Keyandway.com - MEGSZŰNT

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
danides
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013.06.23. 17:59
Kapcsolat:

Keyandway.com - MEGSZŰNT

Hozzászólás Szerző: danides »

Kép

direkt ref. 100, jutalék: 30%
Kifizetési minimum: $3.00
Payza, EgoPay, PM

KeyAndWay indult teszt üzemmódban!
Bejegyzett cég DELTA-X Kft.


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danides 2014.04.13. 01:57-kor.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Keyandway.com - teszt üzemmódban

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Napi x.xx$?
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keyandway.com - teszt üzemmódban

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ez esetben nincs még kereset,hirdetéseket nem lehet nézni. Rákattintottam az Earn Money menüre,de nem lép be. Más menük működnek.
Másik furcsaság,hogy már több,mint 4000 tag van és kifizetett pénzt is írnak...látom a menüben 3 kifizetés van egy tagnak kétféle bankra.

A tulaj rejtett,de előfordulhat,hogy ukrán . Cirill betüs reklámokat is látok,Scamadviserben is ukrajnában bejegyzett domain van.31 naposnak jelzi a domaint
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Keyandway.com - teszt üzemmódban

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

xenosz2 írta:Ez esetben nincs még kereset,hirdetéseket nem lehet nézni. Rákattintottam az Earn Money menüre,de nem lép be. Más menük működnek.
Másik furcsaság,hogy már több,mint 4000 tag van és kifizetett pénzt is írnak...látom a menüben 3 kifizetés van egy tagnak kétféle bankra.

A tulaj rejtett,de előfordulhat,hogy ukrán . Cirill betüs reklámokat is látok,Scamadviserben is ukrajnában bejegyzett domain van.31 naposnak jelzi a domaint
Mint a szerző írta teszt üzem van a kifizetések is ebbe a kategóriába tartoznak. Az Earn Money alatt view advertisements, nincs nézhető reklám?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keyandway.com - teszt üzemmódban

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Igazad van. van reklám,csak más böngészővel néztem és ott nem jelent meg. Most telepítettem az újra a Chrome-ot és ezzel már látom is. Nem regisztráltam kivülröl nézem.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keyandway.com - teszt üzemmódban

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát ha ezt csinálja valaki,akkor az jól járt. Én ma regisztráltam és majdnem 10 cent van benne. 3db 2 centes pár 0.2 centes és számos 0.1 centes van. A sajat klikk 100% és 30% a refklikk. Mivel az oldal már majd 3 hónapos így már megnőtt az esélye,hogy vége lesz ,de én azért bepróbálkozom lesz,ami lesz. 3$ a minimum még mindig. A tulaj valszeg ukrán legalább scamadviserben ezt találtam.
A Fórumban vannak bizonylatok feltöltve folyamatosan.
http://keyandway.com/forum.php?board=8

Aki megpróbálná esetleg. https://keyandway.com/?ref=xenosz2
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég