War of clicks - Az online PTC játék (18x fizetett)

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Küldd át légyszi PÜben a felhasználóneved és hogy mikor regiztél (ha megvan még az email) megpróbálok írni a fórumba legalább...

A TOS nagyon hosszú, de itt a lényeg:

"8. ACCOUNT SUSPENSION
8.1. We reserve the right to suspend any account at any time for any valid reason including, but not limited to, the disregard for any of our Terms of Service.
8.2. All suspended accounts will have all their balances reset with all referrals taken away, and no refunds are to be given.
8.3. All suspended accounts will be archived so that the users of such accounts may not register again using the same username or email addresses.
8.4. We won’t suspend accounts because of inactivity, however, accounts that are inactive for a period of 15 days won’t be rented as a referral.
8.5. A user may request for us to delete his/her account by email at any time."

Persze csomó minden miatt felfüggeszthetnek, de igazából ha nem használsz progit, proxy-t, VPN-t (vagy mi a szösz), nem kattoltatsz mással, stb.. nem lehet gond. email cimet egyenlőre nem találtam, de pillanatnyilag nem is tudtam magam összetörni érte, még utánamegyek ha kicsit leülhetek...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Kiszenvedtem nagy nehezen:

Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Gratulálok! Ajánlom figyelmedbe az affiliate programot, social surf oldalakkal is jól működik, http://www.warofclicks.com/Referrals/Direct ezen a linken a narancssárga keretben találod a PTP linket, és itt: http://www.warofclicks.com/MyEarnings/Affiliate tudod nyomon követni a találatokat. Szezon után pár órával íródik jóvá.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

tudunk valamit erről az oldalról? nekem valamiért nem tölt be.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Tegnap bizonyára többen is észrevették hogy karbantartás volt az oldalon, a következő főbb változások lettek bevezetve:

- A fizetős hirdetések eléréséhez le kell kattintani 32 Rush Hour vagy Grid hirdetést. Az RH hirdetéseket legörgetve találjuk meg, a hirdetés lekattintása után automatikusan legördül az oldal oda ahol épp tartottunk.

- A reklámok két részre lettek szétrakva, felül a pénzesek, alul a RH hirdetések

- PPC hirdetést egyszer lehet csak 24 órán belül megnézni, megfelelő item birtokában 2x, viszont több kattot adtak hozzájuk

- Részletesebb tranzakciótörténet

- Innentől bárhonnan bérlünk referálokat, captcha ellenőrzésen kell átesni

- Hibákat javítottak, szervert optimalizáltak

Később átszerkesztem a a nyitó hozzászólást is mert vannak már elavult dolgok benne, egyenlőre versenyt futok az idővel..
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Affilite program 3 napja nem követhető.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

patrasz írta:Affilite program 3 napja nem követhető.
Igen, én is most várom a szezon végét, hogy jóvá írják-e a tegnap előtti
hirdetéseimet, vagy ment a kukába. Igaz, jött egy aktív refem. Az is valami.
Magyarázatot nem találtam a fórumon egyenlőre.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Elégedett vagyok a változtatásokkal. Én 32 gridet nyomok le és most egyszerre sokkal többet keresek (tegnap pld 8 centet) ,mint mikor minden órában kellett követnem,és így sokszor elfeeljettem. közel jarok a kifizetéshez is,meglátjuk.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Affiliate hibáról van fórumbejegyzés, nem tudtam belépni mert külföldön voltam. Elvileg csak "vizuális bug" és a szezon végén jóvá lesznek írva a warcoinok. Ha újra gép közelben leszek pontosítom.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

xenosz2 írta:Affiliate hibáról van fórumbejegyzés
"vizuális bug" megszüntetve. Elszámolták.
Tetszik a kifejezés. Minden rendben, csak nem látszik. :)
Kép
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Nah most fejeztem be végleg a oldalt.most néztem hogy $3 eltünt a egyenlegemröl. :bad: :argue:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

deejayfly írta:Nah most fejeztem be végleg a oldalt.most néztem hogy $3 eltünt a egyenlegemröl. :bad: :argue:
nekem 1.6$ tünt el ,pont elértem volna az első kifizetést. Én addig nem kattolok,amíg nem teszik vissza.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Beléptem, csodálkoztam.
22$-om tűnt el, meg az összes warcoinom. Most mínusz 2600-at mutat.
Két perce írták a forumon, hogy ez is csak egy 'vizuális bug', (kezd nem tetszeni ez a kifelyezés)
és igyekszenek mihamarabb megoldani.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én -$5.62-ben vagyok, de a Warcoinjaim nem sérültek, vagy már helyre állították... a látását
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Én meg azt hittem hogy a "vizuális bug" kifejezést én találtam fel... :lol:

Itt a fórumbejegyzés: http://forum.warofclicks.com/chat/balan ... -very-soon

Elvileg javítják, hamarosan.

Se dobni se temetni nem fogom az oldalt emiatt. Nekem már eleget bizonyított ahhoz hogy egy ilyen hiba miatt ne vágjam ki azonnal, azon kevés adminok egyike akikben még tudok bízni. Akik úgy érzik, távozzanak nyugodtan, emelt fővel, nem kell dobszó meg fúvós-zenekar szerintem.

Mindig azon oldalak körül van a legnagyobb cirkusz, aminek fájdalmas lenne a bukása (PV, TM, APV, WOC)...Ez egy jó oldal és ennyi.

Nálam még van pár hely, lehet jönni:

http://www.warofclicks.com/en-gm/Home/W ... ref=boguli
Kép
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (14x fizetett)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Látok!!! Újra látok!!!
Boguli írta:Én meg azt hittem hogy a "vizuális bug" kifejezést én találtam fel...
Ők is innen lesték.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: idlig »

Én is újrakezdtem. Kicsit messze van a minimum, de a direkt jutalék elég jó, és páran még mindig aktívak, így ez azért tud gyorsítani a dolgokon.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Szerintem nem hoztál rossz döntést..:) Én annak idején 2x befizettem és sokszor vettem belső egyenlegből is reklámot így nekem alacsony a kikérési minimum már, a jelenlegi működése miatt pedig újra előszedtem Traffic Browsert, minden nap másik 7 oldalon leszörfölök 150 hirdetést, így folyamatosan jönnek a PTP linkemre látogatók, nagyjából 1000 warcoin gyűlik össze egy szezon alatt. (Persze csak ha odafigyelek rá, ha elhanyagolom, max 200). :oops:

Nem mellesleg szépen osztja most a pénzes hirdetéseket - miután megnéztél 32 RH-t.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Részemről a legjövedelmezőbb oldal lett a mai kikéréssel.
Nem tudom hogy, vagy miből csinálják, de működik.
Kép
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

WoW ez igen :clap:

Én ennél türelmetlenebb vagyok, 8-10 $-onként kérem ki. Én is sokat agyaltam már ezen, vajon mi tartja életben ezt az oldalt, ami tömve van csalókkal? Na persze én puszta kézzel csinálom, népszerűsítem ahol csak tudom, az én direktjeim közt is van "kis hamis" azt tudom...Mindenesetre amíg ilyen gyorsan kifizet, nem nagyon merülök bele az efféle kérdésekbe...Bizony lassan 1 éve annak is, hogy írtam doqx-nak, adj linket de gyorsan...S 2 óra múlva minden létező helyen kinn volt az első leírásom, 1 éjszaka alatt lett 49 direktem, soha más oldalon nem sikerült ilyen jó kampányt csinálnom...És akkor Ő visszakérdezett: tényleg ennyire tetszik? Mondtam: Ez az oldal brutális, egyedi, szórakoztató, imádom... :lol: (Megjegyzem ha ore3 szintet megütöm egy szezon alatt, már baromi aktiv vagyok), ezúton is köszönöm minden direktemnek a kitartó munkájukat!!! Még mindig jobban teljesítetek, mint a 3x ennyi béreltem! :good:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen én is újrakezdtem.A ptp segít bár én csak 3 oldalon surfölök, de így is 300-450 warcoin összejön.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ma estére jól odatette a pénzes hirdetéseket! :good:
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát valami piszkosul nem stimmel a ptp-vel megint. Nálam ma eddig kemény 3db van elszámolva, kb ilyen időre már 20x annyi szokott lenni. :argue:
kraft
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015.05.12. 16:02
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: kraft »

minden nap le szoktam kattintani 32 girdet, hogy hozzájussak a pénzes hirdetésekhez. ma a következő üzenet fogadott: you are in limited mode! tud valaki bármit arról, hogy mi az a limited mode?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sziasztok!

Patrasz: nekem is gyalázatosan kevés ebben a szezonban, azt hittem azért mert nem volt időm szörfölni sehol, de akkor más lehet a háttérben. Fórumban nem találtam viszont ilyen panaszt. Remélhetőleg átmeneti.

Kraft: találtam mégiscsak egy fórumbejegyzést:

"It's because of your ip adress. Your ip adress is changing and we allow 3 different ip addresses. As captain mentioned :

Security Warning Pages made for:

IP-Account allocation for 12 hours.
An account can access warofclicks.com with 3 different IP addresses in the last 3 days. User came with logged in but can not click ads untill doing what warning page says.
Users have 72 login logout limit in the last 12 hours.
Users can only login from their sign up countries.
In limited mode: you can access all of the pages, act as you wish except clicking ads and completing offers. Please do what warning page says to get out from the limited mode." Ez volt az admin válasza. Tehát elvileg az elmúlt 3 napban 3 különböző ip cimről történt belépés. Később Írja még hogy ki, és belépés után végre kell hajtani valami utasitásokat, amit kidob az oldal.

Annyi biztos, hogy volt egy kis update tegnap, bevezették az Offers menüt, ahol jelenleg még csak Trialpay elérhető - erről találtam csak utalást, hogy 2 ember nem tudott kikérni ez idő alatt, de azóta az is rendben van. Az admin mindenkinek válaszol a fórumban, de ha valaki technikai probléma miatt ír be azokat minden esetben figyelmezteti, hogy ilyesmivel Support Ticket-t írjanak inkább.

Én is csak utóbbit tudom javasolni, és remélem hogy az affiliate rész is helyrejön, bár már el lehet könyvelni hogy minden update után ezt csinálja, harmadszor tapasztalom én is.
kraft
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015.05.12. 16:02
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: kraft »

én is olvasgattam a fórumot, panaszkodnak néhányan. az a gond, hogy a PTC felhasználók 99%-a dinamikus ip címet használ. nagyon kevés embernek van fix ip címe. ezzel a módszerrel az admin csökkenteni tudja a kiadásait, mert az emberek egy része nem fogja tudni lekattintani a hirdetéseket és így refjutalékot sem kap. sajnos jelenleg én is így vagyok. egyszerűen nem enged kattintani. az a gond, hogy a hasonló trükkök előbb utóbb szinte mindegyik PTC oldalon előjönnek. ezek nem véletlenül vannak.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: Boguli »

kraft írta: a PTC felhasználók 99%-a dinamikus ip címet használ. nagyon kevés embernek van fix ip címe.
Nem túlzás ez egy kicsit?

Egyébként módosította az Admin a szabályt:

"Hello all,

Rule "3 different IPs in 3 days" has been changed. It is now 4 different IPs in the last 24 hours.

By the way, have a great earnings with offerwall. There will be more offerwall additions.

Have a great day, Best Wishes."

Szerintem nem azon munkálkodik az Admin hogy ne lehessen kattolni az oldalán, de ettől még lehet igazad... :roll:
kraft
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015.05.12. 16:02
Kapcsolat:

Re: War of clicks - Az online PTC játék (15x fizetett)

Hozzászólás Szerző: kraft »

Köszönöm a jó hírt Boguli, már én is tudom kattintani a hirdetéseket. Remélem az oldal megbízhatóan fog működni, a tegnapi naptól eltekintve eddig sok gond nem volt vele.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég