Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Lezárt
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

radeway írta:
ineedadollar írta:Gyerekek!Végre ezen a lapon nincs reklám hsz!Végre csak témázgatunk a klubról..XD ez de jó!REmélem marad és csak aláírásban lesznek linkek..
Tegnaptól kiprobálom a havi lekötést és hamarosan beszálok nagyobbal..Ki használ külföldi bankártyát?Kéne valami olcsó meg kis help hogy tudnék online nyitni egyet mert nem szeretném ha itthon tudnának ezekről a pénzekről..

Miért nem jó ha tudnak ezekről a pénzekről? Én OTP számlára fogom kikérni a pénzeimet, remélem azért nem kap el mondjuk az adóhatóság:D
Mért kapna el??
Hogy működik akkor most ez a dolog?? :p
euphoric84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.10. 14:11
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: euphoric84 »

radeway! szerintem ha folyamatosan 'főleg nagyobb' összegeket szeretnél kezelni/kikérni/hozzájutni kp.-ben a pénzedhez, akkor mindenképp érdemes egy offshore számlát/kártyát nyitnod! Ajánlanám pl. ezeket!

https://www.erachange.com/debit_cards.php -vagy- https://www.aurumxchange.com/cards

Ha ilyen magánszámlát használsz, akkor nyugodtan vehetsz fel ezekről a számlákról/kártyákról bármennyi pénzt, az APEH-nak semmi köze hozzá!!! :lol: :lol: :lol:

szabol! Nyogodtan befektethetsz és kikérhetsz pénzt ugyanarról a gépről... nem lesz semmi... nekem folyamatosan változik az IP-m, ezt az EA Security menüben is látom, hogy mindig más IP-vel lépek be, pedig ugyan az a gép és net szolgáltató, stb... ez csak egy amolyan biztonsági szűrés, hogy ne legyen már az, hogy egyből magam alá regisztrálgatok 66-szor és kapom a jutalékokat... ezt úgysem tudják 100%-ban kivédeni...

Amúgy bátran ajánlom az oldalt magasabb összegű befektetésekkel is! Nemrég egy magyar srácot láttam majdnem 4000$-os kifizetéssel majd ismét egy majdnem 2000$-ossal! A külföldiekről meg nem is beszélve!

Elárulok egy titkot! Az EA egészen addig nyitva lesz, amíg ki nem alakulnak az úgymondd komolyan gondolkodó, megbízhazó, és bármilyen furán is hangzik, de az EA felé bizalmat sugárzó emberek közössége! Ezek az emberek fognak bent maradni és így válnak majd Ők is a privát klub tagjaivá! (minnél magasabb összeg, minnél hosszabb futamidőre) De addig, amíg a majdnem 12ezer emberből is csak az aktív 70% a pár dollcsikáját fekteti be és azt is csak 1 hétre, mert félnek nehogy elbukják... szóval, mint HYIP módra... addig marad minden így egyelőre! Ezek komolyabb befektetőket keresnek, persze a 'hétköznapi társadalmi lehetőségek' köréből! Nem hiába van a 25.000$ limit sem, ami ugye egy időben értendő! Ezeknek nem a mi pénzünkre van szükségük, akkor már rég leléptek volna... rég!

Végül Leon szavaival élnék... "I would like to make it clear once and for all that we are not a “HYIP”. We are a serious Business. Let HYIP “players” play HYIP’s (I apologize for the tautology), but business people need to earn money – they have no time for playing “games”. Only time will tell who’s here for the long run. "

És itt a lényeg: "Only time will tell who’s here for the long run."

Szép estét mindenkinek! :)
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

euphoric84 írta:radeway! szerintem ha folyamatosan 'főleg nagyobb' összegeket szeretnél kezelni/kikérni/hozzájutni kp.-ben a pénzedhez, akkor mindenképp érdemes egy offshore számlát/kártyát nyitnod! Ajánlanám pl. ezeket!

https://www.erachange.com/debit_cards.php -vagy- https://www.aurumxchange.com/cards

Ha ilyen magánszámlát használsz, akkor nyugodtan vehetsz fel ezekről a számlákról/kártyákról bármennyi pénzt, az APEH-nak semmi köze hozzá!!! :lol: :lol: :lol:

Szép estét mindenkinek! :)
Szóval otp számláról nem ajánlatos????
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

radeway írta:
ineedadollar írta:Gyerekek!Végre ezen a lapon nincs reklám hsz!Végre csak témázgatunk a klubról..XD ez de jó!REmélem marad és csak aláírásban lesznek linkek..
Tegnaptól kiprobálom a havi lekötést és hamarosan beszálok nagyobbal..Ki használ külföldi bankártyát?Kéne valami olcsó meg kis help hogy tudnék online nyitni egyet mert nem szeretném ha itthon tudnának ezekről a pénzekről..

Miért nem jó ha tudnak ezekről a pénzekről? Én OTP számlára fogom kikérni a pénzeimet, remélem azért nem kap el mondjuk az adóhatóság:D
Én pont Őket akarom kerülni.nincs kedvem magyarázkodni ha véletlen történne valami vizsgálat meg én az állami szférában dolgozom.nem ragoznám.lehet utánna nézek az alertpay kártyának hogy is van..
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Azt írták az AlertPay Debit cardról / másnéven PrePaid Card, hogy hamarosan ujra lehet igényelni, még nem meghatározott viszont hogy mikortól. De ha jol értelmeztem, akkor ennek segítségével bármelyik Mastercardot elfogadó ATM-ből lehet majd akármennyi zsozsót felvenni , anélkül hogy bárhol is el kéne ezzel számolni?

Ezenkívül ha valaki tud róla valamit, eloszlathatná a kételyeket, hogy akkor most mi is pontosan a helyzet, ha a bakszámlára vesszük ki a pénzünket?
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

radeway írta:Azt írták az AlertPay Debit cardról / másnéven PrePaid Card, hogy hamarosan ujra lehet igényelni, még nem meghatározott viszont hogy mikortól. De ha jol értelmeztem, akkor ennek segítségével bármelyik Mastercardot elfogadó ATM-ből lehet majd akármennyi zsozsót felvenni , anélkül hogy bárhol is el kéne ezzel számolni?

Ezenkívül ha valaki tud róla valamit, eloszlathatná a kételyeket, hogy akkor most mi is pontosan a helyzet, ha a bakszámlára vesszük ki a pénzünket?
Ez az alertpay kártya engem is érdekelne!!!
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

radeway írta:Azt írták az AlertPay Debit cardról / másnéven PrePaid Card, hogy hamarosan ujra lehet igényelni, még nem meghatározott viszont hogy mikortól. De ha jol értelmeztem, akkor ennek segítségével bármelyik Mastercardot elfogadó ATM-ből lehet majd akármennyi zsozsót felvenni , anélkül hogy bárhol is el kéne ezzel számolni?

Ezenkívül ha valaki tud róla valamit, eloszlathatná a kételyeket, hogy akkor most mi is pontosan a helyzet, ha a bakszámlára vesszük ki a pénzünket?
euphoric84 köszi a 2 oldalt kártyaügyben!

radeway valami ilyesmi.ebben az évben igérik.
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

az erachange-es debid dard elég jónak tűnik és az igénylése is egyszerű!!!
Ha jól értelmezem ennek a működése úgy történik hogy igényléskor megadom az alertpay azonosítóm és egyből a kártyára megy a pénz???? vagy külön kikell rá kérni??
És Szerintetek megéri igényelni??
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

zotyo1893 írta:az erachange-es debid dard elég jónak tűnik és az igénylése is egyszerű!!!
Ha jól értelmezem ennek a működése úgy történik hogy igényléskor megadom az alertpay azonosítóm és egyből a kártyára megy a pénz???? vagy külön kikell rá kérni??
És Szerintetek megéri igényelni??
Szerintem majd be kell lépned az alert ra és ott kell withdraw a kártyára
egyből oda nem fog menni az EA ból
de lehet tévedek
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

Értem szerintem is!!
Hozzá kell adni alerthez a kártyát és akkor kifizetéskor arra megy a pénz!!
Szerintetek megéri igényelni??
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

szerintem megéri csak mikortól lehet

nekem 3 különböző kari van alerthoz rendelve
egyikre se engedia withdraw ot
már írtam nekik azt írták keressem meg a kártyakibocsájtót miattuk nem tudnak ők erre fizetni.
hiába van VISA mastercardból 2 őm meg entropayVISA egyiket se fogadja el

de ahogy az entrosoktól is igényeltem MC karit símán azonnalra tudok rátölteni pénzt
csakhát alertról nem tudom odajuttatni
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

AlertPayről mennyi ideig tart mire a magyarországi folyószámlámra érkezik a pénz?
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

plussmunka írta:szerintem megéri csak mikortól lehet

nekem 3 különböző kari van alerthoz rendelve
egyikre se engedia withdraw ot
már írtam nekik azt írták keressem meg a kártyakibocsájtót miattuk nem tudnak ők erre fizetni.
hiába van VISA mastercardból 2 őm meg entropayVISA egyiket se fogadja el

de ahogy az entrosoktól is igényeltem MC karit símán azonnalra tudok rátölteni pénzt
csakhát alertról nem tudom odajuttatni
mi az hogy nem lehet kikérni??

És akkor hogy jutunk a pénzhez??Hogy kerül a zsebünkbe?? :p
epson
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.08. 11:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: epson »

Szia szotyka21!

Nekem úgy történt, hogy vasárnap kikértem alertre, kedden már completedet írt a kikért összegnél az alert és csütörtökön hajnalban már jött is az sms, hogy a számlámon van a pénzem!

Üdv. további szép napot! epson
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

Értem akkor hamar megy az is mint a befizetés!!!
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

epson írta:Szia szotyka21!

Nekem úgy történt, hogy vasárnap kikértem alertre, kedden már completedet írt a kikért összegnél az alert és csütörtökön hajnalban már jött is az sms, hogy a számlámon van a pénzem!

Üdv. további szép napot! epson

Szia Epson!

Köszi a választ.
Remélem nálam is így megy majd, mert a befizetésem egy kis levelezés után, kb. 1 hét múlva íródott jóvá.

Szép napot:
Szotyka
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

Nekem eddig mindig 2 nap alatt megérkezett volt hogy kevesebb idő alatt is!!
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Sziazstok gyerekek!
Egy hülye kérdéssel kezdeném az alertpay számlámat a personálról fel upgradeltem próra,így ugye alert-alert között elég szépen levonnak,personálnál ez ingyenes nem? de viszont ott van valami 1000 dodós limit míg aprónál ez sokkal magasabb nem?
zotyo1893
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.04.22. 13:03
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: zotyo1893 »

borcsok1 írta:Sziazstok gyerekek!
Egy hülye kérdéssel kezdeném az alertpay számlámat a personálról fel upgradeltem próra,így ugye alert-alert között elég szépen levonnak,personálnál ez ingyenes nem? de viszont ott van valami 1000 dodós limit míg aprónál ez sokkal magasabb nem?
szia!!
Igen presonal starterről átválthatod personal pro-ra de akkor az alertpay levon 2.5%ot és még 0.65 forintot vagy hogy, Mármint a pro számla használatakor!!!
És limit határ pedig ott már nincsen!!!!
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

zotyo1893 írta:
borcsok1 írta:Sziazstok gyerekek!
Egy hülye kérdéssel kezdeném az alertpay számlámat a personálról fel upgradeltem próra,így ugye alert-alert között elég szépen levonnak,personálnál ez ingyenes nem? de viszont ott van valami 1000 dodós limit míg aprónál ez sokkal magasabb nem?
szia!!
Igen presonal starterről átválthatod personal pro-ra de akkor az alertpay levon 2.5%ot és még 0.65 forintot vagy hogy, Mármint a pro számla használatakor!!!
És limit határ pedig ott már nincsen!!!!

Köszi meg ugye: Amig Personal Starter-en vagy, addig nincs kezelési költség, de ennek csak 2 ezer dollár az össz és 400 a havi limitje.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Gyors EA technikai kérdésem merült fel

ha már egy másik alertpay számláról küldök pénzt az EA e-walletra
akkor a withdraw/cashout nál a lista bővül ezzel
vagyis ott lesz benne 2 lehetséges alert cím vagy marad a régi vagy lecseréli az újra?
tökre nem mindegy
2.5% om ugrik most, ha arról átteszem a megszokottra ( PRO )
Kössz
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

Szia plussmunka!

Konkrét választ nem tudok mondani erre de engem is érdekelne a dolog mert nekem is hasonló a problémám...
Szintén ugyanabban a helyzetben vagyok szerintem mint Te...
De szerintem mivel ugyanarról az ip-ről menne a dolog hisz az nem változik csak az alertpay cím így nem-e merülne fel bennük ,hogy két felhasználó használja ugyanazt az ip címet amit ugye elvileg nem szabad..De ez csak feltételezés nem tudom én se a konkrét választ...Csak kérdés megér-e ekkora kockázatot a 2.5%...Nem tudom mennyit akarsz kikérni de gondolom nagyobb összegről van szó...
Így csak egy véleményt írtam...
momentán
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.01. 10:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: momentán »

Hali! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Egyszer már vettem fel pénzt, most másodszor azonban azt írja minden próbálkozásomra, hogy érvénytelen másodlagos jelszó... Nem igazán értem, de jó...hogyan lehet megváltoztatni? Azt írja: kérjek Support Ticket-et... OK! A Support Ticket-hez azt írja: kattintsak a "Support Tickets"-re a "Help & Support" menüben. NINCS ILYEN MENÜPONT...Tut valaki segíteni? Köszi? -momentán-
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

plussmunka írta:Gyors EA technikai kérdésem merült fel

ha már egy másik alertpay számláról küldök pénzt az EA e-walletra
akkor a withdraw/cashout nál a lista bővül ezzel
vagyis ott lesz benne 2 lehetséges alert cím vagy marad a régi vagy lecseréli az újra?
tökre nem mindegy
2.5% om ugrik most, ha arról átteszem a megszokottra ( PRO )
Kössz
folytköv
a solid trust nál meg nem látom hogyan lehet hazai bankból a számlára fizetni
BANK TRANSFERt nem láttam ami máshol van
vagyis ha ismerném annak a feltételeit akkor esetleg Solidosan is betennék minimál összeget
futtatni és ha jobb a kifele irányban a hazai bankba való tranzakció akkor kivételkor lehetne erre a becsengetésre meg az alertot használni, hogy a 30napos gari megmaradjon.
A solid osok 72 órás adat ellenőrzése már egy hete tart (küldtem nekik mindent)
nem egy elkapkodomosok.(unverified)
Ha az ember talál egy jó stratégiát akkor meg lehetne még takarítani nem keveset.
A solid Trust Pay költségeit nem ismerem még.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Momentán ezt kell csinálnod!

HelpDesk ---Signup/Password Support--ezen belül----Forgot my Secondary Password--kitölteni minden infót

Subject: Secondary Password problem--- ezt írd oda

Dear customer service!

I would ask their help in connection with a secondary password.
I did not grant it in the course of a registration you are already i forgot, I would ask a new password for this!

Please let a new secondary password be sent for me!
Ahead I say thank you for their help and another many successes wish!

Member info:

username:név (#4 jegyű azonosítod) teljes neved
e-mail:
birthday:hónap napth, év
Country: HU

Thanks!
Na ezt küldd el! Elvileg 3-5 napon belül az e-mail címedre amit regisztráláskor megadtál küldenek egy új jelszót, de lehet lesz 2 hét is! Jelzem nem egyedi probléma a tiéd!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

plussmunka írta:Gyors EA technikai kérdésem merült fel

ha már egy másik alertpay számláról küldök pénzt az EA e-walletra
akkor a withdraw/cashout nál a lista bővül ezzel
vagyis ott lesz benne 2 lehetséges alert cím vagy marad a régi vagy lecseréli az újra?
tökre nem mindegy
2.5% om ugrik most, ha arról átteszem a megszokottra ( PRO )
Kössz
Plussmunka!

Preferences menü, majd (Processor account) Edit account és ott tudsz változtatni AP e-mail címet.
Másodlagos jelszó kell a változtatáshoz, hogy mennyiszer engedélyezi a rendszer a változtatást, azt nem tudom.
Kép
momentán
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.06.01. 10:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: momentán »

Patrasz, köszönöm az infót, én is valami ilyesmit írtam, erre kaptam a "Support Ticket"-et, amivel nem tudok mit kezdeni, de ezek szerint csak várnom kell jó türelmesen, eccceeecsak megjön az a másodlagos jelszó...Köszi! -momentán-
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nos újabb hírek ma szabad fordításban!

Kedves üzleti partnerek,
A legújabb események közül mindegyik után nem éppen tudok továbbra is érzéketlen lenni azzal szemben, hogy mi néhány online közösségben és fórumban levő esemény.
Én vagyok Elite Alliance második ügyintézője és érzem, hogy nekem jogom van ahhoz, hogy elmondjam ezt.
Egyszerűen meg voltam döbbenve mellesleg valami nép annyira negatív tud lenni az egész Elite Alliancéba és ahhoz a munkába, amit Leon a tagok közül mindegyikért tesz.
Mi a világban hatna a tagok közül néhányra hogy kezdje el másodlagos jelszó lelvesztése miatt, ilyen kérdések miatt okolni Leont?
Leon beleegyezett, hogy segítsen mindazon tagoknak ki vesztette el a másodlagos jelszavaikat nem csak új jelszavakat kibocsátani, de szintén feltételezni a számláikról az idő teljes időszaka iránti érdeklődést.
És most ezek közül az emberek közül néhány megpróbálja ezzel az adminisztrációt okolni a késedelem miatt.
Képzeld el azt a helyzetet, ahol a hackerek lopják az elsődleges jelszavadat. Képesek lesznek, hogy bejelentkezzenek a számládra, de nem képes, hogy visszavonja a pénzedet vagy megváltoztassa az elektronikus pénznem-számládat.
De ha akkor visszanyerik a másodlagos jelszavadat az első igényen, bárki, akinek van az elsődleges jelszavad, hozzá tud férni a másodlagos jelszavadhoz.
És végül mi annak az értelme, hogy van a biztonságnak egy további szintje, amit a másodlagos jelszó segítségével nyújtottak???
Ahogy elindítottuk annak ezt az eljárását, hogy magához tértünk, találkoztunk 4 kísérlettel, hogy szerezzenek egy új másodlagos jelszót hogy vonják vissza a tagok alapjait egy elülső számlára.
Ez történhet, amikor egy tag számítógépét megfertőzi egy trójai vírus. Akkor egy hacker egyszerűen hozzá tud férni egy áldozat email számlájához, elektronikus pénznem-számlák és így tovább.
Végül is az eljárásban vagyunk fejlesztő a honlapunk hogy bármilyen tag magához tudjon térni az övé/a másodlagos jelszava használó biztonsági kérdés által.
Ezt a biztonsági kérdést új tagok által fogják beállítani csak egyszer regisztráció alatt. Ami a másik tagokat illet új másodlagos jelszavakat fognak megkapni.
A legtöbb türelmes tag meg fogja kapni az extrájukat (bónusz) bevétel, de néhány türelmetlen tag (hálásan a tagság csak 0.01 százaléka) fogadni fog a kezdőbetűjük csak kitesz.
Ajánlanám azt a legtöbb türelmetlen tag olvas (és tanul) a Felhasználási szabályzat oldal:
https://www.elitealliance.net/interface/terms.php
Figyelj arra a következőre, amit biztonsági rész megjegyez:
2. Felelős vagy minden tevékenységért, amit online végrehajtottak a jelszavad alatt.
5. Elite Alliance biztosítani fogja minden személyes információ és pénzügyi adat teljes bizalmasságát.
10. Elite Alliance lefoglalja a jogot, hogy véget érjenek, szolgáltatás alapú egy szerződésmegszegésen vagy a szolgáltatás helytelen használatán.

Értsd meg, hogy ez csak érinti a türelmetlen tagokat. A nagyra becsült tagjaink (azok, akik értik a helyzetet, és mutatja a türelmüket) sehogy nem kellene éreznie, hogy ez az üzenet vonatkozik rájuk.

Az egész legújabb késedelmet kifizetésekkel csak a fenti helyzetbe beszélik el, ahogy kitakarítunk adatbázis és a rendszer parancsban, hogy védjék a tagjainkat és segítsenek nekik, akik elvesztették a másodlagos jelszavaikat.
Ez a késedelem teljesen semmi a pénzügyi helyzetünkkel kapcsolatban. A forgó összegeink félmillió euró egy nap alatt, nekünk csak a kereskedelem/ vannak millió vagyonaink.
És mi fenntart egy minden rosszakaratában levő hosszú időért. Mint mindig biztonságban vagyunk és az elkövetkező éveken keresztül maradni fogunk arra.
Az utolsó, de nem a legkevesebb. Leon a következő 24 órán belül végrehajt egy kiterjedt frissítést. És mellesleg nekünk péntekig lesz néhány új fizetési módszerünk.
Végül vissza fogunk kapni mindent alig napok alatt normális.
Figyelmet és szívélyes üdvözletet vesz,
Alex
Elit csoport
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

nos ezt a hosszú fordítást olvastam
a következő pörög fennt

másodlagos jelszó
a rendszer legalább annyit ellenőrizhetne, hogy amikor még a tagnak a tranzakciója során
a megadott másodlagos jelszó stimmelt akkor, ha kódolt SSL vagy bármi trükkel lementenék
a rendszerükben és a legutolsó helyeset elég is lenne,
majd amikor egy tag nem tudja használnia másodlagos jelszavát
a rendszer legalább kódolt formában összevethetné a védett letárolttal
és kiírná képernyőre, hogy a két adat eltér és mikor volt ennek dátum szerinti
utolsó módosítása.
Ekkor a tag láthatná, hogy ő lehetett az vagy sem, ha valaki belepiszkált volna.
Különösen arra kellene vigyázni, hogy illetéktelen ne tudja átírni a fizetési proc adatokat.
Ekkor nem ártana még csak a tag által ismert adatokat lekérdezni ami nem kiolvasható már
és regnél kellett megadni.
Másodlagos jelszó újítása változtatása...
ez meg csak akkor lehetne lehetséges, ha legalább a kérelem indításakor
az IP szolgáltató neve stimmel a már valamelyik korábban lekötött tőke belépési IP szolg.nevével.
Minnél több nehézséget kellene nyújtani a biztonságunk érdekében.
radeway
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.05.19. 14:46
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: radeway »

Ekkora bajok vannak a biztonsággal már most? Aki nem tudja használni a már eddig többször használt secondary passwordját, az azt jelenti hogy feltörték neki a EA accountját?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 0 vendég