Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Avatar
Ejejump
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.20. 14:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Ejejump »

plussmunka írta:
kumi123 írta:
kumi123 írta:Sziasztok!

Azzal kapcs-ban tudtok valamit, hogy a support ticket-ekre milyen gyorsan válaszolnak, ill válaszolnak-e?
Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?
Ugyanis nem tudom mit adtam meg secondary pass-nak, és így nem tudom kikérni a zs-t... :angry: :)
hát akkor pont most nem nagyon fognak neked irogatni

a sec pw t elfelejteni pénzügyi téren........

ez olyan mintha a pénzedre már keresztet vethetsz
ahogy a support ticketre való reagálást ismerem

nyiss új reget
de azta a sec pw t írd ki biztos helyre
Hi, új vagyok még a porondon, de ugyanígy belefutottam a nem elfogadott Secondary Password problémába.
Tehát nem elfelejtettem, hanem nem fogadja el a rendszer.
Jelszógenerálási szokásom az, h. megnyitott notepad fileban lenyomom az ALT gombot, majd több helyen rákönyökölök a billentyűzetre. Az ismétlődő karakterek közé teszek még valamit, majd az egészet beemelem copy-paste módszerrel a kívánt mezőbe. A file mentés után elkerül megfelelő helyre (pl egy pendrive-ra)
Nos, ezek után a szintén sok spec. karaktert tartalmazó primary pw-m elfogadta, de a sp-t nem.
Ticketeket hiába nyitom, 13 napja semmi reakció.
Ajánlott befektetési programok
Isten lába qlxchange.com
opulentia - 1.napi: 2.25%, 2.Heti: 11%; ref: 1.-5%, 2.-3%, 3.-2%
investnetgroup 30 napra, napi 5%
primfix 15 nap-120%,30 nap-160%,45 nap-210%
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Úgy látom túlbonyolítjátok a jelszógenerálást.
Egyszerű, gyors, olcsó megoldást válasszatok, amit elfogad.
Ja, és azonnal elmenteni, felírni és akkor nem lehet gond ha legközelebb kell.

Jaa, igen, válaszra, meg ne számítsatok! És milyen igaza volt Leonnak valamelyik update-jében.... Megkeresem, bemásolom. 8)

Csaba
Kép
Kép
Avatar
Ejejump
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.20. 14:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Ejejump »

Túlbonyolítjuk mi ?! :) :)
Törték már fel account-m, így én már csak ilyen óvatos vagyok, és nem is volt várható, h. nem fogja felismerni éles használatban.
Ajánlott befektetési programok
Isten lába qlxchange.com
opulentia - 1.napi: 2.25%, 2.Heti: 11%; ref: 1.-5%, 2.-3%, 3.-2%
investnetgroup 30 napra, napi 5%
primfix 15 nap-120%,30 nap-160%,45 nap-210%
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

csaba08 írta:Úgy látom túlbonyolítjátok a jelszógenerálást.
Egyszerű, gyors, olcsó megoldást válasszatok, amit elfogad.
Ja, és azonnal elmenteni, felírni és akkor nem lehet gond ha legközelebb kell.

Jaa, igen, válaszra, meg ne számítsatok! És milyen igaza volt Leonnak valamelyik update-jében.... Megkeresem, bemásolom. 8)

Csaba

Na, az a helyzet, hogy visszafele írtam be a primary passomat, és láss csodát, elfogadta, több jelszót használok, és mindenfélével próbálkoztam már, kb 20 perce "szenvedek", de most hál' istennek sikerült! Köszönöm az eddigi hsz-eket. Egy biztos: Ezek után tuti nem fogom elfelejteni, ill sec pass-t valahova leírom.
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

plussmunka írta:
kumi123 írta:
kumi123 írta:Sziasztok!

Azzal kapcs-ban tudtok valamit, hogy a support ticket-ekre milyen gyorsan válaszolnak, ill válaszolnak-e?
Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?
Ugyanis nem tudom mit adtam meg secondary pass-nak, és így nem tudom kikérni a zs-t... :angry: :)
hát akkor pont most nem nagyon fognak neked irogatni

a sec pw t elfelejteni pénzügyi téren........

ez olyan mintha a pénzedre már keresztet vethetsz
ahogy a support ticketre való reagálást ismerem

nyiss új reget
de azta a sec pw t írd ki biztos helyre
Ezen a területen új vagyok, nem feltételeztem, hogy túl sok jelentősége van a sec pass-nak, gondoltam a primary elég mindenhez... Ezek szerint tévedtem.
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

Amúgy 46600-as az Id-m, azt lehet tudni nagyjából hol járnak a kifizetések? vagy ezt meg lehet nézni valahol?
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Bocsi, Alex írta:

Eredeti:

Update from Alex Reiter
Posted Jun 1st, 2011

Dear Business Partners,

After all the recent events, I just cannot remain indifferent to what is happening in some online communities and forums.
I am the second administrator of Elite Alliance and I feel that I have a right to post this.

I was simply shocked by the way some people can be so negative to the whole Elite Alliance and the job Leon does for all the members.
What in the world would affect some of the members to start blaming Leon for such issues as a SECONDARY PASSWORD LOSS?

Leon agreed to help all those members who lost their secondary passwords not only to issue new passwords, but also to credit their accounts with interest for the full period of time.
And now some of these people try to blame the administration for the delay with this.

Imagine the situation where hackers steal your primary password. They will be able to log in to your account, but not able to withdraw your money or change your e-currency account.
But if they recover your secondary password on the first demand then anyone having your primary password can access your secondary password.
And eventually, what's the sense of having an additional level of security provided by means of SECONDARY PASSWORD???

As we started this process of recovering, we encountered 4 attempts to obtain a new secondary password to withdraw members' funds to a front account.
This can happen when a member's computer gets infected by a Trojan virus. Then a hacker can simply access the email account of a victim, e-currency accounts and so on.


After all, we are in the process of upgrading our website so that any member can recover his/her secondary password by using SECURITY QUESTIONS.
These Security Questions will be set only once during registration by new members. As for the other members, they will receive new secondary passwords.
The most patient members will receive their extra (bonus) earnings, but some impatient members (thankfully only 0.01% of the membership) will receive their initial amounts only.

I would recommend that the most impatient members read (and learn) our Terms of Agreement page at:
https://www.elitealliance.net/interface/terms.php

Please pay attention to the following General Policies points:
2. You are responsible for all activity performed online under your password.
5. Elite Alliance will ensure full confidentiality of all personal information and financial data.
10. Elite Alliance reserves the right to terminate service based on a contract violation or the improper use of the service.

Please understand that this only concerns IMPATIENT Members. Our ESTEEMED Members (those who understand the situation and are showing their patience) should not in any way feel that this message pertains to them.

The whole latest delay with payouts is related ONLY to the above situation as we are clearing up database and the system in order to help and protect our members who lost their secondary passwords.
This delay has absolutely nothing to do with our financial situation. Our turnaround totals half a million euros a day, we have millions in assets only in our trade/bank accounts.

And we will sustain for a long time in spite of everything. We are safe as always and will stay that way for years to come.

The last, but not the least. Leon will come up with an extensive update within the next 24 hours. And by the way, we will have some new payment methods by Friday.
In the end we will have everything back to normal in a matter of days.

Take care and best regards,
Alex
Elite Group

Fordítás:

Frissítés Alex Reiter
Posted június 1., 2011

Tisztelt üzleti partnerek,

Miután a legutóbbi események, csak nem maradhat közömbös, hogy mi történik az egyes online közösségek és fórumok.
Én vagyok a második adminisztrátora Elite Szövetség és úgy érzem, hogy joguk van tegye ezt.

Én egyszerűen sokkolt, ahogy egyesek annyira negatív, hogy az egész Elite Szövetség és a munka Leon nem minden tagjának.
Mi a világ befolyásolná néhány tagja kezdeni hibáztatja Leon ilyen kérdésekben, mint a másodlagos jelszó veszteséget?

Leon beleegyezett, hogy segítsen mindazoknak, tagok, akik elvesztették a másodlagos jelszavak nem csak a probléma az új jelszót, hanem a hitel a számlák érdeklődéssel a teljes idő alatt.
És most néhány ilyen emberek megpróbálják a hibás az adminisztráció a késedelem ezzel.

Képzeld el a helyzetet, amikor hackerek ellopják az elsődleges jelszót. Képesek lesznek, hogy jelentkezzen be a fiókjába, de nem tudja, hogy vonja vissza a pénzt vagy módosítani az e-számla pénznemében.
De ha vissza a másodlagos jelszót az első felszólításra, akkor bárki, aki az elsődleges jelszóval férhetnek hozzá a másodlagos jelszót.
És végül, mi az értelemben, hogy egy további biztonsági szint által nyújtott olyan másodlagos jelszó??


Ahogy kezdtük ezt a folyamatot a felépülés, találkoztunk 4 megpróbál szerezni egy új másodlagos jelszót, hogy vonja vissza a tagok alapok elülső venni.
Ez akkor fordulhat elő, ha a tag számítógépet kap fertőzött egy trójai vírus. Aztán egy hacker egyszerűen hozzáférést az e-mail fiókot az áldozat, e-valutában vezetett számlákon, és így tovább.


Végtére is, mi vagyunk a folyamat korszerűsítésének honlapon, hogy minden tagja képes visszaállítani a / saját másodlagos jelszó segítségével biztonsági kérdések.
Ezek a biztonsági kérdések is meg csak egyszer a regisztráció során az új tagok. Ami a többi tag, akkor kap újabb középiskolai jelszavakat.
A legtöbb beteg tagjai kapják extra (bonus) jövedelem, de néhány türelmetlen tagok (szerencsére csak 0,01%-a tagság) kap az eredeti összeg csak.

Azt javasoljuk, hogy a legtöbb türelmetlen tagok olvasni (és tanulni) a megállapodás feltételei oldalt:
https://www.elitealliance.net/interface/terms.php

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a következő általános irányelvek pontok:
2. Ön felelős minden tevékenység, online alá a jelszavát.
5. Elite Szövetség biztosítja teljes titoktartás minden személyes információt és a pénzügyi adatokat.
10. Elite Szövetség fenntartja magának a jogot a szolgáltatási szerződés alapján sérti, vagy nem megfelelő a szolgáltatás igénybevétele.

Kérjük, megérti, hogy ez csak az türelmetlen tagok. Kedves tagok (azok, akik értik a helyzetet, és bemutatja a türelem) kell semmilyen módon nem érzem, hogy ez az üzenet tartozik nekik.

Az egész legújabb késedelem kifizetések kapcsolódik CSAK a fenti helyzetet, mint mi tisztázása adatbázis és a rendszer annak érdekében, hogy segítse és védje tagjai, akik elvesztették a másodlagos jelszavakat.
Ez a késleltetés egyáltalán semmi köze a pénzügyi helyzetet. A fordulat összesen félmillió euró naponta, több millió az eszközök csak a kereskedelmi / bankszámlák.

És mi lesz fenn sokáig mindennek ellenére. Mi biztonságosak, mint mindig, és ez így is marad az elkövetkező években.

Az utolsó, de nem a legkevésbé. Leon majd jön egy nagy frissítést az elkövetkező 24 órában. És az út, mi lesz néhány új fizetési módszerek pénteken.
A végén mi mindent újra a megszokott módon néhány nap alatt.

Vigyázz, és üdvözlettel,
Alex
Elite Group
Kép
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

kumi123 írta:Amúgy 46600-as az Id-m, azt lehet tudni nagyjából hol járnak a kifizetések? vagy ezt meg lehet nézni valahol?
Nem akarlak elkeseríteni, de volt itt fenn 46764-es kifizetés is... :(
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

Lili írta:
kumi123 írta:Amúgy 46600-as az Id-m, azt lehet tudni nagyjából hol járnak a kifizetések? vagy ezt meg lehet nézni valahol?
Nem akarlak elkeseríteni, de volt itt fenn 46764-es kifizetés is... :(
és ez mit jelent?
maradona1
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011.07.19. 15:40

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: maradona1 »

Lili írta:
kumi123 írta:Amúgy 46600-as az Id-m, azt lehet tudni nagyjából hol járnak a kifizetések? vagy ezt meg lehet nézni valahol?
Nem akarlak elkeseríteni, de volt itt fenn 46764-es kifizetés is... :(

azt hsizem 36.... vége fele járnak,nekem vanmég egy kicsi aminek 37481 a száma úgy számoltam az legközelebb meglesz kb 800-1000 közti kifizetések vannak tehát sajna kell idő míg elé oda:(
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

kumi123 írta:Ezen a területen új vagyok, nem feltételeztem, hogy túl sok jelentősége van a sec pass-nak, gondoltam a primary elég mindenhez... Ezek szerint tévedtem.
Szia,

Azért vagyunk, hogy segítsünk mindenkinek, főleg az újjaknak.
Nem csak az Elite Alliance-nál, de az életben mindenhol (!!!) jelszavakat, regisztrációkat felírni, lementeni, elzárni!!!
Akár csak egy weboldalról legyen szó, fél év múlva már nem emlékszel, hogy mivel is regisztráltál.

Másik fontos dolog, elöbb kérdezni, aztán cselekedni.
Mert ha már valamit megcsináltál és az rossz, azt nehéz helyrehozni.

Mondom, ez általános szabály az egész életre mindenkinek!

Csaba
Kép
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

kumi123 írta:
Lili írta:
kumi123 írta:Amúgy 46600-as az Id-m, azt lehet tudni nagyjából hol járnak a kifizetések? vagy ezt meg lehet nézni valahol?
Nem akarlak elkeseríteni, de volt itt fenn 46764-es kifizetés is... :(
és ez mit jelent?
Én is csak találgatni tudok.. Ezek szerint nem szorosan ID sorrendben haladnának?! Nem tudom...
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Lili írta:
kumi123 írta:Amúgy 46600-as az Id-m, azt lehet tudni nagyjából hol járnak a kifizetések? vagy ezt meg lehet nézni valahol?
Nem akarlak elkeseríteni, de volt itt fenn 46764-es kifizetés is... :(
36764 !!! Ez az utolsó ismert kifizetés.

46600-as ID vel még olyan 5-6 hét kb.
Kép
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Bocsáss meg kérlek, nem figyeltem jól a számokra és elírtam, 36764 volt a legnagyobb, amit itt láttam. Nem állt szándékomban félrevezetni Téged, tévedtem. Bocsi!!!
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

maradona1 írta:
Lili írta:
kumi123 írta:Amúgy 46600-as az Id-m, azt lehet tudni nagyjából hol járnak a kifizetések? vagy ezt meg lehet nézni valahol?
Nem akarlak elkeseríteni, de volt itt fenn 46764-es kifizetés is... :(

azt hsizem 36.... vége fele járnak,nekem vanmég egy kicsi aminek 37481 a száma úgy számoltam az legközelebb meglesz kb 800-1000 közti kifizetések vannak tehát sajna kell idő míg elé oda:(
igen, azt láttam, hogy hetente kb 1000 kifizetés, tehát akkor még jó pár hét, nem baj, kivárjuk :)
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

Lili írta:Bocsáss meg kérlek, nem figyeltem jól a számokra és elírtam, 36764 volt a legnagyobb, amit itt láttam. Nem állt szándékomban félrevezetni Téged, tévedtem. Bocsi!!!
ok, előfordul, csak nem értettem, hogy miért nem akarsz elkeseríteni, így már ok... :)
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

csaba08 írta:
kumi123 írta:Ezen a területen új vagyok, nem feltételeztem, hogy túl sok jelentősége van a sec pass-nak, gondoltam a primary elég mindenhez... Ezek szerint tévedtem.
Szia,

Azért vagyunk, hogy segítsünk mindenkinek, főleg az újjaknak.
Nem csak az Elite Alliance-nál, de az életben mindenhol (!!!) jelszavakat, regisztrációkat felírni, lementeni, elzárni!!!
Akár csak egy weboldalról legyen szó, fél év múlva már nem emlékszel, hogy mivel is regisztráltál.

Másik fontos dolog, elöbb kérdezni, aztán cselekedni.
Mert ha már valamit megcsináltál és az rossz, azt nehéz helyrehozni.

Mondom, ez általános szabály az egész életre mindenkinek!

Csaba

Nah ezért a hsz-ért ha kijött a pénzem elite-ből, aládregelek husm-ba :lol:
Aztán majd zaklatgatlak :)
köszi a hsz-t
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Reálisan számolva, ha heti 1000 kifizetés van, akkor 9-10 hét múlva kaphatod meg... :(
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Lili írta:Reálisan számolva, ha heti 1000 kifizetés van, akkor 9-10 hét múlva kaphatod meg... :(
Nem értem miért kell állandóan számolgatni. Ha megkapjuk megkapjuk, ha nem, úgysem tudunk semmit csinálni.
Én ezen nem idegesítem magam, hanem megpróbálok más helyeken érvényesülni.

Nekem az a taktikám, hogy több helyen legyen bent kisebb befektetésem, így a rizikó is kisebb.
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

hadd legyek most én az optimista: addig lejár a két hónap türelmi idő és talán visszaállnak a napi kifizetések. :)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

hoparduc írta: Én ezen nem idegesítem magam, hanem megpróbálok más helyeken érvényesülni.
ez oké, én is próbálok így gondolkozni, ezért is regeltem +3 helyre, csak sokunknak az EA volt az első befektetési oldala, oda tettük a lóvé nagyrészét.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

sweeney todd írta:hadd legyek most én az optimista: addig lejár a két hónap türelmi idő és talán visszaállnak a napi kifizetések. :)
Én is bízom az Elitében, de felesleges állandóan azt lesni, mert attól nem kapjuk meg hamarabb a pénzünket. :)
Kép
piva_bacsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011.06.27. 08:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: piva_bacsi »

Nekem fel van írva az id ahol tartott a mult heti kifizetés!

2011. július 18. utolsó id: sokáig ez volt 36764, legvégső kifizetés úgy tudom ez: 36775

Zsolesz
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

sweeney todd írta:
ez oké, én is próbálok így gondolkozni, ezért is regeltem +3 helyre, csak sokunknak az EA volt az első befektetési oldala, oda tettük a lóvé nagyrészét.
Ez így érthető, mondjuk én már az Elite előtt is foglalkoztam befektető oldalakkal.
Azt hittem Elite lesz a legjobb így ott ragadt bent a legtöbb pénzem.
Most óvatos vagyok és kisebb összegekkel próbálkozom több helyen.
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

piva_bacsi írta:Nekem fel van írva az id ahol tartott a mult heti kifizetés!

2011. július 18. utolsó id: sokáig ez volt 36764, legvégső kifizetés úgy tudom ez: 36775

Zsolesz
Az én kikérésem száma több mint 46 ezer.
Kép
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Lili »

Nekem is az Elite volt az első befektetésem, én is azt hittem ez lesz a legjobb. Most nyitok további 2-3 másik oldal felé. Nincs mese több lábon kell állni!
Ha az Elite ebből sikeresen feláll és financiálisan is tudja teljesíteni a hozzá fűzött reményeket, korábbi hozamokat, akkor azt mondom erős és mindent kibír, még azt is elképzelhetőnek tartom, hogyha mindent rendbe hoznak bezárják a Clubbot és zárt körben a meglévő tagokkal működik tovább.
Avatar
Ejejump
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.07.20. 14:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Ejejump »

Kirpóbáltam a prim.pw-t fordítva beírni a sec.pw helyére, hátha valami bug ..
De közben látom, h. user error volt kumi részéről, nem valami hiba a rendszer részéről :)
A hiba fennáll persze, mert az én sec.pw-m nem fogadja el, hüpp hüpp
Ajánlott befektetési programok
Isten lába qlxchange.com
opulentia - 1.napi: 2.25%, 2.Heti: 11%; ref: 1.-5%, 2.-3%, 3.-2%
investnetgroup 30 napra, napi 5%
primfix 15 nap-120%,30 nap-160%,45 nap-210%
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

kumi123 írta:
Lili írta:
kumi123 írta:Amúgy 46600-as az Id-m, azt lehet tudni nagyjából hol járnak a kifizetések? vagy ezt meg lehet nézni valahol?
Nem akarlak elkeseríteni, de volt itt fenn 46764-es kifizetés is... :(
és ez mit jelent?
Sajnos azt, hogy még sokat fogsz várni :(
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

Ejejump írta:Kirpóbáltam a prim.pw-t fordítva beírni a sec.pw helyére, hátha valami bug ..
De közben látom, h. user error volt kumi részéről, nem valami hiba a rendszer részéről :)
A hiba fennáll persze, mert az én sec.pw-m nem fogadja el, hüpp hüpp
user error :clap:
Amúgy igen, ez nem valami rendszer bug, user error.
Remélem hamarosan válaszolnak neked is, és ki tudod kérni...
kumi123
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.07.01. 13:56

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: kumi123 »

Nem akarlak elkeseríteni, de volt itt fenn 46764-es kifizetés is... :([/quote]

és ez mit jelent?[/quote]

Sajnos azt, hogy még sokat fogsz várni :([/quote]

Erre már idő közben én is rájöttem... írtam is Lili köv hozzászólása után, hogy már értem mire írta. Kicsit belekeveredtünk a számokba :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég