PK Tanacsok program

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
netenpenz45
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.04.11. 04:26
Kapcsolat:

PK Tanacsok program

Hozzászólás Szerző: netenpenz45 »

Sziasztok nemrégiben nekialltam és próbálok osszehozni egy jól működő programot ami abban segít hogy több embernek bemutassuk hogy is lehet valójában pénzt keresni a netten. Lassan halad a dolog hisz egyedül szedem ossze az információkat és sajnos sajnos sok oldal van amely valótlan információkat is tartalmaz. Közületek bizonyára sokan tudjak mik ennek a hátránya és arra gondoltam hogy mi lenne ha őszéraknánk egy programot amivel hetente csak a biztosan fizető oldalakat gyűjtenénk ősze ezert is keszi tetem ezt a topikot.

mi is a hasznotok ebből ????
egyszerű ha van egy jól működő cég akkor miért ne reklámozd hogy embereket szerez magad allá en ebben szívesen tasulok veletek ha van egy ötletetek vagy egy biztosan fizető cég ahova mar ti regisztráltatok csak annyi a dolgod hogy írsz egy emailt a ref. címet és egy leírást( regisztracio,oldal leírása, képek stb.) én ezt beépítem a programba es a következő verziónál mar a ti linketek is szerepel a progiba.

PARTNERNEL AZ O OLDALAIT IS FELTUNTETEM HA O IS FELTUNTETI A PROGRAM ELERHETOSEGET PERSZE EZ MAJD EGYEZTETES UTAN MEGY

nézetek meg és varom a véleményeket köszönöm előre is.
egy kis video a progirol
http://www.youtube.com/watch?v=rRv9KfDF ... e=youtu.be

http://www.mediafire.com/?832w3wo8ny87ki0

email netenpenz45@gmail.com
skype icey.master1
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: PK Tanacsok program

Hozzászólás Szerző: Golo »

Szia!
Ehhez miért kell külön program? :) Weblap egyszerűbb, mert sokan vannak, akik például Linuxot vagy Apple Macintosht (én is azt használok) használnak.
netenpenz45
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.04.11. 04:26
Kapcsolat:

Re: PK Tanacsok program

Hozzászólás Szerző: netenpenz45 »

igen tenyleg egyszerűbb de mára nagyon sok oldal van és nagyon sok régi és elege komplikalt a tenyleg átlátható és friss hírek
ezert is hoztam létre ezt a gyűjteményt amúgy koszi megpróbálok Linuxra is meg Mac re is kompatibilis programot készíteni.
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: PK Tanacsok program

Hozzászólás Szerző: Golo »

Csak ne kelljen installalni. Legyen portable! :)
netenpenz45
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.04.11. 04:26
Kapcsolat:

Re: PK Tanacsok program

Hozzászólás Szerző: netenpenz45 »

Golo írta:Csak ne kelljen installalni. Legyen portable! :)
felteszem ugy is hamarosan most dolgozom meg az oldalak leirasan par napon belul felteszem a frissitest es akkor lesz portable verzio is
netenpenz45
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.04.11. 04:26
Kapcsolat:

Re: PK Tanacsok program

Hozzászólás Szerző: netenpenz45 »

Golo írta:Szia!
Ehhez miért kell külön program? :) Weblap egyszerűbb, mert sokan vannak, akik például Linuxot vagy Apple Macintosht (én is azt használok) használnak.
amugy utananeztem es lehet mac en is exet futatni keszitek majd egy leirast hogy is kell ez megcsinalni
Golo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2012.06.26. 16:05
Kapcsolat:

Re: PK Tanacsok program

Hozzászólás Szerző: Golo »

macre nem exe hanem dmg kell, ja es mac az unix es ninca directx csak opengl. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég