Új Trabant-bux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: balek »

Az admin egy értesítésben dec. 06.-i zárást igért (remélem tartja a szavát). A tagság befizetések is elérhetők. Úgyhogy én egyenlőre maradok ezen a világos és egyértelmű oldalon és megvárom míg a zavaros leülepszik.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Elég elfoglaltak a költözés miatt,úgyhogy türelem. Tolmácsolom az admin szavait.
Ahogy csináljuk a költöztetést, mégis látom, hogy ennek ellenére nagyon sokan kattolják mindkét oldalt. Úgy gondolom, nem éri meg kockáztatni, ez pár héten belül 1 oldal lesz, és 1 oldal, 1 számla.

Mégegy kérés: nagyon lassan megy a költöztetés, mert rengeteg a kérelem, ezért kis türelmet kérünk mindenkitől, sorra fog kerülni mindenki. Azt javaslom, amig nem költözik át, addig a régi oldalt kattolja, ah ott tagsága van, így nem veszit semmit, hiszem átjön az egyenlege. És könyörgöm, csak 1 support jöjjön, és csak az egyik oldalon, vagy itt, vagy a régin, mert attól, hogy 3-4 fel van küldve, és mindkét oldalon, nem lesz gyorsabb a költözés.

... szóval megértést és türelmet kérünk mindenkitől, amit előre is köszönünk, csináljuk tényleg megállás nélkül
FRISS infókért LÁTOGASSA A NETBIZNISZ.HU_ T. Ez itt a reklám helye :lol:
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: balek »

Szerkesztés: félreértéseket elkerülendő, az ős trabantról írtam (ahogy a valóságban is csak ásatásokon bukkan elő, amit az utcán látsz, csak "déja vu")
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

xenosz2 írta:Nincs mit. Szerintem senki se aggódjon és szerintem itt standardként is érdemes lehet kattolni,igaz a minimum viszonylag magas,de aki kockázatvállalóbb,akkor vehet egy csúcstagságot is 30$ -ért,amiért tisztán 7-8 dollárt kasszírozhat.
Más befektetős oldalakhoz képest ez a 30 dollár amúgy egyáltalán nem sok.
Valóban nem sok az a 30 $, de nem emiatt fogom megvenni, amint a régiről átjöttem, hanem kényszerből :)
Ugyanis, ha minden jól megy, dec. 6-ig lesz 64 direktem, amit az oldal biztosít.
Plusz még hirdetem is, máris van 9 újabb.
P500-hoz 50 a max direkt, de még a legnagyobb 600-hoz is csak 100, ami szerintem kevés.
Plusz elég drága a törlés, pedig sajna a 9 újból 6 egyáltalán nem kattintott, aminek szerintem az is lehet az oka, hogy az oldal közepén elhelyezett, egyáltalán nem figyelemfelkeltő admin hirdetést sokan észre se veszik, és hamar feladják.

Szóval én eddig azt látom, elég jól fel van építve az oldal, sok mindenre gondoltak, ami annak lehet záloga, hogy sokáig fenn is marad.
Nekünk meg ITT "csak" annyi a feladatunk, hogy összefogva a legtöbbet kihozzuk az egészből :)


Kép
End of the story
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: balek »

Nem akarok kötözködni, de fogok. (lehet ez ilyen kényszeres dolog, a pszihiáterem meg nam akar írni ide)
"Valóban nem sok az a 30 $" , egyeseknek bizony sok és aki ptc-zik gondolom nem hobbiból teszi (bár hobbinak is csapnivaló)
A feladatunk meg annyi, hogy lekattintsuk a hirdetéseket és várjuk a mannát.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igaz ez is balek. Mjkor elkezdtem PTC zni nekem pár dollár is nagyon soknak tünt,amit kerestem először. Bizonyára ha nekem ezt mondja vki,hogy 30$ nem sok,akkor ferdén néztem volna rá ez bizonyos :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Természetesen a 30 dollár akkor nem sok, ha megkeresed, ha már ki kell fizetned, akkor nagyon is sok(K) :)
Én arra gondoltam, ahhoz képest, a 30 dollár befektetéssel mennyit keresel, nem rossz az arány
És mint írtam, nekem amúgy sincs más választásom...
End of the story
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: balek »

Kavics, ne magyarázkodj, tudjuk, hogy vannak köztünk álruhás közelkeleti maharadzsák (lehetek a valamid ? legalábbis addig amíg az USA le nem kapcsol)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

HEH ? *-*
Először is ne OFF-olj, köszi!
Másodszor meg miből gondolod, hogy az USA a közelembe mer jönni? :D
End of the story
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: balek »

Most rendre utasítottál ?
Akkor, igenis mester, mit kell tennem mester ?
balek
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2013.04.12. 12:00
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: balek »

Ez itt felesleges volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára balek 2013.10.30. 11:17-kor.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: nadint »

Srácok !

Maradjuk a jó ízlés határain belül !
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Most már klikkelgetünk néhány napja az oldalon, érdekelne kinél hogy működnek a ref-ek.
Én összehirdettem 14-et, akikből ma három volt aktív, 15 klikkre az össz jutalék 0.006.
P70-nél ez elég karcsú. Bár a teszt idő alatt nem nagyon óhajtok foglalkozni ezzel,
ráérek majd indulás után rágódni ezen, érdekelne, hogy ti hogy álltok.
Ami igazán zavar, az az inaktivitás. Ennél többet vártam. De lehet, hogy csak rossz helyről jöttek a refjeim ?
Amire viszont büszke vagyok, van egy Nepáli ref-em. Nem csinált semmit, de ilyenem még nem volt.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

úgy látszik a Csomolungmán is van WiFi :D

---------

Én még mindig nem értem az upgrade táblát/táblákat. Van ,ami stimmel,de a refjutalék az teljesen nem. Pld a fórumon levőben azt írja 9$ a refkereset egy hónapban p600-nak . Énis 0,3 centet kapok egyért,akárhányat kattint
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Én már korábban is leírtam itt, mi a helyzet a refekkel.
Volt ott a fórumban egy táblázat, ahol az volt, hogy P500 és P600 0,3 centet kap egy direkt után, és ez tényleg így van, bár azt a táblát azóta törölték
A baj a dologgal, hogy nem kattintásonként, hanem összesen, akármennyit is kattint, akármilyen tagsága is van
Remélem ez csak a tesztidőszakban van így.
Amúgy én indulásnak megkaptam a 8 emberem, de egyikőjük még nem dolgozik :)
Mellé gyűjtöttem még 19-et, a fele még egyet se kattintott...... Azért ez elég rossz, főleg, ha figyelembe vesszük a korlátozott számuk, és a törlés drágaságát
Írtam az ottani fórumba is, hogy ennek az egyik (ha nem a legfontosabb) oka lehet, a rosszul elhelyezett admin hirdetés.
És a végére hagytam a legfontosabbat!!! Kapaszkodjatok meg, nekem is van egy nepáli direktem, és kattintott is!!! :D
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én lennék az az ember aki nem dolgozik, legalább is az új oldalon. Maradtam még a régin addig amíg nem leszek kifizetve.
Rapid
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.10.25. 05:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Rapid »

Sziasztok!
Pár nappal az átköltözés után az én tapasztalatom korántsem olyan jó, mint ahogy néhányatoktól az előbbiekben olvastam.
A régi oldalon a P70-es tagsággal 14 ads/$0,2520 + a buxmail és buxbonus, akár napi $0,3120 volt a keresetem reffek nélkül.
Az újon a 14 adsra ugyanezzel a tagsággal $ 0,2146-t kapok.
A különbség óriási, ha a napi keresetet beszorzom 30-al, ez kb. 6.5 $ lesz havonta amiből ha levonom a tagsági árát, és a fee-t- ha lesz,
hát...
A reffek ugyanolyan gyatrák mint a régi oldalon voltak, hogy ennek a középen lévő admin link, vagy a napi alig 3 centes kereset és 4 $-os
kifiz. min. az oka nem tudom, csak azt, hogy nem kattolnak... (tök ugyanaz mint a régi oldalon, a több mint 100 reffből jó ha 15 kattolt)
Érdekes számomra az is, hogy a kifizetés még mindig nem indult be, pedig kifejezetten az ő kérésük volt, hogy a kifizetést lehetőleg mindenki
már az új oldalon kérjen.
Miiért volt szükség még további 50 klikkre annak, aki a régi oldalról jött át, és már a sokadik kifizetésénél tart. De ez még a
kisebbik baj, mert ezt pár nap alatt összelehet szedni, de a kérelmük azóta is ott pendingel.
Tudom, sok a munka, de tudták....3-an csinálják, számíthattak rá, hogy lesznek új kikérések, hiszen nem új oldalról beszélünk.
Ennél már csak vico üzenete érdekesebb, amit a fórumra tett: ...... ha nem akarod megvárni a payza döntését, akkor írj egy supportot, és elrendezzük, ahogy másnak is, aki payzan akart befektetni.
Szóval akkor hogy is van ez, befektetni lehet akár payzáról is, de kifizetést kérni sehova...
És még nem is beszéltünk a poziciókról, remélem az admintól kapott reffjeim majd jobban kattolnak mint a sajátjaim, mert különben tényleg nem tudok másra
gondolni mint egyszerű pénzbeszedésre.
Bízzunk benne fog ez még változni, hiszen teszt időszakban van az oldal, mindannyiunk érdeke, az övéké és a miénk is. hogy megtaláljuk a
számításunkat.
Reméljük így lesz. :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

látom, nagy a káosz...
nem olvastam mindent végig és nem is szeretnék károgni, h ugye megmondtam...
szerintem, aki hozzáfogott az átálláshoz, az most legyen türelmes. normális, h az előre megtervezett dolgok nem úgy működnek, ahogy tervezték.
nyilván minden változtatással az admin a legtöbbet akarja kihozni magának, ti is azért követtétek, mert olyan lehetőséget ajánlott, amiből nagyobb hasznot reméltetek. :)
én még mindig 70-30-ra voksolok a jövőt illetően. :D
Kép
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: micike »

Nem értem, hogy miért rohantatok át az új oldalra.
A régin sokkal jobban lehet keresni.
Ráadásul még az összes direct és bérelt reffetek is elveszett.
A régi oldalon mára igérték a kifizetést.
10 nap után már esedékes lenne.
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

patrasz írta:Én lennék az az ember aki nem dolgozik, legalább is az új oldalon. Maradtam még a régin addig amíg nem leszek kifizetve.
Tudom, és nem is panaszként mondtam ;)

Én a régin kikértem, meg is kaptam gyorsan, tagságom 1 nap alatt átvitték
Majd tegnap kikértem az újon is, még pendingel, de fórumban már van kifizetés
End of the story
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

micike írta:Nem értem, hogy miért rohantatok át az új oldalra.
A régin sokkal jobban lehet keresni.
Ráadásul még az összes direct és bérelt reffetek is elveszett.
A régi oldalon mára igérték a kifizetést.
10 nap után már esedékes lenne.
Nekem "muszáj" volt, hisz a régin csak béreltjeim voltak, akik nem dolgoztak, itt meg jó direktjeim vannak
A 20 dollárt meg sosem fogom bánni, más kérdés, hogy ezekkel a feltételekkel mennyi idő alatt jön vissza (20$/0,003x64) Persze csak a legideálisabb esetben :)
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ma ki is fizettek! Akkor nekem mákom volt csak 2 napot vártam rá! De ez még a régi!
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

micike írta:Nem értem, hogy miért rohantatok át az új oldalra.
A régin sokkal jobban lehet keresni.
Ráadásul még az összes direct és bérelt reffetek is elveszett.
A régi oldalon mára igérték a kifizetést.
10 nap után már esedékes lenne.
ugyan ez micike de már látom téged is kifizetett :)
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

És ez már az új! Az első innen :)

Kép
End of the story
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Grat Kavics13 ! :D

Itt az enyém is !

Kép
Avatar
micike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.01.16. 08:43
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: micike »

10 nap után megkaptam a kifizetést
Kép
Itt visszakapod a reffjutalék 80% át.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Kikérném az összegem, de lehetséges hogy "Withdraw fee: 10% + $0.000" ??? Ez nem kicsit döbbentene meg!!! Ilyet nagyon máshol még nem láttam (mármint 10%-ot!)
Kép
Rapid
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013.10.25. 05:38
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: Rapid »

Sziasztok!
Jó pár nappal az indulás után talán már nemcsak találgatni tudunk, hanem tényeket is
Az biztos, hogy az admin jól behúzta a kéziféket, jóval kevesebbet keresünk mint a régi oldalon, bármilyen tagságunk is van.
A reffek után kapott jutalék sem nőtt olyan mértékben, hogy érdemes lenne mindenáron gyűjteni őket és nemcsak mi, hanem ők sem
látnak túl nagy rációt standardként az oldalban, mert nem kattolnak (legalább is a többség nem) befektetni pedig mivel számukra ismeretlen
az oldal, - érthetően nem sokan teszik. (az oldal inkább a magyarok körében népszerű)
Az oldal tagjainak száma napról-napra nő, de kérdés ebből hány az admin refje és hány a miénk és ami a lényeg hány hány az aktív közülük?
(hogy decemberig ilyen tempóban hogyan lesz meg az adminnak a szükséges aktív reffje, hát ez nagy kérdés, kiszámoltátok hány db
ref. kellene,.-.. hát sok)
Kikéréskor szembesültem én is a túl magas fee-vel.
Az én véleményem a költözésre minden bizonnyal szükség volt (buxhost), de ennek költségeit az admin velünk fizettette meg, lásd
pozició vásárlás (mai napig felesleges pénz-lehúzásnak tartom), napi keresetcsökkenés és mindezt úgy hogy mindezt csak későn tudtuk meg, hiszen az
előzetes hírek mindig arról szóltak, hogy a költözés a mi érdekünk is, az új oldalon sokkal többet tudunk keresni.
Én ha minden kiadásomat összeadom amit az oldalra fordítottam tagság- pozició vásárlás 2 $ befizetése + az oldal hirdetésére fordított
összeg, hát éppen hogy pluszban vagyok, de ha ezt elosztom az oldalon töltött idővel, a megnézett reklámok számával... hát elég gyatra
keresetnek bizonyul.
Szóval van még mit javítani ezen a trabin, mert ez a trabi nem száguld, ez csak döcög, ezzel nehéz lesz a világhírnévig eljutni, ahogy ezt a fórumon olvastam.
De bizzunk benne jó szerelői vannak és javítanak még rajta.
:)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ámen:)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Új Trabant-bux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

JÓ OLDAL REGIZZZETEK!!!

Kép
A legújabb első fizetésem / My newest first payment

as p600 member
request nov 3 received nov 5

kikérés nov 3 kifizetés nov 5

Kép


Thank you / Köszönöm
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég