Domain Parkoltatás

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Domain Parkoltatás

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Azért nyitottam ezt a témát ha valakinek van már tapasztalata vagy csak érdekli a dolog beszélgessünk róla hátha valami jó kisül belőle. :ugeek:

A domain parkoltatás a jól jövedelmezőbb pénzkeresési lehetőség. A dolog lényege ha tudsz egy jó domain nevet amit még senki se használ azt lefoglalhatod terméseztessen egy megfelelő összegért kb.10$/év http://www.domain.com/.

Most jön az a rész ami a parkoltatás sok cég foglalkozik ezzel egyik a http://sedo.co.uk/ ezen a siteon tudod a már lefoglalt domain nevet árulni ebben van a sok pénz feltéve ha egy jó nevet sikerült kitalálnod. Másik lehetőség ha a google-ban rákeresnek én kattintanak erre a címre ekkor 1 nézést számol de viszont pénzt még nem kapsz. Ha viszont megnyitja és utána még egyet kattint rajta, ami egy új ablakban nyílik meg akkor számol 1 nézést és 1 kattintást amit persze díjaz is kb.0.2$ ami persze ingadozik.

Ezt az egészet egy másik blogban olvastam és havi 10-12 ezret lehet vele állítólag összehozni! :D
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Domain Parkoltatás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Üdv,
arra lennék kiváncsi megyeget-e még ez az üzlet.
Pl venni pár infos domaint és parkoltatni pl Sedo-nál.
Bár azt olvastam hogy halálra itélt pénzszerzés ez az ágazat mivel a keresők inkább tartalmas oldalakat tesznek előkelő helyekre!

Ti parkoltattok még domaint? Ha igen mekkora bevételedvan belöle havonta és hány domainnel.
Minden véleményt, tapasztalatot várok! :good:
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Domain Parkoltatás

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Kérem szépen (utoljára) aki kicsit is jártas a témában válaszoljon!
Előre is köszönöm!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég