GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Lili írta:
szotyka21 írta:
Lili írta:Erre lenne jó inkább egy Liberty számla... Alacsonyabb 1% a költsége. Én hosszútávon csak ebben gondolkodom, főleg az EG-s húzás után. (bár nekem nem volt benn pénzem) szerintem ez intő JEL arra, hogy az Alertpay nem megbízható és nem látom ott biztonságban a pénzeinket. A magam részéről átállok a Liberty-re és az Alertpay számlát csak aprópénznek tartom fenn. Nem beszélve arról, hogy minden ok nélkül magánszemélyeknek is zárolják a számláikat, ahogyan hallottam már ezen a fórumon is. :rofl:
Szia Lili!

Te hogyan használod a LR-t?
Hova fizetsz be, mennyi a levonás mikorra ér be, stb

Köszi a segítséget!

Üdv.:
Szotyka

Sziasztok Lili és Szotyka!

Én már régóta használom a Libertyt és még nem volt vele gondom. Alacsony díjakkal dolgoznak. Én az xchanger.org-ot használom cserélni Alertról Libertyre. 9.99%-al dolgoznak, de nagyon megbízhatók, ha írsz a fórumba, akkor kaptok egy kódot, amivel a következő váltás olcsóbb lesz. Van, hogy 1,5 nap, van hogy 7 nap a váltás ideje a nyamvadt Alert miatt, visszafelé 24 órán belül váltanak. Az xchanger.org-al csak jó tapasztalataim vannak, admin nagyon segítőkész és gyors. Alertről bárhozá váltasz max. 7 nap, de általában előtte teljesítik, nem az ő hibájukból, hanem az Alert vizsgálódik. Én csak velük váltanék, de Lili légyszi oszd meg velem a tapasztalatod, hátha gyorsabb.
Előre is köszi.

Üdv: Krisztina

UI.: bocs, hogy ide, írhatod privibe is, bár szerintem sok embert érdekel.

Szia Szotyka!

Nagyon szívesen segítenék bármiben, de sajnos én is múlt héten kezdtem a Liberty- számlával való ismerkedést. Én azt csináltam, hogy az http://www.alertexchanger.com pénzváltón keresztül az Alertpay számlámról "átutaltam" Liberty-re. Ennek a költsége, nem kevés, 8%, de muszáj volt. Még nem érkezett meg, mert 1-3 munkanap az átfutása. Annyit tudok még, hogy díjtételeiben sokkal kedvezőbb, mint az Alertpay.

http://www.libertyreserve.com/en/fees

Az lenne a legjobb, ha volna olyan bef. oldal, ahova befizetsz Alertpay-en és kikérsz Liberty-re. De sajnos ilyet jelenleg nem tudok.

Remélem picit tudtam Neked segíteni.
pipi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.07.19. 17:32
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: pipi »

A második befektetésem első részletét kikértem (AP-re) remélem megjön reggelre!
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Újra működik a GoldGain AlertPay számlája. Kikérem a kamatot, meglátjuk mi történik.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Köszi GoldGain!

Date: August 02, 2011 10:45:33 PM
Amount Sent: $7.68 USD
Sender Name: Deposit
Sender Email: ac.dp.gg@gmail.com
Reference Number: xxxxxxxx
Message: Withdraw to sleepingevil from Gold Gain
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Hali!

Azért vigyázzatok a GoldGain-nel!

Most vettem észre, hogy új AP számlát nyitottak, és arról fizettek ki.

A régi számlájuk ac.dp.002@gmail.com volt, most az ac.dp.gg@gmail.com-ról küldték a pénzt.

Mondjuk az pozitív, hogy a befizetett pénzeket náluk át lehet váltani. Szerintem át is váltom az LR számlámra.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Át lehet váltani a pénzeket az oldalon belül vagy másra is ki tudod kérni?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Át lehet váltani. Tehát kikérheted máshova, de vonnak le valamennyit. Nemtom pontosan mennyit. Levi, te tudod?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

én most a GG-vel halál elégedett vagyok! naponta érkeznek a kikéréseim, tetszik, rendben van.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Van egy aktív befizetésem, 2 napi kamatot már ki is vettem. Most befizettem egy másikra, és a pénznek nyoma sincs a GG számlámon. AlertPay-ről kiment de nem látszik náluk.

Még az előző levelemre sem válaszoltak, de írtam nekik egy újat.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Jólvan. GoldGain ma kapott egy jóó nagy pirospontot tőlem.

1 óra alatt válaszoltak a levelemre, és jóváírták az összeget. :) Nincs gond.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

ne hozd rám a szívbajt, én most velük szimpatizálok a legjobban + primfix (meg opulentia akció). :)

hosszú életet, jó egészséget nekik!!!!
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Én ezt nem vágom...

goldpollon egy ideje kizárólag negatív hozzászólások jönnek a goldgain-hez:

http://www.goldpoll.com/details/14442/

Ennek ellenére a Goldpoll nem helyezi lentebbre, és rendesen fizetnek nekem is.

Ehhez képest nézzétek meg a többi monitoron: http://www.allhyipmonitors.com/details/goldgain.biz
A legtöbb helyen fizet, van ahol azt írják, hogy nem fizet, és van ahol úgy írják hogy fizet, hogy áprilisban kaptak utoljára pénzt a goldgain-től.

Na most akkor mit gondoljak róluk?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Lehet olvasni egy-két cégről, hogy szelektíven fizet.
Kisebb összegeket kifizet, a nagyobb összegeket nem.
Nem árt óvatosnak lenni.
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

én eddig halál elégedett vagyok velük.

a nagyobb összeg kb hol kezdődik - nem mintha aggódnom kéne miatta, épp egy fillérem sincs bent, majd 30-at akarok betenni, ha összejön máshonnan.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Remélem a GoldGain-nél nem olvassák ezt a topicot, mert van egy elég érdekes dolog, amit úgy gondoltam jobb, ha megosztok veletek. :)

Mikor először befizettem a GG-nek, valaki írta, hogy felfüggesztették az AP számlájukat. Na én azonnal küldtem is egy dispute-ot, amiben azt írtam, hogy ha csak átmeneti a felfüggesztés, akkor tekintsék semmisnek a kérelmem, de ha bebukik, akkor adják vissza.

Na a GG egy nappal később már másik AP számláról küldte nekem a pénzt, akadás nélkül, tehát nem vesztettem semmit. Gondoltam ok, akkor biztos megegyeztek az AP-vel és másik számláról kell nyomniuk (valami azért gyanús volt).

Pár perce megérkezett a dispute-omra a válasz. Visszakaptam a befizetett összeget.

Ez annyit tesz, hogy a GG számlájának felfüggesztése 1 hét alatt megduplázta a pénzem. :) Na ezért mondom, hogy mindenre azonnal kell reagálni!

Köszönöm AlertPay! :D
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

mi ez az új nem fizetős hiszti? pasimnak van bent pénze (50$, mivel két hete csak visszaforgatok, így gyorsan gyűlik a kamat is), amit én kezelek és ma kértem ki a napi adagot, rendben meg is jött.

amúgy meg a kedvenc oldalam! :good:
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

nincs hiszti. :) nekem mindig jók a megérzésem. Szerintem vedd ki a pénzed, amíg lehet... Én is azt teszem:

http://www.goldpoll.com/details/14442/
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

sleepingevil írta:nincs hiszti. :) nekem mindig jók a megérzésem. Szerintem vedd ki a pénzed, amíg lehet... Én is azt teszem:

http://www.goldpoll.com/details/14442/
Sleepingevil!

A hosszútávú befektetési programok topikba tedd már be légyszi a reflinkjeid.
Jók a megérzéseid, talán van olyan oldalad, amire én még nem regisztráltam. :)
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Hali!

Minden reflinkem benne van az aláírásomban. Legalábbis azoké az oldalaké, amiket tényleg merek ajánlani. Ha nem haragszol feleslegesen nem írok a hosszútávú topicba.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

na, ma is fizetett. sleeplátnok, tuti, hogy be fog dőlni? olyan rendesen fizető népség.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Nekem is fizet minden nap. :) holnap jár le az utolsó részletem. Eddig pluszban vagyok velük, és szeretnék pluszban is zárni. Kiveszek mindent mielőtt elbuknám.

Nem látnok vagyok, hanem figyelem a monikor oldalakat, angol nyelvű fórumokat, és mindent, amit csak lehet.

Már többször volt a GG-nek rossz időszaka, és most is szelektíven fizetnek. Nekem ennyi elég, hogy inkább kiszálljak.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: Lili »

sleepingevil írta:Nekem is fizet minden nap. :) holnap jár le az utolsó részletem. Eddig pluszban vagyok velük, és szeretnék pluszban is zárni. Kiveszek mindent mielőtt elbuknám.

Nem látnok vagyok, hanem figyelem a monikor oldalakat, angol nyelvű fórumokat, és mindent, amit csak lehet.

Már többször volt a GG-nek rossz időszaka, és most is szelektíven fizetnek. Nekem ennyi elég, hogy inkább kiszálljak.

A Brand Dailyt, hogy ítéled meg a közeljövőre nézve, meddig érdemes ott befektetni? Erről van esetleg vmi infód?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Lili írta: A Brand Dailyt, hogy ítéled meg a közeljövőre nézve, meddig érdemes ott befektetni? Erről van esetleg vmi infód?
Az első benyomásom nem volt túl jó, voltak negatív és pozitív vélemények is róla. Vártam, hogy mi lesz, és azóta csak pozitív értékelést kapott a goldpollon. Itt a fórumon többen regisztráltatok, úgyhogy úgy döntöttem adok neki egy esélyt.

Szerintem 1-2 hónapig tartok benne pénzt, aztán kiveszem. A DailyWith nekem sokkal jobbnak tűnik. Sehol egy negatív hozzászólást nem találtam róla (de azért azt is vegyétek figyelembe, hogy az Opulentiáról is csak jót lehetett hallani).

Mielőtt bebukik egy Hyip mindig vannak árulkodó jelek. HUSM-nál és a Projection Finance-nál az akadozó kifizetések, meg a szerver váltás, Opulentiánál a nagyon jutányos akciós befektetés, MaxiEarn-nél az AlertPay-es cucc. Valamint szerintem a MaxiEran bedőlésének az EG AlertPay problémái voltak az első jelei. Gondoltam már akkor, hogy az ME-vel is ugyanez lesz.

Mindegy, nem tépem a szám, a legtöbben úgysem hisztek nekem :)
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

sleepingevil írta:
Mindegy, nem tépem a szám, a legtöbben úgysem hisztek nekem :)
ja, azért kérdezünk többen is, mert tök nem hiszünk. ;)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

hoparduc írta:
sleepingevil írta:nincs hiszti. :) nekem mindig jók a megérzésem. Szerintem vedd ki a pénzed, amíg lehet... Én is azt teszem:

http://www.goldpoll.com/details/14442/
Sleepingevil!

A hosszútávú befektetési programok topikba tedd már be légyszi a reflinkjeid.
Jók a megérzéseid, talán van olyan oldalad, amire én még nem regisztráltam. :)
ugyan nem engem kérdeztél, de én csípem az említetteken kívül a serious-investors is, főleg a 10 nap/15%-ukat.

http://www.serious-investors.com/?ref=miyoku
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Hát sokszor van, hogy beírok valami nagyon okosat, és észre se veszitek.

Ebben a topicban is leírtam, hogy a GG-nek megszűntették az AP számláját (küldtem dispute-ot és vissza is kaptam a pénzem), csak utána nyitottak és másikat, és onnan folytatták a kifizetéseket (észrevétlenül... kevés embernek tűnt fel, hogy új számlájuk van). Akárhogy is nézem... buktak rajta, mert maradt pénzük a régi AP számlán is (abból kaptam vissza a dispute után a pénzt).
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

GG-ből kiveszek mindent (mellesleg jelenleg rajtuk kaszáltam a legtöbbet, majd 100%-ot tizenegykét nap alatt), aztán ha 2 hét alatt sem esnek el, akkor visszarakok vm minimumot forgatgatni 3-4 ciklusig.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: Lili »

sleepingevil írta:
Lili írta: A Brand Dailyt, hogy ítéled meg a közeljövőre nézve, meddig érdemes ott befektetni? Erről van esetleg vmi infód?
Az első benyomásom nem volt túl jó, voltak negatív és pozitív vélemények is róla. Vártam, hogy mi lesz, és azóta csak pozitív értékelést kapott a goldpollon. Itt a fórumon többen regisztráltatok, úgyhogy úgy döntöttem adok neki egy esélyt.

Szerintem 1-2 hónapig tartok benne pénzt, aztán kiveszem. A DailyWith nekem sokkal jobbnak tűnik. Sehol egy negatív hozzászólást nem találtam róla (de azért azt is vegyétek figyelembe, hogy az Opulentiáról is csak jót lehetett hallani).

Mielőtt bebukik egy Hyip mindig vannak árulkodó jelek. HUSM-nál és a Projection Finance-nál az akadozó kifizetések, meg a szerver váltás, Opulentiánál a nagyon jutányos akciós befektetés, MaxiEarn-nél az AlertPay-es cucc. Valamint szerintem a MaxiEran bedőlésének az EG AlertPay problémái voltak az első jelei. Gondoltam már akkor, hogy az ME-vel is ugyanez lesz.

Mindegy, nem tépem a szám, a legtöbben úgysem hisztek nekem :)
Én igenis hiszek Neked, mert ésszerű és meggyőző érveid vannak, amiket én igazán nagyra értékelek. Nem beszélve arról, hogy valószínűleg nagyobb tapasztalatod van a HYIP világban, mint pl. nekem. Én a továbbiakban is szívesen venném/veszem a hozzászólásaidat, ha lehet úgy fogalmazni megérzéseidet. Ha gondolod megkereshetlek privat-ban is ilyen irányú kérdésemmel?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: GoldGain - 4 napos lekötés, napi 26,5%-29%

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Nem vagyok régóta a HYIP világban. június közepén léptem be az EA-ba azóta foglalkozom ezzel. Egyszerűen ésszerűen és logikusan végiggondolok mindent, ezért olyanok a hozzászólásaim, amilyenek.

Ha kérdése van valakinek jobban szeretem, ha nem privátban teszi fel, hanem a hozzá tartozó topicban, mert akkor más is láthatja a kérdést és a választ. Ez egy gesztus a többi fórumozó felé.

Persze, ha olyan a kérdés, válaszolok privátban is.

:D:D Kezdek gurusodni, pedig tényleg nem foglalkozom régóta ezzel.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 0 vendég