GPT Clicks - nagyon jól fizető oldal

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

GPT Clicks - nagyon jól fizető oldal

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Kép

Már van kifizetésem, és elég hamar összejött a pénz. $2 után fizet, de szerintem nem érdemes túl hamar kivenni, mert 50 centet minden kikéréskor levonnak. Megéri regisztrálni, gyors, jól működő oldal. A referáltak után is szépen fizet

Kép

Szerintem nem érdemes 25-30 oldalnál többön fent lenni, és főleg nem kell minden új oldalra regisztrálni. Ha valaki 50 helyen fent van és újakra felregisztrál egy-egy refcsere kedvéért, akkor vajon mennyit és főleg meddig fog az új oldalakon klikkelgetni? Ez csak úgy eszembe jutott, ahogy olvasom a fórumot. Nem sok értelmét látom az ilyen refcseréknek. Én már kiszortíroztam a kevésbé jól fizetőket és csak a legjobb oldalakon vagyok fent. A GPT Clicks is igaz, aránylag új oldal, de látszik rajta, hogy komoly és hosszú távra terveznek.
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég