Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Karbula58 írta: A HUSM-nek én is tagja vagyok. :)
Jani: nekem az tűnt fel ennél a Right Invest Club-nál, hogy nagyon hasonló a weblap szerkezete a Possible Money Making, a PollEarn, vagy a Niox szerkezetéhez. Kicsit átdizájnolva, de az alapok nagyon azonosak.
Namármost, ha jól gondolkodok, akkor csak óvatosan! Mint tudjuk mindhárom oldal hamar SCAM lett.
Nagy pénzt semmiképpen ne rakj ide! Bocs, nem akarok beledumálni, csak tanács. Nem vagyok biztos benne, hogy 1-2 hét múlva is működni fog. Arra talán alkalmas, hogy 10-20-30$-t gyorsan megpörgess 1-2 alkalommal. Talán én is megteszem, de én félek már az ilyen irreálisan magas hozamot ígérő oldalaktól.
Szóval szerintem CSAK ÓVATOSAN!
Karbula58 igazad van.

http://rightinvestclub.com IP címe 184 107 90 153
http://possiblemoneymaking.com/ IP címe 184 107 90 151

De nem akarok beleszólni a dolgokba, mert vannak itt okosabb emberek is mint én.
Kép
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

hoparduc írta:
Karbula58 írta: A HUSM-nek én is tagja vagyok. :)
Jani: nekem az tűnt fel ennél a Right Invest Club-nál, hogy nagyon hasonló a weblap szerkezete a Possible Money Making, a PollEarn, vagy a Niox szerkezetéhez. Kicsit átdizájnolva, de az alapok nagyon azonosak.
Namármost, ha jól gondolkodok, akkor csak óvatosan! Mint tudjuk mindhárom oldal hamar SCAM lett.
Nagy pénzt semmiképpen ne rakj ide! Bocs, nem akarok beledumálni, csak tanács. Nem vagyok biztos benne, hogy 1-2 hét múlva is működni fog. Arra talán alkalmas, hogy 10-20-30$-t gyorsan megpörgess 1-2 alkalommal. Talán én is megteszem, de én félek már az ilyen irreálisan magas hozamot ígérő oldalaktól.
Szóval szerintem CSAK ÓVATOSAN!
Karbula58 igazad van.

http://rightinvestclub.com IP címe 184 107 90 153
http://possiblemoneymaking.com/ IP címe 184 107 90 151

De nem akarok beleszólni a dolgokba, mert vannak itt okosabb emberek is mint én.

Én beregisztráltam Jani alá, és sanszos, hogy valami kis összeget be is fogok tenni, de a weblapomon megírtam a véleményemet. A lényeg, hogy az ilyen oldalakat szerintem csak 2-3 rövid lejáratú befektetésre szabad használni.
Ha ki akarod próbálni: http://rightinvestclub.com/?ref=Karbula58
Tanácsom: csak kis (max 50$) összeggel, és kizárólag 1 napos lekötéssel szabad használni.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Karbula58 írta:Én most leginkább ebben bízok:

EarnGroups
Stabilan, gyorsan, megbízhatóan fizetnek több mint 400 napja. Minden monitornál PAYING!
Soha nem volt egy pici ingadozás sem.
7 napra 120%
14 napra 145%

És nem csak ígérik, hanem AZONNAL ki is fizetik!!! Nem kell várni napokat, vagy heteket, instant a számládon van a pénz!
EarnGroups meghívó: https://earngroups.com/?ref=Karbula58
Ha segítségre van szükséged, írj "Privát üzenet"-et!
Aláírva! :) Egyébként van saját részlege itt a fórumon ennek az oldalnak :PP :good:

http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=39&t=1240
Ksgrgo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.06.26. 13:30

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Ksgrgo »

Üdv kérnék bárkit aki már használta az alertpay visszaigénylési garanciát segítsen nekem! Van itt a fórumon alertpay topic abban ahogylevan írva elkövettem mindent. Lenne egy-két kérdésem attól aki már végigment a procedúrán
jofy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.06.16. 06:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jofy »

Sziasztok!

Új vagyok még az elite alliance témában és a segítségeteket szeretném kérni. július 5.-én befektettem 10$ 7napra 11%-os kamattal, ami elvileg már lejárt. De nem tudom visszaforgatni, se kivenni, sőt a kamatot sem látom.

My Investment Contracts
My Investment Contracts
Below you can manage all of your Investment Contracts in your account, and view statistics on them.

Investment Contract Summary
Actions: Add New Investment Contract

Type Created in Terms Currently Active
11% Weekly Fixed $10.00 $10.00
25% BiWeekly Fixed $0.00 $0.00
60% Monthly Fixed $0.00 $0.00
160% BiMonthly Fixed $0.00 $0.00
Total: $10.00 $10.00

Search All Investment Contracts
Between: / / and / /
Type:
Processor:
Status:
ID:



Matching Investment Contracts
Page: « Prev Next » of

ID & Type Added/Expired Amount Earned so Far (%)
11% Weekly Fixed 07/05/11 $10.00 $0.00 0.00%
[ID] #43534 - Active
[Last Earned] Never
[Expires On] Jul 12th, 11

Szerintetek ilyenkor mi van?

Előre is köszi a segítséget!
jofy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.06.16. 06:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jofy »

Még nem kaptam...:-) Köszi a gyors választ!
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

másnap szoktak mélt küldeni, hog lejárt, de túl sokat jelenleg nem tudsz majd kezdeni a pénzeddel, mert több hetes csúszásokban vannak a kifizetésekkel, olvass vissza, gondok vannak arrafelé.
jofy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.06.16. 06:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jofy »

Ajánlom figyelmedbe ha szeretsz befektetni: xxxxx
Ezzel több hozamod nyereséged lehet![/quote]

Igen, visszaolvastam...majd kiderül.

Néztem a bestfmc-t regiztem is egy helyre csak még pénzt kell befektetnem...
szüriant
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.07.07. 21:16
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szüriant »

Köszi mindenkinek a segítséget!
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Ismét egy kis infó, mindenki eldönti, hogy elhiszi-e. Én a "nagyoktól" tudom, olyan csapattól, akik 25.000 $ -okat pörgetnek.


Állítólag felhívták, és elérték LEON-t.
Megerősítette, hogy az oldalt hacker támadás érte, ami olyan szinten vágta tönkre, hogy nem tud fellépni, és support üzenetet sem írni. 3x próbáltak hagyományos kifizetést csinálni, mindháromszor dupla lett, ezért tértek át a kézi fizetésre. Jelenleg teljesen újraírják a programot, új oldal lesz stb. Napi 12-14 órákat dolgoznak, de így is lesz minimum 2 hónap, mire készen lesznek. Addig is türelmet kér, és a visszaforgatást javasolja.

Nos én továbbra is bízom bennük, forgatom a pénzem, és bízom benne, hogy minden megjavul.
Ennyivel tudtam hozzájárulni a nagy várakozáshoz.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Hacker támadás és nem tud belépni rendszergazda szinten az EA ba

na ez érdekes
azon az oldalon minden működik rendesen
valaki írta hogy levettek valami pdf vagy más anyagot
a gondok óta lecserélték a 2 utas megerősítő alertboxot
Ezeket csak úgy tudták ha be tudtak lépni.
De az FB t csak el tudnák érni.

Namostha az EA azon rendszere működik ahol az irodánk van
akkor kell hogy legyen egy jó adat tárolás ha nem szállt el semmi
illetve amikor kifizettek akkor látjuk az irodánkban a nyomát

Ha valahova nem tudnak belépni a hackar támadás miatt
az egy másik rendszer (vagy szinkronban dolgozó részlege lehet)

Korábban 2 zseni itt írta egyik hogy PERS PRO unverified del nyomja
Leon másik meghogy Bizniszesen unverifiedesen...
Ha az előző ami nekünk is van láttunk más tömeges SEND Money menüt ?
Akkor meg hogy voltak gyors fizuk ?
biznisznél az AP hagyná hogy unverified legyen amikor azt céghez kell kötni
papírokkal igazolva stb....

Ha az ő rendszerük fizetett dupplán a hacker tripplát is beírhatott volna.....
Mint valaki írta az AP nál más helyen is dupplázások voltak
na ettől válik érthetetlenné

Leon májusban írt egy korábban menesztett mod ról aki betört és le kellett állítani
az oldal elérést. Ha feljelentették név alapján akkor ennyi idő alatt
egy másik heckerteam pont erre szentelte idejét és szinte rá 1 hónapra
gondot okoztak.

Namost itt rátérnék a Hyip oldalkra amit 1 helyről szereztek be scriptileg
kicsit szájraszabták és kész. Aki ismeri belülről az is bármikor
be tudna avatkozni ezekbe ha hagyott egy kiskaput amit e vevők nem tudnak.
1 picike trükk és képernyőre dobhat neki minden rejtett adatot
a támadás veszély nagyon is fennáll az egykaptafaHYIP oldalaknál

Aki minden HYIP oldalt ismer kiírhatná nekünk valahol hogy melyek
azok amik semmi másra nem emlékeztethetnek illetve esetleg
egyediek lehetnek.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Sziasztok!

Szeretettel köszöntök mindenkit. Új tag vagyok. Nagyon sok információhoz jutottam általatok és köszönöm mindenkinek. :D
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

tiha69 írta:Ismét egy kis infó, mindenki eldönti, hogy elhiszi-e. Én a "nagyoktól" tudom, olyan csapattól, akik 25.000 $ -okat pörgetnek.


Állítólag felhívták, és elérték LEON-t.
Megerősítette, hogy az oldalt hacker támadás érte, ami olyan szinten vágta tönkre, hogy nem tud fellépni, és support üzenetet sem írni. 3x próbáltak hagyományos kifizetést csinálni, mindháromszor dupla lett, ezért tértek át a kézi fizetésre. Jelenleg teljesen újraírják a programot, új oldal lesz stb. Napi 12-14 órákat dolgoznak, de így is lesz minimum 2 hónap, mire készen lesznek. Addig is türelmet kér, és a visszaforgatást javasolja.

Nos én továbbra is bízom bennük, forgatom a pénzem, és bízom benne, hogy minden megjavul.
Ennyivel tudtam hozzájárulni a nagy várakozáshoz.

Szerintem meg kezeljük a dolgokat a helyükön.
Elkezdtetek azon idegeskedni, hogy hacker, meg hogy Leon nem tud belépni, meg stb.
Hogy is kezdte tiha69 a hozzászólását?
Állítólag felhívták, és elérték LEON-t.
Tehát nem azt írta hogy ez tény, hanem csak annyit, hogy állítólag felhívták.
Itt már annyi 100%-os információ és összeesküvés-elmélet hangzott el, hogy ahhoz képest egy "állítólag" szerintem már meg se kottyan ennek az edzett csapatnak.
Nehogy félreértsétek, nem tiha69-et akarom bántani. Ő megosztott egy információt, amit köszi.
De messze nem biztos, hogy ez az infó igaz.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Szia Karbula58!

Szeretném megkérdezni, hogy annak ellenére, hogy ilyen, olyan infók keringenek, amik koránt sem 100%-os forrásból erednek, inkább csak találgatások: érdemes nekem befektetni az EA-ba, mondjuk 2 hónaposba és majd látjuk mi lesz, addig is kamatozik egy kis lovetta, vagy várjak még?

Tényleg nem tudom mit tegyek. Köszönöm.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Krisztina12 írta:Szia Karbula58!

Szeretném megkérdezni, hogy annak ellenére, hogy ilyen, olyan infók keringenek, amik koránt sem 100%-os forrásból erednek, inkább csak találgatások: érdemes nekem befektetni az EA-ba, mondjuk 2 hónaposba és majd látjuk mi lesz, addig is kamatozik egy kis lovetta, vagy várjak még?

Tényleg nem tudom mit tegyek. Köszönöm.
Szia Krisztina, ha még nincs pénzed az EA-ban, akkor most ne is tegyél oda egy fillért se!
Most Te azon szerencsések egyike vagy, akik kényelmesen végig nézhetik ezt a sztorit úgy, hogy nincs kockázatod.
Ha vége lesz egyszer ennek a szappanoperának, majd az eredmény függvényében tudsz dönteni.
Ha addig is szeretnéd forgatni a pénzed, nagyon hasznos tanácsokat, lehetőségeket és információkat találsz itt:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic ... 9951#p9951
Szerintem találsz kedvedre való lehetőségeket.
Jelenleg van (ismereteim szerint) legalább 3-4-5 nagyon megbízhatóan működő program.
Ha segítségre van szükséged, írj bátran.

Szia: Levi
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Karbula58 írta: Állítólag felhívták, és elérték LEON-t.
Sziasztok.

Én is , továbbra is ezen az állítólag című dolgon akadnék meg!
Itt egyedül Jani az kanadában, aki folyamatosan próbálja hivogatni az elérhetőségeken az Elite Alliance csapatot, de még értelmes emberrel nem tudott beszélni.
Így van Jani?

Akkor, amit a Facebookra is kiírtam tegnap.
Gyerekek! Fogjunk össze!
Ki az aki beszél jól angolul?
Találkozzunk! A számok adottak. Dobjuk össze a hívásköltséget és álljunk neki telefonálni.
Addig, amíg végre nem sikerül valakivel beszélni.

Nem hiszem el, hogy itt vagyunk egy csomóan, meg a Facebook-on is és még mindig csak "állítólag" beszélt valaki az Elite Team-mel.
Senki se mondja azt: "Nekem sikerült felhívnom és ezt és ezt mondták"

Telefonszámok ismételten:

Office Phone: +44-203-355-0081
International: +1-866-974-1777
Leon Reiter: +507.8366012

Csabi
Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

jani írta:Ya,az 1866 974-es szam temporary disable.Most hivtam.Az 507 8366012 ele mi kellene még?
Es a 44 203 355 0081 is temporary unable,ezt is most hivtam.
Esetleg e-mailezzunk neki :? ?
Szia Jani,

Ezt Te írtad email-ben:
"Felhivtam a szamot,az 1-est kellett elerakni.Egy no volt a vonalban,uzenetrogzito volt.Neve :Margila Ali.
Igy mutatkozott be,es hogy sorry,I miss your call.Leave a message and I will call you back soon as possible."

Ezt is Te írtad (Ez volt a +1-866-974-1777-es szám június 22-én):
"Delutan felhivtam a ceget,de csak uzenet rogzito volt.
Megmontam a neven es hogy Calgary,Kanadabol hivtam oket.
Valaki ugy jelentkezett be,hogy Elite group."


:D
Csaba
Kép
Kép
epson
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.08. 11:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: epson »

Sziasztok!

Már rég írtam a fórumba de úgy látom, hogy ne sok minden változott! Csepegtetnek egy kis lóvét de szerintem soha a büdös életbe nem fogja a cég utolérni magát!! Már június 29-én kértem ki a lóvém és azóta semmi. Jó tudom sorba mennek már ami a tranzakciós számot illeti vagy mit, de ez akkor is gáz, hogy hetente csak ennyi tudnak teljesíteni, fizetni!! Aki most forgatta vissza az mikor fog látni belőle valamit, jövő karácsonyra?

1 hónapja semmi frissítés az oldalukon semmi reakció a emailekre. Alig várom, hogy kint legyen a zsém ami remélhetőleg jövő héten megtörténik és az tuti, hogy még egyszer ilyen hülyeségekbe nem megyek bele, buktam már eleget (7day, forexcompany=800$ bukta)!

Üdv. :(
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Mint feljebb is írtam, mindenki döntse el, elhiszi-e az infót, amit írtam.
Én inkább hallgatok azokra, akiktől ez az infó származik, mint mások okfejtéseire, mert eddig mindíg az ő tudásuk volt a biztos. (mikor már itt mindenki elásta az EA-t, ők megmondták, nincs baj, fizetnek. És aztán fizettek.)
Ők egy olyan csapat, akik az indulás óta EA-ban vannak, és jópáran vannak, akik 25ezer dollárt forgatnak. Csapatként dolgoznak, egymásnak adják az infókat. Globálisan nézve igen sok pénzük van benne, tehát, amikor gond van, nem ülnek otthon a gép előtt, és mindenféle fórumokon riogatják egymást, hanem infót szereznek!

Én úgy tudom van olyan kapcsolatuk, aki kontaktban van Leonnal. (telefon, vagy személyesen, ezt nem tudom)

Szóval, ha nekem ilyen kaliberű emberek mondanak valamit, azt hajlamosabb vagyok elhinni, mint az összehordott és kitalált összeesküvés elméleteket.

De hangsúlyozom, mindenki kezdjen az infóval, amit akar, én csak segíteni akartam nektek. Legközelebb majd csak a referáltjaimnak írom meg.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

tiha69 írta:Mint feljebb is írtam, mindenki döntse el, elhiszi-e az infót, amit írtam.
Én inkább hallgatok azokra, akiktől ez az infó származik, mint mások okfejtéseire, mert eddig mindíg az ő tudásuk volt a biztos. (mikor már itt mindenki elásta az EA-t, ők megmondták, nincs baj, fizetnek. És aztán fizettek.)
Ők egy olyan csapat, akik az indulás óta EA-ban vannak, és jópáran vannak, akik 25ezer dollárt forgatnak. Csapatként dolgoznak, egymásnak adják az infókat. Globálisan nézve igen sok pénzük van benne, tehát, amikor gond van, nem ülnek otthon a gép előtt, és mindenféle fórumokon riogatják egymást, hanem infót szereznek!

Én úgy tudom van olyan kapcsolatuk, aki kontaktban van Leonnal. (telefon, vagy személyesen, ezt nem tudom)

Szóval, ha nekem ilyen kaliberű emberek mondanak valamit, azt hajlamosabb vagyok elhinni, mint az összehordott és kitalált összeesküvés elméleteket.

De hangsúlyozom, mindenki kezdjen az infóval, amit akar, én csak segíteni akartam nektek. Legközelebb majd csak a referáltjaimnak írom meg.
Szia,

Senki se szeretett volna megbántani.
A tények jelenleg mást igazolnak.

De ha az ismerőseid tudnak másik telefonszámot, ahol tényleg el lehet érni Leont, kérlek oszd meg velünk.
Mi felhívjuk Leont.
De az eddigi számokon senki sem elérhető.
Látod Jani hozzászólását, Ő mindig telefonál Kanadából.

Segítsük egymást, de azt hiszem ez most csak is bizonyítékokkal működik. Az "állítólag" az meg nem bizonyíték semmire sem.

Ne haragudj, nem bántalak.

Üdv: Csaba
Kép
Kép
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Ha valaki felhívja Leonékat vegye már fel a hangot és hagy hallgassuk mi is.
Mai technikákkal gondolom nem ördöngösség.
És akkor nem kell találgatni

Azok akik fel tudják hívni már csak azért is az érdekük hogy a többiek is infókban úszkálgathassanak mert ha befektetnek
vagy visszapörgetnek nekik is hamarabb lesz kamat a sokból mint a kevésből 25000$ ra vagyont fizetni

minnél hitelesebb infó kell a bizalom helyreállításához

miért fizettek kevés ID re
esetleg most lett volna csúcsösszsegekből több is mit 1 -2 hete?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára plussmunka 2011.07.13. 23:04-kor.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

Krisztina12 írta:Szia Karbula58!

Szeretném megkérdezni, hogy annak ellenére, hogy ilyen, olyan infók keringenek, amik koránt sem 100%-os forrásból erednek, inkább csak találgatások: érdemes nekem befektetni az EA-ba, mondjuk 2 hónaposba és majd látjuk mi lesz, addig is kamatozik egy kis lovetta, vagy várjak még?

Tényleg nem tudom mit tegyek. Köszönöm.
1., 2 hónapra sehova se fektess be, nincs értelme, a kamatos kamattal máshol jobban jársz. ráadásul két hónapig nem nyúlhatsz hozzá, 2 hónap alatt bármi történhet, ilyen hosszan nem kötünk le pénzt, a gyors forgatás a lényeg.

2., olvasod a hozzászólásokat, hogy van aki (pl anyám épp így járt, kis összeggel, csak 12 dollár, de lehetne bent 1012 is) hetek óta nem jut a pénzéhez és te épp most akarsz lekötni? :O
egy halom oldal van, ami jelenleg is pörög, ha befektetni akarsz, ezt én a helyedben elfelejteném, az hogy képtelenek egy bocsot, ez-vagy-az-van-türelem-egy-hónapot-kérünk, stb ideböfögni, ez számomra hiteltelenné teszi őket. első blikkre 1 500 $-át tettem be (vésztartalékból), szóval a bizalom megvolt, de most elveszett, többet egy fillért nem látnak tőlem. más jól működő befektetési oldalak is működnek, ahol kommunikálnak veled, a mélre is válaszolnak. szerintem felejtsd el az EA-t.

más:
hogy L. nem tud üzenetet küldeni... aha, a faszbukot is meghekkelték? :bad:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sweeney todd 2011.07.13. 10:36-kor.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

epson írta:Alig várom, hogy kint legyen a zsém
detto. a tőkét kiveszem, a többit pakolom át máshova. 8)
soha többet EA. az, hogy még a FB-ra sem képesek üzenni, egy hónapja bizonytalanságban tartják az üzletfeleiket, az túlmegy az inkorrektség határán. :angry:
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Sziasztok!

Csatlakozom tiha69-hez. Nagyon irigylem azokat az embereket, akiknek van idejük hülyébbnél- hülyébb összeesküvés elméleteket gyártani. Az EA eddig még mindig fizetett. Ha lassan is de fizet. Aki nem emlékezne a közelmultra annak mondanám, hogy ők fizetnek van olyan cég aki hecker támadásra hivatkozva kihuzza a falból a szervert és utána szídja a magyar befektetőket.
Én is belebuktam abba több 1000$-t még sem szidom az anyjukat.
Pedig én is fizetésből élek és a kuporgatott pénzemet rakom be ahova tudom!
Aki károgni tud csak, az inkább ne irjon hülyeségeket!
Informálódjatok!

Szóval tiha69 nek igaza van!

Erről ennyit
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

piva_bacsi írta:Informálódjatok!
Azt szeretnénk, hidd el nekünk.
De Leon és az Elite Group utolérhetetlen!
Nem élnek a telefonszámok és az emailekre sem válaszol senki.
Se Facebook-on nincs infó semmiről, sem a weboldalon.

Hiszünk mi mindenkinek, de információ hiányában ez elég nehéz!!!
Az "állítólag" meg mint írtam már, hát.....

És én biztosan nem a pénzemért kesergek, elhiheted, nagyon is számítok és bízok az EA-ban.

Üdv: Csaba
Kép
Kép
noname
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.07.11. 18:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: noname »

Ksgrgo írta:Üdv kérnék bárkit aki már használta az alertpay visszaigénylési garanciát segítsen nekem! Van itt a fórumon alertpay topic abban ahogylevan írva elkövettem mindent. Lenne egy-két kérdésem attól aki már végigment a procedúrán
Szia!
Én már csináltam 7day miatt visszaigénylést, pár nap alatt kiutalták a befektetett összeg 50 %-át. (a többit soha).
Tegnap megcsináltam annak a mintájára, ahogy tavaly novemberben. Nem teljesen úgy, ahogy itt le van írva. Még nem válaszoltak. Ha lesz fejlemény, írok.
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

csaba08 írta:
piva_bacsi írta:Informálódjatok!

És én biztosan nem a pénzemért kesergek, elhiheted, nagyon is számítok és bízok az EA-ban.

Üdv: Csaba

Én elhiszem Csaba amit írsz. Veled ellentétben én keseregnék ha nem kapnám vissza a pénzem, mert nekem ez az utolsó lehetőségem. Nagyon bízom az EA-ba én is és velem együtt sokan mások is.
Én csak azt akartam írni, hogy ne gyártsunk felesleges elméleteket arról ami nem történt meg.
Mindenkinek figyelmébe ajánlom a Vonzás törvényét, és annak boncolgatását.
Inkább avval töltse az időt az aki csak károgni tud!
Érted már Csaba mit akarok írni.

Zsolesz
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Kedves Zsolesz,

Én értem amit írsz.
A vonzás törvényéről a Titok című film kint van a weboldalamon is.
Persze, hogy a pozitív gondolatok a jók.

De én azt mondom, hogy hiteles bizonyítékok hiányában egy "állítólag"-ban nem hiszek.
Ha van konkrét dolog, pl egy telefonszám, amin tényleg elérhetőek, akkor azzal segítünk egymásnak, ha azt osszuk meg itt.

Nem tudom, mindenki érti-e?

Állítólag a barátom barátja beszélt....
Én azt várom, hogy : XY vagyok, ekkor és ekkor ezen és ezen a számon beszéltem ezzel és ezzel és ezt az infót adta. Vagy itt és itt olvastam, bemásolva a linket, stb..
Nagy különbség van a dologban!

Mert az állítólag... sohasem vállalja fel magát. Mint ahogy tegnap a FB-on a hölgy sem, aki azt írta: a barátnőmnek ma is fizettek. Mire kértük, tegye fel a bizonylatott, úgy ahogy azt mi is megtesszük. Erre megsértődött, hogy nem hiszünk neki. Bizonylat sehol.

Tényleg ne haragudjatok, de ilyen feszült helyzetben konkrét tények kellenek.
Ha ezek nincsenek, feleslegesen inkább ne irogassunk semmit se.

Bocsi még egyszer mindenkitől, én ezt így találom helyesnek.

Csaba
Kép
Kép
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Kedves Csaba!

Teljesen egyetértek Veled is. Én is feltöltöttem a hétfői kifizetésem bizonylatát!

Üdv: Zsolesz
Zsigaba
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.07.04. 16:26
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Zsigaba »

Sziasztok!
Elite Alliance Wealth Club meghívó: http://www.elitealliance.net/0DC11DC12487
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég