Passport!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Passport!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Most kaptam egy vadonatúj lehetőségről:

Két hét múlva indulhat, aki szeretne 1000 EURO-t bankkártyán! Sok ember el tudna indulni egyéb más üzletekben is, ezzel a pénzzel.
Az aranybefektetésekben, az AUTOPCL2-ben, a Bestsolving-ban, és minden olyan táblás üzletben, ahol a kifutás megakadt pénzhiány miatt.

Nézd át, jelezd, ha Téged is érdekelhet.

Leírom röviden, hogy miről is van szó ...

A Passport igazolvány nem más, mint az ügyfeleknek kínált kis könyv, ami különböző szolgáltatásokat tartalmaz. Az ügyfélnek lesz egy személyes pénzügyi tanácsadója.
MINI MAX szolgáltatás azt jelenti, hogy az ügyfél kitölthet egy checklistát, ha szeretne, ahol részletezni tudja, hogy milyen pénzügyi termékei vannak jelenleg (hitelek, megtakarítások, befektetések, lakástakarék, bankszámlák, értékpapírok stb.) Ezt egy szakértő átnézi, elemzi és kiválasztja a piacon lévő, legköltséghatékonyabb termékeket, a meglévők helyett.
Természetesen, ez nem kötelező!

Ha valaki pénzügyi területen szeretne elhelyezkedni, az ehhez tartozó PSZÁF-os vizsgák díját is tartalmazza, mint szolgáltatást.

Az ügyfélnek jogosultsága van venni egy olyan utazási csomagot 15.000.- Ft-ért, amivel az év 365 napján, Európa több ezer szállodájában
(Magyarországon is nagyon sok ilyen található), csupán a félpanzió kifizetésével, megszállhat.
Magában már ez a termék 100.000.- Ft-ot ér, sokan ezért veszik meg a Passportot.

És az alábbi dolog az, ami miatt nekünk a legérdekesebb lehet!

Május 7-től tartalmaz egy német bankszámlát, amit, ha igényel az ügyfél, 1 hónapon belül megkapja a VISA bank kártyáját postán, mely azonnal tartalmaz egy 1000 euró sürgősségi hitelkeretet, amelyből költhet, amennyit akar!

Nem kell, hogy érkezzen pénz a számlára, 7.9 %-os az éves kamat. Nem néznek munkahelyet, jövedelmet és BAR listát sem! Mindenki megkapja, aki igényli!
Az ügyfélnek annyi a teendője, hogy elmegy egy ügyvédhez, vagy közjegyzőhöz (ezt mi intézzük), de a saját is jó, és hitelesítteti a személyazonosító
igazolványát és a lakcímkártyáját. Ezt 2-3000.- Ft-ért csinálják meg. Ezen kívül már csak egy 30 eurós (cca 10000,- Ft) költség van, a Passport előállítási ára.
Induláshoz ez az összes költség, utazási kedvezménnyel együtt 28.000,- Ft.

Az értékesítés hálózati karrier-rendszerben zajlik.

Az észrevételünk cirka egy nap alatt az volt, hogy akinek mondtuk, mindenki igényli a számlát, azonnal.

Kérlek, szóljatok olyan embereknek, akik nagyobb csapatot is el tudnak irányítani.
Sok ember segítségére lehetünk, és a jutalék is állítólag óriási. Erre a kártyára teszik azt is.

Jelezd, amennyiben érdekel!

Bomba szinten robbanni fog, és van már plusz infóm is erről. 5 szélesség kell, ami lehet több is, emberenként 10 euró, akiket a frontod hoz be, azok után 5euró/fő neked.
:good:
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Passport!

Hozzászólás Szerző: csari »

Johnny írta:Most kaptam egy vadonatúj lehetőségről:

Két hét múlva indulhat, aki szeretne 1000 EURO-t bankkártyán! Sok ember el tudna indulni egyéb más üzletekben is, ezzel a pénzzel.
Az aranybefektetésekben, az AUTOPCL2-ben, a Bestsolving-ban, és minden olyan táblás üzletben, ahol a kifutás megakadt pénzhiány miatt.



Május 7-től tartalmaz egy német bankszámlát, amit, ha igényel az ügyfél, 1 hónapon belül megkapja a VISA bank kártyáját postán, mely azonnal tartalmaz egy 1000 euró sürgősségi hitelkeretet, amelyből költhet, amennyit akar!

Nem kell, hogy érkezzen pénz a számlára, 7.9 %-os az éves kamat. Nem néznek munkahelyet, jövedelmet és BAR listát sem! Mindenki megkapja, aki igényli!
Az ügyfélnek annyi a teendője, hogy elmegy egy ügyvédhez, vagy közjegyzőhöz (ezt mi intézzük), de a saját is jó, és hitelesítteti a személyazonosító
igazolványát és a lakcímkártyáját. Ezt 2-3000.- Ft-ért csinálják meg. Ezen kívül már csak egy 30 eurós (cca 10000,- Ft) költség van, a Passport előállítási ára.
Induláshoz ez az összes költség, utazási kedvezménnyel együtt 28.000,- Ft.


:good:
Itt úgy tűnik, hogy ingyen kapsz 1000 Eurót, de ilyen a világon nincs. Ha elköltöd a pénzt, azt vissza is kell fizetni a Deutsche Credit Banknak. Erre fel kellene hívni a kedves ügyfelek figyelmét, nem?
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

Re: Passport!

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

Szörnyű, hogy az emberek a mai napig sem tanulták meg, hogy ne vegyenek fel hitelt senkitől. Pénzügyi intelligencia az a nulla alatt van, ezért lehetett az egész országot eladósítani szépen csengő, csábító ajánlatokkal. Gondolkozzatok már kicsit. Igaz, hogy a hitelfelvételkor azonnal megkapsz egy nagyobb összeget, viszont kb dupláját kell visszaadnod, ha nem többet. Ami pénzt rászánnátok hiteltörlesztésre azt inkább rakjátok félre és nem tudnak meglopni a bankok mindenféle deviza árfolyam emelkedés címszóval, és a pénz fedezetlenségéről senki nem tesz említést.
A kiadott hitelek fedezete egyrészt a te bankban tartott lekötött pénzed, másrészt a te több, mint duplán visszatörlesztett pénzed.
Senki nem gondolt még bele abba, hogy miért van az, hogy a számok egyre csak nőnek? Nézzétek meg ezeket az adatokat:
http://www.mszosz.hu/files/1/64/345.pdf
Gondolkozzatok el egy kicsit azon, hogy mondjuk 92- ben mennyi volt az értéke a 8000 minimálbérnek. Tudtatok rajta tankolni, nyaralni, enni, gyereket nevelni.
Most:
http://www.munkaugyiforum.hu/munkaugyi- ... alber-2012
Mennyi az értéke most 93.000 forintnak? Éppen nem döglesz éhen, miután kifizetted a rezsidet? Senki nem látja, hogy egy mai ember kb 300.000 forintból tud úgy élni, mint ezelőtt 20 évvel egy minimálbéres? Szerintetek tényleg hitelt kéne felvenni (hitelkártyát kérni)?

Ezt az ajánlatot én is megkaptam e-mailben, csak én elvi okok miatt nem reklámozom sehol, mert etikátlannak tartom az embereknek a kezükbe adni, hogy adósítsák el magukat, még akkor sem, ha az éves kamat 7,9%, még akkor sem, ha mások adóssága után keresek "pár forintot" (ez Júdás pénze, amiért kibasztok másokkal, mert nehogy azt higyjétek , hogy ez bárkinek segítség, hogy kamatos pénzt fizessen vissza),
és akkor sem ha megérdemelnék nagyon sokan, hogy nyögjék a hiteltörlesztésüket, ha voltak annyira rászedhetőek, balekok.
Személy szerint egy hitelt tartok etikusnak, az pedig például egy kamatmentes áruhitel, ahol 10 hónapra elosztva csengeted ki a termék árát, de itt is fentartom, hogy nem szabad elszállni.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Passport!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Tetszik, hogy nyomod itt a litániát és egy ugyanolyan kétes üzletbe csábítgatod az embereket ahol már mindennap karbantartják az oldaltat, most is. Egyébként 7% az éves kamat és ezt ez a kétes üzlet is kitermeli!

Pánik Európában?


A görög népszavazás közeledtével egyre többen vetik fel a fenti kérdést. Olaj a tűzre az a tény, hogy a legfrissebb infók szerint a görög lakosság napi 800 millió eurót vesz ki a bankokból. Igen, jól hallod - minden nap 800 milliót!

Mi történhet, ha Görögország úgy dönt, hogy kilép az euro zónából? Nyilvánvalóan az összes export-import tevékenység azonnal leáll - élelmiszerhiány léphet fel. Ditto elektromos áram, földgáz, kőolaj. Jelentősen lelassulhat a közúti szállítás üzemanyag hiányában. Az élelmiszer nem jut el a boltokba, egyáltalán az emberek sem jutnak el a munkahelyükre. Elképzelhetően csak a mentők, tűzoltók stb. tankolhatnak néhány napig.

Az új pénz (drachma?) bevezetésekor azt 1:1-ben értékelik. Annyi drachmát kapnak a lakosok, ahány eurójuk van. Valószínűleg a katonaság lezárja a határokat, hogy megakadályozza a nagybani vagyonmentést. És persze jelentős mértékben korlátozzák a banki automaták (ATM) használatát is. Egyszerűen nem férhetnek a pénzükhöz a görögök. Mindez időzítése valószínűleg egy hétvégére történik, talán egy péntek estére, miután bezártak az amerikai tőzsdék.

Természetesen majd a piac (tőzsde) azonnal leértékeli a drachmát kb. felére. A polgárok megtakarításai, fizetése, nyugdíja azonnal a felét fogja csak érni annak, ami korábban volt. Nyilvánvalóan minden termék és szolgáltatás ára, amit Görögország importál, megduplázódik. A munkanélküliség szárnyal, sok vállalat tönkremegy, a depresszió megmutatja a foga fehérjét. Az adóbevételek jelentősen csökkennek és ennélfogva a kormány nem tudja finanszíroni saját működését. A szokott megoldást választja: beindítja a bankóprést és megállás nélkül nyomtatja a friss pénzt. Az infláció meglendül. A banki hitelek költségei is. A magas hitelkamatok miatt az ingatlanpiac meghal. Senki nem vesz hitelre semmit. Idővel, ahogy a jövedelmek még csökkennek, a termelékenység növekszik, és az olcsó drachma miatt fellendül az export (a görög termékek olcsóvá válnak) és a turizmus (érdemes lesz kirándulni az olcsó Görögországba, sőt ingatlant venni).

Aztán a megerősödő gazdaság rálép a növekedés útjára.

A fentiekből a drachmát lehet helyettesíteni a forinttal, hogy tudjuk mi várhat potenciálisan Magyarországra is. Érdekes lenne tudni, hogyan lehetne egyszerre akár több országnak összefognia és meglépni azt, amit sokan "lehetetlennek" tartanak - magyarán egyszerre csődöt jelenteni és közösen átvészelni egy nehéz időszakot! Bármely, nyakig eladósodott országnak, amelyet ténylegesen érdekel saját polgárainak a sorsa és gyermekeinek, unokáinak a jövője, kihasználhatná ezt a történelmi helyzetet. Amikor a vihar elül, egy stabilizálódott, tartozás nélküli ország lennénk, ahova a nyugati tőke sírva kérné a bebocsátást.
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

Re: Passport!

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

Johnny írta:Tetszik, hogy nyomod itt a litániát és egy ugyanolyan kétes üzletbe csábítgatod az embereket ahol már mindennap karbantartják az oldaltat, most is. Egyébként 7% az éves kamat és ezt ez a kétes üzlet is kitermeli!
Ezt most gondolom az én hozzászólásomra írtad. Nem tudom melyik üzletet tartod kétesnek azok közül amiket én ajánlok másnak? Legtöbbször olyanokat ajánlok ami vagy ingyenes, vagy olyat, amibe ha kell befizetni, akkor az olyan amiben nekem már többet hozott vissza, mint amennyit beraktam, illetve ami nekem már működik jó ideje úgy, hogy nincs csatlakoztatott tagom.
Másrészről, pedig amit írtál (feltételezem valahonnan nézted te is, de nem ez a lényeg) abban pont körülbelül ugyanaz van leírva amit én is írtam, hogy a pénz szépen inflálódik, csak te Görögország szemszögéből mutattad be a dolgot.
A lényeg attól ugyanaz marad, a te hozzászólásod is ezt tartalmazza, senkinek nem érdemes hitelhez nyúlnia (főleg nem euró alapúhoz) :
"Az infláció meglendül. A banki hitelek költségei is."

Most akkor az én "litániám" igazság tartalma a probléma, vagy az ajánlott oldalaim (amiről egyébként mások is igen jó véleménnyel vannak)?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég