de oda nem azért megyek,hogy kenyérpénzt keressek hanem,hogy szórakozzak.tehát csak annyit viszek magamal amit nem sajnálok elveszíteni.
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

patric22 írta:
szabol írta:én elkezdtem most élesben forexezni és azt kell mondjam ha ésszel csinálod itt is profitálhatsz. én egy darabig most nem fektetek be sehova csak devizakereskedek legalább én döntöm el hogy mennyit kockáztatok és csak magam hibáztathatom :D + jó mókának tartom üdv.
én a rulettel vagyok így. néha napján elmegyünk egy kaszinoba de oda nem azért megyek,hogy kenyérpénzt keressek hanem,hogy szórakozzak.tehát csak annyit viszek magamal amit nem sajnálok elveszíteni.

jaja én sem minden pénzem tettem fel forexra csak amennyivel el tudok "szórakozni" :D
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Alertpay tól jött a baj elején kérdeztem tőlük valamit

google ford hülyén fordítja nyelvet ismerő van e ?

Thank you for contacting AlertPay. My name is Sherena and I am happy to assist you.

As per our records, all of your payments to "leon@elitealliance.net" were successfully credited to their AlertPay account. All of their payouts to you have been successfully credited to your AlertPay account.

Please clarify the issue you are having so we can assist you further.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

plussmunka írta:Alertpay tól jött a baj elején kérdeztem tőlük valamit

google ford hülyén fordítja nyelvet ismerő van e ?

Thank you for contacting AlertPay. My name is Sherena and I am happy to assist you.

As per our records, all of your payments to "leon@elitealliance.net" were successfully credited to their AlertPay account. All of their payouts to you have been successfully credited to your AlertPay account.

Please clarify the issue you are having so we can assist you further.
a google fordító semmit nem ér. csak néha jó arra,hogy kibogozd mi a fenét is jelent a szöveg :no:
hamarabb lefordítottam pár mondatot miután tanultam 2 napig egykis extra angolt :clap:
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Itt van néhány monitoring oldal a HUSM-ról.
http://www.goldpoll.com/details/12272/
http://hyipbanker.com/program/details/1123/
http://hugetracker.com/details/lid/20/
http://www.hyipmonitor1.net/?a=details&lid=98
http://hyipmanagement.com/?a=details&lid=15
http://hyipfanclub.eu/?a=details&lid=864
Lehet, h nem mindenki egyszerre kezdte el őket monitorozni, de én azt látom, h fizet. Mindenesetre én tanulva az EA-ból kis tételben, de beteszek ide.
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

indian9 írta:Itt van néhány monitoring oldal a HUSM-ról.
http://www.goldpoll.com/details/12272/
http://hyipbanker.com/program/details/1123/
http://hugetracker.com/details/lid/20/
http://www.hyipmonitor1.net/?a=details&lid=98
http://hyipmanagement.com/?a=details&lid=15
http://hyipfanclub.eu/?a=details&lid=864
Lehet, h nem mindenki egyszerre kezdte el őket monitorozni, de én azt látom, h fizet. Mindenesetre én tanulva az EA-ból kis tételben, de beteszek ide.

Szia!

Tudom én is ezeket néztem, csak megkérdőjelezem a monitoring korrektségét. Azt állítják, hogy több mint 1000 napja él, holott a domain még 300 napja se él. Akkor, hogy is van ez?

Én is benyomok egy kevesett, de az EA remélem jövő héten kifizet engem is :)


Üdv.
khai
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: khai »

Sziasztok!

Olvasgatom a fórumot, bár hozzá még csak egyszer szóltam. Én is várom a pénzem mint sokan mások június 22-én reggel kértem ki.
Én szerettem volna informálódni egy kicsit máshonnan és írtam az AlertPay-nek, hogy tisztábban lássak. Rákérdeztem náluk, hogy valóban dupla kifizetések voltak-e és ha igen ezek rendeződtek-e és hogy egyáltalán valós probléma volt-e ez múlt héten az EA-val náluk.
Tudom hogy itt többen is írták hogy duplán kaptak, de hát ez is lehet egy becsapós csel az EA részéről, hogy azt higgyük csak technikai gond van. Nem negatív vagyok, csak vannak rossz tapasztalatim a mai kor emberével (becsületesség, őszinteség stb.).
Szóval a levelet bemásolom ide, amit írt az AlertPay. Sajnos én nem tudok jól angolul, de a lényeg kivehető. Az is lehet hogy csak magát védi a cég, nem tudom. Ezt mindenki döntse el maga én csak információként osztom meg veletek.

Tehát a kérdésem az volt, hogy valóban volt-e dupla kifizetés és konzultált-e ez ügyben velük az EA.

"
Thank you for contacting AlertPay. My name is Bijoy and I am happy to assist you.

AlertPay is a third-party payment processor that is strictly compliant with the regulations set by our banking partners as well as those outlined in applicable anti-money laundering and anti-terrorist funding legislation.

Although we do allow sellers who are involved in high risk industries to use our services, we are constantly monitoring transactions for any suspicious activity in our system. We are doing our best to catch as many fraudulent sellers as possible with new seller-specific procedures, such as Website Review. Thanks to this new procedure, the incidence of fraudulent sellers is getting lower and lower with every month.

Furthermore, we have a comprehensive User Agreement — to which all members must agree prior to registering for an account — that stipulates exactly the kind of activity we allow through our system. If we find any members in violation of our User Agreement, we reserve the right to suspend their account and any futures accounts they may wish to open.

Lastly, if you are participating in any alleged “investment programs” or “online income opportunities”, we make it very clear in section 5.0 of our User Agreement that we will not be held responsible for any funds invested and subsequently lost to any of these sellers.

We remind all of our members that they complete their purchases of their own accord.

Thank you for choosing AlertPay. If you have any additional questions, feel free to check out our helpful Frequently Asked Questions at https://helpdesk.alertpay.com

Kind regards,

Bijoy
Customer Support Advisor
AlertPay Customer Support
"
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Sziasztok!

Amíg várunk a fejleményekre az EA-nál, szerintem is jó dolog, hogyha a parlagon heverő pénzeinknek közben, együttes erővel megkeressük a FIZETŐ, alternatív befektetési lehetőségeket.
Íme az én ajánlatom:

GORGON PROJECT INVEST


A Gorgon gáz projekt a világ egyik legnagyobb földgáz befektetése Ausztrália történetének, és a befektetési listák vezető szereplője.
Több befektetése van nemzetközi építőipari, és közlekedési vállalatokban, a munka-erőpaci beruházásokban az ázsiai-csendesóceáni részeken.

A Gorgon Project Invest, egy magán befektető társaság tulajdona Belizben, közigazgatási központja Szingapur.
2009-be alakúlt a fenti iparágak neves szakaembereiből, akik látták a hatalmas befektetési lehetőséget az Ausztrál, és Ázsia-Csendes óceán térségében.

4 nagy befektetési csomagja van:

30 Day 'Dampier' $1.00 - $15000 1.9% napi kamat, minden nap után
90 Day 'Karratha' $25.00 - $50000 2% napi kamat, minden nap után
180 Day 'Pilbara' $25.00 - $100000 2.2% napi kamat, minden nap után
180 Day 'Onslow' $100.00 - $100000 3.5% napi kamat, minden nap után


Garantálják a napi fix hozamot, úgy rövid, mint hosszútávú befektetéseikben.
Minden csomag lehetővé teszi a napi nyereség kivonását.
Ref. jutalék 3%-5%-ig a beléptetett emberek számának függvényében az első mélységben.
Második mélységben 2%.
Harmadik mélységben 1%.

Befizetési lehetőségek: Pecunix, Liberty Reserve, Perfectmoney, Solid Trust Pay, Global Digital Pay, banki átutalás.
Elvileg az AlertPay is benne van a listában, de az mégsem működik. Kérdeztem őket és azt mondták, hogy volt egy-két zűr az Alert-tel, úgyhogy azt nem is erőltetik.

Mindenhol pozitív értékeléseket olvastam róla és a monitorok szerint is korrekt:
http://www.allhyipmonitors.com/details/ ... invest.com

Szerintem egy próbát ez is megér, aztán majd kiderül . . .

Ha kérhetem, itt regisztráljatok:
https://www.gorgonprojectinvest.com/?ref=szotyka21
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

khai írta:Sziasztok!

Olvasgatom a fórumot, bár hozzá még csak egyszer szóltam. Én is várom a pénzem mint sokan mások június 22-én reggel kértem ki.
Én szerettem volna informálódni egy kicsit máshonnan és írtam az AlertPay-nek, hogy tisztábban lássak. Rákérdeztem náluk, hogy valóban dupla kifizetések voltak-e és ha igen ezek rendeződtek-e és hogy egyáltalán valós probléma volt-e ez múlt héten az EA-val náluk.
Tudom hogy itt többen is írták hogy duplán kaptak, de hát ez is lehet egy becsapós csel az EA részéről, hogy azt higgyük csak technikai gond van. Nem negatív vagyok, csak vannak rossz tapasztalatim a mai kor emberével (becsületesség, őszinteség stb.).
Szóval a levelet bemásolom ide, amit írt az AlertPay. Sajnos én nem tudok jól angolul, de a lényeg kivehető. Az is lehet hogy csak magát védi a cég, nem tudom. Ezt mindenki döntse el maga én csak információként osztom meg veletek.

Tehát a kérdésem az volt, hogy valóban volt-e dupla kifizetés és konzultált-e ez ügyben velük az EA.

"
Thank you for contacting AlertPay. My name is Bijoy and I am happy to assist you.

AlertPay is a third-party payment processor that is strictly compliant with the regulations set by our banking partners as well as those outlined in applicable anti-money laundering and anti-terrorist funding legislation.

Although we do allow sellers who are involved in high risk industries to use our services, we are constantly monitoring transactions for any suspicious activity in our system. We are doing our best to catch as many fraudulent sellers as possible with new seller-specific procedures, such as Website Review. Thanks to this new procedure, the incidence of fraudulent sellers is getting lower and lower with every month.

Furthermore, we have a comprehensive User Agreement — to which all members must agree prior to registering for an account — that stipulates exactly the kind of activity we allow through our system. If we find any members in violation of our User Agreement, we reserve the right to suspend their account and any futures accounts they may wish to open.

Lastly, if you are participating in any alleged “investment programs” or “online income opportunities”, we make it very clear in section 5.0 of our User Agreement that we will not be held responsible for any funds invested and subsequently lost to any of these sellers.

We remind all of our members that they complete their purchases of their own accord.

Thank you for choosing AlertPay. If you have any additional questions, feel free to check out our helpful Frequently Asked Questions at https://helpdesk.alertpay.com

Kind regards,

Bijoy
Customer Support Advisor
AlertPay Customer Support
"

Szia,

Mi is a válaszuk lényege?
Jól értettem meg az angol szöveget?

Tehát a harmadik fél, azaz jelenleg az Elite Alliance mindenben megfelel az ő szigorú elvárásaiknak és ez alapján kötötték meg velük a szerződést?
Azaz, ők azt mondják, hogy akár az EA képes fizetni is?
A sok rizsának ez a lényege, vagy nem?

Valaki valami mást?
Esetleg valaki tud mai napi kifizetésekről?

Csabi.
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Ezzel valaki tud kezdeni valamit?

ELITEALLIANCE.NET SITE INFORMATION
IP: 72.20.33.47
IP Location: Fullerton, United States
Website Status: active
Server Type: Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4 PHP/5.2.13
Alexa Trend/Rank: Up Arrow 1 Month: 6,779 3 Month: 8,908
Page Views per Visit: 1 Month: 3.6 3 Month: 3.6

REGISTRY WHOIS FOR ELITEALLIANCE.NET
Domain Name: elitealliance.net
Updated: 13 hours ago - Refresh

Registrar: DOMAINCONTEXT, INC.
Whois Server: whois.domaincontext.com
Referral URL: http://www.domaincontext.com/
Status: clientTransferProhibited

Expiration Date: 2013-11-27
Creation Date: 2010-11-27
Last Update Date: 2010-12-13

‎404 Not Found

The server can not find the requested page:

216.55.165.41/request.php?remote_socket=tcp://whois.domaincontext.com:43&request=elitealliance.net%0D%0A (port 80)

Please forward this error screen to 216.55.165.41's

WebMaster.
Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at 216.55.165.41 Port 80


Info: Facebook - Elite oldalról.

Esetleg egy nagyon jó programozó tud valamit mondani az infókról?
Működik? Nem működik?
Van gond vagy nincs gond az oldallal?

Köszi!
Csabi
Kép
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

mit jelent mit jelent ....
mehetünk Fullerton ba a pénzünkért esetleg meglelhetjük a szervert
de ahhoz még pontosabb cím kell

EA Austria Panama Amerika ..... na sok lesz már ezekből
természetesen csend továbbra is
ha még egyesek fizetnek be
úgy alkalomadtán jöhetne kifele is
úgy látszik Leon már biztonságból nézi és röhög a FBos FBI fenyegetésen .
Nekem még sok hiányzik én még nem tudok Leonnal együtt nevetgélni
euphoric84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.10. 14:11
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: euphoric84 »

Adjatok már kölcsön, vagyis fektessetek már be a számlámra pár jó magyar forintocskát és ígérem 1000%-os hozamot kaptok vissza mondjuk 1 hónapon belül... OK? AKKOR FIZESSETEK *******!!! KÖSZI!!!:D Aztán majd kitalálom az IMAGE-et is hozzá, jó? Csak, hogy el is higyjétek, hogy nem kell többé rabszolgáskodnotok a semmiért és vígan megéltek majd belőle...

Szerintem jobb ha bezárjátok a fórumot... LE LETTETEK HÚZVA, NEM TŰNT MÉG FEL??? MEHETTEK VISSZA KÖZMUNKÁZNI!!! ENNYI!!!

Hova futsz a pénzed után TEEE????? NINCS IS PÉNZED!!! MIRŐL BESZÉLTEK???

MENNJETEK MÁR DOLGOZNI!!! EZÉRT SZÜLETTETEK!!! MAGYAROK VAGYTOK, RABSZOLGÁK!!!

OSSZÁTOK A SEMMIT ITT FELESLEGESEN...

(Bocsi, ha keménynek tűnik is, de ez az IGAZSÁG, nincs mit tovább bonyolítani a semmit... a többi hasonló jellegű oldal is csak ennyit ér... nem élsz meg belőle... vagy talán igen??? NEM HISZEM... akkor meg miről beszélünk.... megéri??? NEM!!!)

VISZLÁT!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feerke 2011.06.26. 09:47-kor.
Ok: TILOS: bárkit sértegetni, trágár, alpári hangnemben fórumozni! Olvass szabályzatot!
anglia
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.06.26. 00:42
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: anglia »

Most már kénytelen vagyok én is hozzászólni.Szerintem ez a fullertonos dolog kamu.Én is rákerestem és nekem ezt adta ki: (egyébként nézze meg mindenki) http://www.wmtips.com/tools/info/?url=elitealliance.net
sajna nekem is maradt bent pénz..


Registrar DOMAINCONTEXT, INC.
Whois Server whois.domaincontext.com
Name Server NS1.SITELUTIONS.COM, NS2.SITELUTIONS.COM, NS3.SITELUTIONS.COM, NS4.SITELUTIONS.COM, NS5.SITELUTIONS.COM
Status clientTransferProhibited, LOCKED
Creation Date 27-nov-2010, 27-Nov-2010
Updated Date 13-dec-2010 (6 months and 14 days ago)
Expiration Date 27-nov-2013, 27-Nov-2013
Domain registration data
Registrant: Elite Group S.A.
Leon Reiter (leon@elitealliance.net)
WTC Panama, 53rd Street East, 7th Floor, Suite 705
Panama City
,WTC-0832
PA
Tel. +507.8366012

Administrative Contact: Elite Group S.A.
Leon Reiter (leon@elitealliance.net)
WTC Panama, 53rd Street East, 7th Floor, Suite 705
Panama City
,WTC-0832
PA
Tel. +507.8366012

Technical Contact: Elite Group S.A.
Leon Reiter (leon@elitealliance.net)
WTC Panama, 53rd Street East, 7th Floor, Suite 705
Panama City
,WTC-0832
PA
Tel. +507.8366012

Billing Contact: Elite Group S.A.
Leon Reiter (leon@elitealliance.net)
WTC Panama, 53rd Street East, 7th Floor, Suite 705
Panama City
,WTC-0832
PA
Tel. +507.8366012
khai
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: khai »

Kedves Euphoric84 (mert a fórumon alapvetően kulturáltan, ember módján írunk egymásnak)!

Ha ilyen építő jellegűek a hozzászólásaid, akkor jobb ha többet nem teszed. Az állítólagos túl kemény szavaid pedig inkább bunkóak voltak.
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Kedves Euphoric84!
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én kisbarátom keményen dolgozom azóta is mióta ehhez az állítólagos Leon úrhoz beraktam a munkából szerzett megtakarított pénzemet! És nem terveztem lábat lógatni, hanem ugyan úgy dolgozom tovább. Nekem is sok pénzem van bennt és szerettem volna ha ez jobban kamatozik, mint a szemétláda bankoknál, akik 8% adnak maximum egész évre ha két hónapra lekötöd, ők pedig 60%-ot keresnek a te pénzeddel egy hónap alatt minimum!!! Akkor most kia csaló és a szemétláda, meg hol van a lehúzás?! Na erről ennyit. És ne fröcsögjél légyszíves, a kedvünket ne vedd el még jobban! Biztos neked nem égett be annyi pénzed, vagy be sem tettél, szerintem kívülálló vagy, úgyhogy ne oszd az észt! Reménykedem még, h ez rendbejön, mást úgysem tudok tenni.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

euphoric84 írta:Adjatok már kölcsön, vagyis fektessetek már be a számlámra pár jó magyar forintocskát és ígérem 1000%-os hozamot kaptok vissza mondjuk 1 hónapon belül... OK? AKKOR FIZESSETEK NYOMORÉKOK!!! KÖSZI!!!:D Aztán majd kitalálom az IMAGE-et is hozzá, jó? Csak, hogy el is higyjétek, hogy nem kell többé rabszolgáskodnotok a semmiért és vígan megéltek majd belőle...

Szerintem jobb ha bezárjátok a fórumot... LE LETTETEK HÚZVA, NEM TŰNT MÉG FEL??? MEHETTEK VISSZA KÖZMUNKÁZNI!!! ENNYI!!!

Hova futsz a pénzed után TEEE????? NINCS IS PÉNZED!!! MIRŐL BESZÉLTEK???

MENNJETEK MÁR DOLGOZNI!!! EZÉRT SZÜLETTETEK!!! MAGYAROK VAGYTOK, RABSZOLGÁK!!!

OSSZÁTOK A SEMMIT ITT FELESLEGESEN...

(Bocsi, ha keménynek tűnik is, de ez az IGAZSÁG, nincs mit tovább bonyolítani a semmit... a többi hasonló jellegű oldal is csak ennyit ér... nem élsz meg belőle... vagy talán igen??? NEM HISZEM... akkor meg miről beszélünk.... megéri??? NEM!!!)

VISZLÁT!!!
Azért ez egy kicsit kemény, remélem többet nem jössz vissza "irogatni"
Kép
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

euphoric84 írta:Adjatok már kölcsön, vagyis fektessetek már be a számlámra pár jó magyar forintocskát és ígérem 1000%-os hozamot kaptok vissza mondjuk 1 hónapon belül... OK? AKKOR FIZESSETEK *******!!! KÖSZI!!!:D Aztán majd kitalálom az IMAGE-et is hozzá, jó? Csak, hogy el is higyjétek, hogy nem kell többé rabszolgáskodnotok a semmiért és vígan megéltek majd belőle...

Szerintem jobb ha bezárjátok a fórumot... LE LETTETEK HÚZVA, NEM TŰNT MÉG FEL??? MEHETTEK VISSZA KÖZMUNKÁZNI!!! ENNYI!!!

Hova futsz a pénzed után TEEE????? NINCS IS PÉNZED!!! MIRŐL BESZÉLTEK???

MENNJETEK MÁR DOLGOZNI!!! EZÉRT SZÜLETTETEK!!! MAGYAROK VAGYTOK, RABSZOLGÁK!!!

OSSZÁTOK A SEMMIT ITT FELESLEGESEN...

(Bocsi, ha keménynek tűnik is, de ez az IGAZSÁG, nincs mit tovább bonyolítani a semmit... a többi hasonló jellegű oldal is csak ennyit ér... nem élsz meg belőle... vagy talán igen??? NEM HISZEM... akkor meg miről beszélünk.... megéri??? NEM!!!)

VISZLÁT!!!

hát azért én belecsaptam volna a fejét valamibe szívesen :D az hogy valaki szeretne a munkája mellett még egy kis pluszt pénzt keresni nem hiszem hogy akkor baj mivel amúgy se túl nagy a fizetés nálunk. meg a banki éves 6-8%-os kamattal se érünk el sokat csak ha millióid vannak. az meg a ritkábbik eset.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: feerke »

Nem értem, hogy egyes emberek miért nem tudnak normálisan beszélgetni ebben a topicban... :?
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

szabol írta:
euphoric84 írta:Adjatok már kölcsön, vagyis fektessetek már be a számlámra pár jó magyar forintocskát és ígérem 1000%-os hozamot kaptok vissza mondjuk 1 hónapon belül... OK? AKKOR FIZESSETEK *******!!! KÖSZI!!!:D Aztán majd kitalálom az IMAGE-et is hozzá, jó? Csak, hogy el is higyjétek, hogy nem kell többé rabszolgáskodnotok a semmiért és vígan megéltek majd belőle...

Szerintem jobb ha bezárjátok a fórumot... LE LETTETEK HÚZVA, NEM TŰNT MÉG FEL??? MEHETTEK VISSZA KÖZMUNKÁZNI!!! ENNYI!!!

Hova futsz a pénzed után TEEE????? NINCS IS PÉNZED!!! MIRŐL BESZÉLTEK???

MENNJETEK MÁR DOLGOZNI!!! EZÉRT SZÜLETTETEK!!! MAGYAROK VAGYTOK, RABSZOLGÁK!!!

OSSZÁTOK A SEMMIT ITT FELESLEGESEN...

(Bocsi, ha keménynek tűnik is, de ez az IGAZSÁG, nincs mit tovább bonyolítani a semmit... a többi hasonló jellegű oldal is csak ennyit ér... nem élsz meg belőle... vagy talán igen??? NEM HISZEM... akkor meg miről beszélünk.... megéri??? NEM!!!)

VISZLÁT!!!

hát azért én belecsaptam volna a fejét valamibe szívesen :D az hogy valaki szeretne a munkája mellett még egy kis pluszt pénzt keresni nem hiszem hogy akkor baj mivel amúgy se túl nagy a fizetés nálunk. meg a banki éves 6-8%-os kamattal se érünk el sokat csak ha millióid vannak. az meg a ritkábbik eset.
Én nem értem, h mit finomkodtok!
AZ ilyen ember esetében le kell süllyedni az ő szintjére, h értse!!!
Ez egy szánalmas, buta, sötét bunkó fiuka... :bad:
Valójában csak sajnálnunk kéne...
Az tényleg marhaság lenne, ha valaki ilyen képlékeny, egyértelműen véges élettartamú rendszerekből szeretne megélni, de honnan veszi ez a talpas-tenyeres parszt gyerek, h itt mindenki ezt teszi???? :XD:
bicsak
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.06.26. 13:17
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bicsak »

http://www.facebook.com/#!/pages/Elite- ... 5658456755
Kattints a felső linkre,nézd meg a képet,amit feltöltött a LR számlájával kapcsolatosan,a Security Log-nál a dátum után láthatod az IP címet,amiről bejelentkezett a fiókjába.
Az alábbi linken pedig infókat találsz,hogy ki bérli az elitealliance.net domei nevet,ahol láthatod,hogy az IP cím egyezik!!!
http://www.who.is/whois/elitealliance.net/

ELITEALLIANCE.NET SITE INFORMATION
IP: 72.20.33.47
IP Location: Fullerton, United States
Website Status: active
Server Type: Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4 PHP/5.2.13
Alexa Trend/Rank: Up Arrow 1 Month: 6,779 3 Month: 8,908
Page Views per Visit: 1 Month: 3.6 3 Month: 3.6

Egy fontos kérés!!!Ne tedd ki ezt az infót a FB-ra,ne is írj róla,mindenki tudassa az ismerőseivel,csapattársaival más úton!!!Nem lehet tudni,ki a hekker,és hogy nincs-e köztünk a FB csoportban!!!

Bicsak Lászlo

Email:
bicsak.laszlo21@gmail.com
Tel. 0744188315-0730107232
SKYPE: bicsaklaszlo1
MESSENGER: bicsakl
Ksgrgo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.06.26. 13:30

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Ksgrgo »

Üdv "bajtársak", szomoruan olvasom a történteket én szépen kb egy hete fizettem az 50 $-omat EA-ra, de akkor soha többet nemlátom:S? Ekkora a baj? Ezenkívül mi a legbiztonságosabb hiyp jelenleg a piacon ami a legrégebb ota biztosnágosan, pontosan fizet minden tagnak, és már talpon van több éve? Vagy mit ajánlotok a legbiztonságosabb-nak?
Olvastam itt Opulentiárol meg most a GORGON projekt investről, ezek megbízhatóak? és még annyit,hogy ezeknél az oldalaknál a ref első szinten 5%, de ez a befizetett összegböl jön mindig vissza, vagy a hozam 5 %?
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Kedves Ksgrgo!
Én is hasonló sorsú befektető vagyok, mint te és várom, h fizessen az EA. Már írtam egy általam preferált befektetésről a 31. oldalon és indítottam egy új témát a más internetes befektetési főoldalon az a címe, h HUSM Inc korrekt fizető HYIP. Nézd meg és ott be is tudsz regisztrálni. T
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Ksgrgo írta:Üdv "bajtársak", szomoruan olvasom a történteket én szépen kb egy hete fizettem az 50 $-omat EA-ra, de akkor soha többet nemlátom:S? Ekkora a baj? Ezenkívül mi a legbiztonságosabb hiyp jelenleg a piacon ami a legrégebb ota biztosnágosan, pontosan fizet minden tagnak, és már talpon van több éve? Vagy mit ajánlotok a legbiztonságosabb-nak?
Olvastam itt Opulentiárol meg most a GORGON projekt investről, ezek megbízhatóak? és még annyit,hogy ezeknél az oldalaknál a ref első szinten 5%, de ez a befizetett összegböl jön mindig vissza, vagy a hozam 5 %?
Üdv. az oldalon Ksgrgo!

A refjutalék mindig a befizetett összeg után jár.

Itt is találsz megbízható hyip oldalakat:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=39&t=1150
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

jóó kérdés,hogy ilyen emberek minek jönnek írogatni fórumokra. először is őt nem érdekli a téma,tehát itt tevődik fel a kérdés: minek jön ide? :? azért,hogy keménykedjen? Teso személyesen is tudunk találkozni ;) Itt nagyon rendes és jófej emberek beszélgetnek kötetlenül az adott témáról úgyhogy ha unatkozol,akkor menj fődet szántani :XD:
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

bicsak írta:http://www.facebook.com/#!/pages/Elite- ... 5658456755
Kattints a felső linkre,nézd meg a képet,amit feltöltött a LR számlájával kapcsolatosan,a Security Log-nál a dátum után láthatod az IP címet,amiről bejelentkezett a fiókjába.
Az alábbi linken pedig infókat találsz,hogy ki bérli az elitealliance.net domei nevet,ahol láthatod,hogy az IP cím egyezik!!!
http://www.who.is/whois/elitealliance.net/

ELITEALLIANCE.NET SITE INFORMATION
IP: 72.20.33.47
IP Location: Fullerton, United States
Website Status: active
Server Type: Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4 PHP/5.2.13
Alexa Trend/Rank: Up Arrow 1 Month: 6,779 3 Month: 8,908
Page Views per Visit: 1 Month: 3.6 3 Month: 3.6

Egy fontos kérés!!!Ne tedd ki ezt az infót a FB-ra,ne is írj róla,mindenki tudassa az ismerőseivel,csapattársaival más úton!!!Nem lehet tudni,ki a hekker,és hogy nincs-e köztünk a FB csoportban!!!

Bicsak Lászlo

Email:
bicsak.laszlo21@gmail.com
Tel. 0744188315-0730107232
SKYPE: bicsaklaszlo1
MESSENGER: bicsakl

Kedves Laci,

Bennem két dolog merült fel a hozzászólásod kapcsán.

1, Ha azonos az IP cím és én is olvastam a hozzászólást és megnéztem a táblázatot, miszerint meg van a pénz és mindenkit kifizetnek, mi van ha még is EA-kolléga az illető? Én nem mondom, hogy pont Leon, vagy hívja magát bárhogyan is, de senkiben se merült fel, hogy mi van ha igazat beszél? Egyébként az agyon reklámozott 16 jegyű új kódokkal nem lehet belépni a szivaros fickónál az EA-ba. :))

2, Köztünk lenne a hekker? Nem tudom. Biztos sok hekker van a FB-on, ez igaz.

No de én is nyomoztam kicsit, és megkértem a kanadai referáltam, hogy az alábbi adatoknál szereplő számot hívja már fel:

Elite Group S.A.
Leon Reiter ()
WTC Panama, 53rd Street East, 7th Floor, Suite 705
Panama City
,WTC-0832
PA
Tel. +507.8366012

Válasz Kanadából:

"Felhivtam a szamot,az 1-est kellett elerakni.Egy no volt a vonalban,uzenetrogzito volt.Neve :Margila Ali.
Igy mutatkozott be,es hogy sorry,I miss your call.Leave a message and I will call you back soon as possible."
Esetleg hetfon ismet megprobalom felhivni."

És egy táblázat a telefonszámhoz:

503 OR -8 Oregon (see 541, 971)
504 LA -6 E Louisiana: New Orleans metro area (see splits 225, 985)
505 NM -7 North central and northwestern New Mexico (Albuquerque, Santa Fe, Los Alamos; see split 575, eff 10/07/07)
506 NB -4 Canada: New Brunswick
507 MN -6 S Minnesota: Rochester, Mankato, Worthington
508 MA -5 Cent. Massachusetts: Framingham; Cape Cod (see split 978, overlay 774)
509 WA -8 E and Central Washington state: Spokane, Ya

Különben én ma küldtem levelet Leon úr email címére és a Support email címére is. Válasz még nem jött. :))
AlertPay Disput-ot ma megcsináltam kettőt is, hátha ők segítenek visszatéríteni valamit....

Csabi
Kép
Kép
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

csaba08 írta:
bicsak írta:http://www.facebook.com/#!/pages/Elite- ... 5658456755
Kattints a felső linkre,nézd meg a képet,amit feltöltött a LR számlájával kapcsolatosan,a Security Log-nál a dátum után láthatod az IP címet,amiről bejelentkezett a fiókjába.
Az alábbi linken pedig infókat találsz,hogy ki bérli az elitealliance.net domei nevet,ahol láthatod,hogy az IP cím egyezik!!!
http://www.who.is/whois/elitealliance.net/

ELITEALLIANCE.NET SITE INFORMATION
IP: 72.20.33.47
IP Location: Fullerton, United States
Website Status: active
Server Type: Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_bwlimited/1.4 PHP/5.2.13
Alexa Trend/Rank: Up Arrow 1 Month: 6,779 3 Month: 8,908
Page Views per Visit: 1 Month: 3.6 3 Month: 3.6

Egy fontos kérés!!!Ne tedd ki ezt az infót a FB-ra,ne is írj róla,mindenki tudassa az ismerőseivel,csapattársaival más úton!!!Nem lehet tudni,ki a hekker,és hogy nincs-e köztünk a FB csoportban!!!

Bicsak Lászlo

Email:
bicsak.laszlo21@gmail.com
Tel. 0744188315-0730107232
SKYPE: bicsaklaszlo1
MESSENGER: bicsakl

Kedves Laci,

Bennem két dolog merült fel a hozzászólásod kapcsán.

1, Ha azonos az IP cím és én is olvastam a hozzászólást és megnéztem a táblázatot, miszerint meg van a pénz és mindenkit kifizetnek, mi van ha még is EA-kolléga az illető? Én nem mondom, hogy pont Leon, vagy hívja magát bárhogyan is, de senkiben se merült fel, hogy mi van ha igazat beszél? Egyébként az agyon reklámozott 16 jegyű új kódokkal nem lehet belépni a szivaros fickónál az EA-ba. :))

2, Köztünk lenne a hekker? Nem tudom. Biztos sok hekker van a FB-on, ez igaz.

No de én is nyomoztam kicsit, és megkértem a kanadai referáltam, hogy az alábbi adatoknál szereplő számot hívja már fel:

Elite Group S.A.
Leon Reiter ()
WTC Panama, 53rd Street East, 7th Floor, Suite 705
Panama City
,WTC-0832
PA
Tel. +507.8366012

Válasz Kanadából:

"Felhivtam a szamot,az 1-est kellett elerakni.Egy no volt a vonalban,uzenetrogzito volt.Neve :Margila Ali.
Igy mutatkozott be,es hogy sorry,I miss your call.Leave a message and I will call you back soon as possible."
Esetleg hetfon ismet megprobalom felhivni."

És egy táblázat a telefonszámhoz:

503 OR -8 Oregon (see 541, 971)
504 LA -6 E Louisiana: New Orleans metro area (see splits 225, 985)
505 NM -7 North central and northwestern New Mexico (Albuquerque, Santa Fe, Los Alamos; see split 575, eff 10/07/07)
506 NB -4 Canada: New Brunswick
507 MN -6 S Minnesota: Rochester, Mankato, Worthington
508 MA -5 Cent. Massachusetts: Framingham; Cape Cod (see split 978, overlay 774)
509 WA -8 E and Central Washington state: Spokane, Ya

Különben én ma küldtem levelet Leon úr email címére és a Support email címére is. Válasz még nem jött. :))
AlertPay Disput-ot ma megcsináltam kettőt is, hátha ők segítenek visszatéríteni valamit....

Csabi
Hát kedves csabi úgy néz ki hogy félre vagyunk vezetve. bár ezt az elején senki nem informálta le bezzeg amikor gond van egyből mindenkit érdekel :D igazából ha eleinte is leinformáltátok volna és ez jön ki az sem lett volna akkora baj ha rendesen fizetve. nekem mindegy mit kamuzik hogy hova van bejegyezve meg ki ő csak fizesse ki a pénzem ennyi. :D
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Na és ehhez mit szóltok?

" Interest rules remains unchanged. 10$ - 25,000$. 11% (one-week plan); 25% (bi-weekly plan); 60% (one-month plan); 160% (bi-monthly plan).
The new rules of referral commission: 3% (one-week plan); 6% (bi-weekly plan); 15% (one month plan); 30% (bi-monthly plan).

Good news, funds have been transferred to our LR account from the Forex company, we are ready to pay, cheers!!!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater "

Laci Te mit tudsz erről??

Csaba
Kép
Kép
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

hírtelen rájöttek hogy nem kellene minden befektetés után 10%-ot reff-et adni? ezzel is sokat bukhattak bár én már nem sok esélyt látok főleg hogy nem fizetnek :S
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Én reménykedem még, hogy helyre áll az oldal. :)
Kép
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég