Nerdbux SCAM

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, TimTech PTC?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát napi 1-2 centtel számolva a 8$ szép párosítás megfűszerezve a 30 napos utalással :D
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, TimTech PTC?

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Kifizetés közelében csak a 4 dollárhoz képest voltam (3,9) a 8 viszont álom...
Ráadásul ennyiért nagyon hirdetni sem lehet
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, TimTech PTC?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

így valóban nincs értelme folytatni. nálam 10$ a minimum.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, TimTech PTC?

Hozzászólás Szerző: atiss »

Én meg tegnap kaptam kattitások közbe egy szép Your account is suspended. :( Hogy mért az nem tudom....
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, TimTech PTC?

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ahogy nézem a fórum is már csak 2 Admin hírből áll.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, TimTech PTC?

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Ez is várható volt ettől az új csaló Admintól.

http://www.nerdbux.com/forum.php?topic=78230

A PayPal-nál is feketelistára került az oldal:

http://www.nerdbux.com/forum.php?topic=78231

Még ez is megmaradt a fórumból:

http://www.nerdbux.com/forum.php?topic=78185
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, TimTech PTC?

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin egyik oldalán pl. ilyen van, csak hogy nevessünk egy nagyot, bár az érintetteknek lehet nem volt vicces ezt olvasni: "You must be at least 126 years old to be paid!!!" :lol:

Olyan mintha a Timtech egy kis apróval megkente volna, hogy a végső balhét vigye el ő. Legalábbis furcsa, hogy több fronton is a Timtechet védi. Egyáltalán minek vette vajon meg az oldalt? Bár ezt sose tudjuk meg, nem is számít most már. Oldalak jönnek-mennek, ez már csak így van.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux, TimTech PTC?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Nem húzta sokáig az időt Jeffrey Johnson (új Nerdbux admin), mára be is döntötte az oldalt. Persze e-mailt nem küldött, csak a fórumon írta, hogy a PayPal feketelistára tette a nerdbux.com domain-t és innen kezdve egy amerikai cég számára nincs remény, nem tud fizetni. http://net-jobs-money.com/hirek/
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ez van a főoldalon:
"PROUDLY OWNED BY NERDBUX LLC
30+ years of PTC Experence"



Nem gyenge ez az új Admin. :) A TimTech oldalak eddig is jól megvoltak, simán lehet, hogy ugyanúgy működnek tovább. Csak hát a bizalom egy kényes dolog.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a TimTech-hez közelálló emberek ezt gondolják: http://tomwacker.com/nerdbux-happened/
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ez pedig a Goldenclix Adminjának a véleménye (amit én is írtam korábban), a végén egy kis irónia van.

"TeamTech just using JJ as an famous scammer and idiot to clean their reputation. They "sold" Nerdbux, Nerdbux now not paying. JJ is guilty, not TeamTech."
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

be is ismeri Tim, h hibáztak a csalások kezelésénél, és el is hiszem nekik, h nem gondolták, h ennyi csalóval lesz dolguk. még arra is hajlok, h azt gondoljam, ki akarták fizetni az embereket. de pontosan tudták, mi fog történni miután átadják JJ-nek az oldalt. és erre azért volt szükség, h a PayPal őket hivatalosan ne tiltsa le.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

TE oldalaknál nincsenek csalók,vagy ott ez miért nem akkora probléma? Nem hinném,hogy azok biztonságosabb scriptek lennének.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a TE oldalak csak nagyon kis részén van cashsurf, amiért pénz jár. egyébként "csak" kreditet lehet szerezni szörföléssel pénzt toborzással. emiatt nincs értelme csalni annak, aki nem érti, mire jó a kredit. a PTC-zők nagy része nem érti, hogy kell forgalom, akik meg TE-n vannak nem csak a kreditért szörfölnek.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: idlig »

Csak úgy a móka kedvéért:

"Payout Minimum is Now Low $100"

:XD:
sciro
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.08.24. 20:33
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: sciro »

A mai napon a nerdbux evvel fogadott:
Your account is suspended.
Mit tudok tenni?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

miért kínlódnál egy csaló oldallal?
Kép
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

SCAM: A Nerdbux egy csaló, nem fizető oldal:

https://www.facebook.com/notes/ptc-inve ... 6985630799

Nem kell ezzel az oldallal foglalkozni.
sciro
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.08.24. 20:33
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: sciro »

Idáig fizettek.
A következő alkalommal most ez várt:
Username or Email are invalids or member does not exist
Tudtok olyan oldalt ami fair?
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Nerdbux: Már két hónapja is voltak problémák a kifizetésekkel, és azóta egy csaló, nem fizető Admin vette át az oldal irányítását. Tudunk olyan oldalról, oldalakról is. Sok fórum, és weblap is foglalkozik megbízható oldalakkal.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

haragszom a TimTech-re!
bebizonyították, h lehet csalni, nem lesznek következmények. elégtétel számomra, h alig növekszik a CTP taglétszámuk, de ez kevés.
valahogy úgy érzem, h a Nerdbux sztorinak a következménye a DrClix a HBLight és a Clicksia/Incentria bedőlése is, mind lelkileg, mind anyagilag. ennél az utóbbinál az admin elvárja, h értsük meg és nyeljük be a veszteségeket. az EMS-t is mindenki használja továbbra is, pedig az is az ő kezében van. bojkottálni kellene ezeket az oldalakat. ez sajnos nyilván lehetetlen.
persze az emberek is hülyék, vagy kényszerpályán mozognak. pl. én is vettem a TimTech StartXchange forgalomcseréjére Életreszóló tagságot, alkalmanként használom...
Kép
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

doqxstudio írta:haragszom a TimTech-re!
bebizonyították, h lehet csalni, nem lesznek következmények. elégtétel számomra, h alig növekszik a CTP taglétszámuk, de ez kevés.
valahogy úgy érzem, h a Nerdbux sztorinak a következménye a DrClix a HBLight és a Clicksia/Incentria bedőlése is, mind lelkileg, mind anyagilag. ennél az utóbbinál az admin elvárja, h értsük meg és nyeljük be a veszteségeket. az EMS-t is mindenki használja továbbra is, pedig az is az ő kezében van. bojkottálni kellene ezeket az oldalakat. ez sajnos nyilván lehetetlen.
persze az emberek is hülyék, vagy kényszerpályán mozognak. pl. én is vettem a TimTech StartXchange forgalomcseréjére Életreszóló tagságot, alkalmanként használom...

Üdv Tamás!

Csak azért nem hagyom szó nélkül a kommentedet, mert véleményem szerint nem fedi a valóságot és sok embert ismételten
félre vezetsz és alapvetően ez a fő problémám veled! Nem vagy objektív.

Tájékozottnak tünteted fel magad, de úgy érzékelem a hbl hírleveleit nem olvasod. Felszámolás alatt van és mindenki ki lesz fizetve. Érdekesnek tartom, hogy egy mondatban említesz olyan oldalakkal, aki lekapcsolták az oldalt és egy centet nem
láttok többet onnan.

Mérlegelve, hogy eléggé aktív része vagy ennek a társadalomnak és sokan adnak a szavadra, hiszen azt sugallod, hogy
utána olvasol mindennek.
Kommentedből az jön le, hogy csaló a hbl is és nyeljük be a veszteséget. Akkor nyeld. Profilod törölve.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: idlig »

kisfickoo írta:Profilod törölve.
Kemény vagy, mint a kád széle.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A PTC mindig is a csalók ideális terepe lesz (tizstelet a kivételnek), és a klikkelők ebben maximálisan partnerek is (tisztelet a kivételnek). A jó pénz illata elbódít mindenkit. Engem is.Téged is. Mindenkit.
A jelmondat kb ennyi,ha fizet,akkor nem érdekel,hogy csaló. A mérlegelés határa általában a kicsit csaló és a nagyon csaló közt szökott valahol meghúzódni,de alapvetően mindekit a pénz érdekel elsősorban és ezek szerint toboroz,oszt meg információkat,vagy hallgatja el azokat.

Clicksis,Incentria tulajáról ,mint kiderült már lehetett tudni egy ideje,hogy betegeskedik,és a bevételek is apadóban voltak. Én erről a bezáráskor értesültem. Olvastam ilyen tartalmú szöveget. A Talkptc.com fórumon is ezt írta az fórum adminja,ha jól fordyította,aki szerint nem volt meglepetés. magyar oldalon erről nem olvastam,külföldin sem előtte,igaz az angol tudásom ehhez nem folyékony lehet csak átsiklottam felette,de a lényeg,hogy nyílván ezt senki nem reklámozta,hiszen mindenki a saját zsebére gondolva bolond lett volna. Keresek refeket,de vigyázzatok,mert nem túl jó a helyzet :D nevetséges lett volna...
Általában elmondható,hogy a negatív dolgokat senki sem írja le,csak akkor ha már nyílvánvaló...

Szóval én azt gondolom itt mindenki vastagon benne van és ez így is fog maradni az emeberi tényező miatt többek közt.

Persze ami a Nerdbuxszal történt az a viszonylagos megbízhatóság miatt sokként hatott,hisz a tulajok előtte nem csalóként viselkedtek,sőt...

EMS esetében ugyanez. Holmi csaló admin miatt,nem fogja senki sem bojkottálni. lesz pár ember,aki igen,de a 99% -át nem érdekli a fent említett okok miatt. Az ember már csak ilyen. A valóság leképeződése.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

HBL ügyében meg annyit,hogy a konfliktusok talán borítékolva voltak,ha az ember elolvasta még az indulás előtti irományait az úriembernek. Most abba nem megyek bele,hogy a bukás csalás vagy nem.

Annyit még megjegyeznék,hogy valószínűleg elég sok ref dolgozik most az adminnak a különböző oldalakon,akik termelik a pénzt,akik az oldaláról regisztráltak. :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kisfickoo írta:
doqxstudio írta:haragszom a TimTech-re!
bebizonyították, h lehet csalni, nem lesznek következmények. elégtétel számomra, h alig növekszik a CTP taglétszámuk, de ez kevés.
valahogy úgy érzem, h a Nerdbux sztorinak a következménye a DrClix a HBLight és a Clicksia/Incentria bedőlése is, mind lelkileg, mind anyagilag. ennél az utóbbinál az admin elvárja, h értsük meg és nyeljük be a veszteségeket. az EMS-t is mindenki használja továbbra is, pedig az is az ő kezében van. bojkottálni kellene ezeket az oldalakat. ez sajnos nyilván lehetetlen.
persze az emberek is hülyék, vagy kényszerpályán mozognak. pl. én is vettem a TimTech StartXchange forgalomcseréjére Életreszóló tagságot, alkalmanként használom...

Üdv Tamás!

Csak azért nem hagyom szó nélkül a kommentedet, mert véleményem szerint nem fedi a valóságot és sok embert ismételten
félre vezetsz és alapvetően ez a fő problémám veled! Nem vagy objektív.

Tájékozottnak tünteted fel magad, de úgy érzékelem a hbl hírleveleit nem olvasod. Felszámolás alatt van és mindenki ki lesz fizetve. Érdekesnek tartom, hogy egy mondatban említesz olyan oldalakkal, aki lekapcsolták az oldalt és egy centet nem
láttok többet onnan.

Mérlegelve, hogy eléggé aktív része vagy ennek a társadalomnak és sokan adnak a szavadra, hiszen azt sugallod, hogy
utána olvasol mindennek.
Kommentedből az jön le, hogy csaló a hbl is és nyeljük be a veszteséget. Akkor nyeld. Profilod törölve.
Kedves Gábor!

szerintem te vagy az, aki tájékozottnak tünteti fel magát, de tévúton van! :lol:
ezzel persze nem azt akarom mondani, h én mindent tudok, soha nem is mondtam, folyamatos tanulópályán vagyok és ez természetes, h becsúsznak vargabetűk, mint pl. a HBLight volt. ;) amit fontosnak tartok, annak utánaolvasok. ez azt jelenti, h hiába kérdeznél pl. ClixRage-ről, de sok mindent tudok PaidVerts-ről.

probléma van a szövegértéseddel, mert nem állítottam, h a HBLight csaló, csupán annyit, h bedőlt (ezt xenosz is említi), ami igaz, hiszen megszűnteted és problémád van a kifizetésekkel. örülni fogok ha kifizeted az embereket, többet is buktam már annál a $6-nál, ami kikérésben volt! :D fizetés szempontjából nem lehet panaszom rád, mert én pluszosan szálltam ki a HBlight történetből a megfelelő kockázatkezelési stratégiámnak köszönhetően! ;)
az pedig hogy mindenkit kifizetsz-e, majd elválik. a tagok kizárásával is lehet szépen apránként csökkenteni a felhalmozódott tartozást! ;)
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: idlig »

doqxstudio írta: az pedig hogy mindenkit kifizetsz-e, majd elválik. a tagok kizárásával is lehet szépen apránként csökkenteni a felhalmozódott tartozást! ;)
Na ja, valahonnan 2000 tagtól indultunk. Délelőtt írtam egy hosszabb kommentet, de végül nem küldtem el, pedig tutira repültem volna én is. Nem mintha osztana.

A Goldenclix Adminját szokás diktátornak csúfolni, mert erősebb negatív vélemény esetén törli a tagokat, de ő is csak a saját fórumán tisztogat, tovább nem megy. Valahogy a magyar Adminok megrekedtek a saját kis világukban. Azt próbálják mindenáron szabályozni, manipulálni és hitegetni a tagokat ahogy csak lehet, hülyíteni őket a végtelenségig, beállítani magukat áldozatnak, a láthatatlan, háttérben meghúzódó konkurenciára kenni a rossz dolgokat, egyfeszt változtatni a szabályokat, és kiskirálykodni - ha valakinek a véleménye nem tetszik, akkor azt kivágni a picsába (mert hát rácáfolni mégis csak nehezebb). Elhiszem, hogy dögnehéz PTC oldalt működtetni, de kéne egy kis alázat az arrogancia, és egy kis tervezés a nagyképűség helyett, mindjárt lenne egy kevés esély, hogy valami lesz belőle. Sajnálom, ha ezen valaki megsértődik, de ez van. Akinek nem inge...
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: nadint »

Hadd kérjem tőletek, hogy a HBL-lel kapcsolatos polémiát ne terítsük szét az egyéb oldalak topikjaira!

Köszönöm.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Nerdbux SCAM

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

pandaprofits.com biztos láttátok már a hírdetést. úgy tünik pár korábbi nerdes van mögötte :) ptc oldal

http://www.goldenclix.com/forum.php?topic=62934
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég