paypal email account

Paypal-al kapcsolatos kérdések és válaszok
huncut
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.03.08. 16:06
Kapcsolat:

paypal email account

Hozzászólás Szerző: huncut »

hello Segítséget szeretnék kérni, létrehoztam a saját paypal számlámat mindent a leírtak szerint csináltam a 400ft-ot is vissza tudtam utalni a számlámra,hozzáadtam a bankártyát és a számlaszámot is, de a problémám a következő szerettem volna regisztrálni a megatyperre, de azt írja hogy hiányzik a paypal email számlám, amit nem értek, mert ennek a regisztrált e-mail címemmel kéne egyeznie.Valaki segítsen mi lehet a gond.
a válaszokat előre is köszönöm
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: paypal email account

Hozzászólás Szerző: feerke »

Ha kiválasztottad a paypalt és beírtad jól az email címed akkor el kell fogadnia.
huncut
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.03.08. 16:06
Kapcsolat:

Re: paypal email account

Hozzászólás Szerző: huncut »

tényleg nem értem , hogy mi lehet a probléma, sokszor próbáltam, biztos vagyok benne, hogy jó az email cím-a paypal-tól is kaptam emailt. lehet, hogy még vmit be kéne állítanom a paypalon az email címmel kapcsolatba?az email payments az csak a vásárlásra vonatkozik vagy a fogadásra is?bár szerintem is működnie kéne-elkeseredtem, azt gondoltam gyűjthetek egy kis pénzt:)
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: paypal email account

Hozzászólás Szerző: feerke »

A PP email kell a pénz küldéskor és fogadáskor is. Ez a paypalnál a felhasználónév.
huncut
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.03.08. 16:06
Kapcsolat:

Re: paypal email account

Hozzászólás Szerző: huncut »

igen azt használtam, de mégsem sikerült regisztrálnom:(
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: paypal email account

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Megatypersnél csak regisztrációkor lehet megadni e-bank azonosítót, amit később nem lehet módosítani. Nem erről van szó nálad is? Legalábbis Protypersnél így van, és megatypers meg protypers nagyon hasonló ha van egyáltalán valami különbség is köztük.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég