EasyProfitClub - 4x fizetett!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kinglui75 írta:Még csak 11 napja regisztráltam itt Harmóniánál, free vagyok, mert az instant kifizetésen kívül nem sok változást látok a silver tagsággal, meg nem hirdetek, nem reklámozok, nem szoktam direkteket gyűjteni, inkább a befektetés részét csinálom a PTC-knak. :) Kár, hogy itt nem lehet bácsikat bérelni.... :( :D
1,6 dollár van még csak a számlámon, ha vasárnap vagy hétfőn elfogadják a taskomat, akkor tudok még 2 csomagot venni, most csak 1 van. :(
Az óránkénti hozamot a tagság miatt nem látom?
Kedves Kinglui75!

A Silver tagságnál az instant kifizetésen kívül még annyi a plusz, hogy minden lekattolt reklám után pluszban 0.01 értékű Token-t kapunk! Ezenkívül a direkt ref jutalék is magasabb egy picivel.

A vásárolt csomagjaidra kapott visszaosztás alakulását a baloldali menüben a Redeem Tokens-en belül a My CashBack Adpack-ra kattintva tudod nyomon követni.

Az óránkénti hozam megnézéséhez a baloldali menüben kattints a "LOGS"-ra és azon belül válaszd a Revenue Share History-t.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Értem.... nálam csak ennyit mutat:
Csatolmányok
easy.jpg
easy.jpg (14.38 KiB) Megtekintve 5241 alkalommal
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Köszönöm Harmónia, megtaláltam! :) Igen, pici token is jár még a tagsággal azt láttam, a direkt ref. jutalék az meg nem lényeg, mint ahogy írtam is, nem gyűjtök direkteket! :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Az óránkénti max visszaosztás az eltűnt már, nekem sincsen ott pár napja.
Nem értem minek kell minden nap valamit változtatgatni az oldalon, egyik este sikeresen elszúrta a css-t is, és csupaszon jelent meg az oldal, minden grafikai elem nélkül ömlesztve. :D
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

detros írta:Az óránkénti max visszaosztás az eltűnt már, nekem sincsen ott pár napja.
Nem értem minek kell minden nap valamit változtatgatni az oldalon, egyik este sikeresen elszúrta a css-t is, és csupaszon jelent meg az oldal, minden grafikai elem nélkül ömlesztve. :D
Gondolom nem szándékosan szúrta el a változtatásokat hanem véletlenül!

Amúgy meg tőlem annyit változtathat az oldalon amennyit akar, csak még nagyon-nagyon sokáig fizessen mindenkinek! :D
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Jelenleg a napi visszaosztás 3%. $0.01250/Adpack az óránkénti hozam! :good:
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

harmonia írta:
detros írta:Az óránkénti max visszaosztás az eltűnt már, nekem sincsen ott pár napja.
Nem értem minek kell minden nap valamit változtatgatni az oldalon, egyik este sikeresen elszúrta a css-t is, és csupaszon jelent meg az oldal, minden grafikai elem nélkül ömlesztve. :D
Gondolom nem szándékosan szúrta el a változtatásokat hanem véletlenül!

Amúgy meg tőlem annyit változtathat az oldalon amennyit akar, csak még nagyon-nagyon sokáig fizessen mindenkinek! :D
Nyilván véletlenül, én sem feltételezem, hogy szándékosan, csak ilyesmit nem szokás élesben módosítani egy oldalon, hanem egy másik rendszeren futó demo verziót módosít az ember, és ha azon jó, akkor mehet élesbe.. ;) ..ezt a folyamatot hívják tesztelésnek :)

A másodikban egyetértek, addig engem sem izgat amíg fizet, és nem a mi kárunkra módosít. ;)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Van egy új task, ahol csak regisztrálni kell a revenuemine.com-ra (prelaunch profitmegosztó), Just Join a neve 18.75 tokenért.
Reflink a megnyíló oldalon van, Join now and start your earning.
Érdemes megpróbálni!
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

detros írta:Van egy új task, ahol csak regisztrálni kell a revenuemine.com-ra (prelaunch profitmegosztó), Just Join a neve 18.75 tokenért.
Reflink a megnyíló oldalon van, Join now and start your earning.
Érdemes megpróbálni!
Én még soha nem csináltam task-ot, így nem igazán van benne gyakorlatom!

Beregiztem a megadott oldalra, és utána az instrukció mező alatti téglalapba beírtam a felhasználó nevem, utána pedig elküldtem. Ez így akkor rendben van?
A PTCWall-ra nem kell külön beregizni?
Na és mennyi idő múlva írta jóvá neked?
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Én beregeltem, de nem kaptam meg a jutalmat! :(
Harmónia, az úgy rendben van, nem kell máshová beregisztrálni! :) Néha csinálok én is, már nekem lett 131.25 tokenem egy oldalra beregisztráltam és 3 napig kattoltam! :) Nekem másnapra adták meg a jutalmat arra! :)
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kinglui75 írta:Én beregeltem, de nem kaptam meg a jutalmat! :(
Harmónia, az úgy rendben van, nem kell máshová beregisztrálni! :) Néha csinálok én is, már nekem lett 131.25 tokenem egy oldalra beregisztráltam és 3 napig kattoltam! :) Nekem másnapra adták meg a jutalmat arra! :)
Szia!

Neked mutatja, hogy jelentkeztél az ajánlatra? Nálad pendingel még?

Mert Én hiába jelentkeztem az ajánlatra beírva a felhasználó nevemet, olyan mintha nem is jelentkeztem volna!
Valószínű már nem fogadták el a jelentkezésemet, mert nekem nincs semmi írva! Se pending, se completed se semmi! :angry:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Az érdekes Harmónia...... :?
Mikor elküldtem a nicknevemet, akkor írta, hogy approved és pending. Akkor van elfogadva. Kicsit szerencsém lett, mert az előbb írtam, hogy még nem kaptam meg a jutalmamat, így elküldtem mégegyszer a nicknevemet, és most látom, hogy megkaptam kétszer is a tokeneket, 2X18.75-öt! :clap: Pont lett 100.77-em, megvan a 2. csomag! 8) Még várok 131.25-öt egy elvégzett munkámért. :)
Megkaptam a 131.25 tokent is, 3 csomagom lett így! :)
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Grat Kinglui! 3 még nekem sincsen, pedig én 1-et befizetéssel szereztem! :)
Bár már nem kellene sok! Csak két taskom függőben van, ha egyet elfogadnának, akkor már nekem is meglenne ma.
Sajnos a tokenes hirdetésekben pangás van ma.. :(
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Amúgy jó ha tudjátok, hogy a fórum hozzászólásokért is jár token 0.01, ez pont annyi, mint amennyit tagsággal kapunk egy hirdetés lekattintásáért.
Persze ez nem azt jelenti, hogy floodolni kell a fórumot, de lehet ápolgatni az ottani magyar fórumot, néha egy gratuláció valakinek a kifizetéséhez.... :D
Van egy marokkói srác, neki 140 hozzászólása van, ez 1,4 token, amit csak ebből hozott össze, kiegészítésnek, azért nem rossz.. :)
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Úgylátom jól halad a csapat előre! Gratula mindenkinek! :good:

Végül is nekem is sikerült a Task, és megkaptam én is a plusz Tokeneket.
Így már én is megtudtam venni a 2. csomagomat, és holnap egyenlegből megveszem a 3.-at is! :clap:
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Gratulálok harmonia! :)
Egyenlegből? Visszaforgatod a nyereséget?
Ha nem fogadják el a két taskom egyikét, akkor nekem sajnos még 2 nap a 3. :(
01.15 óta PENDING mind a kettő..
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Gratulálok én is Harmónia! :good: :)
Egy, pontosabban 2 kérdésem lenne. Belső vagy külső balanszból hogyan tudok tokent venni, már ha lehet, mert sehol nem találok lehetőséget! :(
Másik kérdésem, mi történik, ha rákattintok a zöld expire adpack téglalapra? Azonnal lejár a csomagom és kifizetik a jelenlegi értékét?
Még egy megjegyzés: 107 meg 115 token pörög vissza a 100-ból? Hát nem nagyon erőltetik meg magukat több, mint 30 nap alatt.... :rofl:
Régebbi oldalak 10 dollárból 15 dollárrá pörögtek ki 30-50 nap alatt....
Csatolmányok
Adpacks.jpg
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kinglui75 írta:Gratulálok én is Harmónia! :good: :)
Egy, pontosabban 2 kérdésem lenne. Belső vagy külső balanszból hogyan tudok tokent venni, már ha lehet, mert sehol nem találok lehetőséget! :(
Másik kérdésem, mi történik, ha rákattintok a zöld expire adpack téglalapra? Azonnal lejár a csomagom és kifizetik a jelenlegi értékét?
Szia!

Köszi a gratulációkat! :)

Közvetlenül sehogy nem tudsz Token-eket venni!
Egyetlen módon juthatsz nagyobb mennyiségű Token-hez ha adsz fel valamilyen hirdetést.
Ennek menete:
A baloldali menüben a FINANCIAL CENTER-en belül találod az "Add funds"-t ahol min. 5$-t betudsz fizetni az oldalra ami PB-be megy. Ha ez megvan akkor utána tudsz feladni hirdetést. Pl. PTC hirdetést.
PTC hirdetéshez 1000 credit 2.90$-ba kerül, ezért kapsz 29 Tokent. 5000 credit 11.60$-ba kerül azért 116 Token-t kaphatsz.

2. kérdésedre a válasz:
Ha most rákattintanál a zöld expire adpack téglalapra, akkor azonnal lejárna a csomagod, és a hátra lévő napok értékét megkapod Token-ekben. Azt hogy mennyi Token-t kapnál, a zöld téglalap alatt láthatod!
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

detros írta:Gratulálok harmonia! :)
Egyenlegből? Visszaforgatod a nyereséget?
Igen, jelenleg visszaforgatom a nyereséget pár csomag megvásárlására.
Most van 3 aktív csomagom, amihez gyűjtök még 2 csomag-ra valót, utána pedig jöhet a következő kikérés! :good:
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Én még várok egy kikérést legalább a visszaforgatással, hogy visszajöjjön a befektetett pénzem :)

Amúgy érdekes az a lehetőség, hogy azonnal lejárjon az AdPack, mert többet kapnék vissza, mint amennyit befektetek, de ha ez így van, akkor mi akadályoz meg abban, hogy lenyomjam, majd vegyek egy újat, majd megint lenyomjam, és így tovább, míg össze nem jön egy újabb AdPackra?
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

A kérdés jó, detros! :?
Akkor én nem jól értelmeztem ezeket a token értékeket, amik a zöld téglalap alatt láthatóak. Köszi az infókat Harmónia! :good: :)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Csúnyán lelassult a pörgés, 1.2 centről óránként 0.4 cent és extra tokeneket sem látok... :( :(
Extra tokenek helyett nagyon pici értékű ptc hirdetések lettek.... kár érte. :(
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Kevesebb, mint 4 token kellett volna a 3. csomaghoz, hát így elég nehezen fog összejönni... :/
Pedig ilyen alacsony visszaosztás mellett nagyon jól jönne...
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Admin:
You get 6 tokens per dollar deposited and 4 tokens per dollar spent.
So if you deposited $10 you'd get 60 tokens, then spend the $10 you'd get 40 tokens, giving you the 100 Tokens.

Ahogy látom már megint változtatott, én amikor befizettem a $11.6-t nem kaptam instant 1 tokent sem, csak amikor elköltöttem, és a tört $-ra nem is adott.
Ezek szerint, ha egyenlegről forgatok vissza, akkor az már nem egyenértékű a befizetéssel, mert csak 40 tokent ér $10 elköltése egyenlegről.
Ergo továbbra is kevés a befizetés, ezt jól mutatja a visszaosztás újabb visszaesése.. :?

Kíváncsi vagyok, hogy a Február 1-én induló új oldala milyen lesz...
Remélhetőleg abban már felhasználja a megszerzett tapasztalatokat, és útközben vett néhány matek órát.. :D
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

detros írta:Admin:
You get 6 tokens per dollar deposited and 4 tokens per dollar spent.
So if you deposited $10 you'd get 60 tokens, then spend the $10 you'd get 40 tokens, giving you the 100 Tokens.

Ahogy látom már megint változtatott, én amikor befizettem a $11.6-t nem kaptam instant 1 tokent sem, csak amikor elköltöttem, és a tört $-ra nem is adott.
Ezek szerint, ha egyenlegről forgatok vissza, akkor az már nem egyenértékű a befizetéssel, mert csak 40 tokent ér $10 elköltése egyenlegről.
Ergo továbbra is kevés a befizetés, ezt jól mutatja a visszaosztás újabb visszaesése.. :?

Kíváncsi vagyok, hogy a Február 1-én induló új oldala milyen lesz...
Remélhetőleg abban már felhasználja a megszerzett tapasztalatokat, és útközben vett néhány matek órát.. :D
Szia!

Igen tényleg van változtatás:

You get 6 tokens per dollar deposited and 4 tokens per dollar spent.
So if you deposited $10 you'd get 60 tokens, then spend the $10 you'd get 40 tokens, giving you the 100 Tokens.

Magyarul: (Google fordítóval)

Kapsz 6 tokenek egy dollár letétbe, és 4 tokenek egy dollár költött.
Tehát, ha letétbe $ 10 azt kap 60 tokenek, majd költeni a 10 $ akkor lennék 40 tokenek, így a 100 zseton.

Régebben tényleg úgy volt, hogy a Token-eket csak akkor adta amikor elköltöttük a befizetett pénzt, tehát adtunk fel hirdetést! Ezzel szemben most a befizetéskor is kapunk Token-eket, meg akkor is amikor vásárolunk hirdetést.

Vagyis ha befizetünk 10$-t akkor kapunk 60 Token-t, és amikor ezt a 10$-t elköltjük kapunk még 40 Token-t, így jön össze a 100 Token. A 100 Token-ért pedig tudunk venni 1 csomagot!

Szerintem ez akkor is így fog működni, ha egyenlegből történik a befizetés!

Az meg, hogy lecsökkent a visszaosztás mértéke nem olyan meglepő, hiszen nagyon sok úgymond ingyen Token-t kiosztott a rendszer, ami nem hozott az oldalnak bevételt, így az ingyenes Token-ekből vásárolt sok csomagra nem tartható fent a magas napi visszaosztás!

Jól tette az Admin, hogy megszüntette az Extra bónusz Token-eket, mivel később azok mégnagyobb problémát okoztak volna.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Én megértem az admint, de ahogy detros is írta, kicsit előre kellett volna számolgatnia! Így ebben a formában én nem igazán foglalkozok mélyebben ezzel az oldallal, mivel nem hirdetek nem veszek csomagot, nem lehet bérelni sem.... ráadásul kiszámoltam, eddig a ptc wallon 0.075 tokenes legkisebb hirdetést is átszámolva 0.885 centért kattoltuk, most 0,01 centért nem igazán éri meg... hajlandó lettem volna vásárolni is 100 tokent, de így ebben a formában felejtős részemről.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kinglui75 írta:Én megértem az admint, de ahogy detros is írta, kicsit előre kellett volna számolgatnia! Így ebben a formában én nem igazán foglalkozok mélyebben ezzel az oldallal, mivel nem hirdetek nem veszek csomagot, nem lehet bérelni sem.... ráadásul kiszámoltam, eddig a ptc wallon 0.075 tokenes legkisebb hirdetést is átszámolva 0.885 centért kattoltuk, most 0,01 centért nem igazán éri meg... hajlandó lettem volna vásárolni is 100 tokent, de így ebben a formában felejtős részemről.
Kinglui75 nem igazán értem a problémádat!
Azt írod, hogy hajlandó lettél volna vásárolni 100 tokent, de 100 tokent eddig is csak közvetve tudtál volna vásárolni, vagyis ha befizettél volna 10$-t és abból adtál volna fel hirdetést. De a változásokkal is tudlajdonképpen ugyan ezt kell csinálni!

Azt, hogy megszüntették az Extra tokeneket szerintem nem akkora probléma amiért abba kéne hagynod ezt az egészet, főleg úgy, hogy van már 3 csomagod ha jól tudom.
Ha így maradna a visszaosztás, az így is a 3 csomagodra napi 30 cent, plusz még 10-15 cent-et összetudsz szedni saját kattokkal ami így már közel 50 cent naponta. Azt azért valjuk be, ez már nagyon szép napi kereset. Ezt hagynád csak úgy elúszni?

Hirdetést feladni meg nem olyan nehéz, és megéri! Teljesen mindegy, hogy milyen oldalt hirdetsz. Pl. hirdethetnéd a társoldalt az EasyAdCliks-et is.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég