Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Lezárt
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Nekem is sikerült végre. :D
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

én is nagyon sok idő alatt beléptem látom a lekötéseket
de most lehetetlen lenne tranzakciót csinálni azt látom nem tudja a lapot 100%ra letölteni.
szerintem ma nem sokan fognak befizetni
és ki se
remélem hétfőn és kedden már dobálja a lapokat

Csak jelzi nekik valaki valahogy a problémát
Ja és Remélem a mi próblémánk az ő problémájuk is egyben
Egyszerű mezei szervergond lenne csak
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Sziasztok.

Ki tud arról valamit, hogy a klubnak jelenleg hány tagja van? Másik kérdésem, hogy nem tudjátok meddig lesz interneten is nyitott a befektetési lehetőség? Valamint ennek megszűnése után a meglévő tagokat ugye nem dobják el a netes befektetés lehetőségétöl?
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

radeway írta:Sziasztok.

Ki tud arról valamit, hogy a klubnak jelenleg hány tagja van? Másik kérdésem, hogy nem tudjátok meddig lesz interneten is nyitott a befektetési lehetőség? Valamint ennek megszűnése után a meglévő tagokat ugye nem dobják el a netes befektetés lehetőségétöl?

14-15 ezer.a többit nem de ha zárt lesz akkor a netesek(mi) tudnak befektetni ugyan úgy.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

más panamai pénzes céget megnéztem ott dobálja az oldalt gyorsan
jelezzétek ha már az EA is működik
Kössz
epson
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.08. 11:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: epson »

Már megint mi a .... van ezzel az oldallal? Már egy hete is pont ez volt! Remélem nem fagyott be ez is?
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

Elite Alliance Wealth Club
URGENT UPDATE FROM ADMIN
We are currently under a DDOS attack! Mr Andrew Swon, disgruntled ex-mod, is behind everything.
We are moving to BlockDos server now. PLEASE DO NOT PANIC! We will do our best to keep Everyone updated.
Once again, PLEASE DO NOT PANIC AND JUST BE A LITTLE PATIENT, we will post a detailed update within 3 hours.
Andrew Swon took the opportunity and deranged a very important business trip of Leon Reiter. EA is not going anywhere, it will stay longer than any program we can find these days.
Let's be patient and wait for an update directly from Leon.
As soon as the list of pending withdrawals becomes available, everyone will get paid. We are also waiting for news. Please do not worry, the list will be compiled as soon as our new server is up. We are working to get everything back on track asap.

Támadás érte őket..várjunk nyugalommal.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Egy másik szerverre mindenféle listát kell áttelepíteni majd akkor újra működik a rendszerük
türelmet kérnek
ha jól értettem
Ne keltsünk sehol pánikot erre kérnek

mi várhatunk
bár a Bécsi konf . -án pont kérdezték a biztonságról amiről nem akart semmit elárulni csak hogy eléggé biztonságos
mondjuk türelmi idő alatt megnézhetnénk mi ennek a támadásfajtának a lényege
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

Elite Alliance Wealth Club
We have set up a DDOS-protection, waiting for the website to go live again. During the first hours of work connection may be unstable. The whole team is working hard to get everything fixed asap. Please watch for updates.

megy ez!
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Nagyonn köszi , hogy ilyen naprakész információkkal láttok el minket az EA állapotával kapcsolatban, és eloszlattok minden kételkedést:D Bízzunk benne hogy az oldal hamarosan ujra látogatható lesz! Köszi mindenkinek mégegyszer aki tájékoztat
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

megy az oldal és jó a védelem is!valami belsős volt a ludas akit feljelentettek..adatot nem vesztettek szerencsére.
a kifizetések hamarosan normalizálodnak!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nos megpróbálom a híreket nagyjából lefordítani ami történt tegnap és a reagálást!
Update from Leon Reiter (Managing Director)....
Posted May 19th, 2011

Kedves tagok,
Ez Leon itt. Ma megérkeztem otthon a Svájcba tett Business kirándulásomról. Nekem félbe kellett szakítanom az utazásomat és a nagyon stresszes események sorozata miatt törölnöm kellett egy nagyon fontos találkozót.
Tegnap nekünk volt a szerverszoftverünk, amit bezárt az ex-alkalmazottaink közül az egyik, Mr Andrew Swon. LOCKED arra gondol, hogy a hozzáférést a honlap adminisztrációs részeihez eltorlaszolták hogy jogosulatlan hozzáférést akadályozzon meg. Az ex-moderátorunk lopásra és cseppbe próbált/töröl az adatbázisunknak és nekünk be kellett zárnunk a honlap néhány részét.A programozónk megszilárdult/megfoltozott mindent és adat nem veszett el. Minden kellemes volna ha annyira elégedetlen ex-mod elhelyezkedett, de úgy döntött, hogy megsebzi a Programöt és ennek ott vannak a tagok egy legerősebb DDOS által, hogy támadjanak.

Itt van az az üzenet, amit a technikusunk ma megkapott az ellátónkból:
---------------------------------------------------------------------------
Szia,
Vettem a weboldaladat kapcsolat nélküli követelés egy a ddosok támadnak. Amíg ez megállt, a weboldalad kapcsolat nélküli lesz. Meg fogom engedni neked, hogy tudd, amint azt megint kinyitják.
Cynthia
Tulajdonos - LucidityHosting
http://www.lucidityhosting.com/clients

És mindez történik, amikor megpróbálsz embereknek segíteni és igen, segítettem neki eltűnni adósságból és ráadásul neki adtam egy kevés pénzt becsületes a fizetség a főiskoláért és azért az, hogy hogyan fizet hát... Anyway, Mr Swont feljelentették rendőrségen a tetteiért. Jelenleg van egy kicsi késedelem Payoutsnál, de több óra alatt vissza az időszakainkba fogunk érni, nincs igény, hogy aggódjanak.
A legfontosabb dolog megengedni mindenkinek, hogy pillanatnyilag tudja... beszereltünk egy felső osztálybeli DDOS védelmet, a weboldal az első munkaidő alatt instabil lehet, de ennek körülbelül 12 óra alatt teljesen funkcionálissá kellene válnia. Több ezret fizetünk a legjobb DDOS védelemért hogy mutassuk meg, hogy igazán gondoskodunk a tagjainkról, úgyhogy csak ostoba volna azt gondolni, hogy EA scam. Mi semmiképpen nem vagyunk scam, de sok más dolog történik, amikor online futtatod az üzletedet, úgyhogy kedvelnék mondani köszönöm minden mienk SUPPORTERS a bizalmad és támogatásod egészéért. Most nekünk várnunk kell és látnunk kell, ha minden a weboldallal helyesen megy, amíg engem függőben levő Payout Requestszel utolérnek. Elnézést kérek a helyzetért, de senki nem teljesen biztonságos online veszélyekből.

Engedd meg nekem, hogy vissza Business Businessébe érjek most. Az, amit az elmúlt néhány napon kinyírtunk, magabiztossá tesz engem a képességünkben, hogy sikert tartsunk fenn. Engedd meg nekem, hogy részletesen dolgokat magyarázzak meg.

Teljesen elhelyeztünk mindent parancsra, hogy ellássák a tagjainkat kiterjedt beszámolókkal és teljesítményminősítésekkel. Gurnam, a Senior Programmerünk, kinyitott 4 további kikötőt a fő Kassiopeia szerverünkön hogy a Metatrader Forex Platformnak kapcsolja össze az InProfit rendszert az új Expert Advisor modulunkba hogy tegyen mindent, robotpilótán 50 százalékos. Az, amit mindez jelent...Dolgok fejlődnek bizonyos szempontból az fővárosmenedzsment tekintetében sokkal kényelmesebb és olyan hamarosan, mint az új vállalati bankszámlánk Svájcban finanszírozzák (arra számítunk, hogy 2 HUGE drótátvitel megérkezik), el fogunk kezdeni pénzügyi tranzakciókat vezetni, amik használják az új terv/.
Valamint személy szerint fogom felügyelni annak az egészét, hogy tevékenységet fog eladni és frissíteni fogja az Elite Alliance honlap Performance szekciót. Így kezdő hétfői május 23-án részletes Activity Reportsot naponta ki fogják adni mindegyik Business Dayen és Summary Reportsot minden szombaton ki fogják adni.

Itt az új Internationalem zsibbadtabb, mivel a vészhelyzet ered: +1-866-974 - 1777 (kiálts csak a vészhelyzet esetében). Mindig el tudod hagyni az üzenetedet, még akkor is, ha nem vagyok az irodában, a pihenés bizonygatta, hogy hallgatni fogom mindegyiküket. Számlakérdéseket és sürgős kéréseket terjeszthetnek be e-mailen szintén (support@elitealliance.net).
Mellesleg már elveszett másodlagos jelszavakkal kaptam meg a problémaszámlák egy összeállított listáját. El fogunk kezdeni holnap új másodlagos jelszavakat kibocsátani és ahogy ígért, ezek közül az emberek közül mindegyik meg fogja kapni EXTRA JELSZÓT.

Következő, már úgy véltük, hogy több ember a támogatónk, de nekünk még mindig szükségünk van arra, hogy 3-4 ember a Forummal segítsen nekünk, úgyhogy május végéig meg fogom találni őket meg minden mások ki ajánlotta a segítségüket szintén legyél emailban elküldött hamarosan. Az egész vesz valamennyit az idő akként a valamennyi emailként, amit megkaptunk, eléggé nagy - majdnem minden a 3. tagok támogatást ajánlottak fel nekünk, de a legújabb események reflektorfényében nekünk új Staff Membersre való tekintetekben kellene felülvizsgálnunk a politikáinkat. Jól, leckeként vennie kellene azt tanult...

Most vissza a függőben levő Withdrawal Requestsbe érek és meg fogok próbálni visszakapni dolgokat 4-5 óra alatt normális - én vagyok egy álmatlan éjszaka, vélem..

Egy utolsó dolog, amit említeni akarok, az, hogy nem megyünk sehol, futtatunk egy komoly Businesst és vagy itt sokáig maradni. A tartózkodás frissítésekért hangolt! Több van a jövő héten jönni - Activity Reports, Due Diligence Pack, Forum közlegény és sokkal több!
Jó profitjai vannak mindenki!
Szívélyes üdvözlettel,
Leon Reiter
Elit csoportügyvezető igazgató
Hivatali telefon: +44-203-355 - 0081
Nemzetközi: +1-866-974 - 1777
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

na jóváírta a lejárt lekötést az egyenlegemen ki is tudtam kérni!
epson
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.08. 11:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: epson »

Sziasztok, be tudtam lépni, minden a helyén az oldalon!! Üzenetet is kaptam tőlük, hogy a híreket olvassátok!! Patrasz ez komoly amit írtál? Akkor várom a vasárnapot remélhetőleg nekem is fizetnek!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Komoly, igen kikértem, remélem ma vagy holnap megis jön!
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

Sziasztok!

Jó ezeket a híreket hallani:)

Nem lesz itt semmi gond nekem is minden lekötésem rendben van!!!

Akkor tényleg akinek küldik a pénzt az jelezze már itt a fórumban...

Nekem a hónap vége felé járnak le szóval én nem tudok pénzt kikérni most...
alex199303
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.05.20. 09:52
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: alex199303 »

Sziasztok
Én egy hete regisztráltam és pont tegnap előtt járt le a befektetés ma reggel sikerült kivennem a pénz de nem érkezett meg az alertpay számlámra. Mennyi idő ennek az átfutás ideje mikorra várható hogy megérkezik?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ház az változó speciel nekem a pár perctől egészen +19 óra között volt eddig! A TOS-ban egyébként 24-48 óra van!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Írtam egy ötletet Leon éknak a tegnapi leállás miatt a befektetők védelmében kényelmében
kíváncsi vagyok írnak e rá valamit.
Benyomtam nekik 400USD t hagy nyugodjanak, a bizalom feléjük töretlen sőt.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

És és igen,fizet töretlenül! Viszonylag hamar úgy 6-7 óra alatt!

Kép
alex199303
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.05.20. 09:52
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: alex199303 »

Tegnap megérkezett a pénz:)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Aki szeretne paypalról alertre váltani annak tudok segíteni most!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

1 Alertpay os technikai kérdésem lenne

most azt írja nekem, hogy sajnáljuk a kifizetés hitelkártyára jelenleg átmenetileg nem elérhető.

Mik a tapasztalatok működött ez már valakinek ? Mennyi idő alatt van rajta ?

és a csekkes kifizetés tényleg 2 üzleti nap megérkezik ?
(persze ezeknél költség van tudom)
jobb felkészülni a tapasztalatokból
Kössz
esetleg valakinek Solid Trust pay tapasztalat
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Tegnap este nekem is megérkezett rendben az AlertPay-re az első kifizetésem, ami egy két hetes lekötés volt. :)
Csak így tovább!!!!
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Sokan írják, hogy ezek a befektetői oldalak kockázatosak. Az elite alliance azt írja magáról, hogy a befektetett pénz biztonságban van, minimális a kockázat. Ha én most betennék 50ezer forintnak megfelelő USD-t akkor mi a garancia rá hogy két hónap múlva ennek a 160 %kát kapom? Hiszek én benne, de azért ezt a brutálisan magas hozamot kitermelni nem piskóta.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: feerke »

radeway írta:Sokan írják, hogy ezek a befektetői oldalak kockázatosak. Az elite alliance azt írja magáról, hogy a befektetett pénz biztonságban van, minimális a kockázat. Ha én most betennék 50ezer forintnak megfelelő USD-t akkor mi a garancia rá hogy két hónap múlva ennek a 160 %kát kapom? Hiszek én benne, de azért ezt a brutálisan magas hozamot kitermelni nem piskóta.
Forex oldalakkal ki lehet termelni annyit de még többet is.
De ha félted a pénzed akkor a 2 hetest próbáld ki és akkor ha probléma van akkor az alertpaytól visszakérheted a pénzed 30 napon belül.
Ha még nem regisztráltál akkor itt megteheted: http://www.elitealliance.net/67797F1F2C8C
epson
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.08. 11:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: epson »

Sikeresen, rendben megjött a pénzem Alertpayre! Pontosan, ahogy eddig is!!

Payment Details
Date: May 22, 2011 5:16:27 PM
Amount Sent: $160.00 USD
Sender Name: Leon Reiter
Sender Email: leon@elitealliance.net
Reference Number: ...............

Message: Withdrawal ID #19742


Üdv. mindenkinek, további szép napot! epson
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

feerke írta:
radeway írta:Sokan írják, hogy ezek a befektetői oldalak kockázatosak. Az elite alliance azt írja magáról, hogy a befektetett pénz biztonságban van, minimális a kockázat. Ha én most betennék 50ezer forintnak megfelelő USD-t akkor mi a garancia rá hogy két hónap múlva ennek a 160 %kát kapom? Hiszek én benne, de azért ezt a brutálisan magas hozamot kitermelni nem piskóta.
Forex oldalakkal ki lehet termelni annyit de még többet is.
De ha félted a pénzed akkor a 2 hetest próbáld ki és akkor ha probléma van akkor az alertpaytól visszakérheted a pénzed 30 napon belül.
Ha még nem regisztráltál akkor itt megteheted: http://www.elitealliance.net/67797F1F2C8C


Köszönöm szépen a válaszodat! Regelve vagyok már, de akkor így mégjobban meggyőzve, nyugodt szívvel fektetek be nagyobb összeget is
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

radeway írta:
feerke írta:
radeway írta:Sokan írják, hogy ezek a befektetői oldalak kockázatosak. Az elite alliance azt írja magáról, hogy a befektetett pénz biztonságban van, minimális a kockázat. Ha én most betennék 50ezer forintnak megfelelő USD-t akkor mi a garancia rá hogy két hónap múlva ennek a 160 %kát kapom? Hiszek én benne, de azért ezt a brutálisan magas hozamot kitermelni nem piskóta.
Forex oldalakkal ki lehet termelni annyit de még többet is.
De ha félted a pénzed akkor a 2 hetest próbáld ki és akkor ha probléma van akkor az alertpaytól visszakérheted a pénzed 30 napon belül.
Ha még nem regisztráltál akkor itt megteheted: http://www.elitealliance.net/67797F1F2C8C


Köszönöm szépen a válaszodat! Regelve vagyok már, de akkor így mégjobban meggyőzve, nyugodt szívvel fektetek be nagyobb összeget is

Szia! Mindenki maga dönti hogy mennyit mer berakni!!! DE az Elite-t komolyan lehet venni és ha 2 hétre rakod be, sem lesz sokkal kevesebb mintha egyből 2 hónapra!!!!
A 2 hét a visszaigénylés miatt biztos!!!
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Ha már így írjátok mi a módja hogy éljünk a visszafizetési garanciával alertpay nál hogy kell jelezni ?
REmélem nem lesz szükségem soha
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 2 vendég