Zeek Rewards

MLM rendszerek
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Én sem nagyon értem mit akarsz, de abban biztos vagyok, ha valaki érti az egészet, akkor nem érheti meglepetés.....
Ennyi....
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

probálok érthető lenni , de lehet nem fogalmazok túl jól: 1 milla az kb 4500 vip pont: ez első nap csinál kb 80 pontot ami az idő folyamán növekszik, letelik a három hónap és az 1 millából kb lesz 12000 pont amiből ugye 91 .ik nap levonják a 4500 pontot.
AHOGY MEGTÖRTÉNIKA LEVONÁS ONNAN MINDEN EGYES NAP LEVONJÁK A PONTJAID. 3 HÓNAP UTÁN A KB 7500 VIP PONTOD TERMEL NEKED (HA LESZ 7500 PONT , MERT NEM SZÁMOLTAM UTÁNNA, DE 1,5%-OS NAPI ÁTLAGGAL LEHET KB SZÁMOLNI MINDEN NAP .) 150 PONTOT AMIT UGYE HOZZÁADNAK A VIP PONTHOZ DE A VIPPBŐL MÁR ÚGY INDÍT MINDEN NAP HOGY LEVONJA A AZ ELSŐ KAPOTT PONTODAT, ITT A 80 PONTOT SZÁMOLOM, EGYENLEG :7500 X0,02 = 150 -80 =70 EZ EGY HÉTKÖZNAPI SZÁMOLÁS AMI MÁR 1,8. VAGY 1.9% -OT OSZT VISSZA.HA EZEK UTÁN SEM ÉRTITEK AKKOR MAJD LÁTNI FOGJÁTOK AMIKOR LETELIK A HÁROM HÓNAP. ÉN SEM ÉRTETTEM AKÁRHOGY MAGYARÁZTÁK, AZT HITTEM HOGY CSAK A BETETT PÉNZT VONJÁK VISSZA CSAK, DE NEM IGAZ ,MERT MINDENNAP VAN VISSZAVONÁS.Amikor visszavonják a betett bidedet akkor már nincs akkor pont leosztásod mert csökken a vip egyenleg, sajna e van és hozzá kell szokni.. ;) majd megértitek akkor mikor már letelik a három hónap .
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

És lesz meglepi higgyétek el , nekem is volt pedig elmagyarázták és fel voltam készülve , 850 pont visszavonás azt már nagyon megérzi a vip eggyenleg.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Attis én eddig is tudtam, hogy a 90 nap után minden egyes nap lesz levonás, mert minden egyes pontot, amit kapsz levonnak 90 nap után. Ehhez nem kell odáig eljutni, hogy megértsd.... de akkor azt is tud, hogy itt van egy lassabb folyamat egy kis megtorpanás, de utána megint rohamosabban fog növekedni, annak ellenére, hogy minden nap lesz levonás.
De majd ezt is bizonyára tapasztalni fogod. Persze ehhez a megfelelő %-ok beállítása is elengedhetetlen. Például én úgy tervezem, hogy fél évig egy kanyit sem veszek ki, de utána már hónapról hónapra egyre többet ;) Csak türelem kell és meglátod szépen fogsz evvel keresni(csak okosan kell hozzáállni)
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziky! te érted de hidd el sokan még nem értik és a konfikon sem hangoztatják el nagyon, én most várok nem kezdtem hozzá kipörgetni hogy egy kicsit lendüljön fel a folyamat legalább a levonások jöjjenek vissza , aki kis irodával kezdte annak ugye nem sok a levonás és alig veszi észre .de jó üzletnek tartom avval együtt hogy a három hónap az szép nagyon és utána egy kicsit megtorpanunk. :good:
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

attis írta:Sziky! te érted de hidd el sokan még nem értik és a konfikon sem hangoztatják el nagyon, én most várok nem kezdtem hozzá kipörgetni hogy egy kicsit lendüljön fel a folyamat legalább a levonások jöjjenek vissza , aki kis irodával kezdte annak ugye nem sok a levonás és alig veszi észre .de jó üzletnek tartom avval együtt hogy a három hónap az szép nagyon és utána egy kicsit megtorpanunk. :good:
Amúgy aki átlátja az egészet(pl én :P ) az teljesen tisztában a levonások idejével ill mennyiségével.És ha kicsit utánaszámol, akkor rájön, h érdemes hálózatépítéssel kiegyenlíteni ezt a dolgot, mert ami abból jön be pénz, azt ugye nem vonja le.Tehát mondjuk 5-6 hónapig nem nyúlsz hozzá, kizárólag azt a pénzt nyomatod ki, amit megtermel a hálózatod, ezáltal egalizálódig az egész :good:
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

musicuploader írta:
attis írta:Sziky! te érted de hidd el sokan még nem értik és a konfikon sem hangoztatják el nagyon, én most várok nem kezdtem hozzá kipörgetni hogy egy kicsit lendüljön fel a folyamat legalább a levonások jöjjenek vissza , aki kis irodával kezdte annak ugye nem sok a levonás és alig veszi észre .de jó üzletnek tartom avval együtt hogy a három hónap az szép nagyon és utána egy kicsit megtorpanunk. :good:
Amúgy aki átlátja az egészet(pl én :P ) az teljesen tisztában a levonások idejével ill mennyiségével.És ha kicsit utánaszámol, akkor rájön, h érdemes hálózatépítéssel kiegyenlíteni ezt a dolgot, mert ami abból jön be pénz, azt ugye nem vonja le.Tehát mondjuk 5-6 hónapig nem nyúlsz hozzá, kizárólag azt a pénzt nyomatod ki, amit megtermel a hálózatod, ezáltal egalizálódig az egész :good:
A hálózatépítésből származó jutalékot nem vonja le????? Ha azt is visszaforgatod, akkor azt is levonja majd természetesen, max ha nem forgatod vissza.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

A vip egyenlőgből von le minden egyes pontot, ha nincs hálózat ha van, a hálózatépítésből származó pontot odavágja a vip egyenleghez abból nem von le,.

DE aki alattad van és kifut a három hónap akkor már a hálózatból sem kapsz akkora pontot az elején főleg és ha már valaki pörget ki pénzt akkor még kevesebb a hálózatból, azért mondják a szponzik is hogy nem lehet hozzányulni meg hagyni kell hogy nőjön az iroda.
A logika ebben van, ha a te irodád nő akkor több a refi a szponzinak, na de egyszer el kell kezdeni kipörgetni,
Nekem volt olyan hogy 100%-os kipörgetés és olyankor egy kanyi sem megy a szponzinak abból a nappból.
ez ismét tapasztalat.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Helyesbítek! a hálózati pontok összeadódnak és felkerülnek a bid give managerbe , tehát a point calendárba már összevonva látod az az napi leosztást ami már a vip egyenleget is mutatja
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:A vip egyenlőgből von le minden egyes pontot, ha nincs hálózat ha van, a hálózatépítésből származó pontot odavágja a vip egyenleghez abból nem von le,.

DE aki alattad van és kifut a három hónap akkor már a hálózatból sem kapsz akkora pontot az elején főleg és ha már valaki pörget ki pénzt akkor még kevesebb a hálózatból, azért mondják a szponzik is hogy nem lehet hozzányulni meg hagyni kell hogy nőjön az iroda.
A logika ebben van, ha a te irodád nő akkor több a refi a szponzinak, na de egyszer el kell kezdeni kipörgetni,
Nekem volt olyan hogy 100%-os kipörgetés és olyankor egy kanyi sem megy a szponzinak abból a nappból.
ez ismét tapasztalat.
Minden egyes jutalék, ha visszaforgatod, legyen az hálózati level1, level2 jövedelem, mátrix havi díjakból származó jutalék, vagy egyszerűen csak a napi kamatod a vip-be megy és így egyértelműen kilencven nap után levonódik.

Szöveged második részére a reakció: Ha kifut a három hónapból, ha nem fut ki, attól mert van levonás, még a napi jutaléka után kapod te a jövedelmedet és nem az után, hogy mennyi bidet vásárol utána abból. Tehát máég a levonás előtt megkapod tőle a jutalékot.

Az meg ha kipörgetésen vagy, attól még a szponzid ugyanúgy kapja a jutalékot utánad, mert nem attól függ, hogy mit csinálsz a pénzzel, hanem, hogy mennyi a kamatod és ő azután kap. Hidd el, ahogy te mondanád tapasztalat, itt most te tévedsz ;) Csak akkor ha ő 100%-os visszaforgatáson van, akkor nem a bidekre megy az a pénz, hanem a cash availabléba....
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Sziky írta:
attis írta:A vip egyenlőgből von le minden egyes pontot, ha nincs hálózat ha van, a hálózatépítésből származó pontot odavágja a vip egyenleghez abból nem von le,.

DE aki alattad van és kifut a három hónap akkor már a hálózatból sem kapsz akkora pontot az elején főleg és ha már valaki pörget ki pénzt akkor még kevesebb a hálózatból, azért mondják a szponzik is hogy nem lehet hozzányulni meg hagyni kell hogy nőjön az iroda.
A logika ebben van, ha a te irodád nő akkor több a refi a szponzinak, na de egyszer el kell kezdeni kipörgetni,
Nekem volt olyan hogy 100%-os kipörgetés és olyankor egy kanyi sem megy a szponzinak abból a nappból.
ez ismét tapasztalat.
Minden egyes jutalék, ha visszaforgatod, legyen az hálózati level1, level2 jövedelem, mátrix havi díjakból származó jutalék, vagy egyszerűen csak a napi kamatod a vip-be megy és így egyértelműen kilencven nap után levonódik.

Szöveged második részére a reakció: Ha kifut a három hónapból, ha nem fut ki, attól mert van levonás, még a napi jutaléka után kapod te a jövedelmedet és nem az után, hogy mennyi bidet vásárol utána abból. Tehát máég a levonás előtt megkapod tőle a jutalékot.

Az meg ha kipörgetésen vagy, attól még a szponzid ugyanúgy kapja a jutalékot utánad, mert nem attól függ, hogy mit csinálsz a pénzzel, hanem, hogy mennyi a kamatod és ő azután kap. Hidd el, ahogy te mondanád tapasztalat, itt most te tévedsz ;) Csak akkor ha ő 100%-os visszaforgatáson van, akkor nem a bidekre megy az a pénz, hanem a cash availabléba....
Tévedtem: Ha kipörgetésen vagy abból tényleg nem kap jutalékod a szponzorod.....
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Minden egyes nap úgy von le, hogy az előző napi vip pontból vesz le és utána kapod meg a leosztást! azért van okosság benne, ezért kevesebb is a leosztás : tegyük fel van 2200 pontod abból elvesz 20-at és utána kapsz 40 pont leosztást.
Nállam ez müködik.
Mi van akkor ha kipörgetsz 100%on és azt nem teszi ki a vip calendárba a levonás pontokat? AKKOR MIT VON LE?
NEM arra gondoltam hogy most mind kipörgetem hanem pár napig.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:Minden egyes nap úgy von le, hogy az előző napi vip pontból vesz le és utána kapod meg a leosztást! azért van okosság benne, ezért kevesebb is a leosztás : tegyük fel van 2200 pontod abból elvesz 20-at és utána kapsz 40 pont leosztást.
Nállam ez müködik.
Mi van akkor ha kipörgetsz 100%on és azt nem teszi ki a vip calendárba a levonás pontokat? AKKOR MIT VON LE?
NEM arra gondoltam hogy most mind kipörgetem hanem pár napig.

Mivel akkor nem termeltél semmilyen vip pontot, ezért akkor nem is fog levonni semmi, lesznek olyan napok, amikor nem von le semmit...
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Üdv!
Engem az érdekelne hogy miért éri meg a cégnak az ha mondjuk valaki berak 5-10e dollárt hagyja 100% 3-4 hónapig majd átállítja 80-20%-ra és Havi szinten kikér 1M forintot.Magyarul 2-3 hónap alatt vissza jön a betett pénze és utána ameddig a Zeek megy kap havi 1 millát....azokról meg nem is beszélek akiknek van már több 100e VIP pontja és napi szinten keresnek 1000 dollárt...Szerintetek így meddig tartható fent a Zeek?És miért éri meg a cégnek ezek a Diamond tagságú emberek sokasága?
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Lotux! számolj utána hogy 10000 dollár után mennyi a hozam , de három hónap amikor letelik akkor számolj és kalkuláld bele a napi levonást is , el kell telnie egy kis időnek hogy te egy millát kiszedj havonta, legalább egy évnek és keveset is mondtam.
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

attis írta:Lotux! számolj utána hogy 10000 dollár után mennyi a hozam , de három hónap amikor letelik akkor számolj és kalkuláld bele a napi levonást is , el kell telnie egy kis időnek hogy te egy millát kiszedj havonta, legalább egy évnek és keveset is mondtam.
Igazad van "csak" 550e kapok 90 nap után ameddig a Zeek üzemel.Szerinted ez hosszú távon fenntartható hosszú távon több ezer ilyen emberrel?
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Lotux! ha beteszel 10000 dodót és 150 nap után kezded kipörgetni, akkor napi 150 körül jön úgy hogy 80/20-al pörgetsz ki és a levonások is mennek.
Na már most nem sokan tesznek be 10000 dollárt mert ergo nincs miből, és hidd el a cég nem a mi kis pénzünkből gazdagszik meg, vannak amcsik akiknek sokkal több pénz van benne, tavaly volt egy mlm rendszer aminek a neve botanoo.com volt, nézz utána , ebből is szedtek ki jó páran pénzt , de egy évet sem húzta a cég.
Én bízom a cégben mert van mögötte üzlet.
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Én is bízom benne csak kicsit aránytalannak tűnik a sok szponzor.Mivel rengeteg customer csak hamis free tag akik még az ajándék bideket sem licitálják el és így bevételt sem termelnek a cégnek...Nálam lévő jutalék kalkulátor szerint 90 naptól 10.000 dollár esetén 80/20-nál napi 75 dollár kerül a számlámra.
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

attis írta:Minden egyes nap úgy von le, hogy az előző napi vip pontból vesz le és utána kapod meg a leosztást! azért van okosság benne, ezért kevesebb is a leosztás : tegyük fel van 2200 pontod abból elvesz 20-at és utána kapsz 40 pont leosztást.
Nállam ez müködik.
Mi van akkor ha kipörgetsz 100%on és azt nem teszi ki a vip calendárba a levonás pontokat? AKKOR MIT VON LE?
NEM arra gondoltam hogy most mind kipörgetem hanem pár napig.
Nem hinném hogy nálam másképp működik, de én először a hozamot kapom, aztán von le.
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

lotux írta:Én is bízom benne csak kicsit aránytalannak tűnik a sok szponzor.Mivel rengeteg customer csak hamis free tag akik még az ajándék bideket sem licitálják el és így bevételt sem termelnek a cégnek...Nálam lévő jutalék kalkulátor szerint 90 naptól 10.000 dollár esetén 80/20-nál napi 75 dollár kerül a számlámra.
Szerintem dobd el azt a kalkulátort és fogj egy papírt meg egy ceruzát.
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Jó akkor nálad mennyi jön ki mert ha az én táblázatomról tudod hogy kuka akkor neked biztos megvan a jó számítás?! Kíváncsian hallgatom.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

lotux írta:Üdv!
Engem az érdekelne hogy miért éri meg a cégnak az ha mondjuk valaki berak 5-10e dollárt hagyja 100% 3-4 hónapig majd átállítja 80-20%-ra és Havi szinten kikér 1M forintot.Magyarul 2-3 hónap alatt vissza jön a betett pénze és utána ameddig a Zeek megy kap havi 1 millát....azokról meg nem is beszélek akiknek van már több 100e VIP pontja és napi szinten keresnek 1000 dollárt...Szerintetek így meddig tartható fent a Zeek?És miért éri meg a cégnek ezek a Diamond tagságú emberek sokasága?
Ez úgy éri nekik meg, hogy amit te beteszel 5 ezer dollárt, ő abból nagyker áron árut vesz és kb 1000x haszonnal aukcióra bocsájtja
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Ezt kalkulátor nélkül is lehet számolni, én ha anélkül számolom akkor az egész hónapot napi átlaggal csak 1,5%-ra teszem, és akkor nincs az hogy hétvége stb. ezek után meg simán megy a számolás.viszont ha nem 1,5%-os átlaggal számolsz akkor a hétvége az kevesebb levonás mert kevesebb a pont leosztás, általában 17 erős nap és 13 gyenge . innen már könnyű számolni, és ha elérsz 91-92-ik naphoz ott jön a levonás és mindennap a visszavonás is azt is könnyedén tudod számolni, mennyi lesz a tőkéd 92 -ik nap és abból levonod a visszavonást és megvan a napi refi. erre kell szánni egy kis időt, és ki lehet számolni. de tényleg lotux a te kalkulátorod nem igazán jó , kevésnek tünik .
Nem megbántani akarlak de vegyél egy tollat és számold ki 6 hónapig mire jutsz el ha 10000 dollárral számolsz .
TÉNYLEG KIVÁNCSI VAGYOK RÁ---HA LESZ IDŐM HOLNAP KISZÁMOLOM.
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Sanders írta:
lotux írta:Üdv!
Engem az érdekelne hogy miért éri meg a cégnak az ha mondjuk valaki berak 5-10e dollárt hagyja 100% 3-4 hónapig majd átállítja 80-20%-ra és Havi szinten kikér 1M forintot.Magyarul 2-3 hónap alatt vissza jön a betett pénze és utána ameddig a Zeek megy kap havi 1 millát....azokról meg nem is beszélek akiknek van már több 100e VIP pontja és napi szinten keresnek 1000 dollárt...Szerintetek így meddig tartható fent a Zeek?És miért éri meg a cégnek ezek a Diamond tagságú emberek sokasága?
Ez úgy éri nekik meg, hogy amit te beteszel 5 ezer dollárt, ő abból nagyker áron árut vesz és kb 1000x haszonnal aukcióra bocsájtja
De ezt megtehetné a bidekből befolyt összegből is.Én mindent értek csak azt nem hogy miért nem lenne jobb a cégnak ha mondjuk maximálna az egy számlán megszerezhető VIP pontokat mondjuk 100.000-ben.Akkor nem lehetne gigászi pontokat gyűjteni és ezzel veszélyeztetni a cég működését.A hirdetések feladását a silver tagok is szépen megoldják és azok minimális pénzeket kérnek ki.Mind1 ez az aggály meg fog maradni míg nem tudok rá megnyugtató választ szerezni.De remélem érthető amit írok...A cég nem fogja tudni tartani az elhatalmasodó VIP ponttal rendelkező ügyfeleket hosszú távon.Már csak az a kérdés mikor jön el az idő?!
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

attis írta:Ezt kalkulátor nélkül is lehet számolni, én ha anélkül számolom akkor az egész hónapot napi átlaggal csak 1,5%-ra teszem, és akkor nincs az hogy hétvége stb. ezek után meg simán megy a számolás.viszont ha nem 1,5%-os átlaggal számolsz akkor a hétvége az kevesebb levonás mert kevesebb a pont leosztás, általában 17 erős nap és 13 gyenge . innen már könnyű számolni, és ha elérsz 91-92-ik naphoz ott jön a levonás és mindennap a visszavonás is azt is könnyedén tudod számolni, mennyi lesz a tőkéd 92 -ik nap és abból levonod a visszavonást és megvan a napi refi. erre kell szánni egy kis időt, és ki lehet számolni. de tényleg lotux a te kalkulátorod nem igazán jó , kevésnek tünik .
Nem megbántani akarlak de vegyél egy tollat és számold ki 6 hónapig mire jutsz el ha 10000 dollárral számolsz .
TÉNYLEG KIVÁNCSI VAGYOK RÁ---HA LESZ IDŐM HOLNAP KISZÁMOLOM.
Kiszámoltam napi 1,5% átlag kamatos-kamattal. 90.-nap 38.180VIP-10.000kezdő= 28.180 ez 10.000$befizetéssel bonus nélkül.De ennél több lesz mert nem számoltam a 200 bonust a diamond csomagért.És szerintem a napi másfél is kevés havi átlaggal.Szóval én olyan 30.000 ponttal számolok a levonás után.
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

30.000 után a napi 1.5 az 450 a levonás 150(1napi hozam a 10.000 után) akkor marad 300 ami 80/20-al 60dodó naponta.Most jól számoltam?
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

lotux írta:30.000 után a napi 1.5 az 450 a levonás 150(1napi hozam a 10.000 után) akkor marad 300 ami 80/20-al 60dodó naponta.Most jól számoltam?
Valami hasonló. Mondom én hogy dobd el a kalkulátort... :)
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Már megtörtént.... :lol: de a 60dodó is havi szép pénz.Így is 5 hónap alatt visszajön a berakott pénz.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:Lotux! számolj utána hogy 10000 dollár után mennyi a hozam , de három hónap amikor letelik akkor számolj és kalkuláld bele a napi levonást is , el kell telnie egy kis időnek hogy te egy millát kiszedj havonta, legalább egy évnek és keveset is mondtam.

Ha 10000dodót beraksz, akkor fél év múlva, ha nem nyúlsz addig a pénzedhez kiveheted ezt az összeget úgy, hogy az utána rákövetkező hónapban kiveszed az 1,3-1,5szörösét az előző hónapnak és így emelkedik egyre feljebb hónapról hónapra a fizud! Mindig az előző hónapnak az 1,3-1,5szörösét veheted ki. És itt még nem beszéltem hálózatépítésről!!!!!!! Hogy meddig tartható ez fent?? Ez jó kérdés, de vannak optimistán és pesszimistán hozzáálló emberkék. Vannak akik azt mondják, hogy nem tudják el képzelni, h ez tönkre menjen, de vannak akik egy évet adnak neki. Ezt majd az idő eldönti, de rosszul nem fogjunk járni semmiképpen sem, ebben biztos vagyok. Szerintem sem rossz ötlet a vip limitáció. Hallottam olyan híreszteléseket, hogy majd később meg akarják szabni évi 300000 dodóban a fejenkénti bevételt. Húú de rossz lenne, ha csak annyit kereshetnék egy évben :P
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Az én számításaim az első hónapban Lotuxnak! csak ugy számoltam hogy 10000x0,015 x30 = és az összeg amit adtam a 10000 dollárhoz és ezt megcsináltam még kétszer , tehát még a tőkém sem növelve minden nap, és így is kijött belőle a harmadik hónap végére a 30500 de ettől több jön ki mivel mindennap nő a tőkéd. ehhez a számításhoz nem kell sok matek. a táblázat szerint ennél többről van szó : táblázat szerint 38000 pont körül számoltam ki.másnak mi a számítása kb ? ;) aki nagy pénzzel csinálja annak egyértelmű a profit növekedés. még jó hogy nincs megszabva hogy mennyivel lehet beszállni ;-))
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég