Zeek Rewards

MLM rendszerek
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Basszus ilyen is van........ 150.000 BID
http://www.youtube.com/watch?v=a2E9FX4p ... e=youtu.be
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

hogy szervezel be 10 ügyfelet?
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Paid to signup oldalon keresztül.....Crimsonclix.info....... Tagként ha megadod, a zeekler hivatkozádod.....
egy-két nap alatt megvan a 10 .....
2x30 + 1x10 zeekler ügyfél szerzés 4 nap alatt megvolt.....
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

laszend írta:Basszus ilyen is van........ 150.000 BID
http://www.youtube.com/watch?v=a2E9FX4p ... e=youtu.be
van igen, de nagyon bátor :)
persze aki mer az nyer
nekem akárki mond akármit, addig nem fogok hinni a zeekben mig nincs a kezembe legalább 500 dollár, amit tőlük kaptam!

150 ezer ponthoz számolj csak mennyi reff kell, meg mennyi tőke...

Hogyha 30 ezer biddel kezdte (ergo 30 ezer dollár) 90 nap múlva is csak 86 ezer pontnál járna :)
persze hogyha augusztus óta tolja, bőven felette van :)
nem irigykedem, csupán ténymegállapítás (személy szerint)
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Szép példa, de kurvára egyedi, mindenki tolja továbbra a saját pontjait, nem kell próbaképp sem kivenni....
Én örülök ha megvan a 700 pont., hol van még a 150.000, vagy a 300.000 hajaj ........
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

laszend írta:Paid to signup oldalon keresztül.....Crimsonclix.info....... Tagként ha megadod, a zeekler hivatkozádod.....
egy-két nap alatt megvan a 10 .....
2x30 + 1x10 zeekler ügyfél szerzés 4 nap alatt megvolt.....
Igénybe vettem a múltkor "laszend" hirdetési segítségét (a napi hirdetésem feladásában segített) és pár óra alatt jött 6-7 ügyfél, három nap alatt megvolt a 10 is. Szóval csak ajánlani tudom, és még1szer köszönet érte! :)
Ferenc
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.18. 08:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Ferenc »

A zeekler-be beregelsz tetszőleges 10 "embert" és megvan a szükséges mennyiséged.
Krapu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.05.19. 08:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Krapu »

Szminee írta:
laszend írta:Paid to signup oldalon keresztül.....Crimsonclix.info....... Tagként ha megadod, a zeekler hivatkozádod.....
egy-két nap alatt megvan a 10 .....
2x30 + 1x10 zeekler ügyfél szerzés 4 nap alatt megvolt.....
Igénybe vettem a múltkor "laszend" hirdetési segítségét (a napi hirdetésem feladásában segített) és pár óra alatt jött 6-7 ügyfél, három nap alatt megvolt a 10 is. Szóval csak ajánlani tudom, és még1szer köszönet érte! :)
Laszend nekem is segíthetne:)
Sajnos csak 2 ügyfél érkezett idáig, pedig május 18.-án regiztem be. Próbálok Youtube-os videok alapján hirdetéseket feladni, de nem akar regizni senki:(
Esetleg ötlet valakinek hirdetés formájában???
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Azért a konfikat egy kicsit eltúlozzák , de avval sincs semmi baj.
A vip pontok akinek már 150000 van annak vagy van 2000 aláregizett tag, vagy annyi tőkét tett be az elején, szal nem megy olyan könnyen a játék, és hiába nekem is azt mondták , hogy kisbarátom amikor látom hogy itt a kezedben az 500 dodo amit kibányásztál és tudod igazolni számlával, vagy payzas számlával akkor elhiszem, tehát elvileg elég csak ha kiforgatom a payzara onnan már hihető, mert hazautalni gyerekjáték ugye?
Sőt nem is kell hazautalni sem, ha csak éppen nem kell a pénz.
Én nállam szaporodik a tőke aztán meglátjuk mi lessz.
Egyenlőre még nem kell customer de nagyon rajta vannak már, lehet bejön hogy juliús -tól már kell.
Sőt színes vásárló kell egy irodába kettő, tehát ezüst és be kell fizetni a 10 dollárt minden vásárló után, ezért olyan vásárlód legyen akit ismersz hogy be tudj regizni.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Ferenc írta:A zeekler-be beregelsz tetszőleges 10 "embert" és megvan a szükséges mennyiséged.
Szia ! Ezt hogy érted ? bárkit beregelsz az ismerőseid email címével ,mert ergo más nem kell hozzá csak a neve és az email címe, de én ugy tudom hogy saját ip cimről nem tanácsos és saját gépről sem regelni.
Na ez itt a bibi, vagy kreálsz magadnak kamu nevekkel mail cimeket és mehet a regizés, ezt bárki el tudja játszani de ha egyszer a rendszer kiszűri akkor annyi az egész munkádnak amit betettél, és ha komolyan csinálod szépen nő a bided akkor meg naponta lehet regizni kell két customert is mert egy nem lessz elég, és ez elég feltünő lessz...
De egyenlőre nem jött be még a customer vásárlás, majd szólnak időben ha kell..
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Amíg ti itt vergődtök a 10 meg 20 dollárjaitokkal, addig más szarrá keresi magát. Ébresztő már emberek! Működő dologról beszélgetünk.

Pesti: nem tudom hány éves lehetsz, de nálam a nállam az egy L, a lessz meg egy SZ. De segítségképp a szöveg beviteli mező pirossal aláhúzza a helyesírási hibákat. Bár amikor én jártam suliba ilyen még nem volt, így kénytelen voltam megtanulni.
Ferenc
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.18. 08:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Ferenc »

pesti írta:
Ferenc írta:A zeekler-be beregelsz tetszőleges 10 "embert" és megvan a szükséges mennyiséged.
Szia ! Ezt hogy érted ? bárkit beregelsz az ismerőseid email címével ,mert ergo más nem kell hozzá csak a neve és az email címe, de én ugy tudom hogy saját ip cimről nem tanácsos és saját gépről sem regelni.
Na ez itt a bibi, vagy kreálsz magadnak kamu nevekkel mail cimeket és mehet a regizés, ezt bárki el tudja játszani de ha egyszer a rendszer kiszűri akkor annyi az egész munkádnak amit betettél, és ha komolyan csinálod szépen nő a bided akkor meg naponta lehet regizni kell két customert is mert egy nem lessz elég, és ez elég feltünő lessz...
De egyenlőre nem jött be még a customer vásárlás, majd szólnak időben ha kell..
Akkor áruld el, mi van akkor ha pl. a szomszéd, sógór koma jóbarát Nálam netezik, vagy egy internet kávézóban??? Az IP. cím azonos ugyebár. Akkor kidobnak mindenkit? Csak gondold át.....
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Én arra válaszoltam , hogy nem regizhetsz bárkit be, olvass vissza és meglátod mit irtam.
ÉN olyan embereket regiztem be ha kell ,akkor tudjam előfizetni a tagdíjukat mint állandó customerek.
A zeekler oldalon a regizés ha megvan és fel akarod minősíteni ezüstre akkor már kéri az utca város és nem tudom miket
Utánna lehet nézni ,mert én ezt tettem,a helyesirás most meg lényegtelen.
Ferenc
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.18. 08:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Ferenc »

És szerinted ha valaki fiktív címet ad meg, akkor azt hogyan ellenőrzik? Létező címet, de ott nem lakik. A kifizetéshez nem kell okmány, csak egy bankszámlaszám, illetve payza fiók.
gdani
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.04.20. 18:28
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gdani »

Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki, h 60. nap után, ha van pl: 250 bonus pontom, és már befizettem a silver tagságot és vettem 10 bidet akkor hogy alakulnak át a pontok? Mennyi vip pontom lesz ezt követően?
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

gdani írta:Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki, h 60. nap után, ha van pl: 250 bonus pontom, és már befizettem a silver tagságot és vettem 10 bidet akkor hogy alakulnak át a pontok? Mennyi vip pontom lesz ezt követően?

Szia,

Az induló bónusz pontjaidat levonja, a maradékot meg felírja a VIP pontjaidhoz.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Ferenc írta:És szerinted ha valaki fiktív címet ad meg, akkor azt hogyan ellenőrzik? Létező címet, de ott nem lakik. A kifizetéshez nem kell okmány, csak egy bankszámlaszám, illetve payza fiók.
Nem akarsz leszállni erről a témáról?
Hallgass meg egy kérdezz -felelek konfit csütörtökön, ott szépen tedd fel a kérdésed és megválaszolják.
Ne itt vitassuk meg ,mert fölösleges, én ezt hallottam ezt tanultam és kész.
Minden nap hallgatok konfit és felső vonaltól is van információm(többtől is) nem a fórumról tájékozódom nehogy azt hidd.
gdani
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.04.20. 18:28
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gdani »

karajgabi írta:
gdani írta:Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki, h 60. nap után, ha van pl: 250 bonus pontom, és már befizettem a silver tagságot és vettem 10 bidet akkor hogy alakulnak át a pontok? Mennyi vip pontom lesz ezt követően?

Szia,

Az induló bónusz pontjaidat levonja, a maradékot meg felírja a VIP pontjaidhoz.

Köszi
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

karajgabi írta:Amíg ti itt vergődtök a 10 meg 20 dollárjaitokkal, addig más szarrá keresi magát. Ébresztő már emberek! Működő dologról beszélgetünk.

Pesti: nem tudom hány éves lehetsz, de nálam a nállam az egy L, a lessz meg egy SZ. De segítségképp a szöveg beviteli mező pirossal aláhúzza a helyesírási hibákat. Bár amikor én jártam suliba ilyen még nem volt, így kénytelen voltam megtanulni.
A ZeekRewards program jelenleg kicsit több, mint egy éve fut. Ez nem egy hosszú idő még. Az, hogy MA működő dolog nem tagadom. De szerinted valóban szánalmasak azok akik csak pár dollárral kezdik el? Legyünk naivak és mivel ez működik MA, akkor rakjunk be töménytelen mennyiségű pénzt és dőljünk hátra?

Ahogy én látom a dolgokat:

1. Ez itt nem egyenlő a banki kamatos kamat bevétellel, mert bármennyi pénzt is teszel be vagy keresel a jutalékokból, azok után kapott VIP pontok 90 nap múlva törlődnek. Ergo, ha te beteszel 10.000 dollárt, ennyi le is vonódik a 91. napon. Úgy is fogalmazhatnák, hogy a Te pénzedet 90 naponként benyúlja a Zeekler cég. Azért ez már önmagában elgondolkodtató szerintem. Kinek is adod te a pénzt: magadnak vagy az alapítok zsebébe?

2. A program egy éves. Nem tudom hány éves lehetsz, de szerinted a mai világban mi az ami időtlen időkig fenn marad és működik? Az országhatárok? A magyar jogrendszer? Az adópolitika? A fizetésed? A munkahelyed mindig megmarad? A házad melyben élsz örökre megmarad? Nincs földrengés, nem dől össze vagy nem ég el?

3. Mivan ha működik a rendszer, de egy idő után azt mondják köszi, nem kérünk több hirdetést, eddig is elegen ismernek minket?

4. Mivan ha lekapcsolja az amerikai szenátus, mondván és bebizonyítván, hogy terroristák szedték meg magukat vele? Ez létező veszély jelenleg, nem én találom ki. Mivel semmilyen olyan adatot nem kell igazolnod, amit megadsz magadról az irodádban.

Te pedig sosem keresel magával a rendszerrel, csak akkor ha a visszaforgatást lejebb veszed 100%-ról. Magyarul ha beteszel 10.000 dollárt, azt mire ki is tudod venni fizikai pénzként, jó sok időnek kell eltelnie.

Ezért szerintem, ha hozam-kockázatról beszélünk. Az a leghelyesebb, ha életvitelünk szerinti kisebb összeggel kezdünk neki, nem pedig bedobva az összes megtakarítást, aztán ezt felhízlalni a rendszer adta lehetőségekből. Mert akkor hamar pozitívba repül a cashflow, azaz a Kivett minusz a Betett pénzmennyiség.

A végére pedig egy zárórész:

Attól, hogy valaki nem akar több lenni, nem lesz kevesebb.
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Szminee írta:
karajgabi írta:Amíg ti itt vergődtök a 10 meg 20 dollárjaitokkal, addig más szarrá keresi magát. Ébresztő már emberek! Működő dologról beszélgetünk.

Pesti: nem tudom hány éves lehetsz, de nálam a nállam az egy L, a lessz meg egy SZ. De segítségképp a szöveg beviteli mező pirossal aláhúzza a helyesírási hibákat. Bár amikor én jártam suliba ilyen még nem volt, így kénytelen voltam megtanulni.
A ZeekRewards program jelenleg kicsit több, mint egy éve fut. Ez nem egy hosszú idő még. Az, hogy MA működő dolog nem tagadom. De szerinted valóban szánalmasak azok akik csak pár dollárral kezdik el? Legyünk naivak és mivel ez működik MA, akkor rakjunk be töménytelen mennyiségű pénzt és dőljünk hátra?

Ahogy én látom a dolgokat:

1. Ez itt nem egyenlő a banki kamatos kamat bevétellel, mert bármennyi pénzt is teszel be vagy keresel a jutalékokból, azok után kapott VIP pontok 90 nap múlva törlődnek. Ergo, ha te beteszel 10.000 dollárt, ennyi le is vonódik a 91. napon. Úgy is fogalmazhatnák, hogy a Te pénzedet 90 naponként benyúlja a Zeekler cég. Azért ez már önmagában elgondolkodtató szerintem. Kinek is adod te a pénzt: magadnak vagy az alapítok zsebébe?

2. A program egy éves. Nem tudom hány éves lehetsz, de szerinted a mai világban mi az ami időtlen időkig fenn marad és működik? Az országhatárok? A magyar jogrendszer? Az adópolitika? A fizetésed? A munkahelyed mindig megmarad? A házad melyben élsz örökre megmarad? Nincs földrengés, nem dől össze vagy nem ég el?

3. Mivan ha működik a rendszer, de egy idő után azt mondják köszi, nem kérünk több hirdetést, eddig is elegen ismernek minket?

4. Mivan ha lekapcsolja az amerikai szenátus, mondván és bebizonyítván, hogy terroristák szedték meg magukat vele? Ez létező veszély jelenleg, nem én találom ki. Mivel semmilyen olyan adatot nem kell igazolnod, amit megadsz magadról az irodádban.

Te pedig sosem keresel magával a rendszerrel, csak akkor ha a visszaforgatást lejebb veszed 100%-ról. Magyarul ha beteszel 10.000 dollárt, azt mire ki is tudod venni fizikai pénzként, jó sok időnek kell eltelnie.

Ezért szerintem, ha hozam-kockázatról beszélünk. Az a leghelyesebb, ha életvitelünk szerinti kisebb összeggel kezdünk neki, nem pedig bedobva az összes megtakarítást, aztán ezt felhízlalni a rendszer adta lehetőségekből. Mert akkor hamar pozitívba repül a cashflow, azaz a Kivett minusz a Betett pénzmennyiség.

A végére pedig egy zárórész:

Attól, hogy valaki nem akar több lenni, nem lesz kevesebb.

Ha kicsit körülnézel, akkor rájössz hogy sok ember sokat keresett már ezzel. Jómagam személyesen ismerek párat akinek volt vér a pucájában és rakott bele nem 10 dollárt és százezreket keres vele.
Ha ismernéd rendszer működését, akkor nem írnál ekkora ökörséget, hogy ha beteszel 10000 dollárt akkor azt benyeli a cég. Vagyis van benne valami, de közben a háromszorosát visszakamatozza a 90 nap alatt.
Nem beszélve arról, hogy ez a partnerprogram nem úgy van kitalálva, hogy beteszel 100 dollárt és két hét múlva milliomos vagy mert ilyen csak a mesében van. Hosszú távon tudsz vele kalkulálni tehát több hónapnak el kell telnie ahhoz, hogy ki tudj venni belőle havonta egy normális összeget azok mellett hogy ne csökkenjen a tőkéd. Tehát kell egy kis matek hozzá.
Egyébiránt 36 éves vagyok, láttam már pár szarságot életemben. Gyanítom te még gondolat sem voltál maikor én már az Amway MLM-mel pénzt kerestem.
Remélem nem bántottalak meg. Üdv,
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

Helyesen értem-e ?
ez azt jelenti,hogy a havi előfizetésre van félretéve a keresetemből 18 dollár ??



Subscription Payment Report and Make a Payment

""""Subscription Payment Report
for (xirtam5009)

Subscriber Status/Enrollment Date/Upgrade Date -
Silver
2/13/2012
5/4/2012

Set Aside for Subscription Payment from Earnings: $18.00""""
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Ha már olyan sokan kerestek pénzt ergó a zeekrewardsal , mutasson már valaki névre szóló csekket , vagy elhihető dolgot hogy én ennyit zsebeltem be .
EGY ember sem teszi fel a kezét hogy én kiszedtem 1000 dollárt egy hónap alatt, könnyű itt papolni mindenről, de azért legyünk óvatosak és ne hányjuk a padlást..
SZámlára fel de olyanra ami nem gyártott hanem igazi, alertpay vagy bármi , a neved nem érdekel csak lássam hogy mennyi az annyi.
Teljes mértékben igaza van a SZMINÉNEK!
ÉN is számoltam és ami bónuszpontom felkerült a vip ponthoz 60 nap után ugye termel egy kis pénzt, de jön a 90-ik nap és amit termel az el is ugrik, és ne probálja valaki megmagyarázni hogy matek, mert utánna számoltam és igy van, sőt a szponzim is megmondta.
Emberek ne ámitsuk itt egymást és hazudjunk egymásnak , mert ez az igazság.
Aki meg kétmilliót vagy többet tett be az gondolom nem bánja ha elugrik a pénze, ha meg nem ugrik el akkor örüljön neki.
Én egyenlőre haladok, de 27-én leirom a történetet mert akkor jár le a 90 napom és az igazságot fogom leirni , azt is leirom hogy mennyit tettem be és mennyi lett 90 nap alatt, vip pont, bónuszpont , minden benne lessz.
CSAK AZÉRT IS HOGY A KEZDŐK IS LÁSSÁK MI A HELYZET MOST ÉS MI LESSZ AKKOR....
.
maamnama
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.06.02. 20:48
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: maamnama »

sziasztok!

Tudna nekem valaki szerezni! Eredeti angol zeekrewards szabályzatot?

Vagy Weboldalt cimet, ami rendesen tartalmazza a paragrafussokat.. jogi szabályok........ stb!
Előre is kőszőnőm!
Annie
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.04.24. 00:22
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Annie »

Eddig nem szóltam hozzá, inkább csak olvasgattam amiket írtok.
Most viszont elmondanám a kétkedőknek, hogy én bizony többször vettem ki pénzt. Alertpay kártyával (most már Payza) simán lehet kivenni automatából, miután a zeek kiküldte a kért összeget. 2 hét alatt ér ki Payzára. Összegtől és pozíciótól függ (silver, gold, diamond) hogy mennyit vesz le a zeek és mennyi érkezik ki pontosan. Utána még két nap, mira a Payza átteszi bankkártyára és $1-et vesz még le a Payza. Egyébként nem automatikusan teszi rá kártyára, csak ha külön kéri az ember. Ha vásároltok, vagy forintot vesztek le, akkor az átváltást sajnos be kell nyelni, de még így is egész normális a dolog.
Nézzétek meg a videót, amit nemrég feltett valaki. Érdemes. Nem ismerem az embert, de az biztos hogy Lendvai T. aki beszél a videón, nagyon bátor volt az elején, nyilván több pénze is van, mint az átlag magyarnak. Kockáztatott és nyert. Szerintem diamond pozícióval indult és így be tudott tenni 10,000-et rögtön az elején. Vagy legalábbis gyorsan feltöltötte a zeek számláját ennyi vip biddel. Biztos, hogy 90 nap után levonták neki a 10,000-et, de addigra háromszorosra nőtt az alapja. Biztos, hogy behozott néhány embert, meg is mondja a videón, hogy 1000 feletti a létszám. Ha én az induló $30-ból 50 emberrel december óta 3000 felett járok, akkor a rendszer nem lehet rossz! :clap: Igaz, ha akkoriban többet tudok erről az egészről, okosabban regizném az embereket és több vip bidem lehetne. De így sem rossz. Amikor látta egy-két ismerős, hogy naponta jön két-három vip jóváírás, akkor ők már nagyobbat tettek be induláskor, mint amivel én indultam. És közben mindenki hozott és hoz szép csendben néhány rokont, ismerőst. Így az emberek forgalmából is nagyon szépen gyűlik a vip bid állományom, még úgy is, hogy 60 nap után visszavonták a 110-et, és ami maradt 155 azt 90 nap után visszavonták, és még úgy is, hogy folyamatosan vonnak vissza 20-30-at naponta.
Nem tudom, meddig megy ez az üzlet, amíg megy, én csinálom, mert jónak tartom. Amit betettem annak a többszörösét már rég kivettem belőle. Most már minden tiszta nyereség. De azért mindenkinek azt ajánlom, hogy induláskor ne kockáztasson többet, mint amennyit gond nélkül kibír a kasszája!!!!!!
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Végre valaki aki le írja a frankót, tehát a folyamatos visszavonások vannak, ezt már én is kezdem tapasztalni lassan, .
Van olyan emberke itt akinek Allert(payza ) bankkártyája van ?
És itt használja pénzkivételkor , pl : atm-ből direkt vesz fel pénzt, de ami ugye már kint van az payzan csak azt lehet, a kártya kéréshez más nem kell csak a Register NOW és kiküldik a kártyát?
Igen annak jó aki most vesz ki pénzt ,mert a dollár és a forint hát most az utóbbi időben nagyon megdöngették szegény forintunkat, és a dollárt is majdnem azon a szinten akarják tartani mint az eurót. ;-))
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

pesti írta:Ha már olyan sokan kerestek pénzt ergó a zeekrewardsal , mutasson már valaki névre szóló csekket , vagy elhihető dolgot hogy én ennyit zsebeltem be .
EGY ember sem teszi fel a kezét hogy én kiszedtem 1000 dollárt egy hónap alatt, könnyű itt papolni mindenről, de azért legyünk óvatosak és ne hányjuk a padlást..
SZámlára fel de olyanra ami nem gyártott hanem igazi, alertpay vagy bármi , a neved nem érdekel csak lássam hogy mennyi az annyi.
Teljes mértékben igaza van a SZMINÉNEK!
ÉN is számoltam és ami bónuszpontom felkerült a vip ponthoz 60 nap után ugye termel egy kis pénzt, de jön a 90-ik nap és amit termel az el is ugrik, és ne probálja valaki megmagyarázni hogy matek, mert utánna számoltam és igy van, sőt a szponzim is megmondta.
Emberek ne ámitsuk itt egymást és hazudjunk egymásnak , mert ez az igazság.
Aki meg kétmilliót vagy többet tett be az gondolom nem bánja ha elugrik a pénze, ha meg nem ugrik el akkor örüljön neki.
Én egyenlőre haladok, de 27-én leirom a történetet mert akkor jár le a 90 napom és az igazságot fogom leirni , azt is leirom hogy mennyit tettem be és mennyi lett 90 nap alatt, vip pont, bónuszpont , minden benne lessz.
CSAK AZÉRT IS HOGY A KEZDŐK IS LÁSSÁK MI A HELYZET MOST ÉS MI LESSZ AKKOR....
.
Ha nem hiszel benne akkor minek csinálod? Csak hogy elmondhasd hogy benne vagy? Nem értem...
pannini
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.03. 09:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pannini »

Sziasztok!

zeekler regisztrációval kapcsolatban lenne kérdésem. Amikor mondjuk a "szomszédot" írod be, akkor az ország megadásánál nem gond, ha Magyarországot jelölöd be?
Köszi!
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Annie írta:Eddig nem szóltam hozzá, inkább csak olvasgattam amiket írtok.
Most viszont elmondanám a kétkedőknek, hogy én bizony többször vettem ki pénzt. Alertpay kártyával (most már Payza) simán lehet kivenni automatából, miután a zeek kiküldte a kért összeget. 2 hét alatt ér ki Payzára. Összegtől és pozíciótól függ (silver, gold, diamond) hogy mennyit vesz le a zeek és mennyi érkezik ki pontosan. Utána még két nap, mira a Payza átteszi bankkártyára és $1-et vesz még le a Payza. Egyébként nem automatikusan teszi rá kártyára, csak ha külön kéri az ember. Ha vásároltok, vagy forintot vesztek le, akkor az átváltást sajnos be kell nyelni, de még így is egész normális a dolog.
Nézzétek meg a videót, amit nemrég feltett valaki. Érdemes. Nem ismerem az embert, de az biztos hogy Lendvai T. aki beszél a videón, nagyon bátor volt az elején, nyilván több pénze is van, mint az átlag magyarnak. Kockáztatott és nyert. Szerintem diamond pozícióval indult és így be tudott tenni 10,000-et rögtön az elején. Vagy legalábbis gyorsan feltöltötte a zeek számláját ennyi vip biddel. Biztos, hogy 90 nap után levonták neki a 10,000-et, de addigra háromszorosra nőtt az alapja. Biztos, hogy behozott néhány embert, meg is mondja a videón, hogy 1000 feletti a létszám. Ha én az induló $30-ból 50 emberrel december óta 3000 felett járok, akkor a rendszer nem lehet rossz! :clap: Igaz, ha akkoriban többet tudok erről az egészről, okosabban regizném az embereket és több vip bidem lehetne. De így sem rossz. Amikor látta egy-két ismerős, hogy naponta jön két-három vip jóváírás, akkor ők már nagyobbat tettek be induláskor, mint amivel én indultam. És közben mindenki hozott és hoz szép csendben néhány rokont, ismerőst. Így az emberek forgalmából is nagyon szépen gyűlik a vip bid állományom, még úgy is, hogy 60 nap után visszavonták a 110-et, és ami maradt 155 azt 90 nap után visszavonták, és még úgy is, hogy folyamatosan vonnak vissza 20-30-at naponta.
Nem tudom, meddig megy ez az üzlet, amíg megy, én csinálom, mert jónak tartom. Amit betettem annak a többszörösét már rég kivettem belőle. Most már minden tiszta nyereség. De azért mindenkinek azt ajánlom, hogy induláskor ne kockáztasson többet, mint amennyit gond nélkül kibír a kasszája!!!!!!
Neked sikerült itthoni ATM-ből Alertpay bankkártyával kivenni pénzt? Mert eddig akiket kérdeztem, nem sikerült nekik.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Karajgabi jól sem esne neked a fórum ha nem szólhatnál be!!!!!!!!!!!
véleményt sem lehet nyilvánítani?
Talán nem te fogod eldönteni hogy én mit csinálok.
Igen hallottam és tudok olyat is hogy kiszállt a programból és az miért bűn?
Nem tetszett neki a dolog és abbahagyta .
ENNYI .
És amikor én ki fogok szállni ,akkor sem fogom a véleményedet kérni má bocsáss meg .
Egyesekkel itt nagyon elszállt a dolog ugy látom..
Más: ha nem tudják itthon használni az allert pay-es debit cardot akkor fölösleges megrendelni is ?
Kétféle alternativát dob ki a rendszer : usa debit és cad debit ha jól láttam , ezek közül az usa debit cardot kell rendelni ?
Vagy maradjunk a rendes utalásnál haza a magyar számlára?
ui: Gabika hidd el nem a zeekrewardsból élek, de lehet eljön az idő majd csak ki kell várni és azt is közölni fogom veled, nehogy lemaradj valamiről. ;)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég