LittleBux - elindult

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: detros »

xenosz2 írta:kösz az infót. mondjuk,ahhoz pofa kell,h a legstabilabb,és a legnagyobb létszámmal működő oldalt valaki be akarja feketíteni.még akkor is,ha haragban vannak a szavahihetősége egy ilyen alaknak egyenlő közel a nullával. inkább magát teszi nevetségessé.
Egyesek szemében valóban nevetségessé teszi magát, de az átlag felhasználók jó része képes elhinni ilyesmit, és ezzel ugye árt a Neobuxnak, de főleg a felhasználóiknak, ahol az új referralok mondjuk leállnak az oldallal, mert elolvassák ezt...
És ez akkor kellemetlen amikor több $10-t fektettél abba, hogy referralokat szerezz, és egy ilyen miatt megy az egész vagy egy része a levesbe...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

valóban árthat,de előbb-utóbb még a leggyanútlanabbak is rájönnek,ha maradnak a PTC-ben,hogy mi a valóság...ahhoz nagyon naivnak kell lenni,hogy elhidd egy 7-8 éve működő oldal bajban van,főleg mikor látja,h az oldalak 99%-a eltünik előbb-utóbb...szóval ez nagyon rövidtávú dolog sztem. minél nyíltabb harcot folytat annál jobban tudatosul mindenkiben,h mi az igazság.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

skamasz írta: Abból indulsz ki hogy az emberek alapvetően jóindulatúak és foglalkoznak komolyan az oldalak hátterével. Amikor múltkor egy érdeklődő szó szerint megsértődött amikor közöltem vele hogy scam az oldal amit továbbajánlott valakinek, erre a válasza igen ő is tudja de kapott jutalékot és nem fog saját pénzből befektetni szóval nincs baj... Ezzel csak azt akartam mondani hogy sok embernek nincs érdeke/kedve hogy kiderüljön az igazság.
Ez sztem más. Amiről beszélsz az az önérdek,amit mi is érvényesítünk. itt a Traffic Monsoon,akiről tudjuk,h megannyi csaló oldal tulaja,és csak idő kérdése,h mikor lesz vége,de csináljuk a jó pénz miatt,mert nem vagyunk a saját pénzünk ellensége,de felhívjuk a figyelmet erre mindenkinek,tehát nem csapunk be senkit.

Az önérdek a neobux esetében is működni fog,hisz előbb-utóbb belátja,h nem kerülhet meg egy ilyen jól fizető stabil oldalt,másrészt nagyon gyorsan el fog terjedni a ptc berkekben ez a hamis vád nem állja meg a helyét,mivel a ptczők sosem egyedül dolgoznak,tehát fórumokon,ptc oldalakon,chaten refback oldalakon hamar megkapják a valódi infót.

A károkozás rövid lesz,és nagyon hamar nevetségessé válik a blogja,vagy jelentéktelenné válik. azért vicces ,mikor a neten mindenhol azt lehet olvasni,h megbízható,csak itt van más....
Ennyire nem lehet becsapni az embereket.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

4$ a minimum nálam. TOSban benne is van,h 2$-ral emelkedik,csakhogy eddig 3 fizetést kaptam 2é minimummal...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nálam a harmadik kikérésnél a minimum $4 lenne.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Nálam is engedné a 2 dolcsit kikérni..... :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

akkor ez menetközben lett változtatva úgy,h akkor nekem az előző lett elsőnek számolva
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

You don't have enough funds in your main balance, to be eligible for withdraw. Your minimum cashout amount is $2..
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Az első, instant volt.


Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

:good: Gratulálok! :clap:
Én még nem kértem ki, befektettem béreltekbe, viszonylag jól kattolnak! :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Laci »

Tény hogy vissza esett a kereset kicsit... és már a refek sem úgy kattolnak mint akár 2-3 hete.
De a lényeg az az hogy sztem még így is az egyik legjobb oldal (ha nem a legjobb), és 2-3 órán belül fizet!

2. gyors kifizetésem. :good:
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok! Vasárnap nagyon nehezen elérhető volt az oldal, azóta a 25 béreltem napi 40-50 katt helyett 15-20-akat nyomnak! :?
Nálatok is ez van? :cry:
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Sokkal változóbban kattolnak már egy ideje. Mondhatni jóval kevesebbet...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: idlig »

Kisebb késéssel de nálam is jelentősen legyengültek a béreltek. Mondjuk nekem nem sok van.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Sziasztok!

Nálam most nagyon jól kattolnak a béreltjeim, eddig nem csalódtam az oldalban! :good: 8)
50 refem napi 70-90-et nyomnak! :)

Kérdésem: ha lejár az idejük, itt van-e pénzlevonás?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Laci »

ismét kikértem 20$-t.
Ez már a tiszta haszon lenne. Viszont az előző 2 kifizetésem 2-5 órán belül meg jött. Ez már 25 órája pendingel... :?
Remélem nem most kezdődnek a bajok amikor már a hasznot csiholnám ki az oldalból :unsure:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Laci írta:ismét kikértem 20$-t.
Ez már a tiszta haszon lenne. Viszont az előző 2 kifizetésem 2-5 órán belül meg jött. Ez már 25 órája pendingel... :?
Remélem nem most kezdődnek a bajok amikor már a hasznot csiholnám ki az oldalból :unsure:
Ez kicsit nem jó hír, de szétnéztem a fórumban, láttam mai feltöltött paypal kifizetési bizonylatot....
Jelezd kérlek, ha megkaptad a 20 dolcsit! :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Admin »

22. azonnali kifizetés

Kép
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Admin írta:22. azonnali kifizetés

Kép
Gratulálok! 8) :good: :clap:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Laci »

Érdekes dolog... hogy Adminunkat és több tagot is kifizetett a kb azonnal. Mig én 4. napja várom a kikérésem :?
És ezzel nem csak én vagyok így... :innocent: :spam:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Laci »

Továbbra sem kaptam meg a pénzem (5.napja) pedig már a kikérésnél írt 4 nap is jócskán letelt :bad:
Tegnap kora este indítottam is egy supportot az Adminnak... persze válasz még nem jött.
Ugyan akkor további másik tagunk jár ugyan ebben a cipőben... és egy 3. is akinek 3-4 napja pending miközben ma ajánlatok chat falán ismét kapott vki azonnali kifizetést!! :bad:
Ez így már önmagában nagyon gyanús. Arról nem beszélve hogy sztem nem csak 3-an jártunk így a több ezer tagból... de a fórumon talán ha 1-2 panaszt látok (lehetséges az is manipulálva van már).
Továbbá nekem az is felettébb furcsa hogy már 2-3 napja kora reggel 19-20 reklám vár lekattolásra a korábbiakban megszokott 13-14 reklám helyett.
Elgondolkodtatóak ezek a jelek.... :bad:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

http://www.littlebux.com/forum/read/5-11082
3 napos hír,hogy ingyeneseknek késik a fizetés. itt azt írja feb4-én,hogy az elsejei kikéréseknél tartanak.
szerintem várj még kicsit. lehet időleges késés is...
tagságosoknak instant a fizetés.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez még rendben is lehetne... de akik azonnal kapták a pénzt azoknak sincs tagságok (nem adminra gondolok)... :?
Akkor most össze vissza fizetget? :?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ezt 2 órája írta az admin.

free tagoknak egyesével kell átnéznie az adminnak a fizukat szerinte a sok csaló miatt. tagsággal instant. a köv órákban lesz bejelentés még ezügyben.

Hello

As we already told we notice a lot of frauds lately among the standard members.

You can see this too in the forum : many members don't respect our TOS so we have to audit all payment requests...

If you want instant payments please upgrade your account.

We will make a announcement about payments in the next hours.

Regards
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Laci »

Most írta Admin!

A PayPal mily meglepő módon itt is bekavart... elmehetne már a PP melegebb éghajlatra is kezd lassan minden oldalon bekavarni :angry:

about an hour ago Admin edited this post 9 minutes ago.Reply Quote
Hello

As you may have noticed we are a little behind regarding paying pending payments requests.

We didn't want to alarm 15 days ago but our Paypal account : support@littlebux.com was suspended because Paypal considered that our bsiness is too risky for them. We thought we would be able to continue without telling you as Paypal should release some funds after 30 days of the closure of our Paypal account but to tell you the truth we cannot continue to pay you within 0-3 days...

Paypal Proof

However we manage to create another Paypal account (contact@littlebux.com) because we are two admins in LittleBux.com

Paypal has frozen 16000$ in the first account and you can imagine that it's really difficult not to use this money...

We called Paypal and tried to get some funds before the 30 days but they disagree on that... We really cannot anything except waiting for 15 days now and see how much they release...

Last week we already spent 2000 euros to load our new Paypal account and Payza accounts to speed up a little the payments... but we cannot continue to spend this amount per week from our own pocket even if we know that Paypal will release some funds in 15 days...

We don't know if we disable paypal for ordering because 90% of you use it to make a purchase... But we have to find a solution.

We advise you strongly to create a payza account and fund your account with it.

It's a sad beginning for LittleBux for the 2016 but we need your support in this... Try cashout using Payza or wait a little for Paypal as we will get a part of the 16000$ in 15 days (around)

By the way 16000$ is enough to pay all payment requests

Please note that we are still processing payment requests each day. The amount will depend of the funds we get.

Moreover we also notice a lot of frauders among the standard members for last 2 weeks (you can also see this in forums regarding new post) many don't respect our terms : milti clicker - multiples acocunts - same payment processor email account on multiple accounts... se we have to check every pending payment requests with caution...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jelenleg a fórum be sem jön. Várható volt sajnos. Először megpróbálja eltitkolni a limitet, majd szelektíven fizet, ezek után elég nehéz alapból elhinni neki bármit is...

A másik, hogy hiába csinál új PayPal számlát. Mert általában limit esetén a PayPal fekete listára pakolja az oldal mögötti céget (már ha van) és a domain nevet is, vagyis csak idő kérdése, míg észreveszik a turpisságot (ami egy újabb szabályszegés, szóval innentől aztán végképp szinte lehetetlen talpra állni). Az, hogy mikor veszik észre, az már más kérdés, lehetnek napok, hetek vagy akár több is (ugyanez volt a GoldenClix esetében is, csak ott a történet végül vitte magával a Twickerz-t is).
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

A fórum újra elérhető! :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen elérhető... de csak dísznek van !
Én bármelyik topicra kattintanék egyszerűen nem lép bele, csak a fő fórum oldalra dob vissza. Szóval nekem olyan mintha nem is lenne... :!:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: LittleBux - elindult

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Laci írta:Igen elérhető... de csak dísznek van !
Én bármelyik topicra kattintanék egyszerűen nem lép bele, csak a fő fórum oldalra dob vissza. Szóval nekem olyan mintha nem is lenne... :!:
Laci, neked nincs most szerencséd a fórumokkal! :rofl:
Nálam itt is jön rendesen, friss hozzászólások és kifizetések is vannak! :good:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég