DebadiBux - Az oldal BEZÁRT!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - $0.02/nap | EZ IS FIZET!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Újabb hírlevél:

"Good evening,

We continue changing Debadibux in order to a full sustainbility of the site. We have a lot of things to put on site, but first of all we have to solve big problem who carry on big loss to Debadibux.info; we assume our part of blame because of giving all facilities to users, but now it's absolutely needed to solve that.

We have allowed more RR Bots over limits stablished on every membership, but this won't be able any more. We give users who have more RR Bots than his membership allows a period of 10 days (till November 24th) to put themselves on the accurate membership.

Standard: 200 RR Bots
Starter: 200 RR Bots
Bronze: 300 RR Bots
Golden: 500 RR Bots
Platinum: 1.000 RR Bots
Ultimate: 2.000 RR Bots

If those users don't purchase accurate membership, the excess of RR Bots on their account will be deleted.

**For Ultimate members with more than 2000 RR Bots, the excess of RR Bots will be changed for extension of days of their RR Bots until 2000 RR Bots, because these users can't upgrade to a superior membership.

**Maximum of RR Bots for Standard members are 200."

Nem vagyok túl jó fordító, de valaki biztos összefoglalja majd, engem nem igazán érintenek a béreltek - kikérni sem fogok már, csak hirdetni maximum - ha enged.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - $0.02/nap | EZ IS FIZET!

Hozzászólás Szerző: idlig »

A lényeg röviden: minden tagsághoz bérelt korlátok vannak, hogy mennyit bérelhet valaki és ez mostantól be is lesz tartva. 10 napot adnak mindenkinek, hogy ehhez alkalmazkodjon, ezután a többlet törölve lesz (vagyis, ha egy standard tagnak 220 béreltje van, akkor 20-at elvesz majd a rendszer (hacsak nem vált tagságot persze), mert ebben az esetben 200 a limit). Az ultimate tagoknál más lesz, mivel itt nincs hova upgrade-elni, igy a plusz béreltek hosszabbításra lesznek cserélve.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - $0.02/nap | EZ IS FIZET!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok! :)

:!: Holnap, 2015.11.25.-én karbantartás lesz, ezért valószínűleg nem lesz mindíg elérhető az oldal! :!:
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - $0.02/nap | EZ IS FIZET!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Most számolgatok ...

tagság nélkül van 198 béreltem. Megnéztem, 10-es átlagot hoznak, és mivel 1 klick RR-re 0.0008 pénzt ér, 1 RR napi 0.008 USD-t "keres". Ezt 30 nappal beszorozva a vége 0.24 USD. Na most 1 RR ára 0.25 USD. Azaz 1 hónapig folyamatosan le kell kattintani a reklámokból legalább 4-et, s hó végére a 198 RR-em csinál nekem 1.98 USD mínuszt. Hát ez nem valami jó üzlet!

Úgy érzem az oldal részemről itt befejeződött, értelmetlen így, ilyen kondíciók mellett "dolgozni". A Refjeimet kifuttatom, addig kell kattintsam és gyártsam a negatívumot, de utánna a legjobb ha semmit nem teszek az oldalon, csak a begyűlt pénzemet majd 4-5 hónap alatt kikérjem.

Ez így nekem sajnos nem OK :(

Van ki az oldalon nyereséges tud lenni? Ha igen, megosztaná a stratégiáját (hogy más is tudjon pozitívan kijönni az oldalból ... RR-ekkel)? Köszönöm!
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - $0.02/nap | EZ IS FIZET!

Hozzászólás Szerző: idlig »

Gondolom a bérelteket több időre kell hosszabbítani a profithoz. Kérdés, hogy ezt mennyien vállalják be.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - $0.02/nap | EZ IS FIZET!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

180 naptól lenne nullán a dolog ... áh, nem.

Én csupán azért béreltem, mert betettem 100 pénzt, s gondoltam míg ki nem veszem, rr-be visszaforgatom, de ezt látva, még az is jobb, ha úgymond csak áll a pénzem (akkor legalább nem fogy, ellenben ha bérlek, az egyenlő a tuti veszteséggel).

Most nem tudom mi legyen, majd 50 pénzem van az egyenlegemen, ebből havonta 10 pénzt tudok kikérni, s van még 198 béreltem is, akik min 5 max 35 napra vannak még bérelve.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - $0.02/nap | EZ IS FIZET!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

4-5 hónapig ez az oldal nem fog menni! :bad:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - $0.02/nap | EZ IS FIZET!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Közeleg a DebadiBux 2 éves születés napja, és a hosszútávú stabilitás érdekében az Admin teljesen átváltoztatta, megújította az oldalt!

Erről eredetiben itt olvashattok bővebben: http://www.debadibux.info/forum.php?board=1

Google fordításban:

Üdvözöljük remake Debadibux !!


Mint tudjátok a Debadibux mi nem hagyja abba. Közeledünk a második évfordulója, és mi nagyon keményen dolgozunk, hogy ezt az új évet neked jobb.

Mint tudod, vettünk egy sor változás célja, hogy stabilizálja az interneten, változások nehéz volt mindenki számára, de ugyanakkor nagyon szükséges. Miután elérte ezt a kihívást, és egyeztessenek az összes PTC a részletekre, akkor adjunk hozzá egy számos fejlesztést, hogy reméljük lesz az Ön öröm és hozzájárulnak Debadibux továbbra is veled még sok éven keresztül.

Kezdjük:

Tervezés Debadibux.info

Debadibux internetes eléri a második évben egy új design, több szakmai és kényelmes a használata.

Integrált Fórum

Mostantól kezdve a felső lap a "Fórum" lesz két fórumok, mi fóruma mindig beszél, és egy új fórumot, amely beépül a forgatókönyvet, és azt láttuk, hogy fontos, hogy adjunk. Szeretnénk az új felhasználók regisztrálni, és spanyol nyelvű felhasználók is integrálható, részt és mi is mutatják a szempontból, ezért szeretnénk enyhíteni az utat az új fórum.

Tagságok

Kihasználva a második évfordulója, és mint ösztönzést, hogy te, aki keresi a közvetlen áttétel, amelyek segítik őket, hogy növelje az egyensúlyt és azt is segít, hogy a lehetőséget, hogy belépjen a verseny közvetlen áttétel, hogy Debadibux jelenleg fel, úgy döntöttünk, hogy a következő Starter 1000 felhasználók, akik regisztrálnak tagság időtartama egy hónap.

Mint tudod, mivel tesszük a legújabb változások, mindazoknak, akik frissíteni kell tagságra kell megtenniük a fizetési processzorok, mint a PayPal, AlertPay, Neteller, stb, nem lehet megvenni a vásárlástól Balance, mint régen. Mivel a kéréseket sok felhasználó úgy döntött, hogy megadja a különböző frissítési lehetőségeket, így mostantól kezdve, tudod frissíteni, vagy megvásárol a tagságát 1 hónap, 3 hónap, 6 hónap vagy 1 év.

Másrészt, azt mondják, hogy már javult a vizualizáció tagság a "Upgrade" Gróf részben láthatja az összes tagságot választja el füleket úgy, hogy sokkal kényelmesebb és könnyen belátható, hogy minden információt.

Mivel fontos új hozzászólást, hogy hozzáadott 3 további tagság azoknak már, úgy, hogy sokkal több lehetőség áll rendelkezésre. Csináljuk meg a véleményét is:

- A tagság Standard.- megkísérelték a haladást kifizetések nagy összegű kifizetések pudiéseis azóta megnyúlt paydays, de nem tudtuk, hogy ez a változás. Kapcsolatba léptünk többször támogatásával EvolutionScript de sajnos még nem adott nekünk minden olyan megoldást, hogy megoldja a problémát, ezért kellett felejteni az elért fizetések, és hagyja azt a minimális és maximális kifizetés $ 4,00 minden 25 nap .

- A tagság ebben a tagság Starter.- javultak a minimális fizetés emelkedik a $ 3.00 $ 2,00.

- A tagság Bronze.- úgy vélik, hogy ez a tagság jó, ahogy van, ezért erre nem vonatkozik semmilyen módosítást

- A tagság Cooper.- Adtunk ezt az új tagság, amely egy minimális kifizetési 2,00 $ és a legmagasabb díjat a 6,00 $.

- A tagság Golden.- felveheti az új tagság Cooper megváltoztatta a befizetés összegét, minimum 2,00 $ és akár 7,00 $.

- A tagság Diamond.- Adtunk ezt az új tagsági minimum kifizetési 2,00 $ és a legmagasabb díjat a 8,00 $.

- A tagság Platinum.- úgy vélik, hogy ez a tagság jó, ahogy van, tehát akkor sem az esetleges változtatások végrehajtását.

- A tagság Ultimate.- kaptak sok felhasználói kéréseket kérő nekünk egy felülvizsgálatot, jóllehet ez volt a legnehezebb, hogy elemezze tagság, már alaposan megvizsgálták, és az általunk szükségesnek tartotta, hogy csökkentse a költségeit, és a havi ára 70 $ 00. Mostantól kezdve, akkor kérheti kifizetését 20,00 $ 5 naponta.

Végül, vegye figyelembe a következőket:

** Ez volt korlátozni tagság közvetlen áttétel.
** Ne feledje, hogy a magasabb tagsági készülnek, különösen a felhasználók számos közvetlen áttétel.
** Minden tagságok tartalmaznak bevételmegosztásainak.
** Minden információ megtalálható tagság képes Frissítés fiók.

Csak tagság Részvények

Add a tagság mint neve is mutatja, ez kizárólag a felett, így nem lesz listák PTC vagy esetleg RR Botok.
Jelenleg 4 szintjét a tagság. Minden lesz a plafon Részvények.
Ez a tagság kifejezetten az új felhasználók, akiknek nincs pénzük vagy számla vagy beszerzése.

Fontos, hogy kövesse az utasításokat

RR Botok

Mivel az összes kérelemről, hogy a tettek, elemeztük is az RR, de úgy döntöttünk, hogy hagyjuk őket egyedül. Tudjuk, hogy sokan nem szeretik a változást, de tisztában vagyunk azzal, hogy ez feltétlenül szükséges ezt a beállítást. Van hozzá két darab RR vásárlást azok számára, akik szeretnék, hogy lassan megy, vagy azok számára fennmaradó néhány bérelt számukra, hogy elérjük a tetején a tagság. Botok tehát a következők szerint:

RR.- ára 0,25 $
Packs.- lehet vásárolni csomag:
- Egy RR
- 5 RR
- 10 RR
- 25 RR
- 50 RR
- 75 RR
- 100 RR

A kattintások, hogy lehet, hogy a RR minden tagság lesz a következő:

- Standard: 9-11 kattintással.
- Előétel: 9-11 kattintással.
- Bronz: 9-11 kattintással.
- Cooper: 9-11 kattintással.
- Arany: 9-11 kattintással.
- Diamond: 10-11 kattintást.
- Platina: 10-11 kattintások
- Ultimate: 10-11 kattintást.


RR kiterjesztése Botok:

Elemeztük kiterjesztések Botok megszünteti a legújabb és legdrágább. Ezért azokat meg lehet hosszabbítani legfeljebb 120 nap. A módosítások a következők:

A 30 nap: 0% kedvezmény.
A 60 nap: 5% kedvezmény.
A 90 nap: 10% kedvezmény.
A 120 nap: 15% kedvezmény.


Offerwalls

Van hozzá 3 panelek: AdscendMedia, Wannads és SurveyWall. Nem is az utolsó. Az elkövetkező napokban lesz hozzá több foglalkozik, így kap több pénzt ingyen.

Crack The Vault

Új játék, amelyben meg kell, hogy elérje a 4-számsort nyerni egy díjat $ 1.00. Minden olyan kísérlet költsége $ 0.05 százalékos megy hozzátéve, hogy a Jackpot.

Akciók

Bár tisztában vagyunk azzal, hogy ez el fog tűnni egy klasszikus Debadibux is javult hozzáadásával különböző promóciók és hosszabb, ezért úgy döntöttünk, hogy menjen el a mi szeretett Őrült hétvége. Helyette inkább, hogy nagyobb folyamatos akciók beleértve promóciók tagságok szerepelni fog, Add Funds, a csapat Reklám, promóciók által nyilvántartásba vétel és néhány más meglepetés, hogy mi lesz megfejteni lassan.


Módon lehet pénzt Debadibux.info

Végül emlékeztetni minden módját annak, hogy a pénz jelenleg Debadibux:

- PTC Ads: Hirdetések kattintással.
- PTSU: teljessé ajánlatokat.
- DebadiGrid: Nyitva dobozok pénzt keresni, és pont.
- TrafficExchange: Traffic Exchange. Keress pontok és nyeremények.
- Autosurf: Lehetővé teszi a PTC automatikus hirdetések (kivéve Ads Fix) a Bizottság 10% -os nyereség.
- Bevételek Részvények: felett végére nyereség. A nyereség rendelt minden nap, hogy befejezze a ciklust.
- Offerwalls: Fali sok lehetőséget kínál, hogy a pénz.
- Refbacks: Lesz pénzt keres 70% a nyereség az oldalakon által meghirdetett uplines.

Nyereményjátékok és versenyek

Végül azt mondják, mi készül az új nyereményjátékok és versenyek egybeesik karácsony és az évfordulója Debadibux.

Szeretnénk mind az új design a PTC, mint mi hozzá az új termékek új kezdete Debadibux, ahol a felhasználók nem csak az a fontos, hanem Debadibux kulcsokat, hogy elmenjen.
Végül köszönetet mondunk minden támogatást, amit kaptunk a túlnyomó többsége, valami, ami tart minket megy, és nagyon motivált.
Nagyon köszönöm mindenkinek.

Segíts nekünk nőnek, továbbra is nő veled !!
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - $0.02/nap | EZ IS FIZET!

Hozzászólás Szerző: extike »

Két oldalon is olvastam hogy nem lehet kikérni a Debadin.
Nekem reggel engedte a maximumot 4 $-t
Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - $0.02/nap | EZ IS FIZET!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Mivel az admin tovább nem tudja teljesíteni a kifizetéseket, ezért úgy döntött, végleg bezárja az oldalt! :cry:

Erről itt olvashattok bővebben:http://forodebadibux.com/cierre-debadib ... mS7gbpLu1s

Én személy szerint nagyon sajnálom, hogy így alakult, jó kis oldal volt!
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - Az oldal BEZÁRT!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Huh ... tegnap kaptam meg a kifizetésem ... igaz kb 50 pénzem bentragadt ... most akartam elhirdetni ... 47-48 körül jártam, 49-től lett volna 1 hónapos 20s-os hirdetés.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - Az oldal BEZÁRT!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

1 hónapja sem írtam hogy vége lesz. Borítékolható volt. Amikor már változtatni kell, meg egyebek annak annyi mindig!!
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: DebadiBux - Az oldal BEZÁRT!

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Hát eléggé sajnálom. Olyan $30 minuszba jöttem ki mellesleg, de mindegy :) Majd visszahozza más :D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég