Trabantbux-fizető magyar admin-27. kifizetés

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Hát lehet, hogy valamit összekevertek, mert a legnagyobb tagság 2%-os. Érdekes elgondolás. És így tuti csőd az egész, mert nem érdemes direkteket gyűjteni egyik tagságnál sem.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ha ez lesz amit most látok, akkor minek vegyek tagságot? 5$ az ára és visszajön 6$-fee. :?
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Írok én is az adminnak. Ez így kész öngyilkosság. Vagy tényleg félreírták.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én már vettem is tagságot az újra,mivel a régin már lejárt. Azonnal feltagságolódtam :) Most nyomom a hírdetéseket,meglátjuk mennyi lesz. Összeszámoltam ingyenesnek 4 cent kereset. A 35% jutalék azt jelenti,hgy érdemes lesz free tagként is kattolni,ez nagyon jó változás. Ezzel sztem megnyílt az út ,hogy ne csak egy befektetős oldal legyen. így bőven lesz majd aktív ref is.

Ami a refjutalékot illeti nem értem eviaclubot. Tagság továbbra is profitos. A refjutalék a ráadás. Legnagyobb tagságival ez napi 2,8 cent per ref. Nem sok,de mivel már eleve profitod van...De ha úgy érted,hogy nincs motiváció a tagsággal rendelkezőknek gyűjteni...az lehet.. de az inygeneseknek meg igen.

patrasz úgy tudom két oldalon nem lehet egyszerre tagságod. Vagy átviszed az újra,vagy itt kifuttatod. Szerintem.De az admint kell megkérdezni.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A másik oldalon ingyenes vagyok és hát ahogy látom az is maradok egyenlőre. Ref nélkül felesleges ott tagságot venni, kevesebbet keresel sokkal. Engem az zavar hogy van egy 10$-os középső pozícióm, alattam 1 árva 5$-os sincs, abból szinte semmit nem vettek az emberek. Elvileg kapnom kellene 8db bumperst de honnan? meg 32 béreltet de honnan?
35% az inkább 25% freeként.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Standardként max. 15 referáltat lehet gyűjteni. Ez nem nagy motiváló erő. 25% ref jutalék.
Ha napi 4 centet keresek standardként, és van 15 direktem, akik minden nap mindent lekattintanak és mindegyik kattintásért megkapom a jutalékot, akkor alig több mint 10 centet keresek naponta. Ennél többet szeretnék. Minél többet. És ezért inkább megveszem a legnagyobb tagságot, de nem hirdetem meg, mert minek? Nem fogok tudni 100 aktív referáltat szerezni (1 törlés 50 cent), nem is akarok, mert csak 2% a ref jutalék. Én így nagyon jól el is lennék, de akkor ki fogja hirdetni az oldalt? Tudjuk jól, hogy a ma aktív referáltak 10%-a lesz egy hónap múlva is aktív. És kb. minden századik lesz fél év múlva is aktív. Biztos működik majd így is, de sokkal jobb is lehetne.

Ha pedig van egy aktív bázis, akik szorgalmasak és jól is keresnek, akkor a feladott hirdetéseim is mindig csak nekik szól. Így csak nagyon ritkán érdemes itt hirdetni.

Mindenesetre nagyon furcsa az elgondolásuk, ha csak nem írtak félre valamit.

És még egy megjegyzés: valaki a goldenclixen meghirdette a trabant-buxot. Lehet, hogy az admin volt. Majd innen kapjuk a bumpereket, szerintem.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Semmit nem írtak el sajnos! Az meg a másik hogy freeként 4$ a minimum kifizetés, nem biztos hogy nem unja meg 2 hét után. ÁÁÁ a korrekt az lett volna ha ezeket mind előre megmondják. Buxbonusz is eltűnt, bár a grid nagyobb nyeremény, de hát az vagy bejön vagy nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patrasz 2013.10.26. 12:28-kor.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Huh, látom a mai napom erre fog rámenni........... :)
Nekem is feltűnt az upgrade táblában, hogy a tagság növekedéssel a refek utáni kereset csökken, érdekes
A fórumban viszont egy másik táblázat van: http://trabant-bux.com/forum.php?topic=6
patrasz így már értem, mit írtál ott a fórumban, új oldalon kevesebb a kereset, egyedül a legnagyobb tagságnál ugyanaz.
Átgondolom a dolgot, de továbbra is azt sajnálom, nem mehet párhuzamosan a 2 oldal...
Éjfélig nem lehet hirdetni az oldalt sehol, én viszont már láttam hirdetést róla, gondolom az adminé, és az itt, reflink nélkül érkezők lesznek kiosztva
xenosz2, még várhattál volna kicsit a tagság vásárlással.....
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Aha erre gondoltam, rögtön átszámoltam hogy ez így nem annyira buli. Most nézem ezt az új táblát, csak tudnám miért nem ez van akkor kint az upgrade táblában?
Ezt meg megint nem tudom értelmezni: 1 refferal earning/day -ez mi? Ami összeg abban a sorban van annyit lehet keresni egy ref után /nap?
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Már sejtem, hogy mi lehet ez:
Talán a legmagasabb tagságnál az a 2% nem a standard összeg 2%-a, hanem a felemelt összegé.
Ha pl. 1 standard kattintás $0.0005, akkor ennek a jutaléka nem ennek az összegnek a 2%-a, hanem a $0.05 (vagy mit tudom én mennyi prémiumnál) 2%-a. Valami ilyesmi van a neobuxon is. A Godenek a direktek után többet kapnak, mint a standard direkt a saját kattintása után.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Tudom, hogy nem tartozik szorosan a témához, de az új trabin nyertem 2x10 centet!
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Grat! legalább az jó benne. Én még azt sem merem csinálni, megvárom amíg kipereg a régin a tagságom.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Valóban 2 különböző upgrade tábla van.Ezt tisztázni kéne. Sajnos nem a legjobbra sikerült a váltás.

Már elkezdték reklámoozni egyesek az oldalt saját nevük alatt.

Ha ilyet láttok írjatok az adminnak erre az e-mailre birozso kukac gmail pont com.

PTCRS en láttam pld
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Persze hogy nem. Piszkosul túl lett kombinálva. A régit adott időpontra le kellett volna zárni, a másikkal meg csak azután indulni.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

evia grat! :)
Amíg nem kapok egyértelmű választ az admintól, én se kattintok semmit
Ref jutalék ma még úgy sem jár
xenosz2, tisztázódott a 600-as tagság keresete?
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Admin üzenete:

A refjutalék mindenkinek a saját tagsága után jár. ez azt jelenti, hogy ha valaki standatd, akkor a standard fix reklámok után kapja a 25 %-os jutit, vagyis a 4 cent után.
ha valami p700-as, akkor neki a fix reklámok után a keresete nem 4 cent, tehát nem ebből számítódik a refjuti, hanem a saját keresete után.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kavics13 írta:evia grat! :)
Amíg nem kapok egyértelmű választ az admintól, én se kattintok semmit
Ref jutalék ma még úgy sem jár
xenosz2, tisztázódott a 600-as tagság keresete?
Egyelőre nem kaptam választ,de sztem,ha majd ráérnek jobban,akkor ez is előkerül.Egyelőre én is nyertem 10 centet és az accba került Ennyivel beljebb vagyok :D Ki tudja lehet a keresetet is törlik. Most megjelent az új trabi fórumban egy upgrade topic egy táblázattal...

Minden ref törölve lesz éjfélkor,tehát nem érdemes hirdetni
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

patrasz írta:Ezt meg megint nem tudom értelmezni: 1 refferal earning/day -ez mi? Ami összeg abban a sorban van annyit lehet keresni egy ref után /nap?
Ez azért számomra is nagy kérdés, mert a legnagyobb tagságnál is csak 0.003, ha max annyit hozhat egy ref, az elég karcsú...
És az új oldalt még mindig nem merem kattintani, amíg nem kapok választ :?
End of the story
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Kaptam választ is ,meg nem is a keresettel kapcsolatban. Ez tesztidőszak,még finomhgolnak, a keresettel kapcsolatban azonban konkrét választ nem kaptam. Annyit ígértek,hogy mindenkinek jó lesz...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ám én azt javaslom,amit a moderátor,admin felé is tolmácsolok,hogy az új Trabant-bux topicnak nak ne legyen gazdája.Magyarul szabad reflinkezés legyen egy topicban. Azt hiszem a kialakult helyzet ,hogy nem lehet hírdetni,d emár mindenki tud róla nem indokolja,hogy bárki megkapja. Azt meg,hogy éjfél után itt versengjünk,hogy ki legyen az első nevetségesnek tatom.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Èn csak annyit tudtam meg a tagság az megmarad.
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: nadint »

xenosz2 írta:Ám én azt javaslom,amit a moderátor,admin felé is tolmácsolok,hogy az új Trabant-bux topicnak nak ne legyen gazdája.Magyarul szabad reflinkezés legyen egy topicban. Azt hiszem a kialakult helyzet ,hogy nem lehet hírdetni,d emár mindenki tud róla nem indokolja,hogy bárki megkapja. Azt meg,hogy éjfél után itt versengjünk,hogy ki legyen az első nevetségesnek tatom.
Az előzményeket nem ismerem ezen az oldalon, de a javaslatot megfontolom, ha indokoltnak látjátok,ám legyen.

Ha vannak javaslatok vagy valaki vitatja a felvetés jogosságát estig még tehet észrevételt.
Nincsenek a szabályok kőbe vésve, mindenkor igazíthatjuk a helyzethez !
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Teljesen korrekt javaslat!
Vagy ez, vagy a kő-papír-olló :)
End of the story
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Most meg van fordítva az upgrade tábla. Standard 2%, p70 4% stb.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

xenosz2 írta:Kaptam választ is ,meg nem is a keresettel kapcsolatban. Ez tesztidőszak,még finomhgolnak, a keresettel kapcsolatban azonban konkrét választ nem kaptam. Annyit ígértek,hogy mindenkinek jó lesz...
Azóta jött még reklám hozzá így meglett ma a 1,4 dollárom + a 20cent Gridért. Nem tudom törölve lesz-e a kereset,vagy nem és az is érdekes lehet,hogy a refjutalák az előző napiból van általában számolva. Ha holnap lesz refem,akkor elvileg már kapok jutalékot.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: nadint »

Úgy látom, hogy nem érkezett kifogást tartalmazó hozzászólás Xenosz2 indítványával kapcsolatban, ezért nem látom
akadályát az új topik megnyitásának holnap nulla órától !

Látva a helyzet bonyolultságát arra kérlek titeket, hogy "adjátok össze" a legfontosabb információkat már induláskor is és
aktualizáljátok folyamatosan, hogy lehetőleg mindenki képben legyen, aki Fórumunk tagjaként, vagy érdeklődő vendégként
itt igyekszik informálódni !

Az információk közreadásáért cserébe mindenki felteheti a reflinkjét, vagy bannerét is,de csak a Trabantbuxét !

Mindenkinek sok sikert kívánok !

:good:
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

egy kis infó az új oldallal kapcsolatban...
  • akinek van még tagsága a régi oldalon,az standardként nyugodtan tevékenykedhet a PTCEvo-n...beleértve hirdetések és grid
    aki tagságot vesz az új oldalon,annak a régin megszűnik az accountja
    az új oldal hivatalos indulása december 6. (addig még a Buxhost-os oldal is működni fog)
    senkinek nem lesz törölve az account és purchase balance tartalma dec 6. után
SZERK.
mint utólag kiderült,akinek van tagsága a régi oldalon,az még standardként se csinálhat semmit az új oldalon
aki mégis összeszed pár centet,annak törölve lesz

a többi változatlan
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rolexhun 2013.10.27. 12:02-kor.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

És a direkt refek, akiket most összeszedünk? Ők megmaradnak? Mit jelent ez a december 6? Addig nem lesz kifizetés?

Amikor gyerek voltam, apukámnak volt egy trabantja. Nagyon szerettük. De mindig meg kellett tolni. Ha beindult, akkor már nem volt gond, ment rendesen.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

rolexhun, köszi az infókat!
evia, az én olvasatomban annyit jelent, hogy akkor áll le a régi, és onnantól már nem teszt az új.
Addigra kell elvileg megkapnunk a tagsághoz beígért refeket.
De, akit közben gyűjtesz, az nem hiszem, hogy elveszne.
Nekem a 22-es csapdája abban van, hogy a régin még 20 napig van tagságom, ott jobb is a kereset vele, az, hogy az újon addig is kattinthatok standardként rendben, de annak max. 10 direktje lehet, így addig nem is tudom hirdetni.... Szóval én kénytelen leszek régit lezárni, és a hátralévő tagságot áthozni.
End of the story
rolexhun
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.02.12. 17:26
Kapcsolat:

Re: Trabantbux-fizető magyar admin-21. kifizetés

Hozzászólás Szerző: rolexhun »

eviaclub írta:És a direkt refek, akiket most összeszedünk? Ők megmaradnak? Mit jelent ez a december 6? Addig nem lesz kifizetés?

Amikor gyerek voltam, apukámnak volt egy trabantja. Nagyon szerettük. De mindig meg kellett tolni. Ha beindult, akkor már nem volt gond, ment rendesen.
most nekem is csak ennyi infóm volt

a direkteket nem fogják törölni,különben nem mondták volna,hogy holnaptól lehet hirdetni
és valószínű lesz kifizetés is,mert van olyan aki már az új oldalon vett tagságot és a régi oldalt abbahagyta

...de ezek a "szerintem" kategóriába tartoznak
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég