HunbuxLight - Bezárt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
bogyó
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.04.28. 19:43
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: bogyó »

bogyó írta:Babi Pált mindenhonnan törlitek,mert nagyon bele tenyereltetek a közepébe, nem hazudik és nem csal. Csak nektek fáj az igazság. Az meg tökmindegy kinek hány fészbok profilja van. Lehet 100 is ha emberséges marad .Ezt ti nem mondhatjátok el magatokról. De a süllyedő hajóról már nincs menekvés. Eljátszottad a becsületed fickó és ez most téged jobban érint mint az a 273 dollár profit amiről egyezkedni akartál Babi -val.
Uff l"PÁ

Ezt a beírást a két hbl-es modinak céloztam és nem a netbiznisz modinak.
És igen engedtessék meg , hogy mindkét fél írja le a véleményét így meg lehet célozni a naivitás elméletet is .
Köszönöm. :D
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Itt is több néven van fent és remélem, máshol is le fog bukni. Ő tenyerelt bele olyanba, hogy kimerítette a csalás fogalmát minden téren!
A csalást és rágalmazást sehol nem engedélyezik! Itt is rádszűrnek és repülni fogsz. Sehol nem nézik jó szemmel a csalást, de ha mégis akkor minősíti az oldalt.
bogyó
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.04.28. 19:43
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: bogyó »

Soha nem csalt és nem is fog csalni,mert neki a csalás fogalma teljesen mást takar .
Hogy kik irogatnak az ő nevében azt sajnos nem tudhatja . Biztos volt néhány emberke amikor a profilját a fészbukról leszedték hiszen nyilvános volt és ezzel egy picit szórakoztatták a tagokat, hisz jó móka volt nem ? Egy olyan profilt törölni ahol 273 dollár volt az egyenlegen. Szted Gábor ez nem megy hirré? És te ezt nevezed csalásnak? Babinak nincs mitől félnie ezt vésd a kis fejedbe nyugodtan .
Ezzel témát le is zártam .
Uff"L"PÁ
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Kedves bogyo (alias pál babi), én csak 1 dolgot fűznék hozzá:
Te, aki annyira vállalod magad és a véleményed, itt is első szám harmadik személyben beszélsz saját magadról
Szánalom...
End of the story
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: tifu »

Sajnálom, hogy idáig fajult ez az egész.
Kb. egy hónappal ezelőtt 50-80 dollárokat fizetett ki egyben a kikérés napján. Hány PTC tesz ilyet? Miért jelentette be, hogy picit spórolni kell, amikor simán leléphetett volna a pénzzel akkor? Jó lenne azért picit elgondolkodni az ehhez hasonló kérdéseken. Én nem emlékszek egy esetre sem, amikor nem tartotta volna a szavát kisficko, juniús elejére ígérte az új oldalt, nehéz lenne már kb. két hetet várni? Disputokkal meg lehúzásokkal csak megnehezítitek a dolgokat, de megértem én hiszen kapsz egy havi megkeresett pénzt, ahelyett hogy a jövőben lehetne keresni több hónapon keresztül még többet... :clap:
bogyó
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.04.28. 19:43
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: bogyó »

[quote="kavics13"]Kedves bogyo (alias pál babi), én csak 1 dolgot fűznék hozzá:
Te, aki annyira vállalod magad és a véleményed, itt is első szám harmadik személyben beszélsz saját magadról
Szánalom...[/quote]

Egyetlen fórumon nincs fent alias Pál Babi !
Majd ha fent lesz akkor tudni fogtok róla . :clap:
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Hello Skacok!
Látom kimerítették már a Hbl fogalmát és Pál Babit is .
Nos itt vagyok , nem több névvel hanem csak egyel ami itt és most az enyém lett.
Majd jövök a szaftos beszámolókkal és itt fogom tisztára mosni magam mindenki előtt ,mert épp van elég minden a szétszórt tarsolyomban ami fedi a teljes igazságot. Nem kell engem senkinek megvédenie ,mert megvédem magam.
Folytatás következik , ha majd minden egy kupacban lesz , png , jpg stb fotok amik le vannak mentve és csakis az én aláírásommal és mentési modokkal, tehát nem buherálta meg senki .
Szép estét majd jövök és aztán megyek is mint a villám.
A tisztelt moderátorunkat megkérem, hogy necsak a zavarosban halásszunk hanem térjünk evezzünk néha tiszta vizekre is.
Senkit nem mártok be , ezek a száraz tények lesznek és megkérlek , hogy ne tedd el a nyilvánosság elől majd .
Köszönöm
Pál Babi :D :D
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: nadint »

babos77 írta:Hello Skacok!
Látom kimerítették már a Hbl fogalmát és Pál Babit is .
Nos itt vagyok , nem több névvel hanem csak egyel ami itt és most az enyém lett.
Majd jövök a szaftos beszámolókkal és itt fogom tisztára mosni magam mindenki előtt ,mert épp van elég minden a szétszórt tarsolyomban ami fedi a teljes igazságot. Nem kell engem senkinek megvédenie ,mert megvédem magam.
Folytatás következik , ha majd minden egy kupacban lesz , png , jpg stb fotok amik le vannak mentve és csakis az én aláírásommal és mentési modokkal, tehát nem buherálta meg senki .
Szép estét majd jövök és aztán megyek is mint a villám.
A tisztelt moderátorunkat megkérem, hogy necsak a zavarosban halásszunk hanem térjünk evezzünk néha tiszta vizekre is.
Senkit nem mártok be , ezek a száraz tények lesznek és megkérlek , hogy ne tedd el a nyilvánosság elől majd .
Köszönöm
Pál Babi :D :D
Üdvözöllek a Netbiznisz Fórumon !

Eddig már több kérésnek leget téve lehetőséget adtam olyan, ellenséggé váló felek vitájának, aminek nem itt kellene zajlani.
Kimondtam rá, hogy nem törlöm az emberi módon tett hozzászólásokat. ehhez ezután is tartom magam.

Abban a pillanatban, amikor azt látom, hogy a vitázók bármelyike nem tud disztingválni, közbelépek.

Nagyon sajnálom a történteket, csak azért engedek a kéréseknek, mert ha nem teszem, akkor zabolázatlanul, minden lehetséges módon folyhat az érvelésen kívül a vagdalkozás is.

Nem szeretünk ilyen apropóból a figyelem középpontjában lenni, de most ezzel a felülettel, ami itt rendelkezésre áll őszinte hittel reméljük, hogy a kedélyek megnyugszanak.

Őszintén szólva nem értem a célzásodat a zavarosban halászásra és pont az irányomban fogalmazva, de talán majd lesz rá lehetőségem, hogy megértsem.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

nadint nem akarlak elkeseríteni, de nem sok esély van rá, hogy megértsd...
Kérd meg Admint, hogy vesse össze bogyó és babos IP címét, amennyiben egyezést mutat (ahogy én sejtem), akkor az sok mindent el fog mondani valaki személyiségéről
Részemről itt le is zártam a témát.
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

erre kíváncsi vagyok én is és sok mindent alátámasztana! :)
Kép
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Sziasztok!

Ha már szerda akkor ne maradjon ki a "megszokott" akciózás!
A hétvégéhez ígérten, maradnak a tagság akciók és külön vásárlói keret akció is van.

Vásárlói keret akció tagság vásárlásra:
Light tagság vásárlás után + 10db bérelt referens ajándék!
Elit tagság vásárlás után + 20db bérelt referens ajándék!

Vásárlói keret akció referens vásárlásra:
20 referens vásárlás után + 2db bérelt referens ajándék!
40 referens vásárlás után + 4db bérelt referens ajándék!
60 referens vásárlás után + 6db bérelt referens ajándék!
80 referens vásárlás után + 8db bérelt referens ajándék!
100 referens vásárlás után + 10db bérelt referens ajándék!

Paypal, Egopay, Payza, STP vásárlásnál:
Processzor akció tagság vásárlásra:
Light tagság vásárlás után + 15db bérelt referens ajándék!
Elit tagság vásárlás után + 30db bérelt referens ajándék!

Processzor akció referens vásárlásra:
20 referens vásárlás után + 4db bérelt referens ajándék!
40 referens vásárlás után + 8db bérelt referens ajándék!
60 referens vásárlás után + 12db bérelt referens ajándék!
80 referens vásárlás után + 16db bérelt referens ajándék!
100 referens vásárlás után + 20db bérelt referens ajándék!
200 referens vásárlás után + 42db bérelt referens ajándék!
300 referens vásárlás után + 65db bérelt referens ajándék!
400 referens vásárlás után + 85db bérelt referens ajándék!
500 referens vásárlás után + 110db bérelt referens ajándék!

Bármely vásárlás után levelet írni az ajándék cuccokért, mert nem automata a rendszer!
Levél: kisfickoo@gmail.com

Sziasztok
Kisfickoo
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Nyugi!
Senkit nem fogok bemártani.
Nem fogok csúnya és illetlen szavakkal sem illetni.
Azt fogom csak leírni pár sorban , hogy milyen szépen indult a kezdet tavaly október 23-án és idén Húsvétkor hogyan lett vége.
Itt és ehhez a témához semmi köze Kavicsnak sem.
Csak egy szép kis story lesz az egészből majd .
Sehol egy fórumon sem sároztam be senkit és semmilyen oldalt sem.
Hadd írjam le a verzióm és mindenki tegyen belátása szerint.
Az Ip cimeknek meg végképp nincs értelme ,mert az csak rendőrségre tartozik , hogy valaki ip címét kiadják. Tehát az olyan mintha az én személyi igazolvány számát harmadik félnek adnák ki aki nem hivatalos személy.
Üdvözlet
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Sziasztok!

Ha már szerda akkor ne maradjon ki a "megszokott" akciózás!
A hétvégéhez ígérten, maradnak a tagság akciók és külön vásárlói keret akció is van.

Vásárlói keret akció tagság vásárlásra:
Light tagság vásárlás után + 10db bérelt referens ajándék!
Elit tagság vásárlás után + 20db bérelt referens ajándék!

Vásárlói keret akció referens vásárlásra:
20 referens vásárlás után + 2db bérelt referens ajándék!
40 referens vásárlás után + 4db bérelt referens ajándék!
60 referens vásárlás után + 6db bérelt referens ajándék!
80 referens vásárlás után + 8db bérelt referens ajándék!
100 referens vásárlás után + 10db bérelt referens ajándék!

Paypal, Egopay, Payza, STP vásárlásnál:
Processzor akció tagság vásárlásra:
Light tagság vásárlás után + 15db bérelt referens ajándék!
Elit tagság vásárlás után + 30db bérelt referens ajándék!

Processzor akció referens vásárlásra:
20 referens vásárlás után + 4db bérelt referens ajándék!
40 referens vásárlás után + 8db bérelt referens ajándék!
60 referens vásárlás után + 12db bérelt referens ajándék!
80 referens vásárlás után + 16db bérelt referens ajándék!
100 referens vásárlás után + 20db bérelt referens ajándék!
200 referens vásárlás után + 42db bérelt referens ajándék!
300 referens vásárlás után + 65db bérelt referens ajándék!
400 referens vásárlás után + 85db bérelt referens ajándék!
500 referens vásárlás után + 110db bérelt referens ajándék!

Bármely vásárlás után levelet írni az ajándék cuccokért, mert nem automata a rendszer!
Levél: kisfickoo@gmail.com

Sziasztok
Kisfickoo
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Nos próbálom tömören összefoglalni a történteket!
2013 október 23-án regisztráltam a Hunbuxlightba .
Akkor még nem ismeretem annyira az oldalt de belevágtam.
Szépen külső befizetésekkel építettem fel a saját profilomat, akkor még nem volt az akciózás bevezetve így épitgettem egészen január végéig (pontos dátumokat csak akkor tennék ki ha ezt megkövetelné bárki is. Az akkori rendszerben még benne volt a mega tagság is és én azt is vettem, de az adminnal rájöttünk , hogy a mega tagság nem jó, az törölve is lett. Tehát én nagyon jóban voltam az adminnal , ne értsétek félre csak az üzleti részre gondolok.
A mega tagság árából reffre forditotta az elköltött pénzt.
80 dollárokat lehetett kikérni , de az én egyenlegem meghaladta mindig azt és nem tudtam , hogy simán enged így is kikérni .
Tehát a 80 dollár feletti pénzeket reff hosszabításra költöttem el, majd 100 dollárt kétszer is . Igy is szépen volt profit . Minden tagságot és full reffes lépcsőt megmásztunk az adminnal (minden tiszteletem az övé volt akkor ,mert megtett mindent az én és ő érdekében is . Aztán szépen elkezdtem kikérni a pénzeket és az akciót is kiaknáztam az ő kérésére ,mert azt írta , hogy használjam ki . Aztán február elején jött egy beállitás és az akkori full 3000 reff hozott napi 15 dollárt, miután állitottak a progin már csak 12 dollár volt a napi kereset . Ha nem akciosan vásárolt valaki akkor épp nullszaldósan jött ki vagy épp minuszban. Tehát vegyünk egy példát : 1000 reffre akció nélkül elköltöttem 120 dollárt és 6 dollárt a tagságra , ebben a formában az 1000 reff hozott napi 4 dollárt ami most is így van , de nem tudhatom mert ki lettem tiltva (erről később) 126 dollár költséggel és napi 4 dollár keresettel egy hónabpan jött 120 dollár , minusz 6 dollár volt ebben a formában. Aztán már én is kiaknáztam az akciót és ami kifizetést kaptam vissza raktam ismét akcióba és nyomultam tovább a Hbl-en . Mivel full tagságom volt és 3000 reffem mindig így a pénzt sose tudtam mind kikérni ,mert 3000 reff hozott havonta 360 dollárt, de mindig költöttem és forgattam vissza a pénzt , sőt belső egyenlegből is vásároltam. Tehát az egyenlegem szépen növekedett ,mert nem tudtam ennyi pénzt kikérni sose. Minden le volt beszélve az adminnal és korrektül is vislelkedett velem szemben , azt hittem ilyen rendes admin csak a mesébe van és vakon is biztam benne. MÁRCIUSBAN mondtam neki , hogy ki fogom üriteni az egyenlegem és a profitból csak 3 havis reffket veszek és újra befektetek, Ő meg azt hitte , hogy le fogok lépni a profittal szó szerint, pedig meg sem fordult a fejemben. Voltak privát vitáink is , de mindig megoldottuk és néha nekem volt igazam, nem tudom most mit gondol majd erről , biztos lesz véleménye majd . Húsvétra elértem hogy a 630 dolláros befektetésem megtérült és maradt az egyenlegen 273 dollár és még egy hétre való 500 reffem is . Ekkor jött a levél hogy egyezkedjünk a profiton. Azt írtam neki , hogy majd kedd után mert husvét van és nem érek rá. Erre jött a válasz , hogy mit képzelek én , törlöm a profilod . És tényleg törölte a profilom a pénzemmel együtt. Fenyegetések és egyebek tömkellege következett, meg h megkeres stb stb , tudja hol lakom és nekem végem, mert megyek ki körlevélben és ugysem hisznek majd nekem az emberek. A dupla regisztrációt amit itt szajkóztak nekem, hogy csaltam az sem ebben a formában történt ,mert szóltam az adminnak , hogy csinálok egy reget ,mert valaki beregizett hozzám és nem látom sehol. Tehát a reg törölve lett gyorsan és 72 óra múlva a rendszer kitiltott, amit az Admin el is intézett nekem még aznap amikor tiltva lettem. Tehát ha csaltam volna akkor nem állitja vissza az egyenlegem. Ennyi a kis történet csak és le lehet vonni a következtetést. Melyik ptc oldal kér bárkitől olyat , hogy egyezkedjünk a profiton? Kedves Admin akkor , most jöhet aa te verziód is , de szerintem semmi értelme nem lenne a vitának. Én sehol nem sároztam be a Hbl-t és csak néhány direktemnek mondtam el a sztoryt is . Persze a fészbok oldalon is megjelentettem és valaki gyosrsan áthurcolta a hbl portálra, ahol ribancnak és csalónak és hadd ne soroljam minek neveztek. sajnos senki nem értett meg engem ,és nem is tudtam vitába szállni sem ,mert töröltek onnan is , Az Admin a profiljáról is tiltott , és pont az ellenkezőjét állitotta , de ez sem volt igaz, a fészbuk portálon fotoimmal bizonygatta az igazát , de itt már pár emberben megmozdult valami, hogy nemcsak a az Admin igaza lehet , mert ugye nekem nem volt szavam se,. Pár nap mulva megkértem , hogy szedje le a fotoimat mert személyi jogsétést követett el. Így leszedett mindent rolam ami ki volt rakva . Úgyhogy maradtam egy törléssel és a 273 dolláros fiokkal amit törölt. Nos kedves ADMIN ! Most be is fejezem a témát és semmiféle jogi lépéseket nem gondolok,mert nekem az a 273 dollár nem ér annyit , hogy besározzam a nevem, a te dolgod hogy innen már hogy mosod tisztára magad és majd kik hisznek neked és nekem. Pro és kontra jöhet , de további vitába nem bocsátkoznék ,mert semmi értelme nem lenne . Dugi fórumokon meg nem irtam semmit sem ,mert az nem az én asztalom. Egy kicsit fáj , hogy át lettem verve , de ez nem az én problémám. További jó fórumozást.
Kedves Moderátor bizom benne hogy nem követtem el szabály sértést és ez az üzenet nem lesz törölve .
Ezzel tisztára mostam magam . Remélem nem provokál senki semmit tőlem,mert fotokkal bármit alá tudok támasztani .
Szép estét ! :(
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: tifu »

Ezt el fogja egyáltalán olvasni valaki?( én biztos nem) :wacko:
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: Dave »

tifu írta:Ezt el fogja egyáltalán olvasni valaki?( én biztos nem) :wacko:
Én sem! :lol:
Kép
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Kalánka néni meséi...
A magány miket képes kiváltani egyes emberekből. Szánalmas
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Boguli írta:Én elolvastam.
Én is elolvastam. :)
Na nem a magány miatt, hanem kíváncsi voltam hogyan működik egy magyar ptc oldal és milyenek a vélemények. :)
HunPtc-n kívül valszeg nem is leszek máshol tag :)
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

kisfickoo írta:Kalánka néni meséi...
A magány miket képes kiváltani egyes emberekből. Szánalmas
Nem értem miért minősítesz valakit "szánalmas" jelzővel, aki elolvassa a véleményeket. :)
Én is elolvastam. :)
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: Boguli »

kisfickoo írta:Kalánka néni meséi...
A magány miket képes kiváltani egyes emberekből. Szánalmas
Remélhetőleg nem nekem szánta a megjegyzést - aki elolvastam. Azért az meglepne..És nem örülnék nagyon.
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Boguli írta:
kisfickoo írta:Kalánka néni meséi...
A magány miket képes kiváltani egyes emberekből. Szánalmas
Remélhetőleg nem nekem szánta a megjegyzést - aki elolvastam. Azért az meglepne..És nem örülnék nagyon.
A mesemondónak szántam.
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Sziasztok!

Csütörtöki Akció

Vásárlói keret akció:
20 referens vásárlás után + 2db bérelt referens ajándék!
40 referens vásárlás után + 4db bérelt referens ajándék!
60 referens vásárlás után + 6db bérelt referens ajándék!
80 referens vásárlás után + 8db bérelt referens ajándék!
100 referens vásárlás után + 10db bérelt referens ajándék!

Paypal, Egopay, Payza, STP vásárlásnál:
20 referens vásárlás után + 5db bérelt referens ajándék!
40 referens vásárlás után + 10db bérelt referens ajándék!
60 referens vásárlás után + 15db bérelt referens ajándék!
80 referens vásárlás után + 20db bérelt referens ajándék!
100 referens vásárlás után + 25db bérelt referens ajándék!

Az akció alatt egy felhasználó maximum 200 referenst vásárlohat!


Vásárlás után levelet írni az ajándék cuccokért, mert nem automata a rendszer!
Levél: kisfickoo@gmail.com

Sziasztok
Kisfickoo
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: Boguli »

hoparduc írta:
kisfickoo írta:Kalánka néni meséi...
A magány miket képes kiváltani egyes emberekből. Szánalmas
Nem értem miért minősítesz valakit "szánalmas" jelzővel, aki elolvassa a véleményeket. :)
Én is elolvastam. :)
Nem nekünk szánta!
babos77
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2014.05.13. 21:33
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: babos77 »

kisfickoo írta:Kalánka néni meséi...
A magány miket képes kiváltani egyes emberekből. Szánalmas
Foglalkozzon mindenki a saját magánéletével és ne keverjük össze az üzleti élettel. :D

Magadat minősíted , szánalmas vagy . :good:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Boguli írta:
Nem nekünk szánta!
Köszi, félreértettem. :)
Csak kapkodom a fejem hogy mi történik itt. :)
Kép
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

hoparduc írta:
Boguli írta:
Nem nekünk szánta!
Köszi, félreértettem. :)
Csak kapkodom a fejem hogy mi történik itt. :)

Akkor már ketten vagyunk :aw:
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Sziasztok!

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

Vásárlói keret akció:
Light tagság vásárlás esetén + 5db bérelt referens ajándék!
Elit tagság vásárlás esetén + 10db bérelt referens ajándék!


20 referens vásárlás után + 2db bérelt referens ajándék!
40 referens vásárlás után + 4db bérelt referens ajándék!
60 referens vásárlás után + 6db bérelt referens ajándék!
80 referens vásárlás után + 8db bérelt referens ajándék!
100 referens vásárlás után + 10db bérelt referens ajándék!

Paypal, Egopay, Payza, STP vásárlásnál:
Light tagság vásárlás esetén + 20db bérelt referens ajándék!
Elit tagság vásárlás esetén + 40db bérelt referens ajándék!

20 referens vásárlás után + 5db bérelt referens ajándék!
40 referens vásárlás után + 10db bérelt referens ajándék!
60 referens vásárlás után + 18db bérelt referens ajándék!
80 referens vásárlás után + 25db bérelt referens ajándék!
100 referens vásárlás után + 30db bérelt referens ajándék!


Vásárlás után levelet írni az ajándék cuccokért, mert nem automata a rendszer!
Levél: kisfickoo@gmail.com

Sziasztok
Kisfickoo
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Újabb kis részlet! Köszönöm!

Kép
kisfickoo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2013.12.02. 18:24
Kapcsolat:

Re: HunbuxLight - Új kezdet

Hozzászólás Szerző: kisfickoo »

Sziasztok!

Szerdai Akció!

Ha már szerda akkor ne maradjon ki a "megszokott" akciózás!
A hétvégéhez ígérten, maradnak a tagság akciók és külön vásárlói keret akció is van!
Ismételten elérhetővé vált a 3 hónapos Elit tagság.
Lassan minden visszaáll a régi kerékvágásba.

Vásárlói keret akció tagság vásárlásra:
Light tagság vásárlás után + 10db bérelt referens ajándék!
Elit tagság vásárlás után + 20db bérelt referens ajándék!

Vásárlói keret akció referens vásárlásra:
20 referens vásárlás után + 2db bérelt referens ajándék!
40 referens vásárlás után + 4db bérelt referens ajándék!
60 referens vásárlás után + 6db bérelt referens ajándék!
80 referens vásárlás után + 8db bérelt referens ajándék!
100 referens vásárlás után + 10db bérelt referens ajándék!

Paypal, Egopay, Payza, STP vásárlásnál:
Processzor akció tagság vásárlásra:
Light tagság vásárlás után + 15db bérelt referens ajándék!
Elit tagság vásárlás után + 30db bérelt referens ajándék!

Processzor akció referens vásárlásra:
20 referens vásárlás után + 4db bérelt referens ajándék!
40 referens vásárlás után + 8db bérelt referens ajándék!
60 referens vásárlás után + 12db bérelt referens ajándék!
80 referens vásárlás után + 16db bérelt referens ajándék!
100 referens vásárlás után + 20db bérelt referens ajándék!

Bármely vásárlás után levelet írni az ajándék cuccokért, mert nem automata a rendszer!
Levél: kisfickoo@gmail.com
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég