Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
PoganyPtR
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.05.15. 16:40
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: PoganyPtR »

Zsír kifizetett engem is, bár az oldal nekem sem jön be.

Date: 6/27/2011 10:01:23 AM
Transaction type: Transfer Received From
Name/Email: Leon Reiter
leon@elitealliance.net
Current Status: Completed
Amount: $11.10 USD
Purchase Type: Service
Shipping Details: Not Provided
Details (optional): Withdrawal ID #33899
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

Fizetett!!:)
Emiatt visszavonok minden eddigit!! :)
Viszont óvatosan!!

További jó befektetést mindenkinek!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

indian9 írta: Nem tudom, h kell képet feltölteni, mert Img és Img közé nem tudom beilleszteni a képet. Ha tudja valaki szóljon! Kösz! És mindenkinek kitartást és gratula!!! :D :D :D :D
Először töltsd fel a képet a kepfeltoltes.hu vagy más weboldalra. Onnan másold ki az url címet és azt tedd az Img közé. :D
Kép
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Nagy valószínűséggel, nem saját szerveren fut az EA mivel akkor tellett volna "korlátlan" sávszélre.

Olyan webhoszting csomagja lehet Leon-nak, amely korlátolt sávszélességgel rendelkezik.
Amennyiben ezt túllépi, a köv. 30 nap első napjáig(ha 30 naponként fizette) nem rendelkezik több sávszélességgel,
ami azt jelenti, hogy addig az oldal elérhetetlen. Hacsak nem cserél csomagot.

Most valsz. mindenki percenként nézi az oldalt, és ennek persze meglett a hatása :)

=====================================================

Csak mellékesen, megjött az első fizum :)
Mindjárt beteszem ide is.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

elitejoly írta:Nekem sem jön be az oldal :rofl:

Ennek mondjuk szerintem 2 oka lehet ha senkinél sem jön be:
1. Javítják a hibát és ezért inkább bezárják egy darabig amíg helyre állítják a rendet.
2. Most léptek le a pénzzel és eddig tartott az oldal. (Remélem nem ez lesz belőle)

Bár az érdekes lenne ha valakinek bejön valakinem nem :?

Erről azért Te is érzed, hogy butaság! Ha le akarna lépni, akkor fizetne sok-sokezer dollárt lelépés előtt?
Ezt a pánikkeltést és kishitüséget soha nem fogom megérteni.
:argue:
Erősen úgy néz ki a dolog, hogy volt valami bajuk, de megpróbálják megoldani. Aki le akar pattanni, az nem fizet hetente rengeteget. Én drukkolok, és nagyon bízom benne, hogy hamarosan minden rendben lesz. :good:
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

Na, itt is van :)

Kép

Kitartás :)

U.I. Habár most szerencsém volt, behúzom fülem-farkam és meglapulok egy ideig :DD
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Szép összeg, gratula. :D
Kép
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

gratula mindenkinek akit megkapta a kifizukat
az enyémekre sajnos nem került sor,pedig 5 kikérésem van bent,múlt szerdától,tegnapig,mert mindegyik a múlt héten járt le,a 2havi,az egy havi és a 2 heti meg a heti is,mert én mindegyikbe pakoltam be,sajnos nem tudtam egyben berakni,és ezért lett iylen darabokban az enyém
én sem tudok most belépni,remélem csak valami szerverköltözés vagy ilyesmi a probléma,az én ptc oldalaimat is most a napokba költöztettük át egy másik szerverre,és ott is volt egy kis ilyesmi hibaüzenet kiírás
remélem,hogy csak itt is ez van
mit gondoltok,lesz a héten még kifizetés,és hol álltak meg a kifizetési ID számok,az enyém 34800 körüli,az elsőm,és én nem kaptam meg,éppen most néztem meg az AP számlámat,így gondolom valahol ez előtt állhatott le a sorszám,mert ma már láttam 34ezres ID számút is,
ha tudtok valamit írjátok meg,addig is ha valakinek van ideje kattolni,nekem van 4 oldalam,ha érdekel valakit dobjon PM-et és küldöm a linkeket,bye,Jennys :good:
khai
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: khai »

Sziasztok!

Jó olvasni a kifizetésekről. Én még sajnos nem kaptam meg. Fizetési ID elég közel van az előzőhöz, de még semmi (34504). Remélem a következő turnusban benne leszek :(.
elitejoly
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.06.16. 17:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: elitejoly »

Karbula58 írta:
elitejoly írta:Nekem sem jön be az oldal :rofl:

Ennek mondjuk szerintem 2 oka lehet ha senkinél sem jön be:
1. Javítják a hibát és ezért inkább bezárják egy darabig amíg helyre állítják a rendet.
2. Most léptek le a pénzzel és eddig tartott az oldal. (Remélem nem ez lesz belőle)

Bár az érdekes lenne ha valakinek bejön valakinem nem :?

Erről azért Te is érzed, hogy butaság! Ha le akarna lépni, akkor fizetne sok-sokezer dollárt lelépés előtt?
Ezt a pánikkeltést és kishitüséget soha nem fogom megérteni.
:argue:
Erősen úgy néz ki a dolog, hogy volt valami bajuk, de megpróbálják megoldani. Aki le akar pattanni, az nem fizet hetente rengeteget. Én drukkolok, és nagyon bízom benne, hogy hamarosan minden rendben lesz. :good:
Akkor bocsi a félreérthető üzenetemet nem annak szántam mert én is bízok az oldalban és a kifizetések miatt nem is aggódok mert ahogy eddig is fizetett ezek után is fizetni fog szerintem :D
Ezért nyugi nem pánikkeltés volt:D
Avatar
Pinduur
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Pinduur »

hoparduc írta:Szép összeg, gratula. :D
Köszi szépen :)

Végül is minden összeg "szép", amit (vissza)kap az ember ;)

Viszont, ahhoz képest, hogy az aláírásomban lévő lehetőséggel menyit lehet keresni, ez az összeg lassan bekerül a zsebpénz kategóriába :)
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Kösz Hoparduc a segítséget! :good:
bodoni
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.06.23. 00:33
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bodoni »

Sziasztok,

sajnos én sem tudok belépni az oldalamra.... :(

rudu
Maria54
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.06.24. 18:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Maria54 »

Hello. Nekem ma 06.27.-én az Elite Alliance kifizette az 562 dolláromat. Február óta pontosan működik, igaz most egy hetet csúszott a fizetéssel.
Remélem még sokáig működik. A kifizetést feltenném, de nem tudom hogy kell.
SamCarterSG1
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.06.22. 23:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: SamCarterSG1 »

Sziasztok!

Örülök az itt olvasottaknak, bár nem sokat javít a hangulatomon, miután egy jún. 9-i, 12-i és 15-i kiutalást várnék PM-ra... Valaki, akinek korábbról nem érkezett meg? Vagy én tartom a negatív rekordot? :cry:
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Idézet:

"Dear members,
My name is Gurnam, I am programmer of elite alliance , I come from India. From now to July 1st we commissioned professional companies driving out hackers, so must offline few days everything will normal, thank."

Dolgoznak az oldalon július 1-ig, hogy eltávolítsák a hekkereket és az oldal normálisan működjön tovább. Erre kérnek pár napot.
Meglátjuk.

Egyébként Szia Jani!
Örülök, hogy idetaláltál!

Csabi
Kép
Kép
SamCarterSG1
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.06.22. 23:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: SamCarterSG1 »

Fura, ahhoz már hozzászoktam, hogy egy oldal egyszercsak a nagy ígéretek után nem fizet, de ilyesmivel még nem találkoztam... Kíváncsi leszek, kiknek lesz igaza...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

csaba08 írta:Idézet:

"Dear members,
My name is Gurnam, I am programmer of elite alliance , I come from India. From now to July 1st we commissioned professional companies driving out hackers, so must offline few days everything will normal, thank."

Dolgoznak az oldalon július 1-ig, hogy eltávolítsák a hekkereket és az oldal normálisan működjön tovább. Erre kérnek pár napot.
Meglátjuk.
Csabi! Ezt hol olvastad? :)
Kép
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bings »

Sziasztok!
Én is várom múlthét óta a kifízetésemet! :cry:
Addig is egy nagyon jó oldalon fektetem be a pénzecskémet,a Gulf Reserve-be!
Ha kipróbálnád,itt regelhetsz: https://www.gulfreserve.com/?ref=bings1

A legutóbbi kifizetéseim:

Kép

Kép

Kép

Valamelyik lekötés kamatát naponta ki lehet venni!
Azonnal az AP számlán van!
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

sziasztok

AP-vel kapcsolatosan egy kérdés. Valami oknál fogva még nem érkezett meg a bankszámlámról átutalt összeg az AP számlámra.(2hete várom pontosan). AP-ben még tudnám törölni a tranzakciót a CANCEL gomb megnyomásával. Mi történik ha törlöm? Visszakerül a pénz a bankszámlámra(ami még ugye meg sem érkezett az AP-hez)? Volt már vki hasonló esetben közületek? Mit javasoltok mit tegyek?

köszönöm!
vaszics
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2011.05.25. 10:55
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: vaszics »

bings írta:Sziasztok!
Én is várom múlthét óta a kifízetésemet! :cry:
Addig is egy nagyon jó oldalon fektetem be a pénzecskémet,a Gulf Reserve-be!
Ha kipróbálnád,itt regelhetsz: https://www.gulfreserve.com/?ref=bings1

A legutóbbi kifizetéseim:

Kép

Kép

Kép

Valamelyik lekötés kamatát naponta ki lehet venni!
Azonnal az AP számlán van!


Sziasztok. Hogyan kell ott kikérni? én sehogy sem tudom :(
momentán
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.01. 10:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: momentán »

bbcar! Ezek szerint megoldódott a másodlagos jelszó-problémád?
Momentán az enyém még nem...Mindenesetre gratula a kifizetésedhez és persze mindenkinek, aki megkapta a zsét!
Üdv! -momentán-
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

hoparduc írta:
csaba08 írta:Idézet:

"Dear members,
My name is Gurnam, I am programmer of elite alliance , I come from India. From now to July 1st we commissioned professional companies driving out hackers, so must offline few days everything will normal, thank."

Dolgoznak az oldalon július 1-ig, hogy eltávolítsák a hekkereket és az oldal normálisan működjön tovább. Erre kérnek pár napot.
Meglátjuk.
Csabi! Ezt hol olvastad? :)

Szia,

Természetesen a Facebook (új) Elite Alliance Wealt Club hozzászólásában.

http://www.facebook.com/pages/Elite-All ... 5658456755

Na erről az adatlapról tartották, hogy hekker, majd Bicsak Laci kolléga rájött ám, hogy még sem. Fel is tette ide az infóját, de ezek szerint nem nagyon néztétek meg.
Az biztos, hogy az oldalt reggelig még csak 57-en kedvelték. Kevesen hiszik, hogy valós, pedig a tegnapi kifizetéseket is megírta, hogy 300.000.$-t fizettek ki tegnap AP számlákra.

Mindenki döntse el, hogy hisz-e az oldalnak....
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

hgabor99 írta:sziasztok

AP-vel kapcsolatosan egy kérdés. Valami oknál fogva még nem érkezett meg a bankszámlámról átutalt összeg az AP számlámra.(2hete várom pontosan). AP-ben még tudnám törölni a tranzakciót a CANCEL gomb megnyomásával. Mi történik ha törlöm? Visszakerül a pénz a bankszámlámra(ami még ugye meg sem érkezett az AP-hez)? Volt már vki hasonló esetben közületek? Mit javasoltok mit tegyek?

köszönöm!
Szia,

Nagyon jó a hozzászólásod!!!
Nekem is több referáltam jelezte, hogy hetek óta nem érkezett meg az AP számlára a pénz.
És tutiban mindent jól csinált!
Van, akinek 3 utalásból csak a második utalása nem érkezett meg.

Én már jeleztem pár hozzászólással ezelött, hogy van egy sanda gyanum, hogy az AP-nél sincs minden rendben, de ezidáig szinte senki meg se hallotta az észrevételem.
Pedig tuti, hogy az AP manipulál a pénzekkel!

És el tudom képzelni, hogy az EA ügyben is jócskán benne van a kezük. Ha ők szúrták el és miattuk keletkezett vesztesége az EA-nak, akkor el tudom képzelni, hogy visszatartva a kifizetéseket megforgatják a pénzeket, hogy a veszteségeket behozzák....

Kiváncsian várom a többiek véleményét és megoldás javaslatokat ez ügyben.
Kép
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Admin »

csaba08 írta:Én már jeleztem pár hozzászólással ezelött, hogy van egy sanda gyanum, hogy az AP-nél sincs minden rendben, de ezidáig szinte senki meg se hallotta az észrevételem.
Pedig tuti, hogy az AP manipulál a pénzekkel!

És el tudom képzelni, hogy az EA ügyben is jócskán benne van a kezük. Ha ők szúrták el és miattuk keletkezett vesztesége az EA-nak, akkor el tudom képzelni, hogy visszatartva a kifizetéseket megforgatják a pénzeket, hogy a veszteségeket behozzák....

Kiváncsian várom a többiek véleményét és megoldás javaslatokat ez ügyben.
Helló csaba08!
Az Alertpay-el nem lehet probléma. Szerintem időhiány miatt az EA jelenleg beállt a heti egyszeri (hétfői) kifizetésekre.

Tegnap óta az Elite Alliance nem elérhető. Ez valószínűleg azért van, mert valamit ügyködnek az oldalon. És mivel nem elérhető, ezért leginkább a Facebook-ot tekinthetjük az EA <-> felhasználók közötti hírközlési forrásnak.

És ha hihetünk a facebook-on lévő Elite Alliance Wealth Club hozzászólásoknak, akkor pár nap múlva helyre fog állni minden. ;-))
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

ÚGY LEGYEN!
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

Sziasztok!

Én is reménykedek ,hogy minden helyre áll és jó lesz!!!

Az írások alapján a reff jutalékok csökkenek de ez legyen a legkevesebb:)

De azt az új meghívód kódot nem igazán értem??Kinek kell újat küldeni vagy miért kell fizetni???Valaki azt a részt érti???

Gratulálok én is azoknak akik megkapták a pénzt!!!Nekem pont másodikán fog lejárni nemtudom ,hogy kikérjem-e akkor vagy megint vissza forgassam majd még meg álmodom:)

Szép napot mindenkinek:)
khai
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.14. 01:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: khai »

Az AlertPay-ről a tapasztalatom az alábbi.
Szerintem lassúak és hogy ennek az az oka, hogy ilyen az ügyviteli rendszerük vagy az hogy addig legalább tudják az ügyfelek pénzét használni, nem tudom.
Az az eset történt velem, hogy kicsit több mint két hete kedden elutaltam a fiókszámlámra pénzt. Persze az az én hibám, de a Megjegyzés rovatba nem csak a Deposte kódot írtam be, hanem elé írtam azt a mondatot hogy "Deposite code:". Egy hét után érdeklődtem. Válasz két napig semmi, majd írtak, hogy sajnos nem találják a pénzt, de keresik. Két napig megint semmi. Én közben nem akartam elhinni, hogy csak így el tud tünni a pénzem és felhívtam a bankomat ahonnan utaltam. Megadták a GIRO számot, ami alapján állítólag mindenképpen meg kell hogy találják. Megküldtem nekik. Két napig megint semmi válasz. Ez már zavart. Úgy gondolom, hogy ha már én tálalom ki a megoldást kicsit gyorsabban is válaszolhattak volna.
Aztán visszaírtak, hogy hurrá meg van a pénzem és hamarosan ráutalódik. Újabb két nap telt el, amíg megkaptam a pénzt.
Csak azt nem értettem, hogy mi került még újabb két napba.
Nem minden percben éreztem, hogy mindent megtettek volna azért hogy meglegyen a pénzem. Ráaduásul más ismerősöm is utalt már úgy, hogy szöveges info is volt a megjegyzés rovatban, mégis megkapta a pénzt.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

gabesz1982 írta:
De azt az új meghívód kódot nem igazán értem??Kinek kell újat küldeni vagy miért kell fizetni???Valaki azt a részt érti???
Ezt a részt én sem értem, ha van infó, írjatok már bővebben légyszives. :)
Kép
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Én az alábbi infót kaptam a szponzoromtól (aki kezdetek óta csinálja, és már egy ideje 25e $-t forgat. - a mostani kifizetésben meg is kapta 160%-al növelten)

Úgy tudják, hogy az EA-t komoly hacker támadás érte, nem tudták kijavítani a problémát, a dupla utalás nem egyszer fordult elő, (volt olyan aki kapott duplán, majd az egészet visszavette az Alert, majd a következő kifizetésnél megint duplán megkapta), így átálltak kézi utalásra, ami azt jelenti, hogy egy valaki ül, és minden egyes kifizetést leellenőriz, mielőtt kiküldik.
Az oldalt folyamatosan javítják, ezért is lehet az , hogy nem elérhető. Leon a jún 13-i update-jéhez képest kért 1- 1,5 hónapot, hogy helyrehozzák a dolgot, addig is lehet visszaforgatni a pénzeket.


Mindenestre én ebben a verzióban (akarok) hinni, nem vagyok hajlandó itt feleslegesen pörögni.,
Gondoltam megosztom veletek is ezen infót.
Mindenki azt kezd vele amit akar. (vagy elhiszi, vagy nem)

Én bízom továbbra is az EA-ban!


(még annyi, hogy a szponzorom és a kemény csapata nem kis pénzekkel van benne, eléggé utána néztek infóknak, jólértesültek, szóval én inkább nekik hiszek, mint a fészbúkos beírkálóknak. Ja és eddig mind a kétszer, mikor megnyugtattak, hogy ne izguljak, Leon fizetni fog, másnapra tényleg jöttek az utalások. Lehet csak szerencse, de én bizakodom)

Szép napot, és jó hozamot mindenkinek!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég