Epayerbux, FIZETETT!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Név: Epayerbux
Indulás: 2015.01.06
Átlag napi kereset: $0.06
Minimum kifizetés: $1
Támogatott E-bankok: Paypal, Payza, Egopay
Regisztrációs link:http://www.epayerbux.com/?ref=kaszanova

Mint ahogy az látszik ez 1 nagyon új oldal ami jót és rosszat is rejthet magába.A rossz ugyebár az hogy esetleg nem fizet, hát ezt hál isten sikerült megcáfolnom, mihelyt elértem a limitet egyből kikértem és meg is jött a pénz kb 1 órán belül :clap:
Az előny amit vonz magával az oldal fiatalsága az az hogy aki még most regisztrál (első 9999) ember 1 évig ULTIMATE upgratet kap, csatolmányba feltöltöttem ennek előnyeit(nem mellesleg ez 90$ lenne 1 évre).
Amit még érdemes tudni hogy a referal bérlés költsége elég magas(0,8$) de ÖRÖK életűek sose járnak le és nem kell meghosszabbítani se őket!!!
A kifizetési bizonylatomat is csatolmányok között láthatjátok.(az oldalon van több is)
Én csak bíztatni tudok mindenkit mert ez egy elég jónak tűnő oldal főleg így ezzel az 1 éves ultimate tagsággal.
Csatolmányok
kifizetes1.jpg
asd.png
asd.png (13.16 KiB) Megtekintve 6693 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kaszanova 2015.01.19. 22:33-kor.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Egy újabb verseny indult az oldalon a meglévő Investor-i verseny mellé, ismét versenybe lehet szállni azért hogy ki vonzza a legtöbb direct referált az oldalra, itt én is harcba állnék megköszönném ha tudnátok ebbe nekem segíteni a ref. link még mindig a következő: http://www.epayerbux.com/?ref=kaszanova
Ha bármi kérdésetek van az oldallal vagy a működésével kapcsolatban szívesen segítek!
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Megváltoztatták a Referál bérléts, 80 centről lecsökkent 50-re ami még mindig magas de hangsúlyozom, hogy ÖRÖK sose kell őket meghosszabbítani!! nekem 7 db van és el se hiszem de mind a 7 aktív és fullt kattogat
még mindig van 2550 hely a 10000-ig még van lehetőségetek megkapni azt az 1 éves ultimate tagságot hajrá !!!!
ha kérdésetek van segítek "bármibe"
reg link:http://www.epayerbux.com/?ref=kaszanova
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Rented Referrals 9 (900 clicks) ennyit kattoltak eddig a rented referáljaim ami az ingyen ultimate tagságnak köszönhetően 900*0,002 = 1,8 $ :good: hozott már a konyhára, hihetetlen de még mindig minden nap lekattogatják az összeset(lsd neobuxon meg 1-et se :( )
a ref bérlés még mindig csak 50 cent, még van 2000 hely a free utlimate tagságig szóval még nem késtetek le semmiről!!!
Itt szeretném a kedves böngészők segítségét is kérni egyben!!!! Indult megint 1 verseny méghozzá az első 10 ember aki a legtöbb direct refferált (igazi ember) hozza az oldalra díjat, pénzt kap, én nem állok ettől messze szóval kérlek ha tudtok segítsetek nekem, köszönöm előre is.
Regisztrációs link: http://www.epayerbux.com/?ref=kaszanova
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Helló Kaszanova.
Regeltem alád már pár napja. És lenne 2 kérdésem...
Az egyik hogy szted megbízható még az oldal és hogy fizet-e? Mert ahogy elnézem a kifizetési bizonylatok számát és azt amit mondtál a refferálokról mennyit kattintanak valahogy nekem kevésnek és szaggatottnak tűnnek a kif. bizonylatok...
A másik kérdésem pedig, hogy ha rendesen működik (fizet) az oldal, akkor megéri még betenni egy kisebb összeget ref bérlésre?? Magyarul dübörögnek még a bérelt reffjeid-id? :)
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: latattila »

Segítség képpen ment egy reg! Csak majd ne felejtsd el kitől!
Majd még nekem is szükségem lehet segítségre!
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Köszönöm szépen a regisztrációkat!

Laci:
Hát mivel nem akarok hazudni így csak azt mondom amibe biztos vagyok, az én első kifizetésem, ami teszt volt megjött rendesen, azóta sajnos még nem jött össze a következő 5 dollár mivel a 2. kifizetésnél már ennyi a minimum, de amíg mindig vannak friss bizonylatok addig szerintem fizetnek.(mondjuk az tény hogy ezzel a sok akcióval kedvezménnyel sok bonusszal kezd nekem is fura lenni)
A refferálokkal kapcsolatba, mióta megrendeltem őket, először 7-et majd még 2-t nem volt olyan nap hogy ne kattintottak volna, aminek örülök is de egyben megint csak furcsa, összehasonlítva pl 1 neobuxxal ahol meg 10-ből örül az ember ha 2 kattint, de ezt én egyenlőre még betudom annak hogy új az oldal lelkesek az emberek.
Szóval a befizetéssel kapcsolatba, hát szerintem megérni megéri, de nagyobb összeget semmiképpen se, mivel még új az oldal, én a helyedben nem mernék sokat betenni, én 5 dollárt tettem be csak.
Ha a továbbiakban bármi kérdésetek van szóljatok segítek ha tudok.
UI:Itt 1 kép a rendelt referálok kattogatásairól:
Csatolmányok
Névtelen.png
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Köszönöm a segítséget.
Én is pont 5 dollárra gondoltam :) Megpróbáljuk aztán majd kiderül :)
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Igazán nincs mit
Sok sikert, remélem nem fog "becsődölni" az oldal, bár abból kiindulva hogy ha megnézzük pl a top invertor listát mennyi pénzt töltenek fel egyesek elvileg elég pénze kell hogy legyen az oldalnak
Amúgy az meg hogy a proofok kevesek, az még talán azért is lehet mert az első kikérés 1 dollár a többi viszont már 5, és sokan lehet ezt benézték (ahogy én is... :bad: :D) és ugye 5 dollárt nehezebb megkeresni mint 1-et
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Azok kedvéért mondanám akik netán gondolkodnak még a regisztráción, hogy már csak 700 hely van az ingyenes ULTIMATE tagságból, szóval aki jönni akar annak még most még jobban megérné!
A linket feljebb láthatjátok a fizetési bizonylattal együtt!
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na betettem az 5 $-t és ugye a promo miatt kaptam +ba még 2.50 $-t :)
Ebből vettem RR-ket és hát mit mondjak (bár nem vagyok annyira jártas ezekben a dolgokban) eszméletlen jól kattolnak tényleg és ráadásul az összes :) Ma megjelent 2 újabb kifizetés is ez azért biztató nekem :)
Remélem minél tovább húzza majd az oldal :roll:
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Gratulálok a befektetéshez és remélem megtérül.
Neked az időzítés teljesen hibátlan volt, mert most csak 50 cent a ref+meg az a promo is jól jött most :)
Igen, ezt én is észrevettem hogy itt a refek minden nap kattolnak, eddig nem is volt olyan hogy valamelyik ne kattolt volna(kicsit gyanús, lehet robotok,bár eddig én si minden nap kattoltam :P )
Reméljük a legjobbakat :)
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Már csak 450 hely van az ingyenes Ultimate tagságból, szóval aki akar még most jöjjön.
Közben örömmel vettem tudomásul, hogy beregelt alám valaki "ptcajanlatok" néven, aki per pillanat vezeti a dirrect refferálokért folyó harcot.
Kicsit utána néztem létezik ilyen oldal és ő már fel is tette az oldalára az Epayerbuxot, talán ez is jó jel lehet, hogy megbízható az oldal(sok sikert kívánok neked a versenyben, szereztem magam alá 1 riválist :? de sebaj :P )
Tessék jönni
Regisztrációs link: http://www.epayerbux.com/?ref=kaszanova
Goulashcream
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.09.16. 19:20
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Goulashcream »

Sajnos ez biztos scam. Rengeteg ugyanilyen oldala van ennek az adminnak.
https://www.facebook.com/notes/ptc-inve ... 5076426322 mint pl ez is. Egyébként max reklámozi még jó,de pénzt ne fektessetek ebbe
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Hát remélem nincs igazad, de tény sok ilyen és ehhez hasonló kinézetű oldal van (nem tudom mennyi kapcsolat van köztük, avagy csak 1 sablon amit lemásol mindenki.)
A nagyobb összegű befektetést eddig se ajánlottam senkinek se, igazából sehova se, de amíg megy az oldal(ki tudja meddig) addig szerintem érdemes lehet kihasználni.Mindenesetre köszönöm a figyelmeztetést.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Utolsó lehetőség, már csak 150 hely van az ingyenes Ultimate tagságból!!!
Regisztrációs link:http://www.epayerbux.com/?ref=kaszanova
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nem tudom hogy kaszanova kapott-e kifizetést tőlük, de én itt is 1 hónapja várom a kifizetést. A Proofba is csak csepegtetik (2-3-4 naponta 1-2 kifizetés) a feltöltéseket. Nem mellesleg itt sem válaszoltak a support jegyemre.
sztem ennek is vége!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Laci írta:Nem tudom hogy kaszanova kapott-e kifizetést tőlük, de én itt is 1 hónapja várom a kifizetést. A Proofba is csak csepegtetik (2-3-4 naponta 1-2 kifizetés) a feltöltéseket. Nem mellesleg itt sem válaszoltak a support jegyemre.
sztem ennek is vége!
Ezek szerint ez az oldal is mehet a Problémás-, vagy a Csaló oldalak közé.
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: nadint »

Köszönjük az információdat.
Megvárjuk a topik gazdájának nyilatkozatát itt is, ugyanúgy, mint a Pexads oldal esetében is.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Persze, ezt csak azért írtam mert én is csináltam az oldalt, de 1.5 hónap várakozás után sztem már nem lesz fizetés.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Epayerbux, FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Igen, sajnos igazuk van az előttem szólóknak, ez az oldal is mehet a lecsóba, engem se fizet ki pedig áll benne a pénzem :(
Kérlek tedd a csló oldalak közé,bár nem regelt alám már régóta senki illetve aktív refferáljaimnak szóltam róla, így legalább senki se bukott el vele több időt
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég