Zeek Rewards

MLM rendszerek
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

70/30-as kipörgetés szerintetek?
Még így is bőven nő a vip pont , mert kiszámoltam hogy a gyenge napok mennek ki cash-be és az erős napok vissza a vip-be .
Ez alá már nem megyek , de ez még jó .? ;)
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Én személy szerint 90/10 % alá nem megyek, gyarapodjon csak tovább ,bizom a cégben.....Igy most kifizettem a három havi elmaradt tagdijam , és nemsokára kérek is ki......
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Nekem egyik felső vonal mondta hogy eddig mehetek.
Látni fogom mi történik majd, egyik irodát szedegetném kifelé, a másikat hagynám és kiszámoltam ,hogy egy év alatt nem semmi összeget lehet elérni .
Köszi az infót.
Valaki írja meg hogy kell payzáról a zeekrewardsba küldeni pénzt, egyik ismerősöm kérdezte és komolyan mondom elfelejtettem, az allertpayen könnyen ment , de most elakadtam sajnos.
Három hónapja hogy utalgattam kifelé és vissza a rewardsba de most azt sem tudom hogyan kell.
A kifelé utalás megy a payzahoz ,azt már megtanultam és csináltunk egy proba utalást is, tehát pendingen van az összeg és 2 nap talán completed lesz.
A lépéseket kérném ha valaki feltenné nekem ide , hogyan tegyem a pénzt a rewardsba amikor megérkezik.
Nagyon köszi..
A szponzim nem tudja sajnos . :)
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:70/30-as kipörgetés szerintetek?
Még így is bőven nő a vip pont , mert kiszámoltam hogy a gyenge napok mennek ki cash-be és az erős napok vissza a vip-be .
Ez alá már nem megyek , de ez még jó .? ;)
70/30????
Attól függ miótta csinálod.... Én személy szerint fél évig hagyom 100-on és majd utána kezdek el kiszedni belőle lassan.... Ahogy te akarod csinálni, sztem úgy könnyen elfogyhat a tőkéd a levonások miatt, nee felejtsd el, hogy a levonások is egyre nagyobbak lesznek... Már ha tartasz már ott, mert ha még nem és már 70/30-on van akkor véleményem szerint az nagyon korai. Persze ha rövidebb távon gondolkodsz akkor más az ábra....
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Valaki írja meg hogy kell payzáról a zeekrewardsba küldeni pénzt, egyik ismerősöm kérdezte és komolyan mondom elfelejtettem, az allertpayen könnyen ment , de most elakadtam sajnos.
Három hónapja hogy utalgattam kifelé és vissza a rewardsba de most azt sem tudom hogyan kell.





Hát csináld ugy ahogy befizetted, oszt melyik irodádból szeretnéd a kifizut.......Payzára ? vagy egyébre Paypalra, Moneybookers is elérhető DE CSAK NEKED ?????
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

laszend írta:Valaki írja meg hogy kell payzáról a zeekrewardsba küldeni pénzt, egyik ismerősöm kérdezte és komolyan mondom elfelejtettem, az allertpayen könnyen ment , de most elakadtam sajnos.
Három hónapja hogy utalgattam kifelé és vissza a rewardsba de most azt sem tudom hogyan kell.





Hát csináld ugy ahogy befizetted, oszt melyik irodádból szeretnéd a kifizut.......Payzára ? vagy egyébre Paypalra, Moneybookers is elérhető DE CSAK NEKED ?????
A "nekem" szó nekem is megütötte kissé a fülemet, de nem akarok semmit sem gerjeszteni ;)
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Én azt gondolom, hogy ez a százalékolgatás hülyeség. Minden nap kiírogatni 20%-ot stb...
Gyakorlatilag a számoláshoz minden adatunk adott. Tudjuk, hogy kb milyen hozamot kapunk a hónapban. Tudjuk, hogy mennyi levonásunk lesz a hónapban. Ebből könnyen kiszámolható a 20% amit ki akarunk venni. Azt pár nap alatt 0-ra állítva ki lehet íratni, aztán mehet vissza 100-ra a többi. Szerintem ez biztosan működik, mivel az alsó vonalbeli jövedelmekkel nem is számoltunk, tehát az csak plusz. Viszont én minden nagyobb összeg befizetése után kivárom a három hónapot.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nem tudom tudtok-e rola de van felig hivatalos zeekler ugyfel vasarlo oldal
igaz picit dragabb, mint laszend fele
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Sziasztok!

Hivatalosan egy amerikai hír tv csatornán mutatják be a Zeek-et, remélem ez meggyőz minden kételkedőt. 2:10-nél Paul Burks látható (a Zeek atyja)
http://www.digtriad.com/video/default.a ... 6112641001
:good:
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Komolyan mondom, hogy nem értem amit írtok!!!!!!!
Mármint a banki témát.
Én feltettem egy-két kérdést és olyan válaszok jönnek ,hogy érthetetlen.
,,,,Nekem,,,,,az kinek szól és miért?
Mi az hogy nem akartok gerjeszteni?
Én segítségért fordultam ide, oszt egy két emberke, Karajgabin kívül más nem írt egy normális sort sem..
Thank you.
Most már tudom hogy lehet bidet venni eszembe jutott, simán buy zeek bid oszt csókolom.
Az payzaval akadtunk el, de megoldom valahogy ,mert max bemegyek a bankba és onnan utaljuk ki és nem neten keresztül.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziky írta:
laszend írta:Valaki írja meg hogy kell payzáról a zeekrewardsba küldeni pénzt, egyik ismerősöm kérdezte és komolyan mondom elfelejtettem, az allertpayen könnyen ment , de most elakadtam sajnos.
Három hónapja hogy utalgattam kifelé és vissza a rewardsba de most azt sem tudom hogyan kell.





Hát csináld ugy ahogy befizetted, oszt melyik irodádból szeretnéd a kifizut.......Payzára ? vagy egyébre Paypalra, Moneybookers is elérhető DE CSAK NEKED ?????
A "nekem" szó nekem is megütötte kissé a fülemet, de nem akarok semmit sem gerjeszteni ;)
Ennyire ne figyelni egy kérdésre!
Komolyan mondom nem hiszem amit látok!
PAYZA nem mond neked semmit?
Be fizut írtam vagyis buy bid .
Ha valaki nem érti a kérdést akkor legyen szíves és ne válaszoljon hülyeségeket és gerjesszen vmit. :rofl:
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Rendesen belekeveredtetek :clap:
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Bele ám! :D
Aki még akar több infót az látogasson el a cash portálra.
CSá CSUMI!
Itt csak a baszogatás megy , ha meg nem akkor megy más , normális infót lehet kapni itt egy két embertől, személyeket nem írok de köszi nekik.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

érdekes, korábban nem igazán volt balhé (max 1-2x)
Templar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.06.20. 21:16
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Templar »

Üdv!

Egy hete zeeklerkedem. Tegnap viszont nem írtak jóvá hozamot a VIP pontjaimra. A bónusz pontjaimra viszont igen.

Én rontottam el valamit?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Templar írta:Üdv!

Egy hete zeeklerkedem. Tegnap viszont nem írtak jóvá hozamot a VIP pontjaimra. A bónusz pontjaimra viszont igen.

Én rontottam el valamit?
Ne aggódj, van ilyen sajnos, attól függ mennyivel kezdtél, mert ha nem éri el legaláb 1 bidet akkor a leftoverbe kerül és akkor kapsz teljes bidet ha az 1 fölé kúszik
Templar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.06.20. 21:16
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Templar »

Sanders írta:
Templar írta:Üdv!

Egy hete zeeklerkedem. Tegnap viszont nem írtak jóvá hozamot a VIP pontjaimra. A bónusz pontjaimra viszont igen.

Én rontottam el valamit?
Ne aggódj, van ilyen sajnos, attól függ mennyivel kezdtél, mert ha nem éri el legaláb 1 bidet akkor a leftoverbe kerül és akkor kapsz teljes bidet ha az 1 fölé kúszik
Ez esetben szerintem nem ez a helyzet. Eddig minden nap több $ volt a hozamon.
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Templar írta:
Sanders írta:
Templar írta:Üdv!

Egy hete zeeklerkedem. Tegnap viszont nem írtak jóvá hozamot a VIP pontjaimra. A bónusz pontjaimra viszont igen.

Én rontottam el valamit?
Ne aggódj, van ilyen sajnos, attól függ mennyivel kezdtél, mert ha nem éri el legaláb 1 bidet akkor a leftoverbe kerül és akkor kapsz teljes bidet ha az 1 fölé kúszik
Ez esetben szerintem nem ez a helyzet. Eddig minden nap több $ volt a hozamon.
Akkor nézz be a bid give managerbe. Lehet hogy ott csücsül és várja hogy kiosztódjon valamelyik ügyfelednek. Amennyiben így van, oszd ki te manuálisan és akkor nem kell várni rá hogy a rendszer tegye meg.

Nekem egy hete 9$ jóváírásom nem lett felírva a vip-be, bár a jelentés megjött. Írtam a supportnak, válaszoltak is hamar és mondták hogy nyugi van majd ápdételődik. Hát nem ápdételődött azóta sem. Hallottam már 1-2 hasonló esetről, de ezért nem fogok hetekig vergődni a supportnál. Keresek elég szépen ahhoz hogy ennyi beleférjen karbantartás miatt.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Nekem is volt ilyen hogy nem írták jóvá, még a bgm-et is néztem de ott sem volt.
A napi hozamba bele volt írva hogy megjött , de azóta is várom, supportnak is írtam de akkor volt a nagy átalakítás.
EZ van és remélem többször nem fordul elő , bár benne van a paklikban.
Ami lemaradt azt már nem valószínű pótolja a rendszer. :no:
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: walters »

laszend írta:Én személy szerint 90/10 % alá nem megyek, gyarapodjon csak tovább ,bizom a cégben.....Igy most kifizettem a három havi elmaradt tagdijam , és nemsokára kérek is ki......
Szia!

Te milyen módon fizetted ki az elmaradt havi díjakat? Mert sajnos bankkártyáról, ill. hitelkártyáról továbbra sem működik a dolog, legalábbis nekem nem sikerült, pedig már napok óta próbálkozom.
Mastercardal, és AmericanExpressel is próbálkoztam, de csak egy hiba üzenetet ír ki, hogy valami szervergond van.
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Az elmaradt 3 havi havidijat a belső egyenlegből fizettem ki. 2 nap 0 % ra., majd
át kell tenni a pénzt a belső egyenlegre:
Retail pont pool report: clikk a cash aviable, majd
To pay my Silver Gold or Diamond subscription with Available Cash click Here.
majd:
Pay with Set Aside Funds for Subscription !
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

laszend írta:Az elmaradt 3 havi havidijat a belső egyenlegből fizettem ki. 2 nap 0 % ra., majd
át kell tenni a pénzt a belső egyenlegre:
Retail pont pool report: clikk a cash aviable, majd
To pay my Silver Gold or Diamond subscription with Available Cash click Here.
majd:
Pay with Set Aside Funds for Subscription !
Egy kis hozzáfűzni való:
természetesen nem mindenki keres naponta annyit, hogy 2 nap alatt kitermelje a -legolcsóbb- 10 dolláros tagságit :)
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Tudom most ennyi:
Cash Available: $1.60 (Request Check)
VIP: 812.98 Points
Leftover Change: ($0.12)
Bonus Balance: 0.00 points
90/10 %.-on. Napi 13-15 BID megvan, de már rendesen huzogat is le a lejártak miatt.
Templar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.06.20. 21:16
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Templar »

attis, karajgabi!

Kösz a segítséget! Úgy látom, ha kicsit hullámzóan is, de jön ez...
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Sziasztok!
Az elmúlt héten néhány befizetésem eltűnt az "éterben"!
Bid vásárlás vagy havidíj befizetés Payza-ról vagy Solidról!
Payza-ról levonva, Zeekben nem jelenik meg!
Support nem nagyon kommunikál a témában!

Kilátások?
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Habaldo írta:Sziasztok!
Az elmúlt héten néhány befizetésem eltűnt az "éterben"!
Bid vásárlás vagy havidíj befizetés Payza-ról vagy Solidról!
Payza-ról levonva, Zeekben nem jelenik meg!
Support nem nagyon kommunikál a témában!

Kilátások?
Nem a bid give managerben csücsülnek a bidjeid? Amennyiben nem, akkor traktáld csak kitartóan a supportot. Nekem fél óra múlva válaszoltak a múltkor.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Múlt héten csináltam Magyaroroszágról netes utalást próbából, kiutaltunk 5000 forintot és ugye mire megérkezett 800 forint levonás, mert 14000 ft körül ingyenes a kiutalás.(PAYZARA)
Mivel nem küldtem vissza a pénzt , vettünk bidet ÉS EGYBŐL a megvásárolt bidet feltette a bid give managerbe majd onnan jött le a vip pontokhoz , ehhez kellett max 5-6 óra hossza.
Gabi nagyon ügyesen ír a supportnak ha már is válaszolnak rá...nekem sose tették..
üdv , most várom a zeekből a kis dollárokat a payzara , mára vagyok kiírva. :good:
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Sziasztok! Nagy segítség kénne..... Nem tudok belépni a zeekrewards webirodámba és kénne egy email cím, ahová evvel kapcsolatban tudok írni. Megpróbáltam a support@zeekler.com -ot, de vissza jött egy ilyen email, hogy
This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

support@zeekler.com

Jól tudom, hogy ez azt jelenti, hogy nem ment el a mail? Ki tudja a helyes email címet??
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziasztok!
Aki már többször utalt ki a payzara annak mi a véleménye erről az utalásról amit egyik havernak csináltunk.
Most szedtük le a fordítást hozzá: tehát belföldi forint átutalás lett végül is . http://payza.info.hu/feltoltes.html
a feltöltést úgy csináltuk ahogy itt la van írva , csak nem tettük oda hogy HU21- hanem anélkül, a múltheti próba utalásnál meg oda volt rakva és persze beirtuk a deposit kódot is , a múlt heti pénz 3 nap alatt kiérkezett , amit meg 20-án raktunk fel az még nem , de szerintem nem csúsztunk ki az időből vagy mégis?
Vélemények? ja és 55000 írtam depositra és 60000 küldtem, de olvastam valahol hogy ez nem okoz problémát.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég