HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Én úgy vettem észre, hogy most minden nap egy hullámban, este 7-9 körül fizetnek (ottani idő szerint délután 1-3 óra körül). Ebben nem vagyok 100%-ig biztos, szóval ha valakinek van mostanában olyan kiutalása, ami nem ebben az időben jött, az légyszi másolja be!
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
convert69
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011.07.04. 20:31
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: convert69 »

A GOLDPOLL-on nagyon rossznak van minősítve a mai napra vonatkozóan. Én a jövő héten akartam befektetni hozzájuk, de ezek után nem teszem. Nagyon gyanús a cég.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Azt veszem észre, hogy a goldpollon ugyanaz a pár ember irogat ill huzza le a HUSM-ot ma is voltak kifizetések Only 100% true recovery
console sellers are
www.hyiprecovery.com me and my
19 friends recovered the funds
from HUSM. Please dont try any
other . Thanks to
Ő is azt irja, hogy neki és 19 barátjának is itt van befektetése. És máshol, pl itt: http://hyipingmoney.org/husm-biz/ és itt is http://www.hyipexplorer.com/husm_investment_fund_3824/ semmi probléma. Egyenlőre ennyi :good:
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

A GoldPoll topick szét van offolva, rég nem arról megy a vita, hogy fizet vagy sem....hanem a hyiprecovery.com oldalt reklámozzák egyesek, amivel állítólag nagy pénzeket tudtak visszaszerezni a HUSM-tól.....a baj csak ezzel az hogy óriási scam az egész hyiprecovery.com.
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: walters »

xetra7 írta:A GoldPoll topick szét van offolva, rég nem arról megy a vita, hogy fizet vagy sem....hanem a hyiprecovery.com oldalt reklámozzák egyesek, amivel állítólag nagy pénzeket tudtak visszaszerezni a HUSM-tól.....a baj csak ezzel az hogy óriási scam az egész hyiprecovery.com.
Honnan tudod, hogy scam ez az oldal: hyiprecovery.com ?
Te vagy ismerősödmár próbáltál rajtuk keresztül visszaszerezni pénzt, vagy olvastál róla valahol?
Előre is köszi a választ, mert én gondolkoztam rajta, hogy megpróbálom rajtuk keresztül visszaszerezni a Lucrativánál benntragadt pénzem,
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

convert69 írta:A GOLDPOLL-on nagyon rossznak van minősítve a mai napra vonatkozóan. Én a jövő héten akartam befektetni hozzájuk, de ezek után nem teszem. Nagyon gyanús a cég.
én a helyedben fektetnék, nekem semmi gondom velük, eddig este kértem ki mindig, úgy jött ki a lépés, de tegnapelőtt reggel, mindig fizettek.

a goldpollon meg offolás és lejáratóhadművelet zajlik.
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

walters írta:
xetra7 írta:A GoldPoll topick szét van offolva, rég nem arról megy a vita, hogy fizet vagy sem....hanem a hyiprecovery.com oldalt reklámozzák egyesek, amivel állítólag nagy pénzeket tudtak visszaszerezni a HUSM-tól.....a baj csak ezzel az hogy óriási scam az egész hyiprecovery.com.
Honnan tudod, hogy scam ez az oldal: hyiprecovery.com ?
Te vagy ismerősödmár próbáltál rajtuk keresztül visszaszerezni pénzt, vagy olvastál róla valahol?
Előre is köszi a választ, mert én gondolkoztam rajta, hogy megpróbálom rajtuk keresztül visszaszerezni a Lucrativánál benntragadt pénzem,
Egy kis guglizással sok mindent ki lehet deríteni, utána lehet olvasni pld itt is:

http://info.hyip-expert.com/please-do-n ... ry-offers/
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: walters »

xetra7 írta:
walters írta:
xetra7 írta:A GoldPoll topick szét van offolva, rég nem arról megy a vita, hogy fizet vagy sem....hanem a hyiprecovery.com oldalt reklámozzák egyesek, amivel állítólag nagy pénzeket tudtak visszaszerezni a HUSM-tól.....a baj csak ezzel az hogy óriási scam az egész hyiprecovery.com.
Honnan tudod, hogy scam ez az oldal: hyiprecovery.com ?
Te vagy ismerősödmár próbáltál rajtuk keresztül visszaszerezni pénzt, vagy olvastál róla valahol?
Előre is köszi a választ, mert én gondolkoztam rajta, hogy megpróbálom rajtuk keresztül visszaszerezni a Lucrativánál benntragadt pénzem,
Egy kis guglizással sok mindent ki lehet deríteni, utána lehet olvasni pld itt is:

http://info.hyip-expert.com/please-do-n ... ry-offers/
Akkor azok a kifizetések amiket a weboldalukra állítólag azok töltöttek fel,. akiknek visszaszerezték a pénzüket mind hamisak, kamuk?
Pedig már kezdtem örülni,hogy az AP-n kívül is lehet segítség.

Sajna még mindig nem utalt a HUSM, tegnap eset 6-óta pendingel, ez már 19 óra.
Hiába írtam a supportnak, nem válaszolt.
Vol már hogy valakinek több mint 24 óra után utaltak?
pearlyk8
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:31
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: pearlyk8 »

Sziasztok! Be tud ide valaki tenni egy oldalképet, hogy hol kell visszaforgatni a 4 nap után lejárt pénzt? Nem szeretném kivenni még, de nem tudom visszaforgatni: Account Balance fülön van pénz, Deposit, és nincs ilyen lehetőség nem találom: Account Balance AlertPay

Az Earngroups-nál ott van, ott meg tudtam csinálni.

Előre is köszönöm.
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Hamár szóba került a Lucratíva nekem is van egy kis bergadt pénzem igaz mivel nem fizettek mindig vissza loett rakva most már elég szép pénz rohad ott gondolom megy alevesbe,de ha valaki tud valami megoldást hogy onnét visszajöjjön a lé megjutalmazom busásan vazzeg:)
wahoo11994
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.07.15. 09:17
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: wahoo11994 »

Több mint 27 órája pending 27$. A mai withrawal-t pedig nem lehet kivitelezni, mivel az Alertpay-es processzor ki van véve a lehetőségek közül. :oops:
pearlyk8
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:31
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: pearlyk8 »

sajnos nem tudom mi az a withrawal, a fordító sem ír ki semmit. Kedves wahoo11994 beírnád mi az? Köszönöm
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: martillo »

Kifizetés!
Az egyik legjobb szó! ;)
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

martillo írta:Kifizetés!
Az egyik legjobb szó! ;)

igen de kimaradt belőle azért egy betű:)
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Kép

Ez most micsoda? Szemmel látható, hogy 19.10 van az account balance-ban és mégis azt írja, hogy nincs pénzem, amit kikérhetek.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

Úgy olvastam különböző oldalakon, hogy a HYIP rendszerek ellen nagy támadások voltak, több oldal elérhetetlenné vált napokra, mások késve fizetnek vagy nem rendszeresen.Hogy mi ebből az igazság nem tudom, de egy időre elérhetetlenné vált a Gulfreserve pld, most megint elérhető a kezdő oldal, az earngroups új hitelesítést visz végbe az alertpaynél, és a husm-nál is akadoznak a dolgok, ráadásul most az alertpay processzort valamint a belső váltást - az alerpay-perfectmoney-liberty reserve - tették elérhetetlenné.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Ok, akkor az alertpay-es kollegákat kérdezem: Nálatok is ezt írja a HUSM?
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: walters »

Egyre jobban úgy nézki, hogy igaza van a monotoroknak ( aGoldpoll-os cégreklámozást kivéve is), és kezd halódni az oldal, eddig még az AP-s kifizetésekkel nem volt gond ( a többinél már eddig is panaszkodtak), de most már err sem akar fizetni.
Egyszer ez az oldal már volt scam (egy másik fórumon más én is olvastam), úgy látszik most újra bedől! :(

Nálam is ugyanez a helyzet az AlertPay-el.
Bízom benne, hogy hasonló a gondjuk mint az EG-nek és csak valami hitelesítési folyamat miatt van függőben az AP-s lehetőség, valamint a kifizetések AP-re. :roll:
Már nagyon elegem lenne, hogy minden úgymond "biztonságosabb" oldalban bennt ragad a pénzem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára walters 2011.07.23. 14:12-kor.
goldcoins
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.19. 10:57
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: goldcoins »

Sziasztok, nekem sem fizet több, mint 12 órája!!
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Kérdezem lehet hogy baromság:)

Miért nem csinálják ezek a cégek,hogy adnak hozzá egy dombornyomott vagy bármiylen más kártyát akár borsos áron,és akkor fel lehetne venni a lét egyből,persze lenne ennek költsége,de akkor menne minden frankón nem,nem kéne az onlinebankokkal tökölni?????
xetra7
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.07.22. 09:49
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: xetra7 »

Eddig az LR és PM számlákra panaszkodtak, most azok helyreálltak és az AP-s számlákkal csinálnak valamit. AP most nálam sem müködik, se kikérni se továbbkötni nem lehet.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Remélem összeszedik magukat. Lehet, hogy náluk is az az alertpay-es ellenőrzés megy, mint az earngroups-nál.

Az igazság viszont az, hogy egyre jobban vesztem el a bizalmam. Szerintem ide sem teszek vissza pénzt.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bigali »

sziasztok
még egy kérdés, miért nem lehet kiválasztani az AP befizetést és a Acount balance egyenleg lekötést?

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: bigali »

sziasztok
AP helyett Libertyreverse vagy PerfektMany az olcsóbb tranzakciós díjakban?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: Lili »

elitejoly
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.06.16. 17:28
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: elitejoly »

Valaki aki jól tud angolul nemtudna küldeni egy support ticketet hogy mi a helyzet az alertpay-el?
walters
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2011.06.11. 21:34
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: walters »

Libertyre ki tudom kérni a pénzem, ha a profilomnál hozzá van adva annak a számlaszáma is?
Alertről fizettem be, de mivel most nem működik, gondoltam kikérem Libertyre.
Ilyenkor ezt az admintól kell kérni, hogy engedélyezze?
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

elitejoly írta:Valaki aki jól tud angolul nemtudna küldeni egy support ticketet hogy mi a helyzet az alertpay-el?
Ment a support ticket az AlertPay-nek és a HUSM-nak is írtam.

Egyelőre nincs válasz.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
sleepingevil
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2011.07.18. 09:26
Kapcsolat:

Re: HUSM Inc - Korrekt fizető HYIP

Hozzászólás Szerző: sleepingevil »

Amúgy a HUSM F.A.Q.-jában ez áll:

Question: What payment methods can I use to invest.
Answer: We accept investments by wire transfer and liberty reserve and perfect money. No checks are allowed.

Magyarul, azt írják, hogy csak Liberty Reserve-et fogadnak el és Perfect Money-t.

Király... Most akkor mindenki aki AlertPay-ről fizetett be az nem tudja kikérni a pénzét? Vagy mi a fene?

Küldök még egy levelet nekik, bár nem hinném, hogy válaszolnak.
Az instabil helyzetük miatt jelenleg nem ajánlom a HYIP oldalakba való befektetést.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég