www.adsbr.net (Brazil Neobux) - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Itt az enyém: darab, összes katt, kereset, átlag avg.
up.png
up.png (47.31 KiB) Megtekintve 8176 alkalommal
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Ma újra tudok venni béreltet. veszek még pár dolcsiért, talán még azokat újra tudom vásárolgatni a pontokból.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

15-20 nap a kifizetés paypalra, hát sok reményt ehhez sem fűzők már, meg a többi társoldalához sem.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Én is ezt akartam beírni, mert letelt a hét nap, pénz helyett ez volt a mailomban. Pár nagyot kattintok, de már nem komolyan.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: kopasz »

:o Lehet, hogy én néztem el valamit :D
Ezen az oldalon mindent Brazil pénzben számolnak.
Kikértem az egyenlegem: 'R$ 2.39 BRL'
2.39 BRL =0.737496 USD :no:
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Uh, nálam 3,22 van kikérve és tényleg BRL. :D na akkor a társai meg ez is kuka.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ezt azért kicsit erősnek érzem... Egyáltalán nem tartom jogosnak a kukát, még ha nem is az én oldalam :)
Mért baj a 15 napos fizetés??? Mikor pl Cliquesteria nekem legutóbb 10 napra fizetett??? :) És sorolhatnék még számos példát, ahol régi nagy "top" oldalak fizetnek 7 - 10 - de van olyan is ami 20 napra... :innocent:
A másik hogy ezek az oldalak BRAZIL oldalak. Logikusan Brazil $-ban is számolják az egyenlegünket. Az nem az oldal hibája ha 3 brazil $-ból csak 1 amerikai $-t kapunk meg a paypalra... mivel ennyit ér + a paypal fee se gyenge :)
Ez ugyan az mint a sok orosz ptc oldal... azok meg rubelben mérik az egyenlegünket nem?? :innocent:
Egyébként JuniorMusicot pl én már elég régóta kattolom (mielött ide bekerült az elött rég regeltem) és többször fizetett is.
Az első kifizumnál én is néztem igen... hogy mi a mano hol a kikért 2.5$ :D Azután jöttem rá hogy hopppá... Brazil $ vs amerikai $ nem ugyan az... no mindegy :)
De ezeket az indokokat nem igazán értem... ez miatt sztem hiba kukázni :innocent:
A lényeg hogy mennek az oldalak... és fizetnek is :!: Nekem ez a lényeg :!:
És akárhonnan nézem, de ezek a brazil oldalak előrrébb tartanak mint a nagy menő CAN GROUP oldalak (W3ads és társai) ahol 120$-t buktam, és már rég megszüntek... vagy a legutóbb Scam lett Clixunion és guru clix oldalak, ahol 100$-t buktam... vagy említhetném Epic admin oldalait is... de ezek a brazil oldalak még mindig elérhetőek, és fizetnek is :innocent:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Már számomra kuka. :D
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Miért van ez a megfigyelés alatt, nem fizető oldalaknál? Nekem fizetett. No mindegy látom, ha valahol nem 100.000 a havi kereset azt dobjátok. Igaza van Lacinak..........Én inkább azt kérném, hogy töröljétek ki a témát, minthogy a nem fizető oldalaknál díszelegjen. Nem tartom korrektnek a dolgot.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ha fizet jó, de én nem töltöm az időmet már ilyenekkel és mivel 1 BRL =0.307850USD, így kb napi 1,5-2 centre jön ki a kereset. A refek már veszteségesek.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: nadint »

Surfboard írta:Miért van ez a megfigyelés alatt, nem fizető oldalaknál? Nekem fizetett. No mindegy látom, ha valahol nem 100.000 a havi kereset azt dobjátok. Igaza van Lacinak..........Én inkább azt kérném, hogy töröljétek ki a témát, minthogy a nem fizető oldalaknál díszelegjen. Nem tartom korrektnek a dolgot.
Visszahelyezve a fizetők közé.
Itt mindig a ti tapasztalatotok a mérvadó.
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Ezzel nincs is gond, mindenki arra kattol és fizet be amire akar. Én például soha nem fizetek be egyetlen investes programra sem, mert általában 99%-a csalás. Ha megnézem az egyik itteni topikban lévő LTC-s oldalt akkor 800-1000 Litoshiért lekattintani 10 fókuszos hirdetést sem éri meg NEKEM! De másnak igen. Vagy nézd meg az agyondicsért GPT-t, ha nem invesztálsz bele nem jutsz semmire és még sorolhatnám.....
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: nadint »

Mindenki véleményét tiszteletben tartom.

A Moderátor akkor van gondban, hogy mit csináljon, amikor egymásnak ellentmondó véleményeket, tapasztalatokat olvas sokszor egymás után, mint ahogyan az van jelen esetben is.
A döntést az is nehezíti gyakran, hogy mennyire hozzáértőtől származik a dicsérő, vagy negatív minősítés.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ha megnézem az egyik itteni topikban lévő LTC-s oldalt akkor 800-1000 Litoshiért lekattintani 10 fókuszos hirdetést sem éri meg NEKEM!
Hát pedig hidd el megéri... :innocent: :)
Nem vagyok profi és teljes mértékben szakavatott a Coinok világában... de ha jok a számításaim a mostani árfolyam és az oldalak Claim/satoshi " "fizetése" alapján, jelen pillanatban, pont hogy a LiteCoint éri meg most legjobban gyűjteni :) :D.
Csak hát a coinok freeként való gyűjtésével 2 gond van... az egyik hogy igen monoton és robot meló... mellette ott van a Google Captcha is rengeteg oldalon :bad: ... a másik hogy elég sok időt kéne a gép előtt ülni, ez meg nekem nem sok van :)
És megkockáztatom hogy lassan, vagy már (főleg mostanában hogy sztem igen nagy válságban van a ptc ipar) érdemesebb a Coinak begyűjteni mint a ptc-t kattolni :) Eleve rengeteg coin oldal azonnal küldi a begyűjtött coint a számládra... így ha nem fizető, az azonnal kiderül, és nem kattolod hetekig feleslegesen. A másik hogy folyamatosan emelkedik az összes nagy Coin árfolyama is :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: Laci »

Egyébként vannak jo Coin oldalak ahol lehet gyűjtögetni. Csak mivel időigényes és monoton meló ráadásúl nagy részük Google Captchas... így a lehető legjobbakat kell kiválasztani a több 100 oldalból és azokat csinálni. :)
Sajnos neekm sincs erre időm... de azért én is kiválasztottam párat ami számomra a legjobb és azért ezzel is lehet kis + pénzre szert tenni :)
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Azt, hogy egy adott oldal még fizet a legkönnyebben fizetési bizonylatokkal lehet alátámasztani.
Tehát jó lenne ha a jövőben a kifizetési bizonylatot ide is feltöltenétek!
Köszönöm! :)
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

:D Vannak valóban jó Litecoinos weboldalak ilyen pl a EarnLitecoin, valakinek van már róla nyitva topic. Hát nem erre gondoltam... :D Úgy gondolom, hogy a közeljövőben nem nyitok ebben a fórumban topicot, csak olvasgatom, ha éppen lesz időm rá. Maradok a bányászatnál, azokon nem kell kattingatni unos-untalan :lol:
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: stranger »

Szia Gisell! Én ezt az oldalt már kidobtam. Tudtam, hogy ez lesz. Reménykedjünk, hátha kifizet. Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sztem azért még nem kell pánikolni... Ha jól láttam 15 napot írtak kifizetésre. A tiéd ha jol látom közel nincs annyi... főleg ha leszámítjuk a 2 hétcvégét főleg nincs :D
Szóval türelem... nem kell itt még temetni semmit, bár ha tényleg nem fizetne az sem vágna a földhöz mert én speciel csak akkor kattolom ha jut idő ezekre a neo klónokra :D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azóta se jött semmilyen pénz nálam, szóval nagy kamu az egész.
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux) - MEGFIGYELJÜK !

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Na Írtam az adminnak, a chaten, itt egy részlete kiváncsi vagyok rá fizet-e ezen a héten ha nem akkor jogos a scam jelző :clap:

Én: (@Cryptonia)I'm sad to see no pay 31, Jan 2018 16:41:34

MEGFIGYELJÜK! oldal adminja: Geovani (@Admin)Your payment will be sent very soon, this happens because paypal requires that I have dollar to pay you who live outside of Brazil and I do not always have dollar balance in my paypal ... But I am already waiting for some payments in USD to pay you probably in this week
Avatar
stranger
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2016.11.26. 17:25
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux) - MEGFIGYELJÜK !

Hozzászólás Szerző: stranger »

:rofl: tud fizetni. Üres a paypal számlája. Talán majd a jövőhéten. Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux) - MEGFIGYELJÜK !

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mégis kifizetett ma kb 1 hónap után. De nem sok maradt belőle. 3,22 BRL-ből lett 2,45 BRL, ami 0,73 $. Bagatel.
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux) - MEGFIGYELJÜK !

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

Én amit itt keresek elhirdetem vagy van ez a bitcoinos kifizetése, ezzel szemezgetek, utánaolvasok
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux) - MEGFIGYELJÜK !

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Mennyi idő mostanában a PayPal kifizetés? Volt esetleg valakinek kifizetés ilyen?

Én február 2-án kértem ki, de még semmi.

Köszönöm.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux) - MEGFIGYELJÜK !

Hozzászólás Szerző: kopasz »

jostir írta:Mennyi idő mostanában a PayPal kifizetés? Volt esetleg valakinek kifizetés ilyen?
Én február 2-án kértem ki, de még semmi.
Január 8.-i kikérést kaptam meg tegnap. Nettó 76 HUF
Kép
Avatar
Surfboard
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2016.05.02. 14:45
Kapcsolat:

Re: www.adsbr.net (Brazil Neobux) - MEGFIGYELJÜK !

Hozzászólás Szerző: Surfboard »

nekem fizetett sokadik levélre nettó 2500 Ft-t. Már nem kérem ki hanem csak hirdetésre használom. 1 hónap volt a kifizetés
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég