Hosszútávú befektetési programok

Halott, már nem működő pénzkereső programok
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

fortuna76 írta:Sziasztok az Advantages Capital- nál lejárt a lekötésem és azonnal az AP-n volt a pénzecske ahogy kikértem.
:good:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

fortuna76 írta:Sziasztok az Advantages Capital- nál lejárt a lekötésem és azonnal az AP-n volt a pénzecske ahogy kikértem.

Így van ez! Gratulálok! :clap:
Én megértem, hogy sokan ott is bajt látnak, ahol nincs, hiszen az elmúlt pár hónapban volt néhány kellemetlen meglepetés. De az Advantagesnél érzésem szerint még nem jött el a pillanat. Nekem most is elég sok pénzem van benne. Több részletben közel egy ezres. Ennek ellenére nem érzem, hogy jobban kéne aggódnom, mint egy hónapja.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Nekem nem válaszoltak a levelemre. A pénzt viszont ki tudtam kérni, de arról sem jött levél. :) Mindenki saját belátása szerint cselekszik. Én eddig nagyon jó döntéseket hoztam. EG-vel is jól jöttem ki a játékból és GG-ből is pont jókor szálltam ki. Pedig emlékezz rá, hogy akkor is mondtad, hogy szerinted még menni fog.

Nem akarok senkit megijeszteni, csak elmondom a véleményem. :) Nekem csak a saját pénzem fontos, és most beindult a termelés, úgyhogy nem is panaszkodom.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Ma délután kértem ki egy kis refjutit,nemrég meg is érkezett!
Szóval,még fizet! :)

Kép

Regisztráció : http://realonlineinvestment.com/?ref=petya0426
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Instant fizetett a BrandDaily!

Nagyon jó pont az Adminnak,hogy ugye én 4$-t LR-ről fektettem be,és ugye feltörték a Libertymet,ezért írtam a Branddaily Adminjának,hogy mi történt,és,hogy kérném,hogy ha lehet,akkor hagy kérjem AlertPay-re..Rá pár órára válaszolt is,hogy oké,a befektetésemet áthelyezte Ap befektetésként..
Ma pedig ki is tudtam kérni az AP-mre a 4.8$-t,ami INSTANT meg is érkezett!!

Kép

Regisztráció : http://www.brandaily.com/?ref=petya0426
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

sleepingevil írta:Nekem nem válaszoltak a levelemre. A pénzt viszont ki tudtam kérni, de arról sem jött levél. :) Mindenki saját belátása szerint cselekszik. Én eddig nagyon jó döntéseket hoztam. EG-vel is jól jöttem ki a játékból és GG-ből is pont jókor szálltam ki. Pedig emlékezz rá, hogy akkor is mondtad, hogy szerinted még menni fog.

Nem akarok senkit megijeszteni, csak elmondom a véleményem. :) Nekem csak a saját pénzem fontos, és most beindult a termelés, úgyhogy nem is panaszkodom.

Amikor a GG-re azt mondtam, hogy még jó, akkor 3 hétig még fizetett. Volt benne pénzem, azért emlékszem.
A másik, hogy nekem nem csak a saját pénzem a fontos, ugyanis elég sokan regisztráltak az én kódommal (pl. Te is), és nekem ezért fokozottan illik figyelnem ezeket az oldalakat.
Annak szívből örülök, hogy beindult a termelés, és kívánom, hogy maradjon is így!
:good:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Kép


Advantages Capital INSTANT kifizetés! :clap:

Én továbbra is csak ajánlani tudom az AC-t!


És hogy hol vannak a befektetéseim? Csak a legmegbízhatóbb és legjobb helyeken:
AdvantagesCapital, DailyWith, BrandDaily, Stock-Biz, InvestnetGroup.
Mindegyikről találsz leírást, kifizetési bizonylatokat a weblapomon (http://sokpenztakarok.lapra.hu)
És ha az információk alapján megtetszett valamelyik, ott megtalálod a regisztrációs kódokat is.
Ha segítségre van szükséged, jelentkezz!!!!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: feerke »

Karbula58 írta: És hogy hol vannak a befektetéseim? Csak a legmegbízhatóbb és legjobb helyeken:
AdvantagesCapital, DailyWith, BrandDaily, Stock-Biz, InvestnetGroup.
Az InvestnetGroup nem fizet! Nem tudom miért írtad ki, hogy a legmegbízhatóbb......
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: applebook »

feerke írta:
Karbula58 írta: És hogy hol vannak a befektetéseim? Csak a legmegbízhatóbb és legjobb helyeken:
AdvantagesCapital, DailyWith, BrandDaily, Stock-Biz, InvestnetGroup.
Az InvestnetGroup nem fizet! Nem tudom miért írtad ki, hogy a legmegbízhatóbb......
Scam....
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Feerke, Applebook, igazatok van

Én is jeleztem már 08.-án az Investnetgroup problémát:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic ... 332#p15636
Kép
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Instant jött, bár egy kicsit most én is kivárok vele:

Date: September 30, 2011 2:46:03 AM
Amount Sent: $24.20 USD
Sender Name: advantagescapital
Sender Email: admin@advantagescapital.com
Reference Number: 6D907-B08B6-65A33
Message: Withdraw to geva57 from www.advantagescapital.com
szotyka21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.05.04. 15:02
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: szotyka21 »

Köszönöm a refjutit a BD-n Janika76!
Jó hozamokat mindenkinek!


Amikben nekem jelen pillanatban is pénzem van és remélhetőleg még sokáig lesz is:

http://www.brandaily.com/?ref=geva57
http://powerful-strategy.com/?ref=geva57
https://www.neoprogress.com/?ref-TEOYZZT
http://www.dailywith.com/?ref=geva57
https://safedepositary.com/?r=szotyka21
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Instant tőke + kamat: :)

Payment Details

Date: September 30, 2011 3:43:52 AM
Amount Sent: $1.30 USD
Sender Name: William Putnam
Sender Email: fxjuice.com@gmail.com
Reference Number: 37990-
Message: Withdraw to hoparduc from fxjuice.com :clap:

Kép
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

DailyWith akció!

A héten minden újonan regisztrált felhasználó közül akik be is fektetnek minden 5-dik befektesés ref.jutalékát visszautalom az illetőnek!
Csak az új felhasználókra érvényes. Az akció péntek éjfélig tart. (szept.30)

DailyWith regisztráció itt: http://www.dailywith.com/?ref=csaba08

Tegnapi Liberty Reserv INSTANT kifizetés:

Kép
Kép
Kép
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Karbula58 írta: Amikor a GG-re azt mondtam, hogy még jó, akkor 3 hétig még fizetett. Volt benne pénzem, azért emlékszem.
A másik, hogy nekem nem csak a saját pénzem a fontos, ugyanis elég sokan regisztráltak az én kódommal (pl. Te is), és nekem ezért fokozottan illik figyelnem ezeket az oldalakat.
Annak szívből örülök, hogy beindult a termelés, és kívánom, hogy maradjon is így!
:good:
Igaz még 3 hétig fizetett, de szerinted mikor kell kiszállni egy hyip oldalból? :) Akkor amikor tönkremegy már késő. Szerintem előtte 3 héttel kiszállni tökéletes időzítés. Főleg hogy előtte többszáz napig működött. Ráadásul voltak előjelei, és én pontosan ezekre reagáltam. Az AC-nél most sem megy a levél küldés, a szerverük pedig rettenetesen lassú. Az e-curreny váltást sem véletlenül szüntették be. Még ennek is van 3 hete, sőt... lehet hogy van még többszáz napja, de én most úgy érzem, hogy kockázatos bent tartani a pénzt.

Amúgy igazad van, kicsit elhamarkodottan fogalmaztam, mert nem csak a saját pénzem, hanem természetesen a referáltjaim sikere is érdekel. Pontosan ezért hívom fel a figyelmüket, hogy szerintem mikor szálljanak ki az adott programból, és nem istenítem az oldalt a halála napjáig a ref jutalékokért.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

sleepingevil írta:
Karbula58 írta: Amikor a GG-re azt mondtam, hogy még jó, akkor 3 hétig még fizetett. Volt benne pénzem, azért emlékszem.
A másik, hogy nekem nem csak a saját pénzem a fontos, ugyanis elég sokan regisztráltak az én kódommal (pl. Te is), és nekem ezért fokozottan illik figyelnem ezeket az oldalakat.
Annak szívből örülök, hogy beindult a termelés, és kívánom, hogy maradjon is így!
:good:
Az AC-nél most sem megy a levél küldés, a szerverük pedig rettenetesen lassú. Az e-curreny váltást sem véletlenül szüntették be. Még ennek is van 3 hete, sőt... lehet hogy van még többszáz napja, de én most úgy érzem, hogy kockázatos bent tartani a pénzt.
AC-vel nekem is bajom van. az időzónájuk eddig megegyezett a DW-del, egymás után jártak le a pénzeim, néhány perc késéssel. a DW-től tegnap délután ki tudtam kérni, minden oké, azonnal fizetett, az AC viszont nem jelezte, hogy lejárt volna a fizetésem és csak reggel tudtam kikérni. nem is tettem vissza.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Az AC órája elcsúszott 12 órát... Reméljük más bajuk nincsen :)
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

de van más bajuk is. Nem működik az SMTP szerverük, vagy fekete listára kerültek, mivel az e-mail-ek sem jönnek ki tőlük. Valamint maga az oldal is sokkal lomhább az eddig megszokottnál.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Akkor izgulok erősen. 11:51-kor járt volna le a lekötésem. Most várhatok éjfélig. És utána? Dispute?
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

csotibi írta:Akkor izgulok erősen. 11:51-kor járt volna le a lekötésem. Most várhatok éjfélig. És utána? Dispute?
szerintem fizetnek még egyelőre (reggel kifizették, ami elvileg tegnap délután járt le). én már nem rakok be oda többet.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

igen, azért azt tegyük hozzá, hogy még fizetnek, csak az ilyen apróságok szoktak az előjelek lenni a bukás előtt. Szerintem még ki fogod tudni kérni a pénzed.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Az AC-t már én is gyengének érzem...a Goldpollon a 3. helyen van...Nem semmi! Az előjelekre mindig figyelni kell!

Most a Daily With-től kaptam levelet, pedig ők nem írtak eddig. Valójában mindazt leírják, amit eddig is tudtunk. A befektetésekről, annak hozamairól, a ref.jutalékokról, a DDOS védelemről stb.

A levél szerintem a befektetők cégbe vetett bizalmának erősítésén túl a jövőben realizálódó befektetéseket célozza meg...

= minél nagyobb egy oldalba vetett bizalmunk, annál többet fektetünk be...
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Ezek szerint: az AC egyértelműen ugrik, a DW rövidesen követni fogja... Marad a BD. Mit tegyünk?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Lili kapizsgálja a dolgokat :) De azért még ne kapkodjunk. A DW egyelőre csak küldött egy levelet. Az AC sem 100%, hogy ugrik, csak most vigyázni kell vele. Én összesen ennyit mondtam.

A DW levele szerintem első sorban a passzív tagoknak szólt, akik még nem fektettek be. Viszont egyértelmű hogy ezért küldték, hogy plusz bevételhez jussanak. Még nincs riadó helyzet, de kíváncsian várom mi fog történni. Én a DW-t tartom amúgy most a legmegbízhatóbb oldalnak.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Élhetne még pár hetet igazán :)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

sleepingevil írta:
Karbula58 írta: Amikor a GG-re azt mondtam, hogy még jó, akkor 3 hétig még fizetett. Volt benne pénzem, azért emlékszem.
A másik, hogy nekem nem csak a saját pénzem a fontos, ugyanis elég sokan regisztráltak az én kódommal (pl. Te is), és nekem ezért fokozottan illik figyelnem ezeket az oldalakat.
Annak szívből örülök, hogy beindult a termelés, és kívánom, hogy maradjon is így!
:good:
Igaz még 3 hétig fizetett, de szerinted mikor kell kiszállni egy hyip oldalból? :) Akkor amikor tönkremegy már késő. Szerintem előtte 3 héttel kiszállni tökéletes időzítés. Főleg hogy előtte többszáz napig működött. Ráadásul voltak előjelei, és én pontosan ezekre reagáltam. Az AC-nél most sem megy a levél küldés, a szerverük pedig rettenetesen lassú. Az e-curreny váltást sem véletlenül szüntették be. Még ennek is van 3 hete, sőt... lehet hogy van még többszáz napja, de én most úgy érzem, hogy kockázatos bent tartani a pénzt.

Amúgy igazad van, kicsit elhamarkodottan fogalmaztam, mert nem csak a saját pénzem, hanem természetesen a referáltjaim sikere is érdekel. Pontosan ezért hívom fel a figyelmüket, hogy szerintem mikor szálljanak ki az adott programból, és nem istenítem az oldalt a halála napjáig a ref jutalékokért.
Ez a megjegyzés egy kicsit rosszul esett. Ha valakire nem lehet azt mondani, hogy dicsőít egy oldalt a refjutalékért, hát akkor rám biztos nem. Erre csak itt a fórumban is van tanúm. Én annyit írtam, és azt fenntartom, hogy folyamatosan fizetnek. És nem 10-20 dollárokat, hanem nagyobb összegeket is. Ha ez dicsőítés, akkor én pingvin legyek!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért remélem még az AC is huzza egy darabig holnap este jár le a kötésem azt még azért kitolhatná!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Kép


BrandDaily INSTANT kifizetés! :clap:


És hogy hol vannak a befektetéseim? Csak a legmegbízhatóbb és legjobb helyeken:
AdvantagesCapital, DailyWith, BrandDaily, Stock-Biz.
Mindegyikről találsz leírást, kifizetési bizonylatokat a weblapomon (http://sokpenztakarok.lapra.hu)
És ha az információk alapján megtetszett valamelyik, ott megtalálod a regisztrációs kódokat is.
Ha segítségre van szükséged, jelentkezz!!!!


:good:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Instant: :)

Payment Details

Date: September 30, 2011 12:33:09 PM
Amount Sent: $14.40 USD
Sender Name: DailyWith
Sender Email: admin@dailywith.com
Reference Number: 64862-
Message: Withdraw to hoparduc from www.dailywith.com :clap:


Kép
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hosszútávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Instant: :)

Payment Details

Date: September 30, 2011 12:41:43 PM
Amount Sent: $17.82 USD
Sender Name: advantagescapital
Sender Email: admin@advantagescapital.com
Reference Number: 658EB-
Message: Withdraw to hoparduc from www.advantagescapital.com :clap:

Kép
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég