Ojooo.com Nem ajánlott!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: tifu »

Nekem sem Adfocusos, pedig friss chrome-ot használok.
Jelenleg van van 8 béreltem, ebből a legjobb reffem 4 nap múlva lejár és eddig $0.0965-ot hozott, a többiről nem is írok semmit. Lehet, hogy én vagyok sötét, de azt sem értem, hogy miért 8 béreltem van, mivel 3-as csomagokat vettem... de úgy látszik ez csak velem történik.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ezért írtam, hogy itt elég nehéz követni a bérelteket
A 3 napos csere miatt már nagy valószínűséggel nem azok vannak nálad, akiket eredetileg béreltél, és a korábbiak keresete nem látszik sehol
Nézd meg melyik mióta van nálad (Since), és akkor lehet kicsit más lesz a leányzók fekvése ;)
Vagy naponta statisztikát vezetsz (én tuti nem :) ), vagy mint én, egyszerűen bízol bennük.
Nekem ma pl. a 224 béreltem majdnem 400at kattintott, ezzel teljesen meg vagyok elégedve
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nincs valami standard kattérték? és akkor a kattszámból lehet következtetni...
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: tifu »

picit szarul van megoldva, hogy nem tudod követni... :(
Kavics, az adataidból számolva 224 ref került 44,8-ba. Ha továbbra is így kattintanak neked, akkor napi, 1,78 AVG átlagosan az összkattérték, ez pedig prémium tagsággal kb. 60 usd-t jelent. (standard 0,005 értékkel számoltam). Kösz az infót kavics, ennek alapján megéri bérelni, gondolkodom rajta. :)

Így néz ki a kattintási érték:

Referral commision
Standard Premium Premium+ Standard Premium Premium+
Short ad (3 sec.) $0.001 $0.002 $0.003 $0.0005 $0.0005 $0.0005
Standard ad (30 sec.) $0.005 $0.01 $0.015 $0.003 $0.005 $0.007
Extended ad (60 sec.) $0.01 $0.02 $0.03 $0.005 $0.01 $0.015
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Szerintem nincs standard kattérték, sőt, igazán semmi rációt nem látok benne
Itt van 10 béreltem, az első kettő egyaránt hetet kattintott, mégis az egyik 3 tized, míg a másik 4 centet hozott...
Kép
Szóval tifu megéri, de azért annyira nem, mint ahogy számoltad. Igazándiból a béreltekkel játszom, a direktem meg hozzák a pénzt :)
End of the story
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: tifu »

Hát igen, ezért kérdeztem ezzel kapcsolatban, mert még egy standard kattértékbe sem tudsz kapaszkodni és köszi az infókat. :) Az oldalon található standard 0,005ös kattértékkel szépen tejelne azért.... ;)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

Kíváncsiság: itteni személynek vagyok a refje? Aki lát esélyt erre, nézzen rá, köszönöm.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm itt is a figyelmességed idlig.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nem szoktam tagságokat venni, de itt most vásároltam egy upgrade-et. Eddig szépnek tűnik, kopogjuk le.

Így refek nélkül jelenleg 16-17 cent a kereset naponta, ez $4.80 per hó. Az upgrade pedig 39$ egy évre. Persze most több a hirdetés, ez nem lesz mindig így, korábban is volt ilyen jó időszak, de akkor is. Lehet a refbérlést is ismét kipróbálom, ha már itt a tagság.

Néztem az oldalról Adhitz és Alexa statisztikát, nagyon kemény számokat produkál, ott van a Neobux, Clixsense, Probux mögött. Egyébként csak nekem furcsa, hogy EMS listán nincs fent az oldal?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

idlig írta:Nem szoktam tagságokat venni, de itt most vásároltam egy upgrade-et. Eddig szépnek tűnik, kopogjuk le.

Így refek nélkül jelenleg 16-17 cent a kereset naponta, ez $4.80 per hó. Az upgrade pedig 39$ egy évre. Persze most több a hirdetés, ez nem lesz mindig így, korábban is volt ilyen jó időszak, de akkor is. Lehet a refbérlést is ismét kipróbálom, ha már itt a tagság.

Néztem az oldalról Adhitz és Alexa statisztikát, nagyon kemény számokat produkál, ott van a Neobux, Clixsense, Probux mögött. Egyébként csak nekem furcsa, hogy EMS listán nincs fent az oldal?
Nem tudom, ez jó vagy rossz hír, de amióta tagságot vettem, most van a legkevesebb kereset vele.
Mondjuk most is simán megvan a 20 cent, ha többször néz vissza az ember, sőt, sokszor azaz érzésem, ha egész nap ott vagyok és 5 percenként frissítek, mindig lesz új :) De nemrég még a 30 cent is megvolt
Persze nem ebben van a tagság igazi előnye, hanem a 100% refjutalékban, úgyhogy a bérlést mindenképp javaslom, bár kezdetben csak módjával ;) Sok sikert!

Azt meg hogy hány furcsaság, átlagos PTC oldaltól eltérő dolog van itt, hosszan lehetne ecsetelni
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

doqxstudio írta:a létszámgyarapodással kapcsolatban ezt írták itt (http://netmarketingforum.com/index.php?topic=24.15):

Ouch... Sorry I need to break a myth here ::)
The statistic they share on their homepage are fake. It grows randomly just by a script... ;)
If you browse the source code you will see it easily:

Kép

Math.random function make miracle to make grow a community ;D

vagyis egy kis programozói trükkel csinálták a hozzászóló szerint. :(
nem értek a programozáshoz, csak idézek.
engem ez továbbra is zavar. alexa-t is meg lehet bolondítani autosurf-el, de elgondolkodtató. lehet mégis felveszem a portfóliómba.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

Adhitz statisztikát azért nehezebb megbuherálni, mert az egyedi látogatókat néz. De tény, hogy van benne kockázat, a lufi mindig kidurranhat. Meg hát a népszerűség egy dolog, a megbízhatóság egy másik, és jelenleg sok a panasz a fórumban, bár az Admin jelezte, hogy a nagy számú kikérés és az ünnepek miatt lassulnak a kifizetések.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

Elvileg az új TOS szerint hétfőnként van kifizetés. De van aki 10 napja várja a pénzét, ugyanakkor mai bizonylatok is akadnak, tegnapiak pedig bőven.
Elvileg az ünnepek miatt nehezebb a rendes bankok és a netes "bankok" között pénzt mozgatni, emiatt van a csúszás. Illetve akik panaszkodnak, és azt is beírták, hogy mire kérték ki, azok mind Payzasok voltak, vagyis ez alapján itt csúsztak meg jobban.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: atiss »

Én is várom a kifizetésemet paypalra már több mint egy hete..ezt irja: Note - You currently have $2.00 yet to be paid
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut márc óta fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

Tegnap sok kifizetés volt, olyan is megkapta, aki már 13 napja várta, de úgy tűnik még mindig nem érték utol magukat.

Apróság: a domain 2023-ig lett meghosszabbítva: http://www.whois.com/whois/ojooo.com
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

ez az oldal most tényleg fókuszos lett vagy csak nálam van a hiba ??
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Olvass vissza :D Nekem fókuszos maradt a legújabb Chrome-mal is,régivel is. Illetve múltkor kerestem azt a chromeot,ami elvileg nem,de azt már nem találom sehol, leszedték netszerte.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hozzám is elért a kényszerített nézés 2 napja és nem akar megszűnni. :boo:
Kép
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

elkerülte a figyelmem :D
decemberbe is volt egy ilyen,de akkor másnapra megjavult,ezért gondoltam,hogy nálam lehet valami


tessék... http://www.oldversion.com/windows/google-chrome/
itt megtalálod az összes korábbi verziót
az 1.0.154-es verzót leszedtem,de nem teszteltem a telepítést
az auto update-et ki lehet kapcsolni,csak nem a megszokott módon
én már próbáltam egy korábbi verziót a fókusz ellen,de valószínű még korábbi kellett volna,mert nem volt jó
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:hozzám is elért a kényszerített nézés 2 napja és nem akar megszűnni. :boo:
manuálisan állítják be mindenkinél úgy néz ki :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Megkaptam 10.8 dollárom jeee! lassan összejön davidsbuxra a fél éves tagság. Az oldal fizet!
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Gratulálok!
Én még kicsit izgulok, múlt héten kértem ki, és ugye elmúlt hétfő, ami a kifizetés napja
Dehát 5 nap még nem a világ :)
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

kavics13 írta:Gratulálok!
Én még kicsit izgulok, múlt héten kértem ki, és ugye elmúlt hétfő, ami a kifizetés napja
Dehát 5 nap még nem a világ :)
Ahogy nézem még nem igazán állt be ez a hétfői rendszer. Többet kell várni kicsit, de fórum alapján folyamatosak a fizetések, és nem csak hétfőn vannak a kifizetések.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nemtudom, sokfele scam jelzovel illetik az oldalt, de megis azert fizet ... Nemtudom ... nemtudom reffet bereljek, vagy kikerjem az osszegeket. Nekem idaig rendben fizetett, tehat szemelyes tapasztalatom idaig pozitiv, de azert zavar az itt-ott olvasott scam jelzo.
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

5-én kértem ki és 13-án érkezett meg.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: tifu »

Legutóbb nekem is kikérés után majdnem 10 napra érkezett és mostmár nekem is adfocusos...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

ffookkaa11 írta:Nemtudom, sokfele scam jelzovel illetik az oldalt, de megis azert fizet ... Nemtudom ... nemtudom reffet bereljek, vagy kikerjem az osszegeket. Nekem idaig rendben fizetett, tehat szemelyes tapasztalatom idaig pozitiv, de azert zavar az itt-ott olvasott scam jelzo.
Én nem sok helyen láttam scamnek írva, igazából sehol se, legalábbis, amiket én nézek. Persze 100%-ra soha semmit nem lehet mondani. A kifizetések így az ünnepek után 1-2 hét között mozognak, emiatt vannak a panaszok, de figyeltem a fórumot, sokan beírták, hogy végül megérkezett a pénz.
Igazából az indulás óta gond, hogy az Admin nem aktív a fórumon, de hát ettől még bőven működhet egy oldal.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

idlig írta:
ffookkaa11 írta:Nemtudom, sokfele scam jelzovel illetik az oldalt, de megis azert fizet ... Nemtudom ... nemtudom reffet bereljek, vagy kikerjem az osszegeket. Nekem idaig rendben fizetett, tehat szemelyes tapasztalatom idaig pozitiv, de azert zavar az itt-ott olvasott scam jelzo.
Én nem sok helyen láttam scamnek írva, igazából sehol se, legalábbis, amiket én nézek. Persze 100%-ra soha semmit nem lehet mondani. A kifizetések így az ünnepek után 1-2 hét között mozognak, emiatt vannak a panaszok, de figyeltem a fórumot, sokan beírták, hogy végül megérkezett a pénz.
Igazából az indulás óta gond, hogy az Admin nem aktív a fórumon, de hát ettől még bőven működhet egy oldal.
Igazad van! Itt semmi sem biztos ebben a "szakmában". Reméljük nem lesz gond!
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Mindenesetre én megnyugodtam kicsit, köszi a válaszokat!

ffookkaa11 szerintem próbából bérelj párat, de ne sokat, csak annyit, amennyit le tudsz követni, és vezess napi szinten statisztikát
Mint már korábban is írtam, itt sajnos egyszerűen követhetetlen a béreltek teljesítménye, én legalább is a jelenleg 240-et már sehogy nem tudom követni, csak úgy érzésre nyomom :) Jó, hogy az inaktívakat 3 nap után cseréli ingyen, de sehol nem látod a korábbiak teljesítményét, ezért kell a napi statisztika
Illetve korábban azt figyeltem meg, hogy nem nagyon éri meg nagyobb időre hosszabbítani, mert akkor romlik a teljesítmény. Annyit szoktam csinálni, hogy akik az utolsó napjuknál járnak, megnézem a statisztikájukat, és akik az utolsó 1-2 napban jól teljesítettek, azokat hosszabbítom 30 napra, többit hagyom lejárni és bérlek újakat.
End of the story
Avatar
fycko19
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013.12.04. 15:03
Kapcsolat:

Re: Ojooo.com 50% refjut 10 hónapja fizet

Hozzászólás Szerző: fycko19 »

Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban,hogy tegnap regiztek hozzám az ojooo oldalamra,és még mindig nem látszik a reffek között.
Láttam a regisztrációnál hogy az én linkemre regizett,tehát elvben mindent jól csinált.
Gondolom support,de hátha van valakinek valami tapasztalata ez ügyben.
Előre is köszönöm a segítséget!

Szép estét mindenkinek!

Laci
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég