GloInvest

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

Nekem megjött mind a két bent lévő ap-s kifizetésem,szerintem csak az AP szaxxxx megint,mert a LR és PM-re folyamatos és instant továbbra is a kifizetés,ma kértem ki a 19-diket,a bizonylatokat megtaláljátok a fórumomban,boldog új évet mindenkinek,bye,Jennys
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

a mait is megkaptam,szinte instant jött megint,mire megjöttem a boltból itt volt a pénz az AP számlámon,ezért is gondolom,hogy ebben a 2 napban megint az AP volt a ludas a pénz küldésében
sziasztok,Jennys
xanila
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.12.21. 04:54
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: xanila »

jennys írta:a mait is megkaptam,szinte instant jött megint,mire megjöttem a boltból itt volt a pénz az AP számlámon,ezért is gondolom,hogy ebben a 2 napban megint az AP volt a ludas a pénz küldésében
sziasztok,Jennys
Lehet,hogy sürübben kéne boltba menned-- vagy egy nagyáruházba. :)
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

a mai kikérésem is itt van már az AP számlámon,csak így tovább Gloinvest a következő években is,és akkor nem lesz semmi gondunk,B.Ú.É.K.
Misamester
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.12.22. 10:05
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: Misamester »

Nekem is megjött az e heti kikérésem!
Kedd reggel kértem ki, igaz most kicsit lassabban, de szerda 0.30-kor rajta volt a pénz.
Én is arra tudok gondolni, hogy ez a lassabb pénzküldés az AP miatt lehetséges.
Gratula mindenkinek a kifizetésekhez!
Avatar
monky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2011.07.06. 09:32
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: monky »

jani írta:Volt valakinek mostanaban kifizetese?


Január 2-án kaptam kifizetést.
Kép
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

Sajnos még én sem kaptam meg a tegnapi kikérést,remélem,nem csak ennyi volt ennek az oldalnak is,ha becsődölt volna,akkor 31-én miért tartott volna a tagoknak szemináriumot?
szerintem csak az oldallal lesz valami gond,remélem nem törték fel...
reménykedjünk,sziasztok,Jennys
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

lehet,hogy most csinálnak az oldalon valamit,bár erről küldhettek akkor volna valamit,mert ilyenkor szoktak aztán jönni a vad találgatások,nem így van?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem volt semmilyen szeminárium az kamu!

http://www.moneyinsidernews.com/2012/01 ... ot-happen/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: Sanders »

tegnap 21:37kor kaptam tőlük egy levelet:

Kód: Egész kijelölése


Subject: Technical Problem Being Resolved!

Please be informed we experienced some technical problems and we are presently working to resolve it within hours. 

Please check your account as soon as possible.

Once more we apologize if you were affected by this.


Best Regards.

Admin
szerintem ezért késnek a kifizetések
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

Igen ezt én is megkaptam,reménykedjünk....
nekem a mai hozamomat is rendesen beírta,ki is kértem,tehát most 2 kifizetés van bent nekem,egy tegnapelőtti és egy mai,amint megtudok valamit,úgy is megírom,sziasztok,Jennys
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

sajnos még nálam sincsen semmi,már kezdek kicsit aggódni.....
Misamester
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.12.22. 10:05
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: Misamester »

Sziasztok! Egy olyan dolog felől érdeklődnék, ami bár nem tartozik szorosan a gloinvesthez, de később még hasznos lehet!
Hogyan lehet disputolni az Alertpaynél?
Erre akkor van szükség, ha az ember ráfaragott valamivel és az AP-nek van ugyebár ezen opciója, ami most már 30 helyett meg lett hosszabbítva 90 napra! A tőke egy részét vissza lehet szerezni! Ennyit tudok!!

Szóval ezen infó felől érdeklődnék. Biztos vannak akik, már alkalmazták és nálam tapasztaltabbak. Mit kell írni AP-nek!
Előre is köszi a segítséget!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: feerke »

Honnan szeditek hogy 90 napra lett hosszabbítva? Az alertpay oldalán 30 napot írnak!
"Please note that you may only dispute a transaction up to 30 days after the original transaction. "
https://helpdesk.alertpay.com/index.php ... icleid=154
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

ma belépve a gloinvest weboldalára,azt láttam,hogy az 5,7,9,10,12,16-ai kikérések átváltottak a Pending-ről,Paid-re,és mellette ott van az Alertpay tranzakciós száma
sajnos az Alertpay számlámon még nem jelent meg ez az összeg,talán majd később,mivel Mass Pay fizetés van náluk,gondolom most írják össze a listát,és csak a végén küldik el,egyszerre 5000 darabot lehet,ha jól tudom a Mass Payen utalni
5-én volt egy PM-es kikérésem is,de mivel kevesebb volt,mint 1 dollár,ez még várakozik,
16-a óta nem írták jóvá a napi hozamokat,és előtte sem minden nap,remélem ezt utólag még beírják....
mert elég nagy kiesés lenne a számomra is,de ha hosszútávon ezentúl rendesen működnek,akkor talán....Azt is láttam,hogy az új vásárlásoknál már nem hozza fel az Alertpay-t,csak a LR,PM a kis összegeknél,250 dolcsi felett a PP és 300 dolcsi felett a Western Union-t,
talán az Alertpay-el megint gondok vannak?
ez már többször előfordult,más cégeknél is,gondoljatok csak arra,hogy már milyen régóta nem engedi az Alertpay sem a Visa,sem a Mastercard hitelkártyákról a vásárlást,nekem mindig csak az American Expressz-t dobja be....
amint megtudok valamit,bármit azonnal kiírom ide,további sok sikert mindenkinek,azt hiszem a mai hazai és világi helyzetben ez mindenkire ráfér,bye,Jennys
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

Dear zita proity,

Subject: Resumption of Payments

We are glad to inform you that as we approach the relaunch of GloInvest.Net, we are resuming payments.

These are difficult times, but gradually everything will be done and cleared in a few days.

We are committed to ensuring that we maintain a good name.

Have a lovely day.

Best Regards.

Admin

GloInvest.Net
http://www.gloinvest.net/
Your referral url: http://www.gloinvest.net/?ref=2850
Date: Thursday, January 26, 2012
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

Közben észrevettem az oldalon,hogy 2012.Február 16-ig nem lehet a saját részvényeinket piacra dobni,ez talán azt jelenti,hogy addigra készen lesz az új oldal?
Na majd meglátjuk,szerintem már az is haladás,hogy legalább történik valami az oldalon....
Még jelentkezem,bye,Jennys
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Jennys,nem szeretnék beleszólni,de szerintem az butaság,hogy "már az AP tranzakciós szám ott van,viszont még nem utalták el,majd biztos később utalják.."
Mivel az Ap Tranzakció számot nem ők adják meg,hanem az AP generálja UTALÁSKOR !!
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

Petya0426 írta:Jennys,nem szeretnék beleszólni,de szerintem az butaság,hogy "már az AP tranzakciós szám ott van,viszont még nem utalták el,majd biztos később utalják.."
Mivel az Ap Tranzakció számot nem ők adják meg,hanem az AP generálja UTALÁSKOR !!
pedig ott van,mivel ők is Mass Pay-el utalnak,így minden egyes tranzakciónak,amit egyszerre utalnak át,ugyanaz a tranzakció száma,én is így csinálom a ptc oldalaimon a kifizetéseket csak én a Paypal-en,hogy bemásolom egy office doksiba,és utána egyben küldöm el,
ha ők is így csináltak,akkor az utalást elkezdték csak nem hagyták jóvá még,így a tranzakció száma megvan,csak a pénz nem jött még át,mert kell,hogy legyen annyi pénz a számlán,hogy a tranzakció sikeres legyen,bemásolom ide neked a kifizetési history-mat:

WITHDRAWAL HISTORY
Status Date Processor Amount Batch Detail
Paid Monday, January 16, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $2.80 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Paid Thursday, January 12, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $2.80 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Paid Tuesday, January 10, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $2.80 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Paid Monday, January 09, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $1.68 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Paid Saturday, January 07, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $10.64 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Pending Thursday, January 05, 2012 Perfect Money(U2227582) $0.56 view
Paid Thursday, January 05, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $4.48 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

jennys írta:
Petya0426 írta:Jennys,nem szeretnék beleszólni,de szerintem az butaság,hogy "már az AP tranzakciós szám ott van,viszont még nem utalták el,majd biztos később utalják.."
Mivel az Ap Tranzakció számot nem ők adják meg,hanem az AP generálja UTALÁSKOR !!
pedig ott van,mivel ők is Mass Pay-el utalnak,így minden egyes tranzakciónak,amit egyszerre utalnak át,ugyanaz a tranzakció száma,én is így csinálom a ptc oldalaimon a kifizetéseket csak én a Paypal-en,hogy bemásolom egy office doksiba,és utána egyben küldöm el,
ha ők is így csináltak,akkor az utalást elkezdték csak nem hagyták jóvá még,így a tranzakció száma megvan,csak a pénz nem jött még át,mert kell,hogy legyen annyi pénz a számlán,hogy a tranzakció sikeres legyen,bemásolom ide neked a kifizetési history-mat:

WITHDRAWAL HISTORY
Status Date Processor Amount Batch Detail
Paid Monday, January 16, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $2.80 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Paid Thursday, January 12, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $2.80 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Paid Tuesday, January 10, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $2.80 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Paid Monday, January 09, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $1.68 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Paid Saturday, January 07, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $10.64 B-9G5A1-4C321-AP68B view
Pending Thursday, January 05, 2012 Perfect Money(U2227582) $0.56 view
Paid Thursday, January 05, 2012 AlertPay(webboltok@gmail.com) $4.48 B-9G5A1-4C321-AP68B view

Értem,bocsi,ezt nem tudtam.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

Nincsenek fogadott adatok
Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.
Íme néhány javaslat:
A weboldal újratöltése később.
Hiba: 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): A szerver adatok küldése nélkül lezárta a kapcsolatot.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: GloInvest

Hozzászólás Szerző: jennys »

úgy tűnik már ebből sem lesz semmi,pedig hogyan ígérték az új oldalt,Február 16-ra,közeben még egy hónap eltelt,ma már március 20-a van,és azóta se jön be semmi,ezzel is úgy jártunk,mint az EA-val.....én abba is hagytam a HYIP oldalakat,most legjobban a JSS-el keresek,ha érdekel valakit írjon,szívesen segítek,a fórumomon is mindent megtaláltok róla,sziasztok,Bye,Jennys
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég