Coloured Smoke PTC- Megszűnt

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

11:40-kor én is megkaptam... hááát, ez azért az utolsó utáni óra volt! :)
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na hát nem keveset vártam rá, de meg van, ki és kértem a következőt rögtön!

Kép
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: latattila »

Sziasztok!
Én még nem kaptam meg a kikérést, de majd később megjön!
Az a gondom, hogy nem tudok creditet adni a hirdetésemhez! Azt írja, hogy legalább egy kreditet adjak hozzá
pedig beírom a 136-ot!
Van valami trükk?
Mit tegyek mielőtt lefogy? Sürgős lenne
Köszi!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Megoldódott a probléma? Én még ilyennel nem találkoztam,megmondom őszíntén,ezért nem tudtam segíteni,de ha huzamosabb ideig fennáll,akkor írni kell az adminnak. így azt gondolom,hogy valami hiba lehet ideiglenesen.
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: latattila »

Szia!
A probléma még fenn áll! Majd megpróbálok írni neki, bár az angolom elég sovány!
Jönnek már a kifizetések? Én még nem kaptam meg!
Az elsőre várok és csak reménykedek, hogy nem beállítási gong!
Kösz a választ!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

A proof menüben követheted a kifizetéseket. kikérés ideje is ott van. Ha úgy érzed problémád van irj az adminnak. Vannak feltételek a kikérésre vonatkozólag gondolom tudod ezeket.

Másik: kézenfekvő lenne,ha esetleg törölnéd a hirdetésedet (de előtte vedd le (retract) a krediteket róla,vagy várd meg míg lejár és párhuzamosan ugyanazt a hirdetést add fel.
tarpi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2013.06.03. 18:16
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: tarpi »

Én már megkaptam, akkor amikor a többiek, de azóta semmi.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Pár napja jött egy levél,nem tudom olvastátok. Több dolog is van benne köztük a fizetésről is. Vastag résszel jelöltem azt a részt,ami erről szól,de nem tudom 100%ig hogy pontosan mit jelent ez magyarul... valami dupla kifizetésekről és cpanelekről van szó,de megmondom őszintén nincs türelmem kisilabizálni az angoltudásommal... :)

Hi everyone,


I know the site is a mess to look at right now.

But, if you click the top left corner and drag your mouse to the bottom right corner, you will be able to see what the white coloured writing is and you will be able to go to the exact places you need to click to continue earning and not losing any days of earnings this way.

I was going to put a bot/cheat link in the PTRA because I feel the site is vulnerable right now to bots but this is NOT the time for such action. So just know that anything you click in any ad section, THERE IS NOT CHEAT LINK ANYWHERE! I just wanted to tell you this so you do not fear clicking blindly.

I truly apologize for this mess but as you can see, my host is still working on issues for the sites which is why it is like this right now.

For the payouts, this is why I am waiting because we may have to revert to an older cpanel backup, I don't know much about that stuff, and if some earnings were put back in member accounts and yet already paid, that means I would be paying double the earnings. I have plenty of Paypal funds to pay everyone and then some but I refuse to pay anything twice as I am certain you all understand this.

Also, you will notice, those of you who had pending ads to be processed, that these were processed early this morning. Why so late?
That is one of many other issues my host is still working on; I am not getting the email notifications of new ads to be processed to my email address.

I do apologize for this and this is why I have put up bonus links which means when payouts resume you will be able to cash out more often than usual, hence my way of making up for all this b.s. since January.

And of course, I thank each and every one of YOU for being so tolerant and continuing to be active on the site. No one has threatened me and this says a lot about your character and trust in me that I am not disappearing. I plan to keep these sites until I am old and grey.

Thanks so much EVERYONE for your patience, understanding, tolerance, good luck wishes from quite a few, and most of all, for your trust and faith in me as I have always been above reproach and hope that I will be once more.

My heart felt thanks to YOU.

Jon
Avatar
ptcelite
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013.12.31. 12:49
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: ptcelite »

Nem használom az oldalt, nem tudom miről van szó, de lefordítom nagyjából:


Üdv mindenkinek

Tudom hogy az oldal elég zavarosnak tűnik mostanában. De ha a bal alsó sarokba kattintasz és húzod az egeret a jobb felső sarokig, láthatod a színes írást.

Cheat linket fogok betenni a PTRA-ba. De ezt nem most fogom megtenni, tehát még nincs cheat link!

Host problémák miatt vissza kellett állítani a rendszert egy korábbi állapotra, így olyan összegek kerülhettek az egyenlegekre, amik már ki lettek fizetve.
Van elég pénzem PayPalon, de nem fogok duplán kifizetni.
Remélem megértitek.

(Itt egy rész, hogy host problémák miatt lassabban tudja feldolgozni a hirdetés feladásokat)

Bónusz linkeket teszek ki, ez azt jelenti, ogy ha a kifizetések folytatódnak, gyakrabban kérhettek kifizetést a megszokottnál.

(Elnézést kér, mindent köszön, stb)

Tehát az a lényeg, hogy valakinek olyan összegek is megjelentek az egyenlegén, amit már kifizetett neki egyszer.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Örök hálám üldözni fog. Nagyon szépen köszönöm.
gri
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.04.10. 14:39
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: gri »

nem nagyon hallottam híreket máig sem, de én bizalmat adtam Jonnak és három oldalán is előfizettem a szülinapi akcióban
még így sem bukok ténylegesen, mert az oldalain mindent összevetve nem lesz mínuszom
Ti hogy látjátok?
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Jon sajnos megint beteg, igy a valaszai is lasabban jonnek.

En - mivel mar joideje ismerem es ha akart volna nagyobb osszeggel is letudott volna nyulni, de nem tette - minden oldalan kihasznaltam az akciot, ezzel is novelve, maximalizalva az oldalaibol szarmazo profitot.

Szerintem jol tetted hogy Te is kihasznaltad az akciot!
Kép
gri
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.04.10. 14:39
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: gri »

köszi, én is így gondoltam :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én vettem tagságokat mindenütt 2 havit,de nálam nem lett jóváírva a +34 nap sehol. +2 napot kaptam csak! :(
Evyca
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.14. 09:41
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: Evyca »

Sziasztok! A kikérésnél hogy tudom beállítani a PIN kódot? Segítenétek? Előre is köszönöm:)
koporta
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2010.07.05. 19:31
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: koporta »

Sziasztok nalatok bejon az oldal
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Megérkezett a pénzem tegnap! :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

próbálgattam az oldalt és sikerült belső egyenlegből GreySmoke tagságot vennem 1 hónapra. ilyenkor mi van? elméletileg csak kívülről lehetne, nem?

megpróbáltam kikérni pénzt, de kér egy 4-jegyű PIN-t. az micsoda? már nem emlékszem az előző kikérésnél hogy volt.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

doqxstudio írta:próbálgattam az oldalt és sikerült belső egyenlegből GreySmoke tagságot vennem 1 hónapra. ilyenkor mi van? elméletileg csak kívülről lehetne, nem?
tegnap este még jött egy automata üzenet a tagság megvásárlásáról, de ma reggelre törölte is Jon (v. valaki) a fiókomat! :bad: :)
nagyon érdekesnek találom, h a 200 fiók leellenőrzése hónapok óta zajlik, erre pedig ilyen hamar lecsapott. azt sem értem, h 2011 óta miért nem sikerült kivenni ezt az opciót a programból. :?
$2.5 nyereséggel zárom ezt a történetet, egy 17 éves kölök nem fog velem packázni, bármilyen kedves leveleket ír és bármilyen gyenge az immunrendszere. :PP :D
nekem akkor inkább PTCUltimate és CashSurfingNetwork :good:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Megértem az aggályod,ez valóban fura,hogy még benn van olyan opció,ami tilos. Ám azt is tudnod kéne,hogy ez tilos,mivel még ellenörző kérdésben is benne van, és a termsben is benne van idézem "THIS DOES NOT INCLUDE UPGRADES. ANYONE CAUGHT BUYING UPGRADES WITH THE REDEMPTION BUTTON AND NOT WITH THEIR PAYPAL OR PAYZA FUNDS WILL HAVE THEIR ACCOUNT TERMINATED IMMEDIATELY." Igaz... a Terms is egy kész regény :)

A kialakult helyzet engem is aggaszt kicsit. Most nézem volt pár kifizetés,de leállt jan 31.i kikérésnél.. úgy tünik,mintha elfogyott volna a pénz...legalábbis lehet erre is gondolni,ha nem ismerném az Admint. Viszont ő sem krőzus,a jelenlegi keresettel és AKTÍV taglétszámmal gondolni lehe arra is,hogy egyszerűen nem bírja pénzzel,hisz több oldala is van és az már akár ezres nagyságrendű tagság is lehet összességében,ami mondjuk havi 3-4 dolláros profit esetében több ezer dollár kiáramlást jelenthet. De ez csak elmélet,hangos gondolkodás.
A PTC az emberekből ki tudja hozni a legrossazbbat is úgy vettem észre,akár admin,akár felhasználó oldalon haha
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

A jelek szerint Jon PTC birodalma összedőlt, mint a kártyavár. Valószínűleg az oldalain a bevételek már egy ideje nem fedezik a kiadásait. Ezért szoktak például több oldalt nyitni többnyire a PTC Adminok, hogy az újabb oldalaik kezdetben nagyobb bevételei fedezzék, a régebbi oldalaik megnövekedett költségeit. Sok negatív példa volt már erre az oldalhalmozásra is a PTC történelemben.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nem gondolom hogy temetni kellene a dolgokat, hisz ilyen alapon sok oldal mar halott lenne de megis megy es fizet!

Azt tudni kell Jon oldalairol, amit xenosz mar a topicnyitojaban is kifejtett, vannak szabalyok amiket be kell tartani! Ha tudsz e dolgokkal azonosulni bentmaradsz, ha nem, agyoo, nincs szukseg rad!

Az oldalak mennek, teny hogy atalakitasok ahogy mondtak is voltak, en nem latok igazabol okot a remhirek keltesenek!
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

az én meglátásom szerint az a tény, h a fiókok leellenőrzése hónapok óta zajlik, egészségügyi problémák miatt halasztódnak a kifizetések, ugyanakkor a beépített csalási lehetőségre ilyen hamar lecsapott nevetségessé teszik Jon eddigi kommunikációját, és itt a gond.
Kép
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: latattila »

Én egy hónapja vagyok itt, max 1 havi tagdíjat bukok, de már csak 4 napom van és lejár! Az első kifizetés sem jött még és még 1 hétre van tőle, hogy sorra kerüljek!
Új tagságra pedig nem telik!
Most ürítettem a paypalom muszályból!
most mi van? Ha letelik akkor még fizet? A kikérésnél még volt 22 napom???????????????????
Vélemény?
Lehet, hogy fekete bárány vagyok? Ha befizetek akkor az meghal?????? :argue: :argue: :argue:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ha letelik a tagságod, és kikérted akkor is fizet!
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: latattila »

Kösz szépen! Én nem adom fel!
Ez bizalomra épül, bár inog!
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Coloured Smoke PTC 2 éve fizet havi 3-4 dollár nyereség

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Ha tagsag alatt kered ki, plusz megvan az 1db. hirdetesed legalabb 100 kredittel ki leszel fizetve!
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég