TopLine - Egyedülálló pénzkereseti lehetőség

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
gyuszifls
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2010.10.20. 21:16
Tartózkodási hely: Borszék
Kapcsolat:

TopLine - Egyedülálló pénzkereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: gyuszifls »

A TopLine 2011 novemberében alakult meg, Los Angelesben van bejegyezve. Nem tudom semilyen más oldalhoz hasonlítani, mivel ezelőtt ilyennel még nem találkoztam. Regisztráció után le kell tölteni egy add-ont, installálás után megjelenik a böngészőnk jobb felső sarkában a TopLine logója, ahol meg bírjuk nézni azt, hogy mennyi pontunk van. Amikor ez az add-on aktív, akkor a reklámfelületeket lecseréli a TopLine reklámjaira, ezért fizet, ezért adja a pontokat. Minnél többet szörfölünk az interneten, annál több pénzt keresünk. Az átváltási arány: 1000 pont=75 cent. Kifizetési minimum 10 dollár, fizet PayPal-re.

https://www.jointopline.com/?fid=DKGSMVSYBTNL

Segitseg kell vagy info irj PU :)
;)

Kép
skhullya
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.09.11. 14:33
Kapcsolat:

Re: TopLine - Egyedülálló pénzkereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: skhullya »

Valakinek fizetett már? Egy bizonylatnak örülnék.
kelokaja
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.10.14. 22:36
Kapcsolat:

Re: TopLine - Egyedülálló pénzkereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: kelokaja »

Sziasztok!

Itt egy hasznos oldal ami a TopLine-al foglalkozik: http://toplinepenz.hupont.hu/

Nem kell reklámokra klikkelni és nem kell surfbar programot futtatni ami elfoglal egy sávot a monitorodból, csak internetezni ahogyan szoktál.

http://toplinepenz.hupont.hu/
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: TopLine - Egyedülálló pénzkereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: frencsy »

A Tppline egy rakás hulladék!!! Nálam már több mint két hete fut, és még mindig csak 0,20 dolcsinál tartok,vagyis 380 pontnál! Ezer év mulva sem jönne össze annyi,hogy egy táblacsokit megvegyek belőle! Ezzel szemben naponta elég sok helyet lefoglal még igy is,hogy letiltottam! Ott van üresen is folyton! Meg akartam szüntetni a Topline fiókomat, már ötször küldtek is linket,de nem lehet rákattintani,igy nem tudok kiregizni onnan! Irtam nekik,ujra küldték a szar linkjüket! Bepörögtem, irtam nekik egy barátságtalan levelet magyarul/mivel ők sem veszik a fáradságot,hogy nekem ne angolul vertyogjanak vissza/,erre azt irja,hogy fordítsam le angolra,mert az ő munkatársuk nem ért magyarul! Na leforditottam a google fordítóval és közöltem velük,amennyiben azonnal nem szüntetik meg a fiókomat, mindenhol le fogom égetni őket,hogy senki ne regisztráljon hozzájuk! És közöltem azt is,ha én le tudtam fordítani Google fordítóval a mondandómat a kedves kollegájuk is vehette volna a fáradságot ugyanezen célból! Egyszerüen nem tudom hogyan takarithatnám ki ezeket a szemeteket a gépemről!! Valakinek van ötlete? Megköszönném!
pitypang00
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.09.09. 13:23
Kapcsolat:

Re: TopLine - Egyedülálló pénzkereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: pitypang00 »

telepítsd újra a böngésződ vagy eszközök,kiegészítők,kiterjesztések közül töröld a TopLine-t
egyébként én se csinálom eböl csak nekik van hasznok :bad:
2008 óta fizet, napi akár 20-30cent is elérhető
Kép
frencsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.11.01. 19:46
Kapcsolat:

Re: TopLine - Egyedülálló pénzkereseti lehetőség

Hozzászólás Szerző: frencsy »

Köszi,köszi,kösziiiiiii! :clap: :) Sikerült az eszközökben kidobni őket a jó b.francba! :D :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég